Charlie Ward – MK Ultra Obchodovanie s deťmi – Príbeh Ally Carterovej

05/12/2021

Charlie: Meníme svet, v ktorom žijeme. Deje sa toho veľa, objavuje sa veľa informácií a dnes mám hosťa, Ally Carterovú. Môžeš nám povedať svoj príbeh, viem, že si začala už v mladom veku.

Ally: Pamätám si, keď som mala 5, 6 alebo 7 rokov na sťahovanie, zdrogovanie… Takéto veci. Celý môj život, odkedy si pamätám. Úprimne som si myslela, že sa mi to nepodarí. Teraz som adoptovaná, moja matka sedí priamo tu.

(matka pozdraví Charlieho)

Charlie: Ahoj, aj ja ťa rád spoznávam. Áno, je veľmi dôležité, aby sme tieto správy zverejnili. Pre mňa ako otca a dedka – som otcom štyroch detí a môj štvrtý syn zomrel pri autonehode, keď mal len 28 rokov. Bolo to pred 12 rokmi. Takže keď niekto ublíži dieťaťu, veľmi sa ma to emocionálne dotkne. Preto je ochrana našich detí na mojej ceste prvoradá. Mám 61 rokov. Mám svoju prvú vnučku a troch vnukov a všetkých ich milujem. Moja malá vnučka Hartley je tá najvzácnejšia malá vec na svete. Ako môže niekto ublížiť deťom? Si veľmi požehnaná a pani, ktorá sa o teba stará, je pravdepodobne najväčším požehnaním, aké si si mohla v tejto chvíli priať. Viem, že by som sa ťa nemal pýtať, ale koľko máš teraz rokov?

Ally: Mám 27 rokov.

Charlie: Povedz mi viac o sebe.

Ally: No, som MK ultra, obeť satanistických rituálov a obchodovania. Úprimne povedané, nikdy som si nemyslela, že by som o tom mohla hovoriť, že by som našla slová, ktoré by mi pomohli zhrnúť to, čo sa stalo. Jedného dňa som sa však rozhodla. Je to už takmer osem, deväť mesiacov, čo som natočila video o tom, čo sa mi stalo, a nečakala som, že sa stane takým virálnym. Pokiaľ ide o, neviem, či by som tu mohla povedať jeho meno, neviem, či ťa nezablokujú.

Charlie: Áno, môžeš povedať jeho meno.

Ally: Joe Biden. Keď som mala pätnásť rokov, vzali ma na služobnú cestu do Los Angeles, do Gettyho múzea. Dovolil mi, aby som sa s ním prechádzala. Bola som tam ja a ešte jedno dievča, mohli sme prísť v športovom aute a absolvovali sme prehliadku. Boli tam aj iné deti. Boli tam rodičia. Obyčajný deň. Všetci sa na nás pozerali a predpokladali, že sme niekto. Prešli sme cez záhradu k výťahu a zviezli sme sa dolu. Keď sme sa dostali na určité miesto, zišli sme dolu a boli tam ďalší ľudia. Vždy bol niekto pri dverách, niekto nám dával povolenie, niekto nás sprevádzal, aby sme mohli vstúpiť. Pamätám si, že sme sa dostali na miesto, kam sme mali ísť. Pamätám si, ako sa menil vzduch, pamätám si tie vône a zvuky. Ako mi zvonilo v ušiach. A potom sa obzriem okolo seba a spomeniem si na mesto. Je to iný svet. Celý svet pod zemou. Je tam každý dopravný prostriedok, každý centimeter života je pod tou zemou a viem, že veľa ľudí si myslí, že to nemôže byť, ale je to tak. Spája sa to s mnohými miestami. Spája sa to so štúdiom Universal, s cintorínmi, so školami… Je to prepojené s domami celebrít, cez ktoré prechádzajú výťahy. A spoločnosťou Disney. V ten večer som mala byť, myslím, až s tromi ľuďmi. Spomínam si, že som tam stretla niekoľko známych osobností. Dokonca si pamätám, ako som sa rozprávala s jednou celebritou, ktorá bola veľmi šokovaná, že som ju nepoznala, až kým nepovedala film Pozri, kto to hovorí.

V určitých častiach Gettyho múzea je na poschodí v podstate operačné centrum, kde sa monitoruje podzemie, kam ľudia prichádzajú, ako ďaleko idú a ako dlho im trvá, kým sa tam dostanú. Bola som silne zdrogovaná, ale stále som vedela, čo sa deje. Musela som sa zúčastniť na orálnom sexe a v podstate na niečom, čo vyzeralo ako „súťaž o postieľku“. Pamätám si, že som videla Joea Bidena. Joe Biden mi to nariadil. Boli tam aj ďalšie celebrity. Sú tu obrázky. Pod Gettym sa nachádza veľmi veľká svätyňa. Je tu kaplnka pre deti. Sú tu svätyne so zakrvavenými vecami, ktoré kedysi boli ľuďmi. Je to iný svet. A bolo to niečo, na čo nikdy nezabudnem. Kým som sa dostala dnu, pocítila som akýsi otras. Myslím, že sa niečo stalo medzi pasákmi a Joeom a ja som musela odísť skôr. A bol to neporiadok, keď som sa snažila dostať von. Viem, že kamarátka, s ktorou som bola, si porezala nohu. Bolo toho veľa. A ja som len… ale hlavná vec bola, že som bola šokovaná tým, čo bolo v podzemí.

Keď som mala asi 12 alebo 14 rokov, predtým, ako som sa dostala do starostlivosti Úradu na ochranu detí, žila som so ženou, nebudem uvádzať jej meno, nazývam ju náhradnou matkou. Mala ďalšie deti, ktoré si tiež prešli peklom. Všetci len hovorili, že moja pestúnka ma má radšej alebo že nemám také problémy ako oni, a nechápali, čo sa so mnou deje. Moja náhradná matka sa striedala s rôznymi autoritami, najmä so ženatými mužmi. Nikdy sme nemali pevný vzťah. Učiteľ v škole, školská ochranka a dospelo to až k tomu, že chodila s policajným šéfom. Prišli ku mne do izby o štvrtej ráno a obťažovali ma. Snažila som sa utiecť. Viem, že veľa ľudí sa pokúsilo zavolať sociálnu službu. Viem, že bolo veľa policajných správ, veľa správ z nemocníc a v čase, keď som mala 12 rokov, som si úprimne myslela, že je všetko normálne. Vedela som, že niečo nie je v poriadku, ale diali sa mi veci, ktoré som nikdy nikomu nepovedala, pretože mi vždy hovorili, že „čo sa stalo v dome, zostalo v dome“. Takže jej kamaráti a jej fyzické násilie, to bolo pre mňa príliš veľa. Mala moc zavolať svojmu priateľovi, kedykoľvek som utiekla. Mala moc zavolať mu, kedykoľvek mala pocit, že mám problémy. A raz mi povedala, že keď sa jej manžel vráti domov, bude to riešiť so mnou. A to bola pre mňa veľká facka, pretože mi povedala: „Dobre, to, čo sa deje, nie je normálne a ty to vieš a nesnažíš sa to zastaviť. A neviem prečo, ale bola to pre mňa facka. Potom som začala často utekať. Mnohokrát som sa pokúsila spáchať samovraždu. Vždy, keď som sa pokúsila utiecť, prišli po mňa jej chlapci, policajti. Predtým, ako ma vzali späť, si to so mnou rozdali. Zavolali svojim priateľom. Chodili sme za skaly. Nikto, nikto si nemyslí a neverí, že to, čo má byť našou autoritou, má dvojakú stránku. Ľudia, ktorí majú slúžiť a chrániť. A to, čo ľudia nazývajú starí dobrí chlapci alebo bratstvo, robí dobrým policajtom zlé meno a zlú povesť. Stalo sa mi to, pokúsila som sa zabiť, pokúsila som sa utiecť, nič nepomohlo.

Všetko sa to skončilo ešte skôr, ako sa to začalo, pretože všetci boli zastrašení, vystrašení alebo sa báli následkov, ak by sa do toho zapojili, vrátane mojej školy a zodpovedného reportéra. Veľa ľudí vedelo, čo sa deje. Keď som sa stala tínedžerom, prezliekanie v šatni nebolo jednoduché, pretože som mala modriny, štípance a všeličo iné, takže sa to vymklo spod kontroly.

Charlie: Rozprával som sa s mladou dámou, veľmi podobnou tebe. Pred mnohými rokmi ju vymenila rodina Bidenovcov, konkrétne Joe Biden. A museli sme si dávať veľký pozor na to, čo hovoríme, pretože svedčila proti nemu na vojenskom súde v Bielom dome. Povedali jej, aby tam išla a identifikovala ho. A osoba, ktorá tam bola, nebola Joe Biden. Bol to jeho dvojník. Povedala, že to nebol on. Hneď vedela, že to nie je on. A to bolo pre mňa niečo nové. Netušil som, že existuje toľko dvojníkov, klonov, cgis a tak ďalej. Nemal som o tom ani potuchy. Vedel som, že Vladimir Putin má niekoľko dvojníkov, čo mi dávalo zmysel, pretože žije v krajine s jedenástimi časovými pásmami plnými bláznov. Takže si myslím, že keď žijete na takomto mieste, musíte mať niekoľko dvojníkov.

Keď som bol približne v tvojom veku, dostal som sa hlboko pod zem na vojenskej základni v anglickom Bathe a bol som šokovaný. Ďalšia vec, ktorú si zachytila a ktorú som zachytil aj ja, bola zmena teploty. Keď sa dostanete na určitú úroveň, je to chladné. A keď sme sa dostali na určitú úroveň, a to máš úplnú pravdu, bol som tiež ohromený. Ale to bolo pred 30 rokmi. Z vlastnej skúsenosti viem, že toto miesto je masívne prepojené. Keď hovoríme o obchodovaní s deťmi a dokonca aj s dospelými, pravidelne sa objavuje meno Biden. Je to zlý človek. To je slabé slovo. Viete, Hunter je úplný deviant. Miller je tiež zlý. Pokiaľ ide o obchodovanie s ľuďmi, na ktoré sa dnes zameriavame, chcem, aby moji poslucháči pochopili, že sa to naozaj deje. Pred rokom som čítal, že v Anglicku sa každoročne stratí 300 000 detí, a Forbes si overil fakty a povedal: Ale nie, nie je to 300, ale 150 000. Povedal som, že viem, aké bolestivé je stratiť jedno dieťa, a vy si myslíte, že 150 000 je v poriadku? Som kvôli tomu veľmi nahnevaný a ľudia nechápu obchodovanie s deťmi. Stáva sa to po celom svete, je to rozšírené v Austrálii, v Afrike. Všade je preniknuté zlo a to chcem odhaliť, a ak môžem zachrániť jedno dieťa, ktoré je obeťou obchodovania, môj život za to stojí. A osobne sa chcem poďakovať tvojej matke, ktorá tu sedí s tebou, že sa o teba stará a chráni ťa.

Ďakujeme. Je to dobré dieťa. Je to úžasné dieťa.

Ally: Úprimne povedané, nepotrebujem slávu a bohatstvo. Nič z toho nepotrebujem. Práve teraz sme v situácii, keď ak vyjdeme z týchto dverí, existuje možnosť, že sa nás niekto pokúsi zabiť alebo že nás niekto bude prenasledovať. A v tejto chvíli chcem, aby pravda vyšla najavo. Myslím, že veľa ľudí sa musí zobudiť. Všetci sú takí zmätení, majú vymyté mozgy tým, čomu chcú veriť. V skutočnosti všetky cesty vedú k obchodovaniu s ľuďmi a všetci to čoskoro zistia. Ale viem, že sú tam aj dobrí ľudia. Viac ako kedykoľvek predtým, a keď to vidím, viem, že to zničí veľa ľudí. Nechápu, že keď sa angažujete v nadácii Červeného kríža alebo keď sa angažujete v týchto celebritách… Musíte zastaviť ich značky, zastaviť streamovanie ich hudby a podobne. Je to napomáhanie a umožňovanie všetkého, čo sa deje, ale ľudia nechápu, ako hlboko to siaha. Nie je to politický, náboženský ani rasový problém, je to ľudský problém, ktorý treba riešiť. Pretože sú to deti. Všetko, čo sa mi stalo, sa mi nestalo, keď som bola dospelá, ale keď som bola dieťa. Celý život ako dieťa a teraz ako dospelá sa s tým stále stretávam.

Museli sme sa presťahovať, museli sme sa držať ďalej, nemôžem ísť do určitých oblastí, nemôžem prejsť ani cez priechod v určitom meste. Môj vzhľad sa neustále mení, stále sa obzerám cez plece. Boli sme otrávení. Sledovali nás. Niekto sa nás pokúsil vytlačiť z cesty. Zabíjali naše zvieratá. Jedného dňa, keď som sa vracala z práce, boli v mojom dome ľudia, ktorí sa nás pokúšali zabiť. Takže si naozaj želám, aby sa ľudia zobudili a uvedomili si, čo sa tu naozaj deje. Zločiny proti ľudskosti.

Charlie: Všetci vieme, aký veľký je obchod s drogami, a v posledných dvoch rokoch ho obchodníci s drogami predbehli. Ale mal som tú česť stretnúť milého a sympatického muža menom Jim Caviezel. A on je len… je to herec. Žije v Kalifornii a nakrútil film s názvom The Sound of Freedom (Zvuk slobody), ktorý je o obchodovaní s deťmi, produkoval ho a režíroval Dennis Rice a ešte nebol zverejnený. Bol som pozvaný na súkromnú projekciu a nepustili ma do Ameriky, tak mi veľmi ochotne poslal kópiu. Mal by vyjsť koncom tohto alebo začiatkom budúceho roka. Je to vynikajúci film a je to skutočný príbeh Tima Ballarda, ktorý odhalil obchodovanie s deťmi, Je to bývalý vojak, top chlapec. Je to zjavenie, ale je veľmi ťažké dostať toto posolstvo von. Veľa ľudí sa totiž uzavrie a odíde. Nechcem to vedieť, nechcem to vedieť. A je to neuveriteľný pohľad na to, čo sa deje. Učím sa každý deň, láme mi to srdce, pretože som otec a starý otec.

Som hrdý na to, čím si si prešla a kde si teraz. Som na teba veľmi hrdá, že si sa odhalila, pretože to, čo robíš, nerobíš pre seba. To, čo robíš, je pomoc iným ľuďom.

Ally: Viem, že to nie je len o mne. Viem, že som tiež príliš dlho mlčala, a viem, že sa na mňa veľa ľudí hnevá a hovoria mi: „Hej, ty si sa ma nezastala alebo si sa na mňa vykašľala.“ A ja to chápem. Chápem, že niektorí ľudia už nebudú môcť rozprávať svoje príbehy. Pamätám si, ako sme si hovorili, že ak sa jeden z nás niekedy dostane von, privedieme armádu, ktorá zachráni všetkých ostatných. A stále sa toho obávam.

Charlie: Úžasná práca a máš krásny úsmev, ktorý vychádza z tvojho vnútra. Úsmevy bolesti, ktoré prichádzajú zvnútra. Existujú ľudia, ktorí využijú každého iného človeka. Väčšina ľudí, ktorí sa na tejto chybe podieľajú, sú v mocenských pozíciách. Takže sa nemáte kam obrátiť, oni to vedia. Hovoríme o policajných náčelníkoch, sudcoch…

Ally: Právnici. Môj právny zástupca v mojom prípade s úradom na ochranu detí. Úrad na ochranu detí pre mňa stále vyberal peniaze, ale to bolo predtým, ako mi pohrozili, pretože vedeli, čo sa deje. Snažila som sa získať pomoc. Snažila som sa povedať, že tam boli moji sociálni pracovníci, ktorí museli fotiť moje modriny a museli podpisovať papiere z nemocnice z bitia, znásilnenia, mnohých znásilnení a všetci to chceli zakryť. Dostala som sa do detských domovov, kde nikto nehovoril po anglicky, takže som sa nemohla s nikým dohovoriť. Tak som opäť utiekla, bola som bezdomovec. Potrebovala som pomoc, tak som sa musela vrátiť, ale vydražili ma do Ruska. V tom čase som mala 15 rokov. Bola som zamilovaná, myslela som si, že si ma pasák nechá, lebo som mu bola veľmi blízka. Vypracovala som sa na jeho manželku. Potom som išla na víkendový výmenný pobyt. Dostala som zaplatené za týždeň a vedela som, že zomriem. Vedela som, že s mužom, ktorému som sa predala, by som nemala šancu. Bol to diabol. Absolútny diabol. V žiadnom prípade by ma nenechal nažive, tak som utiekla. Snažila som sa to povedať sociálnym pracovníkom a oni povedali, že ak poviem niečo iné, pošlú ma do Arizony a nikto ma už nikdy nenájde. Tak som opäť utiekla.

Charlie: A ďalšia vec, ktorá mi naozaj zlomila srdce, je, že sa na tom podieľajú aj UNICEF a Červený kríž. Majú chrániť deti, ale to nerobia, všetci sú súčasťou tejto zlej cabaly a deep state. Všetci sa na tom podieľajú. Keď si uvedomíte, že na svete sú milióny ľudí, ktorí im dávajú peniaze a oni ich kradnú a používajú na zlé veci. Potom je mojou povinnosťou ich odhaliť. Po odhalení MI6, CIA, som dostal mnohokrát vyhrážky smrťou. Sú do toho všetkého zapojení na najvyššej úrovni a má to byť ich tajná služba a všetci sú zapojení do obchodovania s deťmi. Jediná vec, ktorá mi dáva svetlo na konci tunela, je, že Boh má všetko pod kontrolou. Práve teraz prechádzame tou hroznou časťou a vo svojej relácii som už mnohokrát povedal, že svetlo na konci tunela nie je ilúzia, ale realita. Tunel je ilúzia. A to je to, čím práve teraz prechádzame. Vidíme, aké špinavé sú steny tohto alarmu a obchodovania s deťmi. Celá vec práve teraz. Prechod z temnoty do svetla, ktorým práve prechádzame. Vakcíny, 5G, nepokoje, invázie mimozemšťanov na odvedenie pozornosti od globálneho finančného resetu, resetovanie celého sveta, aby sme sa zbavili cabaly a kontroly DS, ktorá má svoje veľké podniky, obchodovanie s deťmi. Nie je to tak dávno, čo ste si na Alibabe, Amazone či Walmarte mohli kúpiť kusy nábytku, ktoré sú akosi stokrát drahšie, než by mali byť. A meno je meno osoby, s ktorou obchodujú. Robili to priamo pred očami všetkých. Kúpili by ste si šatník za 7 000 dolárov?

Majú svoj vlastný reklamný kód. A dôvod, prečo využili Amazon, je ten, že majú distribúciu, môžu získať deti a presunúť ich kamkoľvek. A potom začnete hľadať. Nájdete spojenie s Evergreen – prepravnou spoločnosťou, ktorá je súčasťou Clintonovho veľtrhu alebo Karenovej nadácie na presúvanie obchodovania s deťmi a so zbraňami a potom so všetkým ostatným. To je obrovské odhalenie. Súčasťou mojej práce je snažiť sa, aby sa o tom verejnosť dozvedela z prvej ruky od ľudí, ako si ty. Nie je to fáma. Rozprával som sa s Mattom a viem, že hovoríš pravdu o tom, že ťa obchodovali. Rozprával som sa s mnohými ďalšími obchodníkmi s ľuďmi. Aj mňa infiltrovali podvodníci zo CIA, ktorí tvrdili, že sa stali obeťou obchodovania s ľuďmi. Našťastie som to cítil, viete, keď máte ten pocit, keď dôverujete svojej intuícii. Takže som to nezverejnil. Ale som na teba veľmi hrdý a nikdy sa nezatracuj za to, že si niečo urobila neskoro alebo nedostatočne. Darí sa ti úžasne dobre. A títo ľudia ti budú vďační.

Si žiarivým majákom svetla. Boh ti žehnaj.

Ally: Ďakujem. A Boh žehnaj aj tebe.

Preklad

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Biele klobúky ovládajú všetko - Nicholas Veniamin a Michelle Fielding (16.06.2021)Nicholas: Michelle je vždy veľmi presná v jej channelingoch, až na časové osi. Prečo až na časové osi, pretože čas neexistuje. Všetko závisí od nášho vedomia. Čím skôr zvýšime naše vedomie, tým skôr sa veci udejú. Začnime teda hovoriť o vakcínach. Ľudia hovoria o magnetoch. O čom to celé je?…
  Tags: sa, a, to, je, že, na, v, som, správy
 • 91
  Spojenie medzi deep state, Vatikánom, Rothschildmi a plazmiTeraz sme pripravení bližšie sa pozrieť na to, čo Q hovorí o spojení Vatikánu, Rothschildovcov a plazov. 3. apríla 2018 zverejnil Q nasledujúci príspevok, ku ktorému pripojil obrázok zverejnený iným anonymným zdrojom s otázkou: Keby satanisti prevzali moc vo Vatikáne, všimli by ste si to? Obrázok predstavoval hľadisko postavené Vatikánom…
  Tags: a, na, v, je, sa, som, že, to, správy
 • 90
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - Časové osi (3. časť)Nicholas: Takže hovoríš, že cabala, oni to vedia a používajú aj frekvencie, aby nás uväznili v emóciách, ktoré chcú, aby sme cítili, ako je strach, stres, depresia, úzkosť…a to potom ovplyvňuje naše rozhodnutia a nás, ktorí robíme tie rozhodnutia, ktoré sú na nízkej frekvencii. Udržuje nás to v časovej línii,…
  Tags: a, to, sa, si, na, je, v, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 years ago

Velka vdaka!Boh ti zehnaj Daniel

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK