Chazarská mafia utrpela obrovskú porážku, keď stratila svoju domovinu – Benjamin Fulford

13/01/2022

Po roku riešenia falošného pandemického útoku COVID 19 sú dobrí chlapci v celosvetovej ofenzíve proti chazarskej mafii (ChM). Deje sa to v Európe, Spojených štátoch, Japonsku, Číne a inde. Výsledky sa prejavili napríklad v obnovení Sovietskeho zväzu, krachu Hollywoodu, oslobodení Japonska atď. Ak všetko pôjde podľa plánu, ľudstvo bude oslobodené v roku 2022.

Začnime obnovou Sovietskeho zväzu. To bolo zrejmé, keď ChM minulý týždeň utrpela ohromujúcu porážku, v ktorej stratila svoju domovskú krajinu Kazachstan, zhodujú sa viaceré zdroje. Podľa prezidenta Kasyma-Jomarta Tokajeva na krajinu zaútočilo „20 000 vysoko vycvičených, organizovaných a centrálne riadených gangstrov a teroristov“, z ktorých mnohí hovorili „nekazašskými jazykmi“.

To podnietilo Organizáciu zmluvy o kolektívnej bezpečnosti (OZKB), ktorú tvoria Rusko, Arménsko, Kazachstan, Kirgizsko, Tadžikistan a Uzbekistan, aby vyslala svoje jednotky na pomoc Kazachstanu. Ako ukazuje táto mapa, výsledkom bolo faktické obnovenie veľkej časti Sovietskeho zväzu.

Ešte dôležitejšie je, že neúspech tohto útoku znamená, že falošný Bidenov režim v Spojených štátoch je teraz odsúdený na zánik. Jeden z Bidenových blízkych priateľov, bývalý šéf kazašskej tajnej služby Karim Massimov, bol zatknutý a ďalšiemu, bývalému ukrajinskému prezidentovi Petrovi Porošenkovi, bol zmrazený majetok.

Zmrazenie majetku preruší tok peňazí z obchodu s drogami, zbraňami a ľuďmi, ktorý je kľúčový pre prežitie falošnej Bidenovej vlády.

Keďže si uvedomovala, že by prišla o svoju základňu na pranie špinavých peňazí na Ukrajine, pokúsila sa ChM zmocniť svojej domovskej základne v Kazachstane, ale neuspela, vysvetľujú zdroje z ruskej FSB a MI6.

To znamená, že poslednou krajinou, ktorú teraz ChM ovláda, je Izrael. „Izrael bude musieť z ChM vymlátiť dušu. Príde k židovskému ľudu, ktorý povie: „Je mi ľúto, že vás nemôžeme prijať. ChM nie sú Židia, sú to falošní Židia, ktorí sa pretvarujú. Zabíjajú sprava, zľava, kradnú, podvádzajú,“ povedal (židovský) zdroj z MI6.

Tu je príklad ľudských obetí Molochovi, ktoré títo nežidovskí chazarskí gangstri radi prinášajú:

9. januára 2022 12:12 – Požiar vypukol krátko pred 11:00 v devätnásťposchodovej budove na ulici 333 E 181. Zahynulo najmenej 19 ľudí vrátane deviatich detí.

Numerológia 19 mŕtvych v devätnásťposchodovej budove, 9/1 atď. je jasným vodítkom. Na rozdiel od udalostí z 11. septembra ich však ich posledná obeť nezachráni, pretože príliš veľa z nás si je teraz vedomých ich hrozných praktík.

Tieto zmeny umožnila porážka nacistickej Štvrtej ríše – pod vedením vodcu Georgea Busha staršieho – ktorá sa objavila po 11. septembri, tvrdia zdroje z MI6 a CIA. Poprava celého Bushovho klanu a odstúpenie Angely Hitlerovej-Merkelovej sú viditeľnými znakmi tejto porážky.

V každom prípade Rusko a NATO, hoci sa tvárili ako nepriatelia, boli v skutočnosti spojencami proti Štvrtej ríši. Teraz, keď zvíťazili, dosiahli tajnú dohodu, ktorá de facto obnoví ruskú kontrolu nad veľkou časťou východnej Európy, tvrdia zdroje MI6. Dohoda odráža výsledky prvej svetovej vojny, keďže Nórsko a Fínsko (krajiny, ktoré Rusko nikdy nedobylo) budú môcť vstúpiť do NATO, zatiaľ čo ostatné východoeurópske krajiny budú musieť požiadať o ruskú ochranu, uvádzajú zdroje.

Predseda ruského parlamentu Vjačeslav Volodin v príhovore k ChM povedal, že „tí, ktorí zneužívajú deti, by mali byť poslaní na prácu do sibírskych baní“, a dodal, že násilníkov „nemožno nazývať ľudskými bytosťami“ a že „títo bastardi by mali podstúpiť najťažšiu prácu“.

Možno by mal Západ zriadiť podobné väzenské kolónie na severe Kanady, pretože, ako poznamenáva MI6, „za každého premiéra, ktorého si zvolíme, neskôr zistíme, že mal sex s dvojročným dieťaťom“.

V inom prípade MI6 zisťovala, či by líder opozičnej Labouristickej strany Sir Keir Starmer mohol byť vhodným kandidátom na post premiéra. Nanešťastie sa ukázalo, že tento bývalý šéf Korunnej prokuratúry bol výrazne zapojený do utajovania známeho pedofilného prípadu Jimmyho Savila.

Starmer „bol skutočne zatknutý a vážne vypočúvaný. Pravdepodobne dostane facku (možno sa mu to páči, dôvod na druhé kolo výsluchu?) Bude mať na výber, buď zmení stranu, využije zákon o pravde a zmierení a možno sa stane ďalším premiérom spolupracujúcim s Alianciou, alebo bude popravený. „(zomrel by na Covid).“

Išlo len o jedno z viacerých významných zatknutí vedúcich predstaviteľov západných CHM, ku ktorým došlo minulý týždeň. Podľa zdrojov CIA boli tieto zatknutia prezentované médiám ako ľudia, ktorí sa „izolovali kvôli COVID 19“.

Medzi tými, ktorí sa „izolovali“, boli aj falošný minister obrany USA Lloyd Austin, švédska kráľovská rodina, rakúsky kancelár Karl Nehammer, americká kongresmanka Alexandria Ocasio-Cortez a ďalší.

V Austrálii konečne prebieha rozsiahle čistenie. V uplynulom týždni sa „izolovali“ austrálsky generálny guvernér David Hurley, federálny minister financií Josh Frydenberg a juhoaustrálsky premiér Steven Marshall.

Podľa zdrojov austrálskej tlačovej agentúry sú všetci vypočúvaní.

Zatknutie vlastizradného kanadského premiéra Justina „Trudeaua“ Castra a viacerých kanadských politikov je tiež na spadnutie, sľubujú kanadské spravodajské zdroje.

Zdroje z Pentagónu sľubujú, že k zatýkaniu v Kanade dôjde až po tom, ako americká a kanadská armáda dokončia vlastné čistky. „Samoizolácia“ falošného ministra obrany bola znakom toho, že tento proces prebieha.

Zaznamenali sme, že nasledovala tlačová správa amerického ministerstva obrany, v ktorej sa uvádza, že do práce bude môcť ísť len 25 % „rezervačného personálu“ Pentagónu. V tlačovej správe sa tiež uvádza, že „rezervácia Pentagón zostane pre verejnosť uzavretá“. Predpokladáme, že „rezervácia“ je uzavretá z dôvodu čistenia.

Zdroj z Pentagónu vysvetľuje:

Ministerstvo vnútornej bezpečnosti spolupracuje s množstvom „civilných“ podporných organizácií, ktoré sú priamo prepojené s organizovaným zločinom v celosvetovom meradle. Odznaky a bezpečnostné previerky na vysokej úrovni sa vydávali zločineckým elitám na celom svete; keď vojenskí velitelia odmietli pašovať drogy z Afganistanu alebo obchodovať s deťmi na sexuálne účely, tieto dôležité aspekty vojny prevzali súkromní vojenskí dodávatelia.

Americká armáda pravdepodobne nazýva Pentagón „rezerváciou“, pretože dnes je to len historická budova, ktorú obýva len niekoľko symbolických zamestnancov.

Podľa zdrojov z amerických vojenských základní v Japonsku americká armáda v Japonsku už určite neprijíma rozkazy z Washingtonu. Zdroje uvádzajú, že americká armáda v súčasnosti podporuje novú nezávislú krajinu Japonsko spolu s jej spojencami, ako sú Taiwan a Kórea.

Nezávislosť Japonska sa prejavila v tom, že tento región už neočkuje ľudí proti „Covidu“ a nepodlieha celej falošnej pandémii.

Keď už hovoríme o pandémii, tento týždeň o nej veľa nepíšeme, pretože nás táto téma unavuje. Stačí povedať, že keď všetci chytia „Omicron“ a teraz aj „Deltacron“, celá vec sa mení na frašku.

Pokiaľ ide o frašku, všimli sme si, že ChM sa snažila vytvoriť dojem, že hollywoodske elity ako Stephen Spielberg, Lady Gaga a Will Smith sú stále medzi nami, a vydala filmy s ich menami. Predpokladáme, že to bola počítačová grafika. Bez ohľadu na to, všetky tieto filmy prepadli a teraz budú Zlaté glóbusy a možno aj udeľovanie Oscarov zrušené. ChM už nemá kontrolu nad filmovým priemyslom.

Celkovo bolo toto veľké upratovanie možné vďaka prerušeniu financovania ChM na vysokej úrovni, ku ktorému došlo, keď biele klobúky prevzali server ich nelegálneho finančného systému na Antarktíde, vysvetľujú zdroje CIA.

V dôsledku toho Rada federálnych rezerv minulý týždeň zverejnila, že JPMorgan Chase, Goldman Sachs a Citigroup patria do skupiny bánk, ktoré v poslednom štvrťroku 2019 dostali kumulatívne úvery v hodnote 4,5 bilióna USD z dôvodov, ktoré „zatiaľ neboli dôveryhodne vysvetlené“. Podľa zdrojov MI6 boli tieto peniaze súčasťou Rockefellerovho a čínskeho ťahu na podporu falošnej Bidenovej administratívy.

Teraz, keď boli tieto peniaze prerušené, má problémy aj Komunistická strana Číny. Dôvodom je kolaps čínskeho sektora nehnuteľností, ktorý tvorí takmer 80 % čínskych financií.

To sa odráža v článkoch, ako napríklad „Spoločnosť Evergrande, ktorú postihla kríza, dostala príkaz zbúrať 39 budov za 10 dní kvôli pozastaveniu akcií“.

Toto je len špička ľadovca. Teraz sa „skupina Shimao, ktorá bola kedysi považovaná za jedného z najzdravších developerov, dostala do platobnej neschopnosti, čo je znepokojujúce znamenie pre vysoko zadlžené odvetvie.“

Skutočnosť, že čínska vláda nebola schopná s tým nič urobiť, jasne ukazuje, že celý čínsky finančný systém a s ním aj vláda nebudú mať inú možnosť, ako sa reštartovať.

Ako uvádza tajný zdroj z vesmírneho programu: „Je čas uvoľniť našu energiu pre nové výtvory Svetla, Boha a najkrajší prejav pre celú Novú Zem.“

Preklad

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 94
  My sme to dovolili?! (2. časť)Prečo? Tak a teraz si skúste odpovedať na otázku, prečo to muselo dôjsť až sem? Pretože je Deep State až tak zlý? Áno, je veľmi zlý, pre väčšinu je dokonca nepredstaviteľne zlý, ale to nie je ten hlavný dôvod! Pretože tu na nás robili všetky možné mimozemskej rasy tisíce rokov svoje experimenty? Áno, to…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, v, správy
 • 93
  Benjamin Fulford: Nepokoje, vraždy, jadrový teror a chaos, keď sa západný politický systém rozpadáV prvom rade chcem, aby ste všetci vedeli, že sme spoločne nad cieľom, pretože naše elektronické systémy utrpeli počas prípravy tejto správy masívny útok. Napriek tomu protiopatrenia boli aktivované a tu je najnovšia informácia, ktorá bola zameraná na to, aby sa k vám nedostala včas. Séria vrážd na vysokej úrovni, pokus o…
  Tags: a, že, na, v, je, sa, ako, to, z, správy
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

rudo
rudo
1 year ago

znovuzrodenie Velkeho Ruska

Daniel
1 year ago

Ďakujem Vám! Som na strane skutočnej pravdy – WWG1WGA

Ingrid
Ingrid
1 year ago

Srdečna vďaka 🙏🍀😘

rudo
rudo
1 year ago

pozdrav Slovienska Novorocnemu Festivalu 7530

https://www.tartaria.sk/ponimanie/spolocne-akcie/739-pozdravy-festivalu

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK