Ďalšie víťazstvo ľudstva – Zástupcovia európskych kráľovských rodín odmietli Rothschildovcov – Benjamin Fulford

13/07/2021

Podľa zdrojov z MI6 a slobodomurárskej lóže P3 sa v poslednom čase v zákulisí odohrávajú významné udalosti, pretože členovia britskej kráľovskej rodiny a slobodomurári P3 vyhlásili vojnu rodine Rothschildovcov a skupine Octagon so sídlom vo Švajčiarsku.

Podľa zdrojov Mossadu sa pripravuje aj oslobodenie židovských občanov, ktorí sú v Izraeli držaní ako rukojemníci. Keď sa usadí prach, úplne sa zmení OSN, MMF, Svetová banka a dokonca aj samotná vládnuca hierarchia monoteizmu.

Preto kráľovná Alžbeta pri stretnutí so svojou sesternicou Angelou Hitlerovou-Merkelovou 2. júla podľa zdrojov MI6 povedala novinárom, aby ju „odfotili a zapísali do dejín“. Vysvetľujú, že Merkelovej ikonický znak ruky v tvare trojuholníka je pre zasvätených znamením, že je členkou klanu Sasko-Kobursko-Gotha. (link)

Skutočnosť, že kráľovná odmietla urobiť tento znak, znamenala, že členovia britskej kráľovskej rodiny sa rozišli so svojimi nemeckými príbuznými a už nebudú poslúchať ich švajčiarske vedenie, vysvetľuje MI6. (link)

To znamená, že Spojené kráľovstvo sa po prvýkrát za posledných približne 200 rokov vymanilo spod nadvlády rodiny Rothschildovcov. Rodina Rothschildovcov je totiž od čias pred napoleonskými vojnami úzko spätá s kráľovským rodom Sasko-Kobursko-Gotha. Zakladateľ bankového klanu Rothschildovcov Mayer Amschel Rothschild sa preslávil tým, že požičiaval peniaze na podporu vojen rodiny Sasko-Kouborsko-Gotha. Jeho syn Nathaniel sa preslávil prevzatím Bank of England, keď šikovne využil dôverné informácie založené na poznatku, že Napoleon prehral bitku pri Waterloo.

Zatiaľ čo Anglicko môže byť slobodné prvýkrát po 200 rokoch, pretože Rothschildovci tvrdia, že sú potomkami babylonského tyrana Chammurapiho, židovský národ môže byť čoskoro slobodný prvýkrát po 3793 rokoch.

Môže sa to zdať ako dávna história, ale úzko to súvisí s falošnou pandémiou a očkovacou kampaňou, ktorá práve prebieha.

Tu je trochu viac potrebných súvislostí. Matka kráľovnej Viktórie pochádzala z rodu Saxe-Couborg Gotha a vydala sa za svojho prvého bratranca Alberta, ďalšieho člena tohto rodu. Merkelová aj kráľovná Alžbeta sú potomkami kráľovnej Viktórie, rovnako ako Hillary Clintonová.

Mnohí ďalší členovia tejto pokrvnej línie sú na mocenských pozíciách na celom Západe. Mosad nám napríklad minulý týždeň poslal dôkaz, že Klaus Schwab, šéf Svetového ekonomického fóra v Davose, je tiež členom rodiny Rothschildovcov. (link)

Nezabudnite, že Schwab je zástancom plánu „Veľkého resetu“ a totalitného prevzatia moci. Na druhej strane Hitlery Clintonová stojí za falošnou americkou Bidenovou administratívou, ktorá chodí od dverí k dverám a snaží sa každého zaočkovať vakcínami určenými na trvalé zotročenie ľudstva.

Títo ľudia majú dostatočnú moc na to, aby odstránili pápeža Františka a nahradili ho podvodníkom s gumovou maskou, ktorý tvrdí, že všetci ľudia musia byť očkovaní. (link)

Podarilo sa im však kompletne zaočkovať len 11,9 % z viac ako 7,8 miliardy ľudí na Zemi, predovšetkým v západných krajinách. To znamená, že posledný pokus chazarskej mafie využiť zotročujúce očkovanie na udržanie moci zlyhal.

Z Afriky som dostal správy, že vedúci predstavitelia nezabudli na HIV a sú si vedomí súčasného programu eugenických biologických zbraní v podobe Covid-19. Aj po tom, čo boli zavraždení 4 významní predstavitelia, ktorí sa vzopreli WHO, ostatní sa naďalej vzpierajú.

Navyše teraz, keď slobodomurári P3, ktorí stoja za Vatikánom, vedia, že ich „pápež“ bol nahradený podvodníkom, vytvorili alianciu, ktorá je ešte mocnejšia ako skupina Oktagon vo Švajčiarsku.

V správe, ktorú minulý týždeň poslal riadiaci orgán P3 a organizácie Čierne slnko, sa uvádza, že v súčasnosti majú podporu Ruska, Číny, NATO a Pentagónu na začatie nového tribunálu pre vojnové zločiny s norimberskou vakcínou. Na otázku ohľadne Pentagónu odpovedali: „Áno, nebojte sa, vila Farnese.“ Ale všetci sa na nič nepýtali. Sú to vládcovia vojensko-priemyselného komplexu. Vysvetľuje to MI6:

„Svet je teraz v nevyhlásenom vojnovom stave. Právne a forenzné dôkazy preukázali, že experimentálne zdravotnícke vybavenie sa používa vo vojnovom stave. Odporúčali sme, aby bolo v britských ozbrojených silách zavedené stanné právo s cieľom čeliť nezákonnému vojnovému stavu, ktorý zaviedla farmako-mafia. Plne by sme podporili Norimberský proces s vakcínami.“

Teraz je už isté, že Rothschildova a Rockefellerova chazarská mafiánska skupina bude zbavená kontroly nad centrálnymi bankami na celom svete a spoločnosťami z rebríčka Fortune 500.

Čo presne nahradí ich vládu, zatiaľ nebolo stanovené. Nasledujúce návrhy Nesara/Gesara však naznačujú, čo môžeme očakávať:

 • Vymazanie všetkých dlhov z kreditných kariet, hypoték a iných bankových pôžičiek spôsobených nezákonnou bankovou a vládnou činnosťou.
 • Zrušenie dane z príjmu.
 • Zrušenie daňového úradu. Zamestnanci daňovej agentúry budú presunutí do národnej oblasti dane z predaja na ministerstve financií USA.
 • Návrat k dodržiavaniu ústavného práva na všetkých súdoch a v právnych veciach.
 • Monitorovanie volieb a predchádzanie nezákonným volebným aktivitám osobitných záujmových skupín.
 • Zákaz predaja amerických rodných listov ako hmotného majetku ministerstvom dopravy USA.
 • Spustenie nového bankového systému ministerstvom financií USA v súlade s ústavným zákonom.
 • Zastavenie všetkých agresívnych vojenských akcií vlády USA na celom svete.
 • Nastolenie mieru na celom svete.
 • Uvoľnenie obrovských finančných prostriedkov na humanitárne účely.
 • Zverejnenie viac ako 6 000 patentov na utajované technológie, ktoré sú verejnosti zatajované pod zámienkou národnej bezpečnosti, vrátane zariadení na voľnú energiu, antigravitačných a zdravotníckych zariadení.

Podľa zdrojov z Ázijskej tajnej spoločnosti budú tieto návrhy USA ústredným bodom rokovaní s Dračou rodinou, ktoré sa majú začať na jeseň tohto roku. Kľúčovým bodom bude zriadenie novej meritokratickej a transparentne riadenej organizácie, ktorá zabezpečí, aby sa bilióny dolárov, ktoré sú k dispozícii na humanitárne účely, využívali rozumne.

V každom prípade tieto tajné rokovania už viedli k veľmi viditeľným zmenám vo svete. Týka sa to najmä armády USA, ktorá otvorene končí s podporou vojen chazarskej mafie. Najviditeľnejším bolo náhle stiahnutie amerických vojsk z Afganistanu minulý týždeň. Taliban v súčasnosti tvrdí, že kontroluje 85 % územia Afganistanu. (link)

Toto je len špička ľadovca.

USA nedávno zatvorili aj tri obrovské logistické základne v Katare. Na tomto stanovišti v Katare sa nachádzalo 27 skladov tankov, obrnených transportérov a ďalšieho vybavenia, ktoré sa používali na zásobovanie USA na celom Blízkom východe a ako záloha v prípade vypuknutia vojny s Iránom. To dokazuje, že už neplánujú viesť vojnu s Iránom v mene Izraela.

Existujú aj náznaky, že v Saudskej Arábii došlo k zmene režimu. Podľa bývalého predstaviteľa CIA Philipa Mudda bol napríklad celosvetovo zmrazený majetok Saada Aljabriho, bývalého špióna, ktorý dlho priamo spolupracoval „prinajmenšom so CIA, FBI, ministerstvom vnútornej bezpečnosti, Bielym domom, ministerstvom zahraničných vecí a ministerstvom financií“. (link)

Ďalšiu stopu poskytla webová stránka Debka, ktorá je napojená na Mossad:

„Spojené štáty zámerne otepľujú vzťahy s Jordánskom a Egyptom v rámci plánu prezidenta Bidena zvrátiť blízkovýchodnú politiku jeho predchodcu Donalda Trumpa, ktorá sa opierala o Abrahámove dohody medzi emirátmi v Perzskom zálive, Saudskou Arábiou a Izraelom.“ (link)

V preklade: Izrael stratil kontrolu nad ropnými štátmi v Perzskom zálive a teraz prosí Jordánsko a Egypt o ochranu.

Takmer určite s tým súvisí aj záhadný obrovský výbuch, ktorý otriasol budovami v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. Prvé správy hovorili o zničení ropného tankera a fotografie ukazovali rozsiahly, nekontrolovaný požiar v Jebel Ali, hlavnom obchodnom prístave mesta.

K požiaru došlo deň po tom, ako vysokopostavený predstaviteľ Spojených arabských emirátov (SAE) oznámil rozchod s dlhoročným spojencom Saudskou Arábiou v súvislosti so znižovaním ťažby ropy v rámci OPEC. Pripomeňme si, že SAE boli štátom Perzského zálivu, ktorý sa najviac verejne postavil na stranu Izraela.

Korporátne propagandistické médiá sa snažia prekrútiť ukončenie vojenskej podpory Izraela zo strany USA ako dôsledok príklonu k Číne.

V skutočnosti sú však vojaci najviac potrební späť v USA, aby mohli riešiť zhoršujúcu sa bezpečnostnú situáciu. Napríklad v Arizone viedla občianska kampaň za prepočítanie hlasov k vyhrážkam deťom ľudí, ktorí za prepočítaním stoja, ako uvádzajú zdroje z Pentagónu v Arizone.

Pokračovalo aj rozvracanie občianskeho poriadku. Najnovším príkladom bol drzý útok lupičov na obchodný dom Neiman Marcus v Kalifornii za bieleho dňa. (link)

Rozšírené krádeže v obchodoch v tomto štáte prinútili aj obchodné reťazce, ako sú Target a Walgreens, aby zatvorili alebo obmedzili svoje prevádzkové hodiny.

Prebieha aj nevyhlásený generálny štrajk, pretože čoraz viac Američanov odmieta pracovať na slabo platených miestach, najmä v pohostinstve.

Zrýchľujúca sa inflácia je ďalším znakom rozpadu amerického režimu.

Všeobecne sa predpokladá, že toto leto bude poznačené nedostatkom potravín a vody, výpadkami elektrickej energie, prudkým nárastom kriminality, rozsiahlymi požiarmi atď.

Dúfajme, že americká armáda, posledná inštitúcia, ktorej Američania dôverujú, zdvihne svoj zadok a začne preberať kontrolu. V tejto súvislosti dostávame početné a spoľahlivé správy o tom, že americká armáda sa zaoberá zatýkaním poskokov chazarskej mafie a ich súdením vo Washingtone, kde ich buď obesia, alebo prevezú do väzenských komplexov na Guantáname a na leteckej základni Thule v Grónsku. Čaká nás horúce leto.

Preklad

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Benjamin Fulford - Po tom, čo priorstvo Sionu nereagovalo, bola vyhlásená vojnaPodľa zdrojov zo Spoločnosti Bieleho draka bola vyhlásená vojna Satanovmu priorstvu po tom, čo odmietlo súhlasiť s kampaňou na záchranu planéty. Bolo však prijaté rozhodnutie odmietnuť ponuku gnostických iluminátov zasiahnuť Ženevské jazero, sídlo NATO a Jeruzalem vodíkovými jadrovými zbraňami 4. generácie, ktoré nespôsobujú dlhodobé rádioaktívne znečistenie. Namiesto toho budú špeciálne…
  Tags: sa, a, v, že, na, z, s, je, ako, update
 • 97
  Benjamin Fulford - Svetové vojenské a spravodajské agentúry odstránia západné civilné vládyPodľa jedného z vysokopostavených európskych kráľovských predstaviteľov "sa na najvyšších miestach moci rozhodlo, že svet jednoducho nefunguje" a je potrebná rozsiahla zmena. Podľa MI6, CIA a ďalších spravodajských agentúr je najmä prebiehajúca "pandémia výlučne snahou o presadenie drog" a to znamená, že "všetky civilné vlády sveta sú podozrivé z účasti…
  Tags: a, sa, v, že, je, na, ako, update, udalostí
 • 96
  Benjamin Fulford - Odstránenie moci Benjamina Netanjahua mení pravidlá hryFormálne odvolanie izraelského ministra Benjamina Netanjahua z funkcie je geopolitickou zmenou. Netanjahuov odchod znamená, že mesianistickí sionistickí fanatici, ktorí chcú vyvraždiť 90 % ľudstva a vládnuť tým, ktorí prežili z veľkého Izraela, prehrali. "Je to významný moment pre boj proti geopolitike KM (chazarskej mafie)," tvrdia zdroje z MI6. Dodávajú, že…
  Tags: a, sa, v, že, na, ako, je, z, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Edita jaslovska
Edita jaslovska
2 years ago

Spravy od Q-anonov sa mi zdaju rozporuplne. Na Slovensku nevidime nijake zlepsenie situacie, stale je horsie. Ustavny sud SR a vsetky zakony momentalnej vlady z nas urobili bezpravnych otrokov, lebo stale funguje Cabala EU na cele s K. Shwabom, von Laeynovou, ktori pre nas pripravuju peklo na zemi, za vydatnej pomoci Sorosa a nasej prezidentky. U nas uz vymreli dobri a silni chlapi, ktori by urobili to, co robia BK a Q.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK