Devolúcia časť 2. – Obranná spravodajská služba a prebehlíci

24/08/2021

Obranná spravodajská agentúra

Defense Intelligence Agency (DIA) je spravodajská služba armády Spojených štátov. Ich poslaním je „poskytovať spravodajské informácie o zahraničných armádach s cieľom predchádzať vojnám a rozhodne v nich víťaziť“. Riaditeľ je „hlavným poradcom ministra obrany“. Ich funkčné obdobie je zvyčajne trojročné. Súčasného riaditeľa, generálporučíka Scotta D. Berriera, vymenoval DJT a 30. júla 2020 ho potvrdil Senát. DIA je podobná CIA, ale všimnite si tento zásadný rozdiel medzi týmito dvoma agentúrami:

CIA poskytuje spravodajské informácie predovšetkým prezidentovi a jeho kabinetu a DIA poskytuje spravodajské informácie pre BOJOVÉ MISIE.

Protichodné správy

Jennifer Van Laar z Redstate uverejnila 4. júna prvý z piatich článkov o čínskom prebehlíkovi. Budem sa zaoberať informáciami z prvých troch.

RedState Story 1

RedState Story 2

RedState Story 3

Podľa týchto správ námestník ministra Dong Jingwei z Ministerstva štátnej bezpečnosti (MSS) zbehol z Číny do Spojených štátov 10. februára 2021. Dong bol predtým šéfom kontrarozviedky MSS. Ak je to pravda, pán Jingwei by bol najvyššie postaveným čínskym zbehom v histórii. Bolo by to, ako keby generál Flynn, keď bol riaditeľom DIA, prebehol do Číny so všetkými tajomstvami našej vojenskej rozviedky.

ČKS tvrdí, že Dong je stále v Číne. Zverejnila jeho fotografiu zo stretnutia, ktoré sa údajne uskutočnilo 24. júna.

Hoci slobodný svet môže Číne nepochybne dôverovať (sarkazmus), mám pochybnosti, či v tejto veci hovoria pravdu. India tvrdí, že na tomto konkrétnom stretnutí nebolo žiadne zastúpenie Číny.

Niektorí tvrdia, že fotografia je upravená photoshopom. Verím, že je to skutočná fotografia, len nie zo stretnutia, ktoré Čína tvrdí, že to je. Namiesto toho si myslím, že sa pozeráme na fotografiu zhotovenú počas fóra v roku 2020.

Zdá sa, že koberec a stoličky sú rovnaké, ale na internete je veľmi málo informácií o tomto konkrétnom fóre a toto je jediná fotografia, ktorú som našiel a ktorá dokazuje, že sa konalo. Snaha Číny vyvrátiť fámy o Dongovom zbehnutí stroskotala. Čína s ním mohla urobiť rozhovor naživo pred kamerou a „zachovať si tvár“. Namiesto toho máme pochybnú fotografiu a nič iné. Bez ohľadu na to, ako sa píše v tomto článku:

„ČKS nikdy nepriznala žiadne zbehnutie svojich dôstojníkov MSS,“ uviedol v pondelok v e-maile pre SpyTalk Dr. Han Lianchao, bývalý úradník čínskeho ministerstva zahraničných vecí, ktorý zbehol po masakre na Námestí nebeského pokoja v roku 1989.

Krátko po zverejnení fotografie Čínou Bidenova administratíva vystúpila s vyhlásením, že správy o Dongovom zbehnutí nie sú pravdivé.

„Nemôžeme potvrdiť ani vyvrátiť, kde presne sa nachádza“, ale odpoveď znela: „Definitívna, uzavretá záležitosť“… Inými slovami „nemáme predstavu, kde je, ale Čína nám povedala, aby sme povedali, že ho nemáme“.

Bidenova administratíva

Niektoré z informácií, ktoré so sebou Dong údajne priniesol, boli dôkazom, že Covid-19 je biologická zbraň, ktorá bola zámerne vypustená. Zamyslite sa nad zmenou naratívu, ktorá nastala v súvislosti s Covid-19. Prečo nám nášho spasiteľa Dr. Fauciho nevtláčajú prostredníctvom lame-streamových médií? Dostal sa prakticky na čiernu listinu a jeho väzby na wuhanské laboratórium boli odhalené. Až donedávna sme nesmeli diskutovať o možnosti úniku informácií z laboratória. FBI dokonca predtým dostala spravodajské informácie od doktora Li-Meng Yana, ktoré poukazovali na prepojenie s wuhanským laboratóriom. Bola ignorovaná a možnosť úniku z laboratória bola odsúdená ako konšpiračná teória. Prečo by teraz menili svoju verziu?

Prečo Biden 27. mája nariadil spravodajskej komunite, aby preskúmala pôvod covid 19? Ako sa uvádza v článku, Bidenova administratíva „na jar tohto roku zastavila vyšetrovanie ministerstva zahraničných vecí, ktoré zisťovalo, či vírus mohol uniknúť z laboratória vo Wuhane, a považovala toto vyšetrovanie za neefektívne využitie zdrojov“. Trump začal vyšetrovanie ministerstva zahraničných vecí. Biden ho ukončil. Teraz cúva a necháva opäť skúmať pôvod vírusu?

Akoby niekto, kto pozná fakty, tlačil na to, aby opravil príbeh – potvrdil správy, že DIA spochybnila FBI a CIA informáciami získanými od Donalda.

V marci sa minister zahraničných vecí Anthony Blinken stretol so svojimi čínskymi partnermi na Aljaške. Toto stretnutie sa uskutočnilo mesiac po tom, ako Dong Jingwei údajne zbehol. Rozhovory boli nepriateľské. Tu je prepis úvodných prejavov medzi USA a Čínou. To, čo všetkým uniklo v súvislosti s týmito „nepriateľskými“ verejnými poznámkami, je ich skutočná príčina. Čína verejne povedala Spojeným štátom, aby sa nevmiešavali do „vnútorných záležitostí“ Číny. Súkromne ČKS požadovala, aby USA vydali Dong.

„Blinken si nebol vedomý, že Dong je u vlády USA“. DIA mala Dongu od februára a nikto mimo DIA o tom nevedel. Vrátane „prezidenta“ Bidena, takzvaného vrchného veliteľa ozbrojených síl Spojených štátov. Ako je možné, že prezident Spojených štátov nevedel o zbehovi najvyššej úrovne v histórii ? Možno práve preto.

DIA a devolúcia

Vedenie DIA (Trumpom menovaný generálporučík Berrier) sa domnieva, že „vo vnútri FBI, CIA a niekoľkých ďalších federálnych agentúr sú čínski špióni alebo zdroje“. Má na to dôkazy. Dezertér so sebou priniesol „terabajty“ údajov. V týchto údajoch sú zahrnuté „mená čínskych špiónov pracujúcich v USA“ a „mená občanov USA, ktorí poskytujú informácie Číne“, ako aj Hunterove „(a Joeove) obchodné kontakty s čínskymi subjektmi“.

Dôsledky sú tu obrovské. DIA (hlavný zdroj spravodajských informácií pre MISIE SÚVISIACE S BOJOM) držala prebehlíka v tajnosti, pretože informácie, ktoré prebehlíci poskytli, sa týkali prezidenta.

Tu je ďalšia zaujímavosť od Dr. Han Lianchao:

Dong „bol naposledy videný na verejnosti v septembri 2020,“ Han povedal SpyTalk minulý týždeň. Podľa niektorých čínskojazyčných správ v zahraničí Dongove fotografie vymazal čínsky vyhľadávač Baidu.

Je možné, že tu bol už dávno pred februárom? Domnievam sa, že Trump v tom zohral úlohu a že prebehlík poskytol informácie, ktoré pomohli dokázať krádež vo voľbách. Prečo by čínsky zbeh prišiel do Spojených štátov vo februári s informáciami usvedčujúcimi prezidenta Bidena, keď vie, že všade sú špióni ČKS? Poslali by ho späť alebo by zmizol. Buď prišiel pred nástupom Bidena do funkcie a armáda jeho prítomnosť zamlčala, ALEBO prišiel vo februári, ako sa uvádza, a s istotou vedel, že armáda ho ochráni tým, že to nepovie Bidenovej administratíve. Oba scenáre poukazujú na devolúciu.

Záverečná myšlienka

Rýchlo som si na Googli vyhľadal, koľko čínskych študentov navštevuje americké univerzity.

Vysoké školy a univerzity v Spojených štátoch sú pre čínskych študentov stále obľúbenou študijnou destináciou – v akademickom roku 2019/20 sa ich tam rozhodlo študovať viac ako 372 tisíc.

To znamená, že Čína má minimálne 124 000 vysokoškolákov roztrúsených po našej krajine. Majú tu oveľa viac ako len vysokoškolsky vzdelaných ľudí. Čína má na našich hraniciach armádu. Infiltrovali a kompromitovali takmer všetko. To je dôvod, prečo Trumpovi trvá tak dlho, kým sa odhalí. Preto sa nad Spojenými štátmi (Monkey Werx) objavilo šialené množstvo vojenských špionážnych lietadiel. Trump a armáda sa snažia neutralizovať čo najviac hrozieb, aby minimalizovali následky. Náš nepriateľ bude bojovať zubami nechtami, aby si udržal svoju moc, ale Trump a naša armáda sa pripravujú na zasadenie smrteľného úderu a pomáha im v tom prebehlík Dong Jingwei.

Devolucia je skutočná.

To najlepšie ešte len príde

3. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Devolúcia časť 10 - Tichá vojna (1/4)Musím vás upozorniť, že toto je môj doteraz najdlhší článok. Mám pocit, že niektoré časti tohto článku by som pokojne mohol rozviesť ďalej, ale kvôli stručnosti som to neurobil. Mohol som tento článok rozdeliť na dve alebo dokonca tri časti, ale naozaj som cítil, že je dôležité vytvoriť tento jeden…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, s, to, ako, z
 • 94
  Q, Looking Glass a časová os Vzostupu: Mohla by nás táto pandémia priviesť k "udalosti"?Svet sleduje, že pandémia koronavírusu (plandémia) úplne zmenila život, ako ho poznáme. Mnohí prepadajú panike. Niektorí veria, že je to súčasť dlho plánovaného prevzatia moci NWO. Ale pre tých, ktorí sú dostatočne odvážni na to, aby sa pozreli ponad paranoju a strach, existuje čoraz viac dôkazov, ktoré naznačujú, že pád…
  Tags: a, sa, na, v, že, to, ako, je, q/trump/aliancia
 • 92
  Zatýkanie satanistickej globálnej pedofilnej skupiny americkými špeciálnymi jednotkami - spojenie s AntarktídouPodľa vyslúžilého zdroja z FBI a profesionálneho vojenského prostredia americké špeciálne jednotky konajúce pod vedením ministerstva obrany a s ďalšími globálnymi vojenskými orgánmi zatýkajú členov satanistickej pedofilnej skupiny, ktorá sa infiltrovala do viacerých...
  Tags: sa, a, na, o, že, v, s, z, to, je
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK