Charlie Ward a Nicolas Veniamin – 05.02.2021

06/02/2021

https://www.bitchute.com/video/g5Ejv642854/

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=g5Ejv642854&feature=youtu.be

Stručný prepis videa:

Charlie číta vyhlásenie, ktoré dostal: „Hotovo. Deep State sa zrúti, to najlepšie prichádza teraz. Oficiálne vyhlásenie stanného práva a legitímnej vojenskej vlády je v platnosti od 20.01.2021 od 12:00 hod. Bol zavedený dňa 20.1. 2021. Vyhlásenie bolo vydané v piatok 29. januára o 18:00 EST (23:00 GMT). Oficiálne oznámenie o zatknutí Bidena spolu s 355 kongresmanmi a 109 senátormi (464 zvolenými) 24. a 25. januára bolo zverejnené v nedeľu 31. januára o 16:35 EST (22:35 GMT – 23:35).

Tieto skutočnosti boli oznámené všetkým americkým médiám (televízie, rádiá a národné noviny) a všetkým svetovým spravodajským agentúram vo vyššie uvedených termínoch a hodinách. Podľa očakávania legitímnej vojenskej vlády, ktorá vládne Amerike boli tieto oficiálne informácie stopercentne cenzurované všetkými oficiálnymi svetovými médiami. Americká vojenská vláda to vedela a chcela to tak.

Rovnako ako v prípade Bidena a prevratu jeho strany, legitímna vláda USA umožňuje aj v tomto prípade americkým médiám dopustiť sa rozsiahlej zrady prostredníctvom cenzúry oficiálnych vyhlásení legitímnej vlády o opatreniach národnej bezpečnosti a bezprostrednej hrozbe pre americký národ.

Ilumináti a médiá 4. ríše padli do pasce. Legitímna vojenská vláda teraz môže (dočasne) prevziať kontrolu nad všetkými takými teroristickými médiami, kedykoľvek chce, ako to vyžaduje zákon a ústava USA.

Americká vojenská vláda prevezme (násilím) kontrolu nad všetkými oficiálnymi médiami (rádiá, tv, noviny) v Spojených štátoch tento piatok 5. februára o 18:00 EST (23:00 GMT alebo o polnoci EU času). To zahŕňa získanie všetkých amerických kanálov na vysielacích satelitoch vysielaných naživo v Európe. Znamená to tiež, že všetci Európania so satelitnou prijímacou anténou, ktorí prijímajú americké kanály už nemôžu byť cenzurovaní, a preto sa pravdu dozvedia od piatka noci 5. februára 2021.

Americká armáda bude okrem iného povinná šíriť vo všetkých týchto amerických masmédiách odhalenia Bidenovho puču, jeho zatknutia. Napokon 12. februára americká vojenská vláda oficiálne vydá všetky dôkazy o sprisahaní, ktorého sa francúzska, čínska a ďalšie vlády dopustili vytvorením falošnej globálnej epidémie na zvrhnutie vlády v USA.
(dôkazy budú predložené všetkým vládam sveta a medzinárodnej tlači)

Tento akt bol plánovaný cez zničenie US ekonomiky a zničenie celosvetovej ekonomiky. Je to vojnový akt, ktorý okrem iného dáva vláde USA legitímne právo zvrhnúť vládu Macrona a akúkoľvek inú vládu teroristov.“

Nicolas sa pýta Charlieho kto je jeho zdroj, odkiaľ tieto informácie číta?
CH: „vysoké kancelárske informácie, bolo mi to zaslané. Pozrime sa, či je to pravda. Získal som to od ľudí, ktorým skutočne dôverujem.“

N: „Skutočne sa hovorí o tom, že Biden bol uväznený?

CH: „Zdroje tvrdia, že Biden bol v skutočnosti zatknutý a popravený minulý rok a čo vidíme teraz, je buď dvojník, klon alebo CGI (hologram). Pýtal som sa svojich zdrojov, kedy sa to stane verejnou informáciou a malo to byť v marci 2021.Vyšlo to v predstihu“

Nicolas spomenul, že krátko po zverejnení videa, kde rozprával o zmrazovaní aktív ľudí zapojených v deep state bol online zverejnený zoznam ľudí rezignujúcich zo svojich pozícií. Jedným z nich je Jeff Bezos.

Charlie hovorí, že tí čo poznajú a sledujú na telegrame „SantaSurfing“ , Santa S. robila prieskum súdnymi dokumentmi, zachytila zatknutie ​​Bidena, Pelosiho a Bezosa . Toto môže nájsť ktokoľvek. Je to verejná informácia – je tam malý poplatok za registráciu. Hovorí však, že jediný spôsob, ako zistiť, či je to pravda, je vyhľadať si to sám a potom môžete povedať ostatným pravdu.

N: „A čo obžaloba Donalda Trumpa?

CH: „Nemôžete odvolať DT., keď nie je prezidentom. Človek musí byť na poste verejného činiteľa, aby bol obvinený. Čo to urobí je, že Deep State sa uväzní vo svojich vlastných klamstvách. Nemajú žiadne dôkazy, ktoré by DT obviňovali, a skutočne sa odhalia. Obe strany majú totiž právo predložiť dôkazy, ak sa dostanú pred súd. DT. predloží dôkazy o DS a DS nemá žiadne dôkazy proti DT. DS sú takí arogantní, že veria, že im to opäť raz všetko prejde.

Posledná otázka: „Čo sa deje so Spojeným kráľovstvom? Ďalšia korporácia, ktorá krachuje rovnako ako Spojené štáty Americké. Politici v Spojenom kráľovstve už nemajú žiadnu moc. Všetko sa vráti k vláde ľudu a generál Flynn navštívi Spojené kráľovstvo, aby pomohol v tejto zmene.

Podobné články

  • 77
    Úplne nový rozhovor generála Flynna: „Pokračujeme v boji!“Tu je časť prepisu: Flynn: No, povedal by som vám, že v prvom rade, pokiaľ ide o milosť a o celé Muellerovo vyšetrovanie, ak je niečo, čoho som bol osobne svedkom a čoho bola americká verejnosť svedkom za posledné štyri roky, neuveriteľná miera korupcie vnútri nášho ministerstva spravodlivosti a FBI…
    Tags: a, to, v, že, sa, je, správy, spravy, rozhovor
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK