Charlie Ward a Gene Decode: Desivé D.C. D.U.M.B.s, úžasný vzostup, zázračné zdravie a prichádzajúce bohatstvo (1. časť)

17/02/2021

Priložené čiastočné prepisy z troch videí: Charlie Ward a Nicholas Veniamin 12.02.21,
Gene Decode (bývalý dekóder US námorníctva) cirstenw 05.02.21 a Gene Decode a Michael K. Jaco 11.02.21.

Základné témy sú:

—Hrozná nevýslovná skazenosť objavená vo Washingtone D.C. D.U.M.B.s (Hlboké podzemné vojenské základne), ktoré sú podľa Gene Decode najhoršie z najhorších.

—Záchrana detí zotročených v tuneloch D.C. a počty ľudí, ktorí tam boli v zajatí už roky bez toho, aby videli Slnko.

—Globálne vojenské zastavenie šírenia stredného a nižšieho stupňa cabal, pretože horná vrstva je už preč.

—V moment písania tohto článku sa druhé odvolávanie skončilo a prezident Trump bol oslobodený.

—Prezident Trump sa onedlho vráti ako 19. prezident republiky a všetky sľuby budú dodržané: RV, GCR, NESARA, GESARA, kvantový fin. systém a volebný systém, cunami bohatstva, okamžitá liečivá technológia, Tesla Tech, 6000 patentov technológií, ktoré obnovia Gaiu a jej kráľovstvá v priebehu niekoľkých mesiacov a až priveľa zázrakov na vymenovanie.

—Pre Gaiu, jej Kráľovstvá a ľudstvo, prichádza sálajúce svetlo Nanebovstúpenia a obnovenie 5D + ríše božského svetla. Gene Decode vysvetľuje planetárny vzostup a to, ako ovplyvňuje všetko a všetkých. Je to majstrovská dizertačná práca o Vzostupe, akú som nikdy predtým nepočul.

Q, ako obvykle, predpovedal všetko perfektne. Tento jeden príspevok ilustruje, že od štátneho prevratu v roku 1963 a atentátu na prezidenta Kennedyho sa uskutočňoval desaťročia hotový geniálny božský plán Q na obnovenie republiky, záchranu Zeme pred nechutnými satanistickými deep state démonmi, a zničiť celú ich skazenú globálnu ríšu a že KAŽDÝ KROK CESTY sa očakával a uskutočňoval s vojenskou presnosťou.


Juan O’Savin 07.11.20

„Operácia Q bola zameraná na varovanie amerických voličov, vysvetlenie im, o čo ide, ich vzdelávanie, pomoc pri vytváraní aliancií v komunitách v rámci skupín okolo nich …

Vieme, ako sa hra hrá teraz. Na konci dňa bude zrejmé, že prezident zvíťazil, ale ak to tak nie je, MY SA NEVZDÁVAME. Vieme, ako sa triky robia. Uvidíme, čo sa deje. Nenecháme naše voľby, našu krajinu ukradnúť bande podvodníkov globalistov so všetkými ich podvodnými kamarátmi. Nedovolíme, aby sa 152 miliárd čiernych dolárov dostalo späť do Ameriky a skorumpovalo naše voľby spolu so skorumpovanými politikmi a týmito globalistami, ktorí chcú riadiť Ameriku.

Ľudia sa musia pomocou týchto magických činov vzdelávať v dianí vo svete priamo pred nimi a povedať nie !! a sakra nie !!!
https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2020/11/juan-osavin-election-endgame-and-dark.html


Gene Decode sa bez slov snažil popísať skazenosť, ktorú odhalili DC DUMBs, ja som úplne stratil reč, keď som chcel vyjadriť svoje uznanie za geniálny, nebeský a veľkolepý Q-plán, ktorý sa odohráva na Zemi. Je to PRÍBEH VESMÍRU, na ktorom máme česť zúčastňovať sa a byť ho svedkami, a preto sú oči celého Stvorenia na Zemi.

Pre tento blog sa zameriam na D.C .:

Vidíme stúpať múry väznice. Vidíme vrtuľníky, dodávky, autobusy, hasičské vozidlá, zatemnené SUV, policajné autá, vaky na telo, desaťtisíce námorníkov a Národnej gardy, ako sa valia do bývalého hlavného mesta atď. Dočítame sa o výbuchoch. Vidíme, že Biely dom má zhasnuté svetlá. Počuli sme o zatknutiach.

Čo však to všetko predstavuje?

Gene Decode odhaľuje niečo z toho, čo sa deje, a je to ešte hroznejšie, ako si ktokoľvek predstavoval.
Z jeho životopisu má Gene „cenný INTEL o hlbokých štátnych agendách, aristokratických pokrvných líniách, adrenochróme, satanistických kultoch, mimozemských rasách, starovekých civilizáciách pochovaných v podzemí, Antarktíde, odoberaní orgánov, Bohu, Veľkom Prebudení atď. “

Gene Decode bol vyškolený, aby získaval obrovské množstvo informácií a zbieral najtenšie vlákna faktov na nespočetných úrovniach: galaktickej, planetárnej, kozmickej, duchovnej, telesnej, vládnej, lekárskej, numerickej, jazykovej, matematickej, vojenskej, civilnej, technologickej, náboženskej, teórii hry, archaickej, historickej, futuristickej atď. – dokáže prejsť množstvo informácií a doslova prelomiť kódy.

Keď Gene oznámi skutočnosť, dá sa to chápať ako PRAVDA v tom najpodrobnejšom a najhlbšom zmysle. Keď Gene hovorí o novom väzenskom zariadení na Mesiaci, ktoré má priehľadné hliníkové steny, ako to robí v nasledujúcom prepise, nie je to nezmysel, ktorý chrlí kvôli šokovému efektu – je to skutočnosť.

V najbližších dňoch si musíme uvedomiť dva veľmi dôležité body, keď sa odhalia strašné zločiny deep state demonických zločincov.

Priznám sa, že „chodím po špičkách“ na pre mňa neznámom území, ale Charlie Ward vo svojom nižšie uvedenom prepise nás povzbudzuje, aby sme si nerobili starosti s chybami, takže tu to je:

(1.) Deep state démoni NIE sú ľudské bytosti.

Ľudské bytosti, ktoré vlastnia večnú dušu stvorenú Bohom, sa nemôžu dopustiť týchto skazených zabíjaní alebo vykonávať tieto choré praktiky.

Juan O’Savin nazýva DS satanistov „monštrami“. Gene Decode ich nazýva „bez duše“. Charlie Freak ich nazýva „potkany“. Hovorím im „démoni.“ Akokoľvek chcete identifikovať DS potkanov, príšery, bezduchí, luciferiánski démoni, nemajú nepoškvrnenú dušu.

Mám dve kamarátky, ktoré sa navzájom nepoznajú, obe inteligentné ženy, ktoré nie sú náchylné na fantazijné úlety, ktoré mi pri dvoch rôznych príležitostiach povedali, že videli, ako sa kráľovná Alžbeta zmenila na plaza a opäť na človeka.

Mám otvorenú myseľ. Je to úplne možné, ale nikdy som to nevidel. Hovorím to iba preto, lebo to súvisí s ďalším kúskom informácie. Obe však videli túto kráľovskú „premenu“ na VIDEU a vieme, aké ľahké je manipulovať so snímkami. Len hovorím.


Hovoril som so svojím „priateľom Anonymous Starseed“ [ktorý je galakticky nadaný liečiteľ a duchovná sila], aby som si overil, že deep state démoni nie sú ľudia. Môj priateľ poslal správu:

„Je nemožné, aby niekto s ľudskou dušou zodpovednou za svoje vedomie ublížil druhej bytosti.“ Ľudia nemôžu ani vo vyššom vedomí ublížiť ani muche. “

Spýtal som sa: „Takže keď som čítal, že Barbara Streisand bola popravená, už viac nebola človekom?“

Anonymous Starseed odpovedal: „Je to tak. Temnota ukradla jej telo a v jej prípade fyzickým a emocionálnym mučením. Aby sme boli ľuďmi, musíme mať ľudskú dušu zodpovednú za naše vedomie a naše telo. To, že ukradli jej telo, z nej nerobí skutočného človeka. Slovo človek = human :

Človek (man) = Boh.
HU = Harmonický vesmír (harmonic universe)

Sme fyzickým vyjadrením harmónie vesmíru, ktorý je naším tvorcom. Proces straty našej ľudskosti je mnohokrát postupný, dokonca aj po mučení, pretože duša zostáva nablízku, ale ak sa telo použije na temnotu, duša sa môže oddeliť a môže vstúpiť a prevziať kontrolu démonická entita. Bývalo to oveľa zriedkavejšie, ale GMO, TV, MK Ultra, Big Pharma, Monsanto atď. spolupracovali na poškodení ľudskej DNA, aby nášmu duchu skomplikovali pobyt v tele.

Niektoré z bytostí zodpovedných za škody na deťoch a otrokoch, ktoré ukradli, NIKDY neboli ľudské. Nevytvoril ich náš Stvoriteľ , pretože náš Zdroj môže vytvárať iba svetlo. Temnota má „technológiu“ na to, aby vyzerala ako človek, a aby klonovala človeka, ale klony nie sú ľudské, ani nemajú ľudskú dušu … pokiaľ nevložia ľudskú dušou do clonu. Je to komplikované.

Mnoho ľudí, najmä slávnych, bolo už dávno naklonovaných kvôli úplnej kontrole ich správania a niektorí sa rozhodli byť naklonovaní, aby tu mohli nechať svojho zástupcu, aby mohli pokojne žiť niekde inde. Iné sú úplne iný druh a mnohí si nevšimnú, že tieto bytosti nepôsobia vôbec ľudsky. ide z nich aura niečoho mŕtveho a často sa vaše srdce okolo nich cíti zle, pretože duch varuje vaše telo pred nebezpečenstvom.

Iní môžu pôsobiť ľudsky iba chvíľu a potom sa tvarom posunú do pôvodnej podoby. Hilary a mnohí ďalší v politike boli formovateľmi a tieto bytosti majú vďaka svojej DNA viac schopností, takže môžu prekabátiť a čítať energie a robiť veľa škody tomu, ako používajú svoju moc na vnímanie viac ako väčšina. Stretli ste ľudí v tých vyšších vrstvách, ktorí všetko pozorujú s laserovou presnosťou… Je to ako vedieť, kde je ružové zrnko piesku na pláži plnej obyčajných pieskových častíc. Vidia a cítia rozdiel a frekvencie. Vedia, s kým a čo majú do činenia a ako ďaleko môžu s každým človekom zájsť väčšinu času a čo musia urobiť, aby s niekým manipulovali. Zdá sa, že majú radi výzvu a často si vyberajú tých inteligentnejších ľudí, s ktorými sa musia popasovať.

Je to veľmi komplikovaná téma a na Zemi existuje veľa druhov, ktoré sa vydávajú za ľudí a manipulujú s nimi. Bolo by treba knihu, aby ste opísali všetky spôsoby, ktorými to robia, ale skvelá vec je, že ak máte čisté srdce a máte radi ľudí a žijete svoj život podľa svojho srdca, svojej radosti a vždy sa rozhodujte z lásky, ste chránení, pretože vaša duša zostane vo vašom tele a vaša frekvencia zostane vysoká. Temnotu otvárajú práve maličkosti, ako napríklad klamanie, podvádzanie, nenávisť, prílišné premýšľanie, život v strachu, alebo starostiach a presviedčanie ega o sile a dôležitosti.

Keď ľudská duša závažným spôsobom poškodí, alebo prevráti sexuálne centrum, nemôže sa už správne pripútať … nedokáže rozpoznať svoje vlastné telo, pretože frekvencia sa tak veľmi zmení.

To je jeden z hlavných dôvodov existencie transsexuálov. Kradnutie ľudských tiel, aby sa z nich stali satanisti. Je to ich malá armáda. Androgýnne telo je pre nich tiež symbolické ako Boh všetkých vecí. Preto používajú KOZU ako jeden zo svojich satanistických symbolov. Boh všetkých vecí. Ale to je iná zložitá téma a niekedy, keď píšeme o jednej veci, môže to byť nesprávne interpretované, takže ľudia musia urobiť vlastný prieskum, aby získali úplný obraz, ktorý je obrovský. “


Poznámka Kat: Nemôžem overiť, či je priložený článok pravdivý alebo nie, aj keď mi to viacerí povedali. Ponúkam informácie, ale opakujem, NEVIEM, ČI JE TENTO ZOZNAM PRESNÝ ALEBO PRAVDA. Ale na účely tohto blogu títo slávni ľudia, o ktorých sme si mysleli, že sú „ľudia“, už v skutočnosti neboli. Boli klony, alebo niečo iné.

Ako inak by mohol byť „Tom Hanks“ hlavným dodávateľom adrenochrómu pre Hollywood, keby nebol bezduchým netvorom?

Podľa Charlieho Freaka aj Charlieho Warda boli Aliancia / Biele klobúky a prezident Trump 100% zrozumiteľní: Jedna kvapka krvi týraného dieťaťa na vašich perách/ pedofília – automaticky rozsudok smrti.

Zoznam obžalob, zatknutí a exekúcií – Demontáž najhlbších štátnych činiteľov 29. januára 2021

https://amg-news.com/archives/10052


Colleen a Charlie Freak tiež zdôraznili, že „rodová zámena“ bola démonská agenda. Dôvod bol ten, že človek zmätený pohlavím sa ľahšie prevzal. Momentálne máme LGBTq.

Viem, že je to strašne hrozné, a znovu opakujem, NIE SOM odborníkom na akejkoľvek úrovni týkajúceho sa ľudí, mimozemšťanov, dimenzionálnych bytostí, klonov, tvarových prevodov atď. Učím sa o nich a som podozrievavý každého kúska informácie.

Charlie Ward vždy hovorí: „Som iba Charlie, nie Mesiáš.“ Hovorím „Ja som len Kat“ a snažím sa na to všetko prísť! Ponúkam informácie, ktoré ma znepokojujú, pretože nemôžem overiť ich pravdivosť, ale toto je treba brať do úvahy, keď ideme vpred k odhaleniam komplikovaného temného sveta, ktoré budú pre našu vlastnú príčetnosť odhalené iba čiastočne.

To málo, čo viem o týraní a mučení detí, je už takmer viac ako zvládnem. Je pre mňa nepredstaviteľné, že by som po väčšinu svojho života nevedela, že niečo z toho existuje. Videla som však veľa kartónov s mliekom s fotografiami zmiznutých detí a na svoju hanbu som tomu venovala nulovú pozornosť.

Priala by som si, aby som mala slovník dosť opovrhnutiahodný na to, aby som opísala, čo si myslím o skazenosti týchto vecí, príšer, potkanov, démonov. Neustále sa modlím o to, aby ich konečným cieľom bol vesmírny prach a aby neexistovala najmenšia šanca na ich návrat, alebo návrat ich temného sveta.

(2.) Ďalším bodom: Keď do svojich modlitieb zahrniete mimoriadne americkú armádu, nezabudnite, že keď títo odvážni muži a ženy vojdú do DUMBs, čelia nielen možnej smrti na Kuru chorobu, o ktorej dnes vieme, že je ako choroba šialených kráv a pochádza z kanibalizmu monštier, čelia však aj laserom, ktoré ich môžu zabiť.

Rovnako, keď zostúpia do míľ hlbokých DUMBs, je to dezorientujúce. Človek stratí ostrosť vnímania a vzduch, dokonca aj s kyslíkovými bombami, je riedky a potom narazia na hrôzy, ktoré sa nedajú opísať.

To sú len niektoré z problémov, ktoré napádajú tieto neuveriteľné statočné duše, ktoré zachránili milióny detí a obchodovaných žien. Boh žehnaj každého z nich.

Jedného dňa som svojmu anonymnému priateľovi Starseed poznamenala, že mám pocit, že to, čo armáda objavuje v DUMBs, je ako to, čo našla armáda z druhej svetovej vojny pri oslobodzovaní koncentračných táborov : Osvienčim, ​​Bergen-Belsen, Dachau atď.

Starseed odpovedala: „Nie, Kat. Milión, biliónkrát horšie. To, čo títo vojaci objavia je neuveriteľné. “

To je dôvod, prečo vojaci potrebujú liečenie po vstupe do DUMBs. MedBeds liečia najskôr deti, ktoré zachránili, a potom vojakov. Gene Decode to overil v nasledujúcom prepise.

To sú dva body, na ktoré treba pamätať počas ďalšej fázy zjavení a pri čítaní týchto prepisov:

—Deep state príšery nie sú ľudské.

—Vojenská služba je odvážnejšia, ako sa kedy dozvieme.

Juan O’Savin uviedol, že Vojenské spravodajstvo, ktoré prišlo s týmto Plánom, zázračný Q-tím, ktorý prišiel na to, ako zachrániť Zem a ľudstvo, zostane navždy anonymný.

Vďačíme im za našu existenciu a nikdy im nebudeme môcť dostatočne poďakovať, alebo ich požehnať za službu Božiemu svetlu a všetkým.

Na konci filmu Pán prsteňov: Návrat kráľa, keď je porazený temný démon Sauron, sa z neho a jeho strašnej armády „orkov“ stáva prach. Pán prsteňov: Návrat kráľa, Sauron porazený a z tmy sa stáva prach

Takto som vždy videla Vzostup Zeme – Temno na Svetlo. Démoni a ich temný svet sa stávajú prachom a Gaia, jej Kráľovstvá a Ľudstvo opäť stelesňujú naše Nepoškvrnené Božské telá 5D + a existujú večne v rajských sférach svetla, odkiaľ sme prišli.

Vedzte, že to najlepšie určite príde – a môžete to vziať do kvantového finančného systému.

Dokázali sme prejsť tou najčernejšou najhoršou nocou vo vesmíre a dokážeme to cez posledné snímky tohto mimoriadneho filmu, alebo ako to niektorí označujú, táto božská komédia.

Cez ňu všetci Pracovníci Svetla svietili Božie svetlo. Robíme to, čo sme sem prišli robiť.

Prúd chvály a požehnania nech pre nikoho neutícha. xo, Kat


Nicholas Veniamin a Charlie Ward diskutujú o dezinformáciách, GITMO, Impeachments & Covid 2-12-21

https://www.bitchute.com/video/4pycoq7IBNeK/

Čiastočne prepísané Kat:

2:40 Charlie Ward: Mám sa naozaj dobre … momentálne sme veľmi zaneprázdnení … boli sme pod útokom, ale boli sme neuveriteľne zaneprázdnení, čo je dobré … teraz vychádza veľa informácií … sme vo vzrušujúcich časoch …

2:52 Pre ľudí, ktorí sú hore a sú si vedomí, je to skutočne vzrušujúce, pretože začíname vidieť veci, ktoré sme nevideli pred pár týždňami, alebo pred 3 mesiacmi …

3:05 Nicholas Veniamin: Hovoril som s vami po našom rozhovore minulý týždeň a spomenuli ste, že ste zvyknutí na dezinformácie, zjavne na zmätenie deep state, a došlo k Q-dropu, ktorý bol veľmi zaujímavý …

3:16 Charlie Ward: Keď dostanem INTEL … a dostávam toho veľa, pokúsim sa to vždy zdieľať s ľuďmi … takže môžeme všetci spolupracovať … Stále hovorím, že nie som Mesiáš, som len Charlie .. Mám čas vo svojich rukách a robím prieskum, ktorý umožní ľuďom urobiť si vlastný úsudok … NIE som Mesiáš, som len Charlie …

3:43 Idem tam a snažím sa nájsť INTEL … niektoré veci, ktoré nájdem, nebudú správne … ale oceňujem, keď mi to ľudia povedia, a nie len na mňa útočia … to nie je konštruktívne …

3:55 V živote nikoho nezaujíma kritika, pokiaľ ide o konštruktívnu kritiku … keď ide o osobný útok, stačí ísť, nech už je to kdekoľvek … Som 60-ročný, zažil som viac osobných útokov ako väčšina ľudí v ich živote, som zvyknutý, neprekáža mi to, budem naďalej hľadať pravdu …

4:13 Niekedy to pochopím zle … to ma tiež nerozhodí … nemali by sme sa báť robiť chyby … pretože tak sa učíme … učíme sa z chýb …

4:25 Z úspechu sa dozviete veľmi málo … všetko sa dozviete z neúspechu …

4:30 Nicholas Veniamin: Dnes ste mi poslali veľmi zaujímavé video o zatknutí a medzi týmto videom na BitChute došlo k veľmi zaujímavému rozhovoru medzi 2 ľuďmi … hovorilo sa o rezignáciách a zatknutiach, ktoré sa diali, a Gitmo …

5:00 Charlie Ward: Už veľmi dlho viem, že k zatknutiu došlo pred nejakým časom … došlo k nim minulý rok [2020] … a boli prevezení dole do zálivu Guantánamo /Gitmo …

5:12 Ale nebolo to na verejnej doméne … keď som sa ich opýtal, kedy to bude vo verejnej sfére, povedali, že budúci rok okolo marca … no, už to začína vychádzať na povrch …

5:20 Ľudia ako James Clapper boli zatknutí a odvedení do zálivu Guantánamo … je ich toľko … Myslím tým, že Bidena minulý rok odviezli do Gitmo … či už ide o klon … či už ide o dvojníka … neviem, čo to je … nie je to on, kto je momentálne prezentovaný…


Kat Poznámka: Prezident Trump 9. septembra @ROT Rally Rally @POTUS uviedol: „Ospalý Joe Biden sa vzdal … Joe je zastrelený. Zmierte sa s tým. Je zastrelený.“

 1. – 20. septembra @POTUS, zhromaždenie vo Fayetteville v Severnej Karolíne, prezident Trump povedal: „Joe je mŕtvy.“

5:39 Charlie Ward pokračuje: Nikto v skutočnosti nevidel telo [Biden] alebo CGI alebo čokoľvek, čo je v skutočnom živote … iba televízia, médiá, to vykresľujú … nikto v skutočnosti nič nevidel …

5:52 Takže títo ľudia sú zatknutí … je zaujímavé, ako sa to zobrazuje …

6:00 Jeff Bezos bol zatknutý. Na verejnosti zverejnil, že „odstúpil“. Mark Zuckerberg, „odstúpil“. Bol zatknutý.

6:15 Je to v súlade s tým, čo mi bolo pred rokom povedané, že ak budú spolupracovať, bude im umožnené oznámiť, že odstúpili, alebo tak, jednoducho ich už neuvidíme.

6:27 Ak by nespolupracovali, verejne by sa vedelo, že boli uväznení a vyvraždení. Takže títo ľudia, ktorí „odstúpili …“, už od nich nič neuvidíme ani nebudeme počuť, ale môžeme presne zistiť, čo sa stalo.

6:40 Do čoho sa zapojili … je zneužívanie detí, pedofília, obchodovanie s deťmi na úroveň, ktorú ste ani nedokázali pochopiť.

6:57 Video, ktoré som vám poslal [Nicholasovi], je od 2 bývalých vojakov z Ameriky, 2 chlapci sa rozprávajú, pretože stále majú priateľov z armády, s ktorými hovorili, ktorí vyprázdňovali tunely pod Bielym domom za posledných pár týždňov.

7:09 Kam Trump nesmel ísť, keď bol v úrade, boli časti Bieleho domu, ktoré boli mimo dosah.

7:18 Ukázalo sa, že tieto tunely sú ešte veľmi ďaleko a keď Obama naráža na … „párky v rožku“, alebo jedlo so sebou, teraz si to presne nepamätám, zvláštnych 60 tisíc dolárov za jedlo… hovoril o deťoch …

7:33 Charlie Ward pokračuje: Stali sa veci … Nechcem to ani naživo na kanáli popisovať, pretože je to také ODPORNÉ… a tieto vrecia na telá, ktoré boli vynášané z Bieleho domu …

7:45 Teraz, keď máme tvrdé dôkazy, ľudia ich videli vychádzať von … videli, ako ich čierne dodávky odnášajú …

7:53 Títo ľudia tam boli roky … nikdy nevideli denné svetlo … a to množstvo odstránených častí tela je … je to nemysliteľné … úplne nemysliteľné …

8:02 A začíname vidieť dôkazy … a čo sa stane teraz, bude desivé … ale mainstreamové médiá sú v tom absolútne utiahnuté … nechcú, aby sa to dostalo von, pretože sú v tom … v okamihu, keď to vyjde, skončili … pretože to kryjú …

8:18 Charlie Ward pokračovanie: Vedia o tom už dlho … kryjú to a to ich robí spoluvinníkmi …

8:24 Teraz sa nachádzame v dobe, ktorá je vzrušujúca … teším sa na tento večer, pretože vediem rozhovor s niekým, kto skutočne pracuje vo vnútri systému NESARA … spadá pod vojenskú dohodu o mlčanlivosti … ale trochu sa porozprávame …

8:45 Skús dešifrovať trochu viac toho, čo sa deje, bez toho, aby si hru prezradil (žmurknutie).

8:51 Momentálne sa nachádzame v úžasnom čase … a ty a ja vieme, že keď ste nad cieľom, dostanete výstrel … a ja som bol strelený tento týždeň …

9:44 Impeachment je úplná fraška, ako všetci vieme … pretože akonáhle sa dostane na druhú stranu, bude to odmietnuté, pretože nemajú na to čísla …

10:06 Charlie Ward pokračuje: To, čo robia, je protiústavné … nemôžete odvolať niekoho, kto nie je vo funkcii.

10:10 Takže je to jedna z dvoch vecí: Buď je vo funkcii, stále … alebo, ak nie je vo funkcii, a zmenia ústavu tak, aby zodpovedala ich potrebám, čo by sa im mohlo vypomstiť. Pretože by to potom znamenalo, že by sa mohlo obviňovať Clintonovcov, Busha a Obamu. Ak máte dovolené obviňovať predchádzajúcich prezidentov.

10:39 Pozri, je to pantomíma. To sa v skutočnosti nedeje. Toto je film, ktorý práve prežívame. Preto sa nemusíte báť, nemusíte sa báť. Toto všetko sa hrá, aby ľudí zobudilo. A čím skôr sa ľudia prebudia, tým skôr to skončí.

10:55 Momentálne je to absolútna nočná mora, ktorá sa snaží ľudí prebudiť. Niektorí ľudia stále spia. „Zaočkuj ma, aby som mohol pokračovať v živote.“

11:06 Samozrejme, dostali očkovanie a stále nemôžu pokračovať v živote. Stále musia nosiť masku … 2 masky! …

11:52 Pre starých ľudí, ktorí to sledujú . Boli ste zvyknutí dôverovať BBC, CNN a lekárom. Bývali ste. Stali sa úplne kontaminovanými …

12:15 Prešiel som si tým vo svojom živote, keď som sa musel veci odnaučiť a nie je to ľahké … chce to čas.

13:33 [Covid šialenstvo] je celá časť zmätku a strachu, ktoré prežívame, ako som povedal hneď od prvého dňa … na krytie globálneho finančného resetovania … takže

13:38 Musíme mať oči a uši otvorené, keď dôjde k globálnemu finančnému resetovaniu, pretože keď k tomu dôjde … vírus, vaxín, nepokoje, 5G, všetky zmiznú …

14:04 Lockdowny sa OKAMŽITE zastavia, keď sa vykoná globálny finančný reset … zmiznú … ÚPLNE …

14:10 Preto sa musíme zamerať na to, kedy sa stane globálny finančný reset …

15:15 Nicholas Veniamin: Všetci sú zmätení a momentálne nie je veľa informácií …

15:30 Charlie Ward: Sme vo fáze, ktorú by som rád nazval Politické prebudenie … to bol termín, ktorý používal Lin Wood … Mám pred Lin Woodom veľkú úctu … je to človek dobrej povahy, má čistú dušu a jeho posolstvo je jasné.

15:48 A použil výraz, že sme v období politického osvietenstva … kde chápeme, aká korupčná a zlá je politická sféra a ďalšou fázou bude Duchovné prebudenie … v tejto chvíli sme v politickom prebudení …

16:22 Kým nepochopíme dobro a zlo v politickej sfére … nebudeme pripravení prejsť do Duchovného prebudenia … ktoré je na ceste …

17:30 Ako vždy hovorím: Nepanikárte … Buďte pokojní …

Ale majte oči a uši otvorené ohľadne finančnej stránky … bankovej strany … prechádzajúcej do kvantového finančného systému a globálneho finančného resetovania …

17:46 začíname byť veľmi šikovní s informáciami .. aktuálne info.. ja a Jack Kidd … Jack je dobrým zdrojom informácií o QFS a GCR

18:08 Nepanikárte. Majte skvelý víkend. Vo výskume budem pokračovať cez víkend …


https://www.bitchute.com/video/0IR7QW3GaJTb/

Bitchute popis videa: „Generácie detí sú zachránené z podzemných tunelov D.U.M.B.s nájdených v Bielom dome a budove Kapitolu.

„Je vidieť linky autobusov so zatemnenými oknami, ktoré odnášajú deti z ich podzemného pekla.“

„Všetci sa čoskoro dozvedia o tomto satanskom zle, ktoré existuje mnoho a mnoho rokov podľa znalostí amerických prezidentov a falošne zvolených kongresových pedofilov.“

0:43 Gene Decode: Chcel som urobiť niekoľko drobných informácií o niekoľkých veciach. Po prvé, veľa ľudí vie, že Biely dom je už desať nocí temný … v tom čase viala vlajka z r. 1776 na pol žrde, čo je veľmi symbolické.

1:02 Ľudia sa navyše pýtali, prečo je tma? Možno preto, že nikto nie je doma. Mustang Medic však tiež natočil video, ktoré ukazuje veľa turistických autobusov s tónovanými oknami, čo je pre turistické autobusy celkom bežné. Ale prečo turistické autobusy?

1:25 Vyzeralo to, že nejaká Národná garda vystúpila a nahradila tých, ktorí mali dovtedy službu. Potom chvíľu čakali. Neodišli len tak.

1:40 Posledný deň, 10. noc, keď zhasli svetlá, práve keď zjavne dokončovali, čo robia, sa svetlá rozsvietili na prednej verande.

1:47 Ale bolo to veľmi nízke, jantárovo ružové, veľmi slabé osvetlenie a bolo vidno cez týchto veľkých chlapov Špeciálnych síl, viem, že sú veľkí, ale ľudia, ktorí vychádzali, boli tak do polovice stehna . Podľa mňa to vyzeralo, akoby vyšli stovky detí.

2:03 Pokračovanie Gene Decode: Pod kongresom a Bielym domom sú tunely D.U.M.B.s … tieto deti tam boli celú tú dobu.

2:47 Teraz, keď tam Trump nie je, môžu vziať deti von a médiá majú možnosť buď nič nepovedať, čo vyzerá, že je to, čo sa rozhodli spraviť. To, čo sa deje, je záchrana všetkých týchto detí, ktoré boli tam dole a sú tam celé generácie…

3:10 Sú generáciami, ktoré neznesú denné svetlo, alebo dokonca jasné pouličné svetlá, takže ich berú von so zhasnutými svetlami a dávajú ich do autobusov s tónovanými oknami.

3:23 Nemôžu zniesť svetlo, pretože tam boli celé generácie …

4:55 Gene Decode pokračovanie: Potom ešte jedna vec, vyzerá to, že sa niečo plánuje … toto bolo zaslané aj mne. 3. marca. Trump International Hotel. Pozrite sa na cenu v D.C. za izbu 2. marca: 695 dolárov. Teraz sledujte: 5 000 dolárov. Čo sa deje?

5:25 Gene Decode: Vyzerá to, že je niečo naplánované … 4. marca

5:51 Gene číta nahlas z tohto príspevku:

Takže som sa trochu prehrabal v Mar A Lago a zistil som, že vláde USA v roku 1973 dala dedička cereálií Post, do sovjej poslednej vôle , aby Mar-a-lago bol používaný ako zimný Biely dom. Bol vrátený späť vláde v roku 1981 kvôli nákladom na údržbu. Trump ho kúpil za zhruba 10 miliónov dolárov. Má 3 bombové kryty a v roku 2017 Trumpov tlačový tajomník odhalil, že má aj SCIF -Citlivé oddelené informačné zariadenie, v armáde Spojených štátov. Takže Trumpov dom má 3 bombové kryty, SCIF a bol označovaný ako Zimný Biely dom.

6:27 Gene Decode: Prezident je už usadený v Zimnom Bielom dome …

6:30 Cirstenw: Už presunul všetky svoje veci z Bieleho domu. Mali by to proste zničiť buldozérom.

6:37 Gene Decode: Áno, urobia z toho múzeum, alebo niečo podobné.


Koniec časti 1 „Videá Charlie Ward a Gene Decode: Desivé D.C DUMBS, nanebovstúpenie, zázračné zdravie a prichádzajúce bohatstvo“
Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 85
  Charlie Ward, Kelli Rivers a Gene Decode: Zmena meny, zdravie a prosperita!Prepis videa s otázkami a odpoveďami Charlie Ward a Kelli Rivers z 17.02.21 Charlie ide do vysvetlenia formulárov, ktoré musel vyplniť, a potom ich pošle do Ameriky, ale očakáva, že tento týždeň dostane zaplatené. Charlie je pre tento proces pokusným králikom. Keď to urobí, vysvetlí ako to urobiť svojej skupine…
  Tags: a, to, sa, je, v, na, že, spravy, prosperita, vzostup
 • 84
  Charlie Ward a Gene Decode: Desivé D.C. D.U.M.B.s, úžasný vzostup, zázračné zdravie a bohatstvo (časť 2)Tu je časť 2, ktorá predstavuje môj videoprepis Gene Decode a Michala K. Jacoba. Ku koncu rozhovoru hovorí Gene Decode o Vzostupe a je to absolútne vzrušujúce.Zázraky sa blížia. Zázraky a zvesť o veľkej radosti. Musíme si ju jednoducho zvoliť. Toto je ten správny okamih, aby sme sa rozhodli. Gene…
  Tags: a, to, je, sa, na, v, spravy, prosperita, vzostup, charlie
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Saša
Saša
3 years ago

Veliké díky za tento článek plný nesmírně zajímavých a především důležitých informací.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK