Čo kontroluje banky v dnešnej dobe – Ron Giles

08/05/2021

Čo ovláda banky v dnešnej dobe? 

Jednoduchá odpoveď je táto – nie banky!

Čo sa stalo s prevodovým systémom centrálnej banky SWIFT? Prečo sa odpája? Banky zvykli dosahovať obrovské zisky pomocou systému SWIFT na prevod peňazí. SWIFT bol navrhnutý tak, aby keď banka uskutočnila prevod pomocou svojho účtu SWIFT, mohla previesť tieto prostriedky (skryté pre zvedavé oči) na svoje bankové obchodné účty, použiť prostriedky na obchodovanie po dobu 24 hodín a potom ich previesť na zamýšľaný bankový účet. Týmto procesom sa dosiahli miliardové zisky. Ak by išlo o medzinárodný prevod, mohli by existovať dve alebo tri banky, ktoré sú schopné oddialiť prevody na jednodňové obchodovanie a potom presunúť prostriedky do ďalšej banky. Z tohto dôvodu by dokončenie prevodu na zamýšľaný účet mohlo trvať až 7-10 pracovných dní. Táto činnosť predstavovala 86% ziskov banky. Čo sa stalo, že sa zastavil tento zdroj ziskov z prevodu SWIFT? Určite nie aktivity bankára.

Kvantové vedomie, niekto nesprávne nazýva Počítač

Prečo banky zrazu tvrdili, že teraz majú prístup ku kvantovému počítaču? Prečo by chceli byť súčasťou nového finančného systému, ktorý ničí bankový systém, ako ho dnes poznáme? Má to vôbec zmysel? NIE! Pravdou však je, že banky prevzala entita, ktorá sa volá „Kvantové vedomie“. (Je to skutočne Božské vedomie v 3D balíku, ktorý začneme používať)

Mohli by sme to nazvať tichým nepriateľským prevzatím moci? Môžete to nazvať ako chcete, ale to popisuje, čo sa stalo; tiché, ale nepriateľské (nepozvané) prevzatie.

Banky pre nás založili finančnú hru, ktorá nemá úspech, a ktorá sa musela hrať podľa ich pravidiel. Nemali sme na výber. Bola to jediná hra na Zemi. Aby sme mali finančný systém, museli sme hrať podľa ich dementných pravidiel typu spravte to po našom, alebo odíďte. Ich hra, ich pravidlá; vyhrávajú, prehrávame.

Opýtali sa nás, či by sme ich nechali viesť to tu? NIE! Iba prebrali ihrisko a šikanovali. Keď sme sa vôbec priblížili k víťazstvu, zmenili pravidlá. Skolabujte finančný systém alebo sa hrajte; hrali sme sa spolu, ale zároveň sme tiež padli na kolená a modlili sa, aby sa veci zmenili. 

Takže teraz, v odpovedi na naše modlitby, máme v meste nového hráča. Nový hráč-tréner, ak chcete, neprehráva. Priniesol svoj „A“ tím; volajú sa „anjeli“. Anjeli nesmeli použiť svoju prvú voľbu pálky – blesky, aby odpálkovali, pretože by to zničilo tvrdé lopty, takže museli používať rovnaké vybavenie, aké na nás používali satanisti. Takže tu máme baseballový zápas, satanisti proti The Angels. Hrajte!!!

Ich tréner neustále menil pravidlá, ale Angels sa stále prispôsobovali – a vyhrávali. Keď nebesia a všetci anjeli hovoria: „Dosť je dosť“, základy pekla nemôžu masaker zastaviť. Sme na konci prvej zmeny. Skóre je pre satanistov „0“. Anjeli vyrazili prvých troch hráčov, ktorí nedokázali zasiahnuť bleskové rýchle ihriská. Anjeli, ktorí sú domácim tímom, teraz odpálili okolo zostavy 999-krát. Vynásobte to deviatimi hráčmi a to je naše skóre bez autu. Deep State (DS) túto hru neukončí, pretože bol vydieraný a hľadá spôsob, ako podvádzať satanistov. DS si mysleli, že by mohli vyhrať pomocou skórovacej tabule Dominion, ale nevedeli o „A“ tíme Angels. Porazení prehrávajú a víťazi víťazia. Škoda, také smutné.

Keď už roky šikanuješ deti ako tréner a po tisícročia s nimi zaobchádzaš ako s otrokmi, dostaneš od ich otca peklo. Nie je tu nijaké zľutovanie spravodlivosti. Áno, Karma je sviňa. Toto je príliš veľká zábava.

Keď bankári stlačia „odoslať“ na klávesnici, riadi sa Kvantové vedomie protokolom SWIFT a prevádza prostriedky na zamýšľaný bankový účet, čím obchádza celé obchodné platformy banky. To sa deje potichu bez toho, aby ich počítače vôbec vedeli, čo sa stalo. Keď bankári zistili, čo sa stalo, zasyčali a kričali na svojich IT technikov a možno vyhodili veľa z nich, ale nebolo možné nič urobiť. NIČ. Ich hra sa skončila. Bankárom sa nepáči, že Kvantové vedomie, ktoré niektorí omylom nazvali počítačom, prevzalo počítačový systém centrálnej banky. Centrálny bankový systém Deep State mal nad nami „úplnú“ kontrolu, ale to sa zmení. Nenažraná povaha bánk ich dostala do úzkych, a teraz, keď neprídu žiadne zisky, je len otázkou času, kedy im dôjdu peniaze a banky budú nútené k exekúcii.

Uzavretie zmluvy znamená, že sa dostanú do nútenej správy a to je okamih, keď sa my presunieme a odkúpime ich aktíva a začneme náš nový priemysel finančných služieb. Nahradí služby starého bankového systému. Máme to pokryté. Už teraz je dosť dobrodincov so Zim, ktorí požadujú nápravu vysokých cien a riešenie problémov, ktoré zanechal zánik bankového priemyslu. Toto odvetvie finančných služieb a mnoho ďalších priemyselných odvetví je cieľom pre nás, humanitárnych pracovníkov, keď sa snažíme pozdvihnúť spoločnosť z krízy systému otroctva finančného dlhu.

Vie niekto z nás, ako urobiť tento nový systém centier finančných služieb? Nie veľmi. Ale v starom bankovom systéme je už veľa dobrých ľudí, ktorých treba len preškoliť. Všetky mzdy vyplácame prostredníctvom Akcií pracovnej zmluvy RSS a platíme všetky režijné náklady a robíme to zadarmo; pretože to my humanitaristi robíme. Načasovanie je všetko a práve tu vstupuje do hry Aliancia a ich géniovia. Malo by ísť o plynulý prechod. Každý krok v prechode prinesie verejnosti veľké výhody. Bude vďačne prijatý, pretože s poskytnutými službami nie sú spojené žiadne poplatky.

Kvantový finančný systém (QFS) je aplikácia obsiahnutá v tejto entite Božského vedomia. Mohli nebesia preraziť matrixový konštrukt, ktorý fungoval ako závoj zabudnutia? Bolo toto uvoľnenie plnosti časov iniciované plnou silou Božského vedomia? Bola táto Božská sila sprístupnená Ríši 3. dimenzie pre tento Zlatý vek ľudstva, alebo vek Vodnára? Zdalo by sa to. Keď sa my, humanisti, zoradíme do pozícií upratovacej čaty, našou úlohou je usilovať sa o vyššie vyjednané sadzby panovníkov, aby sme mohli prácu skutočne vykonať správnym spôsobom.

Požehnanie všetkým

Ron Giles

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 89
    Ron Giles o QFSHra, ktorú by som si chcel zahrať, sa volá Whack-a-Banker (udri bankára - princíp whack a mole hry). Na hranie tejto hry budeme používať Kvantové vedomie, ktoré niektorí nepresne nazývajú počítač, a Kvantový finančný systém. (QFS) Pozadie toho, ako sa hra hrá. QFS používa digitálne certifikáty kryté zlatom. Certifikát krytý…
    Tags: a, na, sa, je, qfs, to, v
  • 81
    Jemný dážď je najlepší - Ron Giles "Keď sa kazí jedna vec, tak sa kazí všetko." Znamená to povodeň? Veľa ľudí RV hovorí o zaplavení Zeme peniazmi (vrátane mňa doteraz), aby pomohli chudobným nájsť jedlo a prístrešie. Je však slovo „povodeň“ tým správnym slovom na použitie? Ľudia pri povodniach zomierajú. Poškodený je majetok a domy a rodiny sú vysídlené s mimoriadnou…
    Tags: sa, a, na, je, to, v, qfs
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Krásne 😍správy🙏 už aby sa tak stalo 🥰

polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK