Covidové vakcíny znemožnia kontakt s dušou

30/03/2021

Čo sa stane s energetickými telami a najmä vo vašej duši po injekcii „mRNA vakcíny“?

Marec 2021, skúsenosť terapeuta (zostávajúceho v anonymite), ktorý dlhé roky pracuje s energiou, s liečením energie, s jemnými telami a predovšetkým so žiarením svetla a frekvenciou vibrácií srdca, sídlom našej duše, dosiahnuť hlboký kontakt s vyšším Ja:

„Mal som sedenie s človekom, ktorý dostal prvú a druhú dávku.“
S touto osobou som už mal sedenia, ale nevedel som, že si nechal pichnúť vakcínu.
Keď som začal s liečbou, okamžite som si všimol zmenu, veľmi jemnú energiu vychádzajúcu z jej jemného tela.
Najdesivejšou časťou bolo, keď som pracoval na srdcovej čakre, spojil som sa s jej dušou, bola odpojená od fyzického tela, už nemala viac kontakt, akoby plávala v stave úplného zmätku, ale už viac nemala priamy kontakt s telom a s osobnosťou.
Poškodenie vedomia, ktoré stráca kontakt s fyzickou časťou, takže s naším biologickým strojom, medzi nimi už neexistuje žiadna komunikácia.

Počas liečby mi táto duša povedala, že už necíti telo a mala pocit, akoby plávala v hlbokom nepohodlí. Energia, s ktorou som pracoval, teda energia jej energetického poľa, bola veľmi ťažká a bolo cítiť, že tieto látky jemné telá veľmi znečisťujú.
V liečbe som pokračoval tým, že som poslal svetlo do srdcovej čakry, teda do duše človeka, ale zdalo sa, že duša už nemôže prijímať žiadne svetlo, ani frekvenciu, ani energiu.
Bol to pre mňa veľmi silný zážitok.

Takže som pochopil, že táto látka sa skutočne používa na odpojenie vedomia, aby toto vedomie už nemohlo interagovať s týmto telom, ktoré má v živote, kde už nie je kontakt, frekvencia, svetlo, energia a energetická rovnováha, duch.
Potom som začal plakať za touto dušou, pretože to bolo niečo, čo sa ma hlboko dotklo, veľmi silný zážitok.
Tej osobe som nič nepovedal, pretože som nevedel, ako to mám povedať a či by to pochopila.
Uvedomil som si, že to nebolo len znečisťovanie jemnohmotných telies alebo fyzického tela, ale bolo to niečo, čo súviselo s našou dušou. Ide o to, poškodiť a pokúsiť sa zničiť kontakt s vedomím. Steiner povedal presne to.
Nejde len o narušenie imunitného systému.“

Aktualizácia – druhé ošetrenie osoby

„Nastala nová zmena a ďalšie zhoršenie pre energiu, ktorá prenáša svoje energetické pole, ale predovšetkým došlo k veľmi výraznému zníženiu frekvencie. V súčasnosti jej fyzická situácia nevykazuje žiadne príznaky fyzického tela.

Pokiaľ ide o situáciu, ktorá sa prejavuje na energetickej úrovni a najmä na duši, existuje potvrdenie, že duša bola vyvrhnutá z fyzického tela, je stále viazaná takzvanou šnúrou, no už nemá žiadnu interakciu s fyzickým, emocionálnym a duševným telom, už neexistuje žiadny druh komunikácie. Duša už nie je schopná riadiť tieto tri telá, pokračovať v procese inkarnácie a evolúcie, práve preto, že tento kontakt bol prerušený. Pretože ide o novú vec, ktorá sa nikdy nestala, a preto vedomie duše nevie, čo sa deje, je duša v situácii, keď nevie, prečo bola vyhodená. Je si vedomá, že sa to stalo po prvej dávke, že už nemá žiadnu formu komunikácie, že už nemôže používať tieto telá, ktoré používa na pobyt na zemi.
Vývoj a skúsenosti, ktoré osobnosť prenáša do duše, to všetko bolo prerušené.“

„Spýtal som sa sprievodcov, či existuje spôsob, ako obnoviť kontakt s dušou.“

Odpovedali:

Niekedy dôjde k dočasnému odlúčeniu duše, keď dôjde k veľkej bolesti, nehode, anestézii alebo zmene plánu a postupne dôjde k reintegrácii.

Tento konkrétny produkt môže urobiť výlet naposledy, ak osoba zostane taká, aká je.
Je možné priviesť späť dušu pomocou masáží hrudnej oblasti – vyváženie týmusu a srdca – čakier, modlitieb a milujúcich úmyslov.

Dôležité je tiež uzemnenie, rovnako ako chôdza naboso v tráve a kontakt so všetkými formami života.

Máte schopnosť meniť DNA prostredníctvom svojich modlitieb, zámerov, myšlienok a činov. Rodina a priatelia, ako aj opatrovatelia, ktorí sú energeticky zdatní, môžu týmto jednotlivcom pomôcť získať späť svoju integritu.

Plač nad ich nepríjemnou situáciou a sťažovanie sa slúži iba na doplnenie účinku, zatiaľ čo modlenie a konanie pri vedomí premieňajú vibráciu. Buďte si istí a vedzte, že mimo stelesneného fyzického stavu duša existuje a nemôže byť rozpustená. Iba dôjde k strate údajov v histórii.

Milióny ľudí, ktorí sa v súčasnosti nachádzajú na tejto Zemi, stratili kontakt so svojou prvotnou podstatou a správajú sa ako roboti. Je to tiež duchovný zážitok.

Duchovia temnoty inšpirujú ich ľudských hostiteľov, aby vynašli vakcínu, ktorá vypudí všetky sklony k duchovnosti z ľudských duší. Rudolf Steiner

Súvisiaci článok: Každý typ vakcíny COVID-19 má veľmi tajný a zlovestný účel

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 86
  Správy 20.4.2021Je naozaj ťažké vedieť, kde začať každý deň s tak fascinujúcimi správami a informáciami, ktoré sa šíria, ale chcel som povedať, že prenosy komunikované Michele Tittlerom vo Vancouveri prostredníctvom videí „ET Transmissions“ sú pravdepodobne najohromujúcejšími, aké som kedy počul. Niektoré z týchto informácií môžu byť odhalené počas Desiatich dní temnoty,…
  Tags: a, sa, v, že, je, to, na, správy
 • 85
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 84
  Správy 11.05.2021V celom USA sú hlboko pod zemou tunely so železničnými systémami na prepravu detí. Armáda okamžite popravuje dospelých, ktorí pracujú pre príšery zodpovedné za tieto veci. Vyhadzujú tunely do vzduchu. To je jeden z dôvodov oneskorenia zverejnenia. Mnohé z detí nevideli Slnko, ženy, ktoré čakajú, sú unesené a zadržiavané, kým sa ich deti nenarodia,…
  Tags: a, sa, na, v, to, je, že, správy

3 komentáre

 1. ZdeněkČ.

  Ježíš Kristus nás vysvobodil z prokletí chudoby, nemoci a duchovní smrti.

  Bible: Marek:10,26 V naprostém ohromení se jeden druhého ptali: „Kdo tedy může být spasen?“ 27 Ježíš se na ně podíval a řekl: „U lidí jest to nemožné, ale né u Boha. Neboť * u Boha všecko možné jest.

  Odpovedať
 2. Janka

  a co sputnik? aj ten je problematicky?

  Odpovedať
  • Daniel

   To neviem, ale podľa môjho názoru nie, ani som nepočul nič zlé naň, na ostatné vakcíny čítam stále o vedľajších účinkoch a úmrtiach. Každopádne nedal by som si žiadnu 🙂

   1
   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here