Devolúcia časť 10 – Tichá vojna (4/4)

09/10/2021

Bidenova zločinecká rodina

Celé Bidenovo „prezidentovanie“ bolo odporným zlyhaním. Najvýznamnejším zlyhaním je situácia v Afganistane, pretože ju sledujeme v priamom prenose. Od februára 2020 nedošlo pod dohľadom prezidenta Trumpa k žiadnemu úmrtiu. Trumpova politika na Blízkom východe fungovala. Ako to Joe Biden tak veľmi pokazil? Zohral v tom nejakú úlohu Trump? Rozhoduje sa Biden na základe toho, čo je najlepšie pre Ameriku, alebo čo je najlepšie pre jeho bankové konto?

Poďme to zistiť.

Dňa 23. septembra 2020 zverejnili senátori Ron Johnson a Chuck Grassley, predsedovia senátneho výboru pre vnútornú bezpečnosť a vládne záležitosti (HSGAC), resp. senátneho finančného výboru, správu väčšiny zamestnancov s názvom „Hunter Biden, Burisma a korupcia: Vplyv na vládnu politiku USA a súvisiace obavy“. V tejto správe je veľa informácií o korupcii a vyzývam vás, aby ste si našli čas a prečítali si ju sami, ale prejdem niekoľko vecí zo správy týkajúcich sa konkrétne Číny, aby som vám ukázal, ako podľa môjho názoru súvisí so situáciou v Afganistane.

Bidenovci vedeli ešte pred Joeovým „víťazstvom“ vo voľbách v roku 2020, že Hunterove (a teda aj Joeove) zahraničné obchodné vzťahy sú v konflikte záujmov. Vedel to aj Trump a armáda. Hunter sa 13. októbra 2019 zaviazal, že „nebude pôsobiť v správnych radách spoločností vlastnených zahraničím ani pracovať v ich mene“.

Nemalo by vás prekvapiť, že Hunter svoj záväzok nedodržal. Dňa 21. júna 2021 denník Washington Examiner informoval, že „Hunter Biden sa stále nezbavil svojej účasti v investičnej spoločnosti prepojenej s čínskou vládou“.

Viac informácií nájdete v liste od Chucka Grassleyho z 15. augusta 2019.

Je zrejmé, že tento finančný obchod by mohol ohroziť národnú bezpečnosť Spojených štátov tým, že by ČKS poskytol Hennigesovu antivibračnú technológiu. Úradníci z Pentagónu vyjadrili znepokojenie nad touto skutočnosťou už v roku 2011:

BHR tu zohráva väčšiu úlohu v celkovom príbehu. Pozrime sa na to ešte hlbšie. Od 30. augusta 2021 je jednou zo spoločností v portfóliu BHR Contemporary Amperex Technology Co, Limited (CATL).

CATL je „najväčším svetovým výrobcom batérií pre elektrické vozidlá“.

Všimli ste si niečo zaujímavé v súvislosti s cenou akcií spoločnosti CATL za posledný rok?

Od novembra sa cena ich akcií takmer strojnásobila. Čo sa stalo v novembri? Áno, CCP pomohla Joeovi Bidenovi ukradnúť voľby. Nie je prekvapením, že cena akcií „najväčšieho svetového výrobcu batérií pre elektrické vozidlá“ prudko vzrástla, odkedy bol Biden „zvolený“. Každý to očakával vzhľadom na Bidenovu socialistickú agendu a ekologické iniciatívy.

Zhrnutie:

BHR vznikla zlúčením Bohai Capital (firmy napojenej na čínsku vládu) s Rosemont Seneca Partners (spoločnosťou založenou Hunterom Bidenom a Chrisom Heinzom (nevlastným synom Johna Kerryho)).

 • Hunter Biden má v súčasnosti 10 % podiel v BHR.
 • CATL je jednou zo spoločností v portfóliu BHR.
 • CATL je „najväčším svetovým výrobcom batérií pre elektrické vozidlá“.

Ako to teda súvisí s Afganistanom? Odpoveď nám poskytuje tento článok z časopisu Forbes z 28. augusta 2021:

Čítate správne. Ešte predtým, ako sa nad Afganistanom usadil prach z Bidenovho nepodareného stiahnutia, Čína už rokovala s Talibanom a snažila sa získať tieto prvky vzácnych zemín.

Bidenova rodina má osobný prospech z toho, že Čína získa prístup k afganským prvkom vzácnych zemín, a myslím si, že časová os môže slúžiť ako nepriamy dôkaz. Dňa 6. júla 2021 bol v agentúre AP uverejnený článok s názvom „USA v noci opustili afganské letisko, novému veliteľovi to nepovedali„. Majte na pamäti názov tohto článku – USA opustili Afganistan bez toho, aby o tom informovali afganského veliteľa.

Takže ten screenshot vyššie poukazuje na to, že „USA v piatok oznámili, že úplne uvoľnili svoje najväčšie letisko v krajine.“ Ten „piatok“, na ktorý sa odvolávajú, bol 2. júla 2021; len 4 dni po oznámení dohody medzi CATL a Teslou, o ktorej sa informovalo 28. júna 2021.

Biden tvrdí, že ho spútala dohoda, ktorú Trump uzavrel s Talibanom o odchode z Afganistanu, ale ja by som rád ponúkol alternatívnu teóriu. Čoraz viac sa mi zdá, že Trump opäť nastražil pascu a Biden a demokrati opäť vošli priamo do nej.

Pripomeňme si, že Trump verejne vyhlásil, že z Afganistanu odíde, ale podľa Chrisa Millera z tohto článku z 18. augusta 2020 Trump v skutočnosti nikdy nemal v úmysle úplne sa stiahnuť:

Koľko si myslíte, že Trump vie o Bidenovej korupcii v súvislosti s Čínou? Som len obyčajný človek, ktorý používa verejne dostupné informácie, a dal som si dohromady priamu súvislosť medzi Bidenovou korupciou s Čínou a súčasnou situáciou v Afganistane. Predstavte si, čo dokáže dať dokopy Trump a technologicky najvyspelejšia armáda na svete. Vedia úplne všetko.

Nezabudnite myslieť širšie. Trump vždy operuje 10 krokov dopredu a Trump vedel, že ak bude Biden „prezidentom“, Čína naňho bude vyvíjať tlak, aby opustil Afganistan. Je zrejmé, aký veľký finančný prospech bol v hre pre ČKS aj pre Bidenov rodinný majetok. Neobmedzený prístup k afganským prvkom vzácnych zemín – jednému z najlukratívnejších trhov na svete, možno oficiálne pridať na zoznam dôvodov, prečo ČKS pomohla Bidenovi ukradnúť voľby.

Tým, že verejne vyhlásil, že chce stiahnuť všetky jednotky, a v súkromí mal v úmysle opak, poskytol Bidenovi „okno príležitosti“, možno lepšie opísané ako „bezpečnostná deka“ zámienku na jeho rýchle a úplné stiahnutie. Dokonca ani minister obrany Lloyd Austin a predseda JCS generál Milley údajne nechceli stiahnuť celú vojenskú prítomnosť Spojených štátov:

Trump očakával, že Biden využije túto príležitosť na zradu Ameriky a 18. apríla 2021 Trump dokonca Bidena nabádal, aby sa úplne stiahol a urobil to ešte rýchlejšie:

Bývalý prezident Trump povedal, že rozhodnutie prezidenta Bidena stiahnuť amerických vojakov z Afganistanu je „skvelá a pozitívna vec“, ale kritizoval časový harmonogram a povedal, že USA „by mali odísť skôr“.

Biden teraz podľa očakávania obviňuje Trumpa z katastrofy, ktorá nastala:

Prečo Biden neposlal viac vojakov, aby uľahčil bezpečnejšie stiahnutie? Prečo tam necháva Američanov? Jediné logické vysvetlenie je, že ho „niekto“ núti, aby to urobil týmto spôsobom. Tipujem, že ten „niekto“ je ČKS, a myslím si, že ho k tomu núti Donald Trump a tí, ktorí riadia operáciu Devolution.

Spomínate si na príbeh zhora, že základňu Bagram AFB opustili uprostred noci bez toho, aby o tom informovali afganského veliteľa? Prečo by mu to nepovedali? Nezabúdajte, že to bol Trump, kto podpísal dohodu s Talibanom, a je to Biden a politický establišment, kto podporuje (skorumpovanú) afganskú vládu (článok zo 16. augusta):

Ak Joe Biden a Spojené štáty údajne podporovali afganskú vládu, prečo sme im nepovedali, že opúšťame Bagram? Stiahnutie umožnilo Talibanu rýchlo ovládnuť takmer celú krajinu, tomu istému Talibanu, s ktorým Trump uzavrel dohodu. Nechcem špekulovať, ale môžem vás ubezpečiť, že v afganskom príbehu ide o viac, než sa nám podsúva, a verte, že Trump pripravil pôdu na to, aby sa veci udiali týmto spôsobom. Biden mal príležitosť riešiť veci správnym spôsobom, ale namiesto toho to úplne zbabral.

Hoci vám neviem presne povedať, ako to dopadne, verím, že veci sa vyvíjajú tak, ako Trump predpokladal. Pripravil sa na to a očakával, že veci sa vyvinú týmto spôsobom, pretože Trump sa pripravuje na všetky možnosti. Už len to, že sa pustil do Bidena, mi hovorí, že to tak chcel.

Politický establišment sa dostal na koniec svojej cesty. Trump a armáda s nimi hrajú ako s husľami na každom kroku. Posledná kapitola politického establišmentu vyvrcholila Joeom Bidenom ako falošným „prezidentom“, ktorý každým svojím krokom červeno plní Ameriku. Rýchlo sa blížime k vyvrcholeniu tejto vojny. Sme na prahu novej éry amerických dejín. Éry inšpirovanej zásadami, v ktoré dúfali, za ktoré bojovali a za ktoré zomreli naši otcovia zakladatelia.

V prejave v roku 2020 Trump povedal:

„Vyrastať v Amerike znamená žiť v krajine, kde je všetko možné, kde sa každý môže povzniesť a kde sa každý sen môže stať skutočnosťou – a to všetko vďaka nesmrteľným zásadám, ktoré do nej pred takmer dva a pol storočím zapísali zakladatelia nášho národa.

Dnes sme tu, aby sme vyhlásili, že sa nikdy nepodriadime tyranii. Znovu získame našu históriu a našu krajinu pre občanov každej rasy, farby pleti, náboženstva a vierovyznania.

Založenie Ameriky spustilo nezastaviteľný reťazec udalostí, ktoré zrušili otroctvo, zabezpečili občianske práva, porazili komunizmus a fašizmus a vybudovali najspravodlivejší, najrovnejší a najprosperujúcejší národ v dejinách ľudstva.

Toto cenné dedičstvo zachránime pre naše deti, pre ich deti a pre každú ďalšiu generáciu.“

Keď to prezident Trump hovorí, myslí to naozaj vážne.

To najlepšie ešte len prichádza

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 89
  Devolúcia časť 9. - Armáda 2/2Bezpečnosť voliebV celom seriáli Devolúcia som vám ukázal spôsoby, ako Trump "pripravoval bojisko" v očakávaní zahraničného zasahovania do volieb pomocou výkonných právomocí. Vydal množstvo výkonných nariadení, ktoré sú v hre, ale čo robila armáda na "prípravu bojiska"? Pokúsim sa vám to tu ukázať v chronologickom poradí. mája 2018 - Armáda…
  Tags: v, že, na, a, sa, je, trump, q/trump/aliancia, devolúcia
 • 85
  Devolúcia časť 4. - Vojnový prezidentAko je to možné? Keď prišiel 20. január a Trump nastúpil na palubu AF1 a zanechal Bidena ako prezidenta, bol som zničený. Všetci vedeli, že voľby boli zmanipulované. Nebolo možné, aby Trump len tak odišiel z ukradnutých volieb. Potom to urobil. Úprimne som nedokázal pochopiť, čo sa stalo. Rovnako ako…
  Tags: v, a, sa, že, na, je, to, z, trump, q/trump/aliancia
 • 84
  Devolúcia časť 1. - Ako sme sa sem dostali?Séria devolúcia odhaľuje postupné kroky Trumpa a jeho dosadených osôb vo vláde pre zabezpečenie jeho moci, ako spoločne s nimi zabezpečili dôkazy volebného podvodu a dokazujú jeho brilantné predvídavé schopnosti. Potvrdzuje pozíciu armády a Trumpa ako ich hlavného veliteľa a poukazuje na zapojenie zahraničných nepriateľov do pokusu o zničenie USA.…
  Tags: v, a, sa, na, že, trump, to, s, je, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK