Cesta zámeru

22/06/2021

Prechádzajte svojím dňom so zámerom.
Definujte, na čo smerujete a k čomu pripútavate svoju energiu, aby rozkvitla do podoby, akú ste zamýšľali.

Ide o proces hľadania súladu s vašimi myšlienkami, pocitmi a zámerom.
Proces, ktorý by sa deti mali učiť v škole.
Pretože odhaľuje čaro potenciálu prejavujúcej sa ľudskej dynamiky v súzvuku s božskými univerzálnymi zákonmi vesmíru.

Toto splynutie je harmóniou Božieho stvorenia v každom okamihu. Keď spojíte svoju myseľ s jej tvorivou vedomou schopnosťou predvídať, cítiť, poznať to, čo je srdce priťahované prežívať s danou životnou energiou.
Konečný pocit plynutia a milosti.

Keď prekonáte ego tým, že pretransformujete bolesť, neistotu a kontrolu, ktorú vyžaduje nad vami a vaším životom tým, že žije v režime prežitia v snahe patriť, byť prijatý, uznaný a odmenený vecami, ktoré potrebuje a chce, stanete sa čistými. Očistíte sa od nižších vibrácií.
Pokračujúci proces, až kým sa kompas so smerovaním vašej životnej energie nevycentruje vo vašom srdci a nesmeruje k Duchu v úcte k Bohu.

Myseľ Ega je podvedomá hnacia sila prežitia, ktorá preberá kormidlo vášho života, keď predvída nebezpečenstvo kvôli spúšťačom vo vašom každodennom živote.
Odvedie vás od emócií, ktoré sú tu na to, aby vás viedli cez transmutáciu k ceste slobody a harmónie.
Myseľ si však o sebe myslí málo a verí v hru oddeľovania častí seba samého, aby sa prispôsobila vonkajšiemu svetu. Keď vládne Myseľ, ego sa dožaduje a nikdy nie je spokojné. Jeho pohár je vždy prázdny. Jeho problémy. Jeho dráma je vždy prítomná.

Dovoľte svojmu srdcu, aby zámerne prevzalo späť riadenie a sústreďte sa na dobré pocitové zážitky, zvieratá, prírodu a ľudí okolo vás. Pomaly, ale isto preberajte späť moc, ktorú máte nad svojou vlastnou realitou. Je to voľba, ktorú musí človek urobiť, a úloha, ktorú musí prijať.
Prebudenie vášho ega, transformácia na život riadený srdcom a premena vašej temnoty nie je pre slabé povahy. Je oveľa jednoduchšie podriadiť sa egu, zakryť svoje rany, premietať svoju bolesť a uľahčiť si myseľ Netflixom. To jednoducho nie je to, kým ste určení alebo môžete byť. Ale je to vaša voľba.

Keď je vaše telo ľudskej nádoby očistené od toxínov nižších vibrácií, emócií, myšlienok a paradigiem, stáva sa božským chrámom, ktorým malo byť.
Vy
Váš život
Všetko a každý, s kým sa stretnete, je vaším učiteľom.
Aby ste sa naučili, kto v každom okamihu vytvára alchýmiu v božskom chráme života.
Nájsť v sebe harmóniu, blaženosť a lásku a vyjadriť ju v celom svojom bytí v spojení so životom okolo seba.
Požehnajte sa
Požehnajte všetko, čo vidíte očami, ktoré majú v úmysle vidieť s láskou.
Požehnajte všetko, čo robíte s úmyslom tvoriť z lásky.
Požehnajte všetko, čo hovoríte, so zámerom hovoriť vo vibráciách lásky.
Vytvorte okolo seba chrám s božským zámerom v každom okamihu svojho života.
Predstavte si tento chrám ako energetickú bublinu, ktorá vás obklopuje, aby chránila vašu energiu všade, kam sa pohnete.
Odraz svojho chrámu uvidíte v odozve okolo seba.
Vyskúšajte si to.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Ako to bude z prechodom do novej éry? (časť 1)NOVÝ VEK bude iný, Veľký projekt ZEM je na Vzostupnej Ceste. 🌏🌐🌿🕊️🤝🛸🎡💎💫✨Súvisí to s definitívnym ukončením starých mocenských štruktúr v politike, ekonomike, technológiách a kultúre a vytvorením priestoru pre Novú Éru.Nič nezostane také, aké bolo. Technológie starých čias mali svoj deň. Štruktúry starých čias sa vytrácajú. Všade sa to mieša.…
  Tags: a, sa, je, v, vzostup
 • 92
  Ako to bude z prechodom do novej éry? (časť 2)🌐🌿🕊️ 6. STRAVAStravovacie návyky sa zásadne zmenia. Väčšina potravín ponúkaných v supermarketoch sa dnes vyrába vo veľkom priemyselnom meradle s množstvom pridaných prísad a s množstvom obalového materiálu a reklamy pripravenej na skladovanie a distribúciu. Mnohé z týchto takmer bezcenných potravín spôsobili, že ľudia boli chorí a zraniteľní v priebehu…
  Tags: a, sa, v, vzostup
 • 89
  Vzostup 144 000 bojovníkov svetla144 000 pracovníkov a bojovníkov svetla bolo spomenutých v knihe Zjavenie na tabletoch Esmeraldy aštarským velením, Sanandou, domorodými Američanmi a mnohými ďalšími. Všetkým pracovníkom svetla v známych vesmíroch bola vyslaná veľká výzva, aby sem prišli pomôcť a sprevádzať túto planétu procesom Vzostupu. Sú jednou z najtajomnejších skupín, o ktorých sa…
  Tags: a, sa, v, to, je, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK