Čo môžeme očakávať od augusta?

10/08/2021

O auguste sa mnoho povedalo a bolo to aj v našich správach. Nie len od anonov, ale aj od rôznych ľudí, ktorí sa venujú oblasti duchovna bolo potvrdené, že v auguste nás čakajú veľké zmeny. Ja som august tiež dlhšie vnímal, ako mesiac veľkých zmien. Keď k tomu pridáme vyostrujúcu sa situáciu a masové protesty, naozaj to speje k tomu, že sa to chystá spadnúť. Čo teda čakať od augusta?
Povedal by som, že nič. Ono to naozaj speje k tomu, že august by mal byť horúci a mal by byť začiatkom udalostí, no nemusí to tak byť, pretože ako bolo povedané veľakrát, je to hra energií, hra časových línií. Nie je presne stanovené, že v tento a tento dátum sa stane toto a toto. Podľa mňa to nevie ani sama Aliancia, pretože je to jednoducho súboj s mnohými premennými a vstupuje do toho slobodná vôľa ľudí a kolektívne vedomie ľudstva. Aj keby sa v auguste neodohrali nejaké prevratné zmeny neznamená to, že tí ľudia, čo videli zmeny v auguste, klamali. Vtedy to tak videli, ale všetko sa mohlo odvtedy zmeniť. Temná strana ustupuje každým dňom, no neznamená to, že tí svetlí vedia presne ako zareagujú a ako konkrétne sa situácia vyvinie. V tejto poslednej fáze to smerujeme my všetci svojim kolektívnym duchom ľudstva, svojou schopnosťou prebudiť sa a vidieť pravdu. Tie zmeny na iných úrovniach prebiehajú neustále, my len určujeme to, kedy sa to prejaví v hmote.

Nečakajte na konkrétny dátum/týždeň, pretože kto si nerobí veľké nádeje, nesklame sa. To je vlastne kameň úrazu tohto hnutia, pretože mnoho ľudí sa namotáva na čas. Veľakrát upozorňujeme na to, že sa nemáme sústreďovať na dátumy, no niektorí to stále nechápu. Niektorí písali frustrovaní, ako sa zas nič v auguste nestane, keď sa tvrdilo, že sa stane a tak stále dookola, že je to zavádzanie a pod… A to napísali na začiatku tohto mesiaca a dokonca ešte aj v júli…Títo ľudia nič nepochopili. Častokrát určitá neoverená informácia pochádza len od jedného človeka. Vieme aký je internet plný dezinformácií a poloprávd a máme veriť práve tej konkrétnej informácií, ktorá tvrdí, že sa v určitý dátum niečo stane len preto, lebo to tvrdí človek, ktorý je súčasťou hnutia? Veď tak, ako všade aj v tomto hnutí sú rôzni ľudia, ktorí nemajú dostatočné informácie a pochopenie toho, čo sa deje, alebo sú platení za to, aby vniesli zmätok do tohto hnutia, alebo tieto informácie pochádzajú od zasvätených ľudí, ktorí schválne vypustia zavádzajúcu informáciu s cieľom zaviesť aj tu druhú stranu, ktorá samozrejme všetko dôkladne sleduje.

Sústreďme sa na udalosti, nie na dátumy! Ten kto číta naše správy a vidí ďalej, ako za koniec svojho nosa, môže jasne vidieť, že sa toho deje mnoho. Ničenie a záplavy tunelov na dennom poriadku, postupné odhaľovanie pravdy aj v mainstreame, mnoho úmrtí ľudí na rôznych významných funkciách, mnoho ľudí vo vládach a korporáciách sú viditeľne nahradení dvojníkmi/klonmi, mobilizuje sa armáda po celom svete pod zámienkou cvičení a prírodných katastrof atď. atď.

Situácia je viditeľne v rukách dobrých síl a teraz ten nátlak slúži poväčšine na prebudenie tých ostatných. Aj keby sa tlačilo na povinnú vakcináciu, poslúžilo by to koniec koncov len ako ďalší katalyzátor prebudenia, ktorým už sú prebiehajúce protesty po celom svete. Tých skladačiek je naozaj mnoho, aby si človek dokázal poskladať jasný obraz toho, čo sa deje. Je normálne, že vznikajú dezinformačné správy, ktoré sľubujú určitú udalosť v určitý čas, pretože ľudia sú plní očakávania a z týchto očakávaní potom vzniknú falošné nádeje. Nehnevajte sa na dezinformácie, pretože tie sú toho súčasťou, ale hnevajte sa na seba, že ste sa na to tak namotali! Veď si spomeňte koľko dátumov sa už vytvorilo. Či už ide o Trumpovu inauguráciu, alebo čokoľvek iné. Ja som vstrebal všetky tie dátumy nezaujato, a preto som nebol ničím sklamaný. Chápem rozmer časov, v ktorých sa nachádzame. Chápem, že do toho vstupuje slobodná vôľa ľudí a schopnosť kolektívneho prebudenia ľudstva. Chápem, že určite situácie sa musia odohrať určitou cestou, inak to proste nejde. Chápem, že mnohé situácie slúžia na prebudenie ľudí, lebo niektorým to nestačí ukázať, ale musia to zažiť. Chápem, že všetko ide v Božskom načasovaní a že nemá zmysel polemizovať, čo sa mohlo stať inak, čo sa mohlo urobiť inak a čo sa mohlo urobiť skôr. Samozrejme, že chcem zmenu tak ako každý, no žijem tu a teraz a nevytváram si prehnané očakávania. Sústreďujem sa na svoj vlastný posun a keď to bude, tak to bude. Nemá zmysel riešiť, či plánovaný test EBS na 11. augusta bude to EBS, na ktoré čakáme. Ak to bude, tak to bude. Ak to nebude, tak to nebude. Prečo sa na niečo upínať a riskovať sklamanie? Neriešme čo by mohlo byť, pretože to nevieme.

Pravá viera nepozná dátumy. Pokiaľ si viete poskladať mozaiku toho, čo sa deje nečakáte na dátumy, lebo viete, že sa veci dejú a uberajú sa tým dobrým smerom a hlavne to cítite v duši. Nebudem vás presviedčať, že všetko bude dobré a všetko ide podľa plánu, pretože informácií je tak veľa, že buď si to viete celé dať dokopy, alebo nie. Pokiaľ potrebujete neustále čítať nové informácie a potvrdenia toho, že sa niečo deje, niečo je zle. Pravá viera nie je závislá na informáciách. Informácie slúžia len ako kúsočky, ktoré keď zlepíte dokopy, dostanete jasný obraz. Nemáte veriť niečomu len preto, že to tvrdí nejaký qanon.sk, alebo niekto iný. Prebudenie je o tom učiť sa rozpoznať, čo je pravda a čo lož. Je to o tom vedieť sa na veci pozrieť s nadhľadom.

Takže opakujem: Udalosti, nie dátumy! Svoje očakávania radšej pretavme vo vďaku. Ďakujte Bohu, že môžete byť súčasťou týchto prevratných zmien a byť v prvej rade toho všetkého.

Týmto netvrdím, že nemáme očakávať zmenu. Práve tým očakávaním tomu pomáhame, aby sa to uskutočnilo, aby sa to stalo realitou, avšak nemáme to očakávať v konkrétny čas, pretože budeme zbytočne sklamaní. Jednoducho si užívajte tie úžasné časy, v ktorých sa všetci nachádzame. Prečo byť šťastní až potom? Prečo nie už teraz? Prečo sa sústreďovať výhradne na cieľ a zabúdať pritom na cestu? Pri prílišnom očakávaní zabúdame na to, čo je teraz. Sme v prvej rade veľkého prebudenia ľudstva tak si to uvedomujme a precíťme!

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Kedy to už bude?Mnohí sa pýtajú túto otázku. Kedy svetlo zvíťazí? Kedy budeme slobodní? Kedy sa definitívne porazí temnota? Kedy sa konečne o tom dozvie verejnosť? Odpoveď je veľmi jednoduchá: Bude to vtedy, keď sa my rozhodneme, aby to bolo. Všetko skončí vtedy, keď sa my rozhodneme, aby to skončilo. Budeme oslobodení vtedy,…
  Tags: a, to, sa, je, v, na, že, správy, úvahy
 • 10000
  Pozeráme sa na film?Všetci poznáme frázu “pozeráte sa na film.“ Vidíme veľa potvrdení toho, že veci mnohokrát nie sú tak ako vyzerajú, ale že je to určitý typ filmu, divadlo pre ľudí. Žijeme v šialenej dobe a dnes nás už nič neprekvapí. Lenže je skutočne všetko len film? Nie, to nie je. Táto…
  Tags: a, to, je, sa, v, na, že, správy, úvahy
 • 10000
  Víťazstvo svetla nie je samozrejmosť! Je to majstrovský plánTo, že prebieha čistenie a ukotvenie svetla na tejto Zemi je dané a nezvratné. Ako sa hovorí: nič nemôže zastaviť to, čo prichádza. No nemali by sme brať toto víťazstvo ako samozrejmosť. Toto nie je len o odstránení zlých politikov a bankárov. Je to ďaleko obsiahlejšia operácia a nesiaha len…
  Tags: a, sa, to, je, na, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
13 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

Ďakujem 😃 tíško a s pokorou čakám🙏

jirik
jirik
2 years ago

filmový festival karlovy vary

Jedním z nejvýznačnějších hostů 55. ročníku MFF KV bude Johnny Depp, oznámili organizátoři akce v úterý. Vedle hollywoodské megahvězdy dorazí další výjimečné osobnosti, mimo jiné britský herec Michael Caine.

JOHNNY DEPP ARRESTED & EXECUTED
July 02, 2020
https://childtraffickingorgans.blogspot.com/2020/07/johnny-depp-arrested-executed.html
http://www.randyrocketcody.com/johnny-depp-is-he-battling-adrenochrome-induced-schizophrenia-part-3/

55. MFF Karlovy Vary, který proběhne od 20. do 28. srpna 2021
https://www.kviff.com/cs/uvod
***** ****
to budou velmi zajímavá setkání…….

We are 144000
We are 144000
2 years ago

Velmi vyzrety nazor autora na aktualnu situaciu plnu zmatku a chaosu. Zaroven navod ako s v tom celom nezblaznit a zachovat si pokojnu a pozitivnu mysel. Obrovska vdaka!

matyas
matyas
2 years ago

Já si pamatuju, že když jsem se já probudil, začal jsem si hledat věci sám a ověřovat. Jenže vždycky jsem potřeboval důkaz. Jakýkoliv. A když jsem ho nedostal, tak jsem měl uvnitř sebe samého pocit, že se nic neděje. A chvíli mi trvalo než jsem tenhle program překonal. No a když jsem tenhle program překonal, tak jsem po čase zjistil, že mám uvnitř něco jako „kompas“, že nepotřebuji různá data kdy se co stane, ale že se mám řídit tím, jak to cítím já že se něco děje. A upřímně, je mnohem lepší se řídit svým vlastním vnitřním „kompasem“ a číst zprávy, které dokazují to co cítíte, než chtít pořád nějaký důkaz a pak být zklamaný že se nic neděje a že se ten a ten den nic nestalo 🙂 Protože pak se přestanete spoléhat na nějaká data, že třeba za týden se stane tohle a tohle, jelikož vy víte, že se to prostě stane, a to nejkrásnější, vy nikdy nevíte kdy 🙂 Tak si přejte, aby se to stalo co nejdřív, a třeba se jednoho dne probudíte a… 🙂

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

zuzana.
zuzana.
2 years ago

Suprovní čtení, díky. Někde jsem si zkopírovala dva textíky (možná že tady u vás), které mám potřebu sdílet:

* Všichni chtějí, aby událost nastala co nejrychleji. Mnoho lidí předpovídá data. Těm, kteří si myslí, že kdokoli z lidstva rozhoduje o tom, KDY Událost nastane, oznamuji – pouze BŮH zná datum Události a pouze BŮH o ní rozhoduje! Událost je velmi složitý proces!

* Žijeme v bezprecedentní době. Pokud je váš pohled na nepřítele větší než vaše chápání toho, jak velký je Bůh, pak to děláte špatně. Pokud se cítíte zastrašeni, změňte svůj pohled na věc.

Vismaior80
Reply to  Daniel
2 years ago

Daniel ďakujem za Vašu prácu. Nech Vás svetlo a pravda naďalej vedú. Prajem Vám veľa úspechov,hojnosti, zdravia a lásky.

rudo
rudo
2 years ago

Stalin vydal rozkaz s datumom dobytia Berlina a planoval oslavu vitazstva do Berlina na datum 1. maj. 1945

nestalo sa – nestihlo sa

a co ?

alebo SNP – nie vhodne koordinovana akcia a datum, vynutilo viazanie mnohych divizii na Dukle a oslobodenie SNP uzemi sa koli nepriechodnosti Dukelskeho priesmyko oneskorilo o mesiace. mnoho obeti navyse aj na uzemi SNP a aj na Dukle. Casove plany sa nesplnili. Na nasom Sloviensku to vyzeralo a ludia to citili, ze situacia sa velmi zhorsila.
Vitazstvo napriek tomu prislo.

alebo otazka, preco Praha bola oslobodena uplne posledna v 1945 a vyzera to ze aj teraz to tak bude ?

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK