Charlie Ward, Kelli Rivers a Gene Decode: Zmena meny, zdravie a prosperita!

21/02/2021

Prepis videa s otázkami a odpoveďami Charlie Ward a Kelli Rivers z 17.02.21

Charlie ide do vysvetlenia formulárov, ktoré musel vyplniť, a potom ich pošle do Ameriky, ale očakáva, že tento týždeň dostane zaplatené. Charlie je pre tento proces pokusným králikom. Keď to urobí, vysvetlí ako to urobiť svojej skupine zasvätených a pomôže im vyplniť formuláre na výmenu. Formuláre zverejní na svojom webe.

Pre mnohých z nás, ktorí sa obávali o Charlieho zdravie, pretože na niektorých jeho videách mal pravé oko prakticky zatvorené, vysvetlil, že je úplne v poriadku, ale iba prepracovaný a unavený. Obrovská úľava.

Prikladám tiež čiastočný prepis z nádherného videa Nicholasa Veniamina z génu Decode 27.01.21, ktoré bolo stiahnuté z YouTube predtým, ako som mal možnosť ho dokončiť.

Prichádzame do napínavých časov. Prichádzame do sľubovaných časov.

Z temna na svetlo, Vystúpenie do 5D +, RV, GCR, NESARA, GESARA, Nová Republika, úžasná technológia, zdravie, prosperita, šťastie, kreativita, inovácia — nekonečné zázraky pre bohato zaslúženú Gaiu, kráľovstvo a ľudstvo. Pán vie, že sme si prešli peklom a teraz sme znovuzrodení do neba. K nášmu božstvu. Suverenita. Sloboda.

Juan O’Savin [a Q] dôsledne tvrdia, že toto všetko sa musí hrať PRÁVNE. Máme teda prípady SCOTUS, ktoré budú pojednávať 19. februára a 26. februára. Potom, kto vie? Oficiálne oznámenie, že armáda riadi Ameriku? EBS? Tribunály? NESARA? Charlie Ward vo videu 16.02.21 uviedol, že po zapnutí kvantového finančného systému sa veľa vecí zmení. Okamžite sa to stane, odoberie to energiu DS a cabal, čo potom znamená, že máme prístup k Med posteliam.

Med postele sú tu už dlho. Blokovala ich spoločnosť Big Pharma, pretože na nich nemôžu zarobiť žiadne peniaze. Posledná vec, ktorú ca_bal chcú, je zdravé Ľudstvo. Med Beds sa doteraz používali na liečenie detí a armády po tom, čo sa dostali do D.U.M.B.s a zachránili milióny detí, ktoré DS ponechal vo väzení pre svoje nechutné potreby. Ísť do míľ hlbokých DUMBs, masívnych tunelových systémov, je nebezpečná a srdcervúca práca, takže postele Med boli doslova Božím požehnaním.

Charlie Ward vo štvorminútovom videu načrtol tri rôzne typy postelí Med, ktoré budú dostupné pre všetkých. Začnú sa zavádzať najskôr v Texase a potom na Floride, keď bude QFS aktívny.

— Prvý typ postele prestavuje končatiny a krátky čas, ktorý to trvá, je neuveriteľný.
—Druhý typ postele spočíva v tvojom intelektu. Môžete sa upgradovať, aby ste boli inteligentnejší. Môžete sa povýšiť na akékoľvek povolanie, ktoré chcete robiť. Neuveriteľné.
—Tretí typ je určený pre ľudí trpiacich Alzheimerovou chorobou, rakovinou, obrnou atď., Med posteľ to všetko vylieči. Rovnako vás to môže omladiť, ak si prajete. Budú k dispozícii veľmi skoro.

https://www.bitchute.com/video/dS9fbL2xSPDM/

Zázraky sa absolútne blížia. Ako Charlie vždy hovorí, je ÚŽASNÉ obdobie byť nažive.

A ako povedal Gene Decode druhý deň: „Určite sme v pravý čas nažive, pretože sa máme pozerať na pád ca_bal „


Hodina otázok pre Kelli Rivers a Charlie Ward 17.02.21; https://www.bitchute.com/video/mhwbCuoShtGz/

Čiastočne prepísané Kat

Charlie Ward: Sledujú ma ľudia v 103 krajinách, ale väčšinou ľudia v Amerike …

[Odpoveď na zmanipulované voľby v Ugande] Sme v časovom období, v ktorom sa to všetko zmení o tom je celá táto cesta ,nejde iba o Ameriku, kde je DS a Cabal sa pokúsili ukradnúť voľby. Tentoraz ich chytili s prstami v pokladnici. Najdôležitejšie je, že chytíme KAŽDÉHO JEDNOTLIVCA zapojeného do tohto hrozného činu zrady proti americkému ľudu …

Donald Trump nielenže zvíťazil, získal aj drvivú väčšinu. Donald Trump je čestný muž, je irelevantné, či sa vám páči, alebo nie. Je to čestný muž, skvelý otec, pradedko. Poznám ľudí, ktorí ho poznajú a veľmi dobre sa o ňom zmieňujú. Takže ak okradneš čestného muža a on stíchne, byť tebou dával by som si pozor, pretože ťa dostane tam, kde ťa potrebuje a odhalí ťa. To je to, čo prežívame práve teraz …

A tieto krajiny, ktoré mali voľby, kde se mal dostať ten pravý muž, ale cabal sa postaral o to, aby sa ich muž dostal dovnútra … ich dni sú zrátané. Nie je pekné, čo sa stalo v mnohých krajinách v Afrike, v mnohých krajinách po celom svete vrátane Spojeného kráľovstva … Austrália, Nový Zéland, Kanada, všetci stáli tomu zoči voči, keď sa ca_bal/ DS muž, alebo žena dostali do ich vlád. Tie dni skončili …

Momentálne sa nachádzame v prechodnom období …
takže neprepadajte panike …
udržiavajte si vieru …
pretože práve prechádzame
z tmy do svetla …
kde sme boli pod kontrolou sa * tana a zla …
teraz sa od toho vzďaľujeme …
Buďte v pokoji,
buďte pokojný …
nachádzame sa v čase zmien …

Tieto krajiny, ktoré používali servery Dominon na zmenu hlasovania, alebo platili ľuďom za zmenu hlasovania tie dni skončili, toto sa teraz zverejňuje a ak Amerike budú trvať 4 roky, kým sa to vyrieši s týmito krajinami, ktoré si dokážete predstaviť bude to vyžadovať čas. Trpezlivosť je to, čo práve potrebujeme. PRAVDA vždy vyjde najavo…

Cez víkend mi nebolo dobre. Moje pravé oko sa úplne zatvorilo. Je to len preťaženie. Robím toho príliš veľa. Tento týždeň sme teda znížili počet videí zo 4, alebo 5 na 2. Iba čisto preto, aby som sa mohol trochu zotaviť. Moje telo sa na mňa v sobotu a v nedeľu úplne vyplo. Išiel som von vyskúšať hrať golf a nemohol som …Prepracovaný. Tvrdo pracujem. Ale ja som chlapec farmára a teraz je čas žatvy, takže musíme vypadnúť a urobiť prácu … O ďalšie si budem robiť starosti neskôr.

[Otázka: Kedy sa deje NESARA?] Už sme skoro tam. Hovoril som s ľuďmi Kvantového finančného systému iba pred 10 minútami. Včera začali vydávať platby, na burzách a humanitárnu pomoc. Veci sa dejú. Pár drobných technických riešení, na ktorých pracujú. Hovoria mi, že … pravda je, že mi to nepovedia, kým to nebude hotové. Keď bude hotový, dajú mi vedieť.

[Otázka: Kedy uvidíme všetky zatknutia verejne oznámené?] Teraz sa to dostáva na povrch, ale mainstreamové médiá to blokujú … to je všetko súčasťou odhalenia. Vojenské jednotky pri niekoľkých príležitostiach tvrdili, že došlo k určitému zatknutiu a mainstreamové médiá to neuverejnili … ale to všetko je súčasťou pantomímy. Celá časť plánu je odhaliť ich tým, čím sú. Myslím, že tento mesiac uvidíme zatknutia zverejnené …

[Otázka: Čo sa stane s našimi pôžičkami na bývanie so spoločnosťou Nesara / Gesara v AU?] Rovnako ako vo svete. Keď sa presunieme do Nesary / Gesary, hypotéky, pôžičky, pokiaľ sa týkajú banky, budú odstránené, odpustené, a práve tam sa teraz presúvame.

Teraz sme práve v bode prechodu, sme hodiny od toho už nie ani dni, alebo týždne …VŠETKO JE NA MIESTE …Nemôžem povedať viac než to, inak si v tejto fáze strelím do nohy. Ale som s nimi v neustálom kontakte …
dvakrát denne a čakám na kývnutie od dvojky (postavenie) z kvantového finančného systému.

[Otázka: Kedy uvidíme fotky plazov?] Toto všetko vyjde. Bude k dispozícii pre tých, ktorí to chcú hľadať skôr ako mať to rovno predložené do tváre. V zákulisí sa toho deje veľa a bude to postupne odhaľované o plazoch a ich postupnom zničení. Začíname vidieť, že sa to stalo. Najväčšou vecou bolo vyprázdnenie Buckinghamského paláca a Harry a Meghan, ktorí tam hrajú „divadlo zmiznutia“ [USA?] existuje veľa vecí, ktoré nesedia, ale ľudia to berú ako samozrejmosť. To sa deje. Je to len otázka toho mať oči otvorené …


Myslím si, že v určitej fáze budú musieť ísť na EBS [Emergency Broadcast System], pretože mainstreamové médiá sú spoluvinníkmi, takže nehovoria pravdu. Mali veľa veľa šancí aj nedávno mali šance, keď boli informovaní americkou armádou o určitých zatknutiach a ani jeden ich nezverejnil.

[Otázka: Vráti sa Trump do Bieleho domu DC alebo bude presídlený?] Už sa nikdy nevráti do Washingtonu DC. Mám pocit, že to pravdepodobne buldozerujú akonáhle vyčistia všetky tunely, dole ich vyhodili do vzduchu. Viem, kde bude nové miesto, a NIE JE to v D.C.

[Otázka: Kto je Juan O’Savin?] Pozval ma na filmovú premiéru tento víkend do Las Vegas a stretnem sa s ním tvárou v tvár a až budem môcť povedať kto to je, urobím tak. Je neuveriteľne dobre prepojený. Nechajme to tak zatiaľ …

[Charlie bol pozvaný Juanom O’Savinom na premiéru filmu s Melom Gibsonom a Jimom Caviezelom. Charlie povedal, že Jim Caviezel je dobrým priateľom Juana O’Savina.]

[Otázka: Kedy sa falošná pandémia zmierni vo Veľkej Británii a všade inde?]

Keď prepnú vypínač kvantového finančného systému, potom všetko ostatné, padá za sebou. Vírus zmizne, vakcína zmizne, 5G prestáva byť problémom atd atd atd. Všetko je to dymová clona AKO SOM POVEDAL
PRED ROKOM, To všetko je dymová clona pre zmenu.

Zmena trvala dlhšie, ako som chcel, alebo v čo som dúfal, ALE TERAZ! Trpezlivosť je teraz potrebná ,už sme skoro tam, keď spustia kvantový finančný systém. verím, že sa to stane dnes, verím, že to bude asi za hodinu.
Mal by som vedieť z Ameriky, či je všetko pripravené.

[Otázka: Bitcoin. Chystá sa to zrútiť? Stúpa? Aká je dohoda s bitcoinmi?] Nemôžem komentovať kryptomeny, pretože na v tom nie som dosť dobrý.
Je veľmi zaujímavé, včera to bolo oznámené verejnosti , v Číne je priehrada Tri rokliny a je v nej obrovská trhlina. Ak sa tá priehrada pretrhne, čo verím, že bude v najbližších dňoch [a rovnako tak aj Gene Decode] … zabije veľa ľudí , ale tiež vymaže zariadenie na ťažbu bitcoinov, ktoré je pod ním, spolu s laboratóriom vo Wu-chane.

Povodne ohrozujú čínskych bitcoinových baníkov, čínsky miliardár hovorí „Blíži sa zrútenie priehrady Tri rokliny“
https://techfans.co.uk/flooding-threatens-chinas-bitcoin-miners-chinese-billionaire-says-three-gorges-dam-collapse-imminent/

Toto sú veci … „Pozor na vodu“ … to je to, na čo čakáme … skutočnosť, že sa to stalo verejne známe, predurčuje, že by to mohlo ísť …


Kat Poznámka: Tento krátky prepis pochádza z fascinujúceho videa s Gene Decodeom a Nicholasom Veniaminom, ktoré som nikdy nedokončila, ale potvrdzuje Charlieho názor, že priehrada Tri rokliny sa môže čoskoro stať históriou.

Vzhľadom na to, čo vieme o „Novej hodvábnej ceste“, čo bola strašná, nechutná [ad] reno [c] hrómová cesta, ako ju opísali brilantní Colleen a Charlie Freak 7. – 20. júna (video už nie je k dispozícii, ale prepísala som to), existuje biblická vlastnosť zničenia tejto priehrady a všetkého zla, ktoré bolo skonštruované na jej vykonanie.


Práve tu, práve teraz: Zastavenie zlého plánu Cabal, 9. júla 2020

S Charlesom a Colleen Freak

Charlie Freak: A kde žijú všetky čínske rodiny? Žijú na oboch stranách rieky Yangtze. Poskytuje im život; takže toto je začiatok novej Hodvábnej cesty. Pozerajte sa na priamku, ktorú vytvára priehrada Tri rokliny. Vytvára nivu Wuhan, Nanjing, Šanghaj a Juhočínske more, čo je samo o sebe obrovský trh pre adrenochróm.

Yangtze vedie priamo k Juhočínskemu moru, kde je obrovský trh bohatých ľudí na všetkých ostrovoch v Juhočínskom mori, ktorí požadujú adrenochróm a všetci majú v podstate pevnosť tam a tam veľa z nich podnikalo. Potom chcem, aby ste si všimli mesto Chongqing priamo proti priehrade Tri rokliny. Dôvod, pre ktorý poukazujem na Chongqing, pretože je to jedno z najväčších miest vo svete s populáciou 16 – 18 miliónov ľudí. Toto je obrovský, hovoríme o, je to obrovské napájacie mesto a rozsiahla napájacia oblasť.

Čína sa zmenila na najúrodnejšiu živnú pôdu za najväčšiu tržnú plodinu v histórii ľudstva, ktorou sú deti a čím sú deti mladšie, tým lepšie a mladšie ženy, ešte lepšie. Čo táto nová politika po druhej svetovej vojne vytvorila …1 dieťa na rodinu a musel to byť chlapec, takže to boli dievčatá, ktoré boli obetované. Boli prevezení do Wu-chanu. A toto je hrozné dedičstvo čínskeho Wu-chanu, toto je centrum adrenochrómu na Zemi.

Toto je nová Hodvábna cesta a bude sa stále zhoršovať a zhoršovať. Walmart bol vytvorený ako zásterka pre toto všetko.

Pozeráte sa na starú Hodvábnu cestu, ktorá smerovala z Európy cez Áziu až k Východočínskemu moru a teraz Nová hodvábna cesta – Wuhan – do Astany [ sa/tan] – do Teheránu – do Benátok. V presnom centre medzi Benátkami a Wu-chanom, takže bola starostlivo vybraná Astana.

Colleen: Vidíte, aké dôležité bolo dostať tieto krajiny medzi Benátky a Astanu. Vytiahli ich, keď bol pri moci Ob / ama , stavali sa do mocenskej pozície.

Charlie: Jedna z prvých vecí, ktorá by sa urobila s prezidentúrou Hillary Clin / ton – veľká vojna s Iránom, ktorá bola posledným kúskom na tejto ceste do Astany – Benátky. Takže Irán by bol ďalšou veľkou vojnou po Iraku. Všetci viete, že Američania pod vedením Ob / ama obklopovali Irán a hľadali akýkoľvek incident, ktorý by im dal dôvod na inváziu a začať tam vojnu.

Toto je nová Hodvábna cesta, kde deti pre adrenochróm, sú plodina číslo jeden pre celý svet a ich orgány a sexuálne otrokyne.

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2020/08/charlie-and-colleen-freak-part-3_7.html


Gene Decode diskutuje o najnovších aktualizáciách s Nicholasom Veniaminom 27.01.21

Gene Decode: Čína sa nevzdá sú to rovnaké MO ako zvyšok ca / ​​bal, aj keď iná vetva ako NACI (National Advisory Committee on Immunization – Národný poradný výbor pre imunizáciu). Studená vojna bola vlastne 2 vetvy, ktoré sa dohodli, že sa dajú dokopy, aby zničili ľudskú rasu.

Čínska pobočka však bola varovaná. Aliancia pretrhla priehradu nad priehradou Tri rokliny satelitným prístrojom na zemetrasenie. „Ak neprestanete, zlikvidujeme priehradu Tri rokliny“ , ktorá je teraz neuveriteľne kompromitovaná. ČKS vlastne pripustila, čo ma zaráža, pretože to je ich pýcha a radosť, že sa celá základňa priehrady pohla. Satelitom vidíte, že to teraz vyzerá ako had. Bolo to priame ako šíp, keď to najskôr postavili …

Priehrada Tri rokliny na pokraji zrútenia

Gene Decode pokračuje: Je tu v tretine zľava obrovská trhlina , je tu 6 metrová medzera a do nej sa zrútila časť cesty, do ktorej vložili vrecia s pieskom. Celá pravá tretina pri pohľade na prednú časť priehrady je preč. Všetko, čo vidíte, keď tam dávajú vrecia s pieskom, vyzerá ako tvrdá hlina. Kvôli všetkému bahnu, ktoré sa valí do sekcie generátora vo vnútri sa to plnilo, tvrdilo a nemá to svoju hlavnú dizajnovú funkciu, ktorá bola hydro- elektrická energia. Je to v podstate iba zadržiavanie vôd, zatiaľ čo sa ich snažia naďalej odvádzať, a darilo sa im, kým nebola vytiahnutá horná priehrada … Aliancia ich varuje, aby zastavili a ustúpili … To, čo vidíme, je Aliancia, ktorá vyradí cabalu z celého sveta.

Kat Poznámka: Kým sa nachádzame v tomto prepise Gene Decode / Nicholas Veniamin, mohli by vás všetkých zaujímať druhy technológií, ktoré Aliancia má. Druh technológie, ktorá je k dispozícii práve v tejto chvíli. Je to ohromujúce. Bude to trvať dlho, kým integrujeme všetky technológie, ktoré sú miliónmi rokov pred nami, ktoré nám odňali démoni DS.

Gene Decode pokračuje: V USA už obkľúčili pôvodné falošné jednotky v čiernej mestskom kamufláži, čiernej a bielej a šedej , ktoré „chránili“ kongres a senát, zradcov, ktorí sú tam. Potom Trump priviedol Národnú gardu a podľa článku 10 nad nimi prevzal kontrolu podľa zákona o povstaní. CNN tam nastražuje fotenie, sú spoluvinníci, a preto hovoria: „Áno, bola to ANTIFA, áno, bola to BLM“, pretože vedia. Teraz sú spoluvinníkmi zo zrady a snažia sa zachrániť svoju kožu. Špeciálne sily a Národná garda držia tam svoje jednotky a Aliancia tam môže prísť s veľmi pokročilou technológiou.

Majú technológiu, kde by mohli vyslať iba energetický lúč, ktorý by všetkých týchto ľudí v kongrese, senáte a všetky tie falošné policajné a vojenské jednotky uviedol do beta-spánku … a nasadili by im putá. Aliancia sa snaží byť rovnako čestná Božím zákonom a NEPOUŽÍVAŤ extrémnu silu, ale zneškodniť nepriateľa a postaviť ho pred súd, uznať ich vinnými zo zákona a nielen nechať výsledok ospravedlniť prostriedky, boli by rovnakí ako ca / ​​bal, ak by tak urobili. To je vlastne to, čo som robil a snažil som sa ľudí upokojiť … áno, je to drsné … pre priemerného človeka je skľučujúce sledovať, čo vyzerá ako celková zrada, úplné prevzatie našej vlády. 80% ľudí hlasovalo pre jednu osobu, a nie je to ten, koho dostanú, takže ich hlasy nemali zmysel … všetky pokroky, ktoré urobil Trump a všetky veci, ktoré hovorí a robí Biden povinné rúška navždy, strhnutie múru, klimatických zmien a všetok tento odpad je znova späť. Ale to NIE je naozaj, čo sa deje.

Snažil som sa teda zaregistrovať na toľko platforiem, na koľko sa dostanem. Som naozaj rád, že si ma pozvala, aby sa šírilo slovo o tom, čo sa skutočne deje, aby sa ľudia mohli upokojiť a relaxovať a zamerať sa na to, čo sa skutočne deje. VEĽKÁ vec, ktorú robí cabala tisíce rokov, používa ľudí, ktorí stále majú dušu. Je to iba prostredníctvom energie duše, energie, našich schopností, duša, ktorú nám dal Boh, Stvoriteľ všetkých vecí, Boh ,ktorý môže tvoriť je len jeden


Juan O’Savin 22.01.21:

Voláme na Boha
a TOTO je časť, ktorú nemôžu pochopiť.
Nezobrazuje sa v A.I.
Nezobrazuje sa v počítačovom programe.
Vo filme sa nezobrazuje.
Ale je to tam.
Je to skutočné.
A nemôžu to vypočítať.
Oni to nevidia.

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/01/juan-osavin-monkey-werx-and-host-ezra.html


Charlie Ward pokračuje: NESARA zasiahne okamžite a potom sa spustí GESARA, keď generál Flynn a jeho tím obehnú svet a pomôžu každej krajine pri prechode … február / marec ….

[Otázka: V Maďarsku máme zákaz vychádzania od 20:00. do 17:00 Znamená to, že tu máme aj tunely, však? ]
Áno, máte a máte tam veľa problémov , keď máte zákaz vychádzania, znamená to, že pracujú v noci. Žijem v južnom Španielsku a máme tu zákaz vychádzania a mám krásny hrejivý pocit, keď počúvam vojenský vrtuľník nad hlavou, keď sme v lockdowne. Znamená to, že pokračujú v práci.

Charlie Ward pokračuje: Mainstreamové médiá budú posledné, ktoré zostúpia. Musia byť úplne odhalené.

[Otázka: Prečo Trump stále tlačí na vakcíny?]

Prejdeme si to znova. Je tu niekoľko faktorov: Hydroxychlórchín je uvedený ako vakcína. Regeneron je uvedený ako vakcína. Použil vakcínu ako zámienku na rozmiestnenie armády. Použil terminológiu „Zavádzam vakcíny …“ Sme vo vojne. Nemôžete im povedať, čo robíte. Priviedol armádu bez toho, aby v Amerike spôsobil paniku, pod rúškom vakcíny . Tiež veľmi jasne povedal, že nechá armádu skontrolovať vakcíny predtým, ako bola podaná s vedomím, že zlyhá. Armáda a Trump vedeli, že nedodržiavali správne protokoly pre vakcíny preto dovolil, aby sa to stalo. Toto je umenie vojny. Nikdy sme neboli v prvej línii, sme v prvej línii štandardne tým, že sme digitálni bojovníci. Sme nútení sa dozvedať, ktoré sme nevedeli. Ak ste boli v skutočnej vojne a boli ste v prvej línii, NEBUDETE každému hovoriť, čo ste robili. Na vakcínu zomrelo viac ľudí ako na covid, Existuje veľa rôznych vakcín a to je problém. Zlá vakcína zabíja úplne všade, ale to je to, čo chcel Nový svetový poriadok. Chceli redukciu populácie , mali v tom úplne jasno. Ak ste dosť hlúpi na to, aby ste sa dobrovoľne prihlásili k vakcinácii, utrpíte následky …

Pokoj, Bill. Vakcinujeme ťa pre tvoje vlastné dobro 😉

[Otázka: Dostanú ľudia, ktorí splatili hypotéku, zľavu, pretože ostatným budú hypotéky vymazané?]

Charlie Ward: Nemyslím si, že si budeme robiť starosti, keď sa dostaneme do tohto nového systému.
PENIAZE NEBUDÚ PROBLÉMOM. Prežili sme 100 rokov, kde sme boli posadnutí peniazmi a ak sú odobraté, všetky tieto veci zmiznú. Stále sme naprogramovaní tak, aby sme mysleli peniaze peniaze peniaze peniaze peniaze … Naprogramovali ma na peniaze už dávno, už mi to nič nerobí. Za starých čias to robilo. Sú tu oveľa cennejšie veci v živote. Keď sa dostaneme cez NESARA / GESARA, odpustenie dlhu a odškodnenie, bude to posledná vec, na ktorú pomyslíme. Prvá vec, ktorú by ste mali mať na pamäti, by mala byť: „Čo môžem urobiť pre ostatných ľudí?“

[Otázka: Mali by ľudia prestať platiť dane práve teraz?]

Prestať platiť dane nie je dobré robiť. Použite tu trochu zdravého rozumu. Keď je všetko hotové, urobte to … medzitým čakajte.

[Otázka: Dostane sa viac guvernérov a starostov pod paľbu kvôli umiestňovaniu covid pacientov do domovov dôchodcov?]

Charlie Ward: Zabudnite na „paľbu“ … budú pred súdom kvôli genocíde. Vtedy sa to ukáže, keď stena súde za genocídu s rozsudkom smrti, vy si veľmi dobre premyslíte, čo ste urobili, a práve teraz na to nemyslia. Karma je úžasná vec. Títo ľudia očividne spáchali genocídu.

Trump sa to rýchlo dozvedel u žien, ktoré rátali hlasy, veľmi rýchlo. Najskôr šiel po tých malých a hneď po tom, ako im bolo oznámené, že sú podozrivé zo zrady, za ktorú im hrozí trest smrti, hovorili: „Ach, nie, nebola som to ja, povedali mi, aby som to urobila“ A takto to bude fungovať. Tí lekári, ktorí umiestnili dôchodcov do domovov a vykonali určité veci, budú obvinení zo zločinov proti ľudstvu, povinný rozsudok smrti a samozrejme budú spievať ako kanárik. Pamätajte, akonáhle je kvantový finančný systém plne funkčný a v chode, potom je tomu všetkému koniec … vírus, vakcína, 5G, všetko bude preč …

[Otázka: Iracký dinár, kedy si ich môžu ľudia vymeniť?]

Charlie Ward: Dnes si vymieňam svoje [!!!]

Tento týždeň budeme mať dokumenty KYC, ktoré musíte vyplniť. Pomôžeme všetkým mojim zasvätencom. Môj [iracký] dinár, [vietnamský] Dong a moje ZIMy, všetky sa dnes menia. Vyplnil som 10-20 stranový dokument. Mám tu všetky svoje poznámky, všetky som vymenoval, všetky zaevidoval. Dnes som dokončil tieto dokumenty a to bude odoslané do Ameriky. Všetko to otestujem. Uverejním to, aby ľudia videli dokumenty.
Ja otestujem systém, aby som zistil, ako funguje. Neviem, aký je kurz no v okamihu, keď poznáte kurz, musíte podpísať dohodu o mlčanlivosti. Dúfajú, že mi to tento týždeň vyplatia.

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/02/charlie-ward-kelli-rivers-and-gene.html

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK