Devolúcia časť 8. – Ako a kedy 1/2

31/08/2021

Vždy pripíšem zásluhy tam, kde sú zaslúžené, a tu si ich určite zaslúži niekoľko ľudí. Rozprával som sa cez telegram s priateľom menom John. Povedal, že člen našej telegramovej skupiny Spitballers má správu, ktorá sa mu zdá zaujímavá. Ukazuje to na dôležitosť toho, že teória devolúcie získava stále väčšiu váhu. Viac ľudí pridáva kúsky do skladačky. Ďakujem Johnovi aj lurehoundovi! Tu bola správa, ktorá odštartovala tento článok.

TRUMP tweetoval o 16:49 hod. decembra 13, (3) tweetov posledná
veta je napísaná veľkými písmenami. Píše sa v nej:
Preto hlasy nemôžu byť CERTIFIKOVANÉ. TIETO VOĽBY SÚ
POD PROTESTOM! >> Hovoril nám, že tento tweet sa priamo viaže
s „decentralizáciou“ a pozastavením počítania volebných hlasov, ak je to to, čo urobil …. (mám tweet v jpg)
nie som si istý, či ho môžem zverejniť?
4:06

Bojisko
Už mnohokrát som hovoril o tom, že armáda bude jediná, ktorá vyhrá túto vojnu za Trumpa, pretože ČKS infiltrovala mnoho našich inštitúcií vrátane najvyšších úrovní našej vlády a vládnych agentúr. Vojna o dušu Ameriky zúri už dlhší čas. Vojna medzi dobrom a zlom. Medzi Trumpom a jeho nepriateľmi. Táto vojna sa vedie na mnohých frontoch a všetky tieto fronty sa 3. novembra zišli. Voľby boli tou najdôležitejšou „bitkou“. Trumpovi nepriatelia vedeli, že víťazstvo vo volebnej bitke im nakoniec vyhrá vojnu, ale to vedel aj Trump.

Demokrati počas Trumpovho prezidentovania robili všetko, čo mohli, aby ho odstránili z funkcie. Ako som už prezentoval v celej sérii Devolution, ČKS použila Covid-19 a nepokoje ako svoje hlavné prostriedky na poškodenie Trumpových šancí na znovuzvolenie ešte pred uskutočnením volieb. Keď nič nezabralo a Trump mal jednoznačne vyhrať s prehľadom, Trumpovi nepriatelia boli nútení zmeniť výsledky volieb pomocou hlasovacích zariadení (okrem iných metód). Tieto dve skutočnosti sú dôležité, pretože na to, aby armáda prevzala aktívnu úlohu v tejto vojne, potrebovala na to právny dôvod. Zapojenie ČKS bolo ich dôvodom.

Devolúcia – 6. časť stanovuje, AKO sa armáda mohla legálne zapojiť do monitorovania Antify, ako aj KEDY sa mohla zapojiť.

Devolúcia – 7. časť stanovuje, AKO sa armáda mohla legálne zapojiť do volebnej krádeže, ale chýbalo nám KEDY.

Kedy armáda prešla od „plánovania“ k „realizácii“ devolúcie?

Teraz si myslím, že na túto otázku môžem odpovedať, a verím, že táto odpoveď pochádza z tweetu, ktorý slúži ako spojenie medzi Antifou a krádežou volieb.

Daniel Scavino Jr.
Trump sa so Scavinom prvýkrát stretol na golfovom ihrisku v roku 1990. Je a vždy bol jedným z Trumpových najbližších spojencov a dôverníkov. Spočiatku som nebol presvedčený o tom, že by Scavino vedel o devolúcii. Kým sa neobjavil dostatok nepriamych dôkazov, ktoré by dokazovali opak, nevedel som sa zmieriť s myšlienkou, že by Trump alebo armáda do toho zapojili Trumpovho riaditeľa sociálnych médií v Bielom dome.

Moja osobná teória týkajúca sa Devolution sa neustále vyvíja, ako pokračujem vo výskume, a teraz som si istý, že ten Scavino je „v obraze“. Táto istota vyplýva z tejto jednej fotografie.

Táto fotografia bola nasnímaná 26. 10. 2019. Titulok znie: „Vodca ISIS, Abu Bakr Al-Baghdadi – je MŔTVY.“ Podľa mňa táto fotografia ukazuje, že bol informovaný o operáciách národnej bezpečnosti, ako aj o protiteroristických operáciách. Pozrite sa, kto ďalší je s ním na fotografii.

 • Christopher Miller – pôsobí ako poradca pre boj proti terorizmu v Rade pre národnú bezpečnosť Spojených štátov.
 • Kash Patel – pôsobí ako vrchný riaditeľ riaditeľstva pre boj proti terorizmu v Rade pre národnú bezpečnosť Spojených štátov.

Zdá sa, že Scavino dostával protiteroristické inštrukcie, pričom stál priamo vedľa dvoch najväčších hráčov v seriáli Devolution. Určite len ďalšia „náhoda“ v tejto teórii.

Dňa 15. decembra 2020 zverejnil Dan Scavino na Twitteri túto fotografiu s nápisom „Historický moment v Oválnej pracovni – podelím sa o to, čo to bolo, jedného dňa, keď budem môcť….“.

Jasne si pamätám, keď táto snímka vyšla a ako na mňa zapôsobila. Posilnilo to moje presvedčenie, že Trump má nápravu ukradnutých volieb a chystá sa urobiť niečo, aby zabránil Joeovi Bidenovi ujať sa funkcie. Bol som si viac než istý. Prečo by zdieľal fotografiu s takýmto nápisom, ak by to naozaj nebol historický moment? Nič by nebolo historickejšie ako to, že Trump dokázal úspešne „zastaviť krádež“.

Moje malomeštiacke myslenie ma viedlo k tomu, že som predpokladal, že čokoľvek Trump urobí, sa stane ešte pred inauguráciou. Stále hovorím, že všetci musíme myslieť širšie. Po inagurácii a pred napísaním seriálu o devolúcii som premýšľal o tomto obrázku a bol som frustrovaný. Netušil som, čoho sa toto stretnutie mohlo týkať. Očividne som sa mýlil v jeho význame.

Alebo som sa mýlil?

Teraz, keď som začal „rozmýšľať vo väčšom“, verím, že si môžem začať vytvárať isté súvislosti.

Keď sa pozorne pozrieme na jeho tweet, vidíme, že v pozadí sú zelené stromy. V decembri by za oknom neboli zelené stromy. Je zrejmé, že táto fotografia bola urobená počas teplejšieho počasia. Tak som sa jednoducho prehrabala Scavinovou stránkou na Facebooku a nakoniec som narazila na túto fotografiu z 1. júna 2020:

Táto fotografia je zjavne z toho istého stretnutia ako tweet, ktorý Scavino poslal 15. decembra. Tu je titulok z tweetu z 1. júna:

Prezident Donald J. Trump, ku ktorému sa pripojil viceprezident Mike Pence a vyšší predstavitelia Bieleho domu zamestnancov Bieleho domu, pracujú na prezidentovom prejave v pondelok 1. júna 2020 v Oválnej pracovni pred
pred prednesením svojho prejavu v Ružovej záhrade Bieleho domu. (Oficiálne foto Bieleho domu Shealah Craigheadová)

Fotografia z tweetu z 1. júna bola urobená počas prípravy jeho prejavu k národu v súvislosti s nepokojmi a Antifou. Príhovor, v ktorom „hrozí“ mobilizáciou armády. Časť 6. hovorí o tom, prečo je 1. jún 2020 dôležitým dátumom, pokiaľ ide o decentralizáciu.

Armáda už pred 1. júnom vedela, že do týchto nepokojov sú zapojení zahraniční aktéri, ale nezapojila sa do aktívneho sledovania (aspoň verejne), kým nedošlo k tomu, že mestské a štátne vlády zlyhali pri plnení svojich povinností chrániť občanov svojich štátov.

 1. jún 2020 je dátum, keď sa armáda aktívne zapojila do vyšetrovania Antify.

Teraz sa vráťme k pôvodnému Scavinovmu tweetu:

Prečo Scavino nepovedal, že ide o „historický moment“, keď 1. júna zverejnil prvú fotografiu z tohto stretnutia? Prečo bola fotografia z tohto stretnutia „historickým okamihom“, keď ju 15. decembra opäť zdieľal z iného uhla? Aký význam má 15. december 2020?

V tomto časovom rámci sa deje veľa dôležitých vecí. Prvým dátumom, na ktorý treba poukázať, je 18. december 2020; Dátum, keď spravodajská komunita mala predložiť svoje hodnotenie zahraničných hrozieb pre voľby v USA v roku 2020, ako to vyžaduje výkonný príkaz 13848 (Devolution – časť 7). Majte to na pamäti, keď budem pokračovať.

John Ratcliffe
Riaditeľ Národnej spravodajskej služby John Ratcliffe 12. decembra 2020 zverejnil na Twitteri túto správu:

Cestovanie s prezidentom Trumpom do na počesť amerických ozbrojených síl dnešnom zápase armády a námorníctva, univerzita najväčšiu futbalovú rivalitu

Vieme teda, že DNI Ratcliffe strávil 12. decembra s prezidentom Trumpom dlhší čas. Hneď na druhý deň, 13. decembra, prezident Trump zverejnil na twitteri tento príspevok (ide o tweety, na ktoré sa odvolávali lurehound a John z telegramu):

Swing States, ktoré zistili masívne volebné podvody, čo sú všetky z nich, nemôžu legálne potvrdiť tieto hlasy ako úplné a správne bez toho, aby sa dopustili trestného činu. Každý vie. že mŕtvi ľudia, neplnoletí ľudia, nelegálni prisťahovalci, falošní podpisy, väzni…
…a mnohí ďalší hlasovali nelegálne. Taktiež „poruchy“ strojov (iné slovo pre PODVOD), zber hlasovacích lístkov, osoby bez trvalého pobytu voliči, falošné hlasovacie lístky, „plnenie volebných schránok“, hlasovanie za odmenu, hrubé zásahy republikánskych strážcov volebných miestností a niekedy aj viac hlasov ako ľudí, ktorí hlasovali…
…v Detroite, Philadelphii, Milwaukee, Atlante, Pittsburghu a inde. Vo všetkých prípadoch Swing State sú oveľa viac hlasov, ako je potrebné na víťazstvo v štáte, a na samotné voľby. Hlasy preto nemôžu byť potvrdené. TIETO VOĽBY SÚ PREDMETOM PROTESTU!

„Swing States“, ktoré zistili masívne podvody s hlasmi, čo sú všetky, nemôžu legálne potvrdiť tieto hlasy ako úplné a správne… Vo všetkých prípadoch Swing State je oveľa viac hlasov, ako je potrebné na víťazstvo v štáte a v samotných voľbách. Hlasy preto NIE JE MOŽNÉ OVERIŤ. TIETO VOĽBY SA KONAJÚ NA ZÁKLADE PROTESTU!“

Trump sa nikdy nebál ventilovať volebné podvody na twitteri, ale deň po tom, ako strávil značný čas osamote s DNI Johnom Ratcliffom, ventiloval konkrétne príklady podvodov (vrátane „porúch“ strojov) a dvakrát uviedol, že nemôžeme legálne certifikovať hlasy. (Pripomeňme si Devolúcia – časť 4, kde uvádzam svoju teóriu o tom, že prezident Trump pozastavil hlasovanie v kolégiu voliteľov).

O čom podľa vás hovorili DNI John Ratcliffe a prezident Trump v deň futbalového zápasu medzi armádou a námorníctvom? Domnievam sa, že to súvisí s tým, o čom som písal v časti Devolution – časť 7. Tu je príslušné členenie z výkonného nariadenia 13848 z uvedeného článku:

Viem, že som prezentoval hypotetickú možnosť, že armáda pôjde priamo k Trumpovi, aby sa začala decentralizácia, ale pri svojom výskume pre tento článok som dospel k inému záveru. Ako som už povedal, moja teória sa neustále vyvíja, pretože pokračujem vo výskume. Svoju teóriu o niečom zmením len vtedy, keď ma k tomu prinútia nepriame dôkazy.

Domnievam sa, že DNI Ratcliffe predložil 12. decembra Trumpovi správu, z ktorej vyplývajú dve veci.

1. Čína zasahovala do našich volieb
2. Spravodajská komunita to kryla.

Šesť dní po tom, ako sa DNI Ratcliffe zúčastnil na zápase armády a námorníctva s prezidentom Trumpom, sa objavila správa, že hodnotenie spravodajskej komunity bude odložené „uprostred sporu o to, či sa Čína snažila ovplyvniť voľby 2020. Devolution – Part 7 uvádza, že keď spravodajská komunita nakoniec 7. januára 2021 predložila svoje hodnotenie, DNI Ratcliffe zverejnil svoje memorandum s názvom „Názory na analýzu bezpečnosti volieb spravodajskej komunity„. Prvý odsek tohto memoranda znie:

Z môjho jedinečného pohľadu ako osoby, ktorá využíva všetky najcitlivejšie spravodajské informácie vlády USA o Čínskej ľudovej republike, si nemyslím, že väčšinový názor analytikov spravodajskej komunity (IC) plne a presne odráža rozsah snáh čínskej vlády ovplyvniť federálne voľby v USA v roku 2020.

Uvádza, že je „osobou, ktorá spotrebúva všetky najcitlivejšie spravodajské informácie vlády USA o Čínskej ľudovej republike“. Ako DNI by v čase futbalového zápasu medzi armádou a námorníctvom 12. decembra vedel, že hodnotenie spravodajskej komunity bude meškať. Vedel, že sa pokúšajú o utajenie. Som presvedčený, že ich dokonca varoval, že to vie.

decembra 2020 napísal DNI Ratcliffe do denníka Wall Street Journal článok s názvom „Čína je národnou bezpečnostnou hrozbou č. 1„:

Ako riaditeľovi Národnej spravodajskej služby mi bol zverený prístup k väčšiemu množstvu spravodajských informácií než ktorémukoľvek inému členovi vlády USA okrem prezidenta. Dohliadam na spravodajské agentúry a môj úrad vypracúva dennú správu prezidenta s podrobnými informáciami o hrozbách, ktorým krajina čelí. Ak by som z tohto jedinečného pohľadu mohol Američanom oznámiť jednu vec, tak je to fakt, že Čínska ľudová republika predstavuje v súčasnosti najväčšiu hrozbu pre Ameriku a najväčšiu hrozbu pre demokraciu a slobodu na celom svete od druhej svetovej vojny.

Čína už potláča americký webový obsah, ktorý ohrozuje ideologickú kontrolu komunistickej strany, a vyvíja útočné kybernetické kapacity proti vlasti USA. Tento rok sa Čína zapojila do masívnej vplyvovej kampane, ktorá zahŕňala útoky na niekoľko desiatok členov Kongresu a asistentov kongresmanov.

V rámci spravodajských služieb už prebieha zdravá diskusia a zmena myslenia. Pre talentovaných spravodajských analytikov a operátorov, ktorí vyrástli počas studenej vojny, boli Sovietsky zväz a Rusko vždy v centre pozornosti. Pre ostatných, ktorí postúpili v hodnostiach na prelome tohto storočia, bol na prvom mieste boj proti terorizmu. Dnes sa však musíme pozrieť jasným pohľadom na fakty, ktoré máme pred sebou a ktoré jasne ukazujú, že Čína by mala byť hlavným cieľom americkej národnej bezpečnosti aj v budúcnosti.

Ostatné národy musia pochopiť, že to platí aj pre nich. Svet je postavený pred voľbu medzi dvoma úplne nezlučiteľnými ideológiami. Čínski vodcovia sa snažia podriadiť práva jednotlivca vôli komunistickej strany. Vykonávajú vládnu kontrolu nad spoločnosťami a rozvracajú súkromie a slobodu svojich občanov autoritárskym štátom dohľadu.

Nemali by sme predpokladať, že úsilie Pekingu zatiahnuť svet späť do temnoty zlyhá len preto, že v moderných časoch už predtým zvíťazili sily dobra. Čína verí, že globálny poriadok bez nej na vrchole je historickou odchýlkou. Jej cieľom je zmeniť to a zvrátiť šírenie slobody vo svete.

Peking sa pripravuje na otvorené obdobie konfrontácie s USA. Washington by sa mal tiež pripraviť. Vedúci predstavitelia musia pracovať naprieč straníckym rozdelením, aby pochopili hrozbu, otvorene o nej hovorili a prijali opatrenia na jej riešenie.

Je to naša výzva, ktorá sa opakuje raz za generáciu. Američania sa vždy postavili na nohy, od porážky pohromy fašizmu až po zrútenie železnej opony. Táto generácia bude posudzovaná podľa toho, ako zareaguje na snahu Číny pretvoriť svet na svoj obraz a nahradiť Ameriku ako dominantnú superveľmoc. Inteligencia je jasná. Naša odpoveď musí byť tiež jasná.

Len 9 dní pred stretnutím s Trumpom zazneli z úst DNI Ratcliffa neuveriteľne silné slová. Konkrétne vyzýva spravodajské agentúry, aby sa vyjadrili, že „sa musíme pozrieť jasným pohľadom na fakty, ktoré máme pred sebou a ktoré jasne ukazujú, že Čína by mala byť hlavným cieľom americkej národnej bezpečnosti aj v budúcnosti“. Nechcel, aby sa vydali cestou krytia ČKS a jej účasti na krádeži vo voľbách.

Vieme, že armáda už sledovala zahraničných aktérov zapojených do nepokojov. Vieme tiež, že by boli použité na zabezpečenie ochrany volieb. Dokonca sa nazývajú „strážcami“.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Devolúcia časť 4. - Vojnový prezidentAko je to možné? Keď prišiel 20. január a Trump nastúpil na palubu AF1 a zanechal Bidena ako prezidenta, bol som zničený. Všetci vedeli, že voľby boli zmanipulované. Nebolo možné, aby Trump len tak odišiel z ukradnutých volieb. Potom to urobil. Úprimne som nedokázal pochopiť, čo sa stalo. Rovnako ako…
  Tags: v, a, sa, že, na, je, to, ako, z, trump
 • 92
  Devolúcia časť 1. - Ako sme sa sem dostali?Séria devolúcia odhaľuje postupné kroky Trumpa a jeho dosadených osôb vo vláde pre zabezpečenie jeho moci, ako spoločne s nimi zabezpečili dôkazy volebného podvodu a dokazujú jeho brilantné predvídavé schopnosti. Potvrdzuje pozíciu armády a Trumpa ako ich hlavného veliteľa a poukazuje na zapojenie zahraničných nepriateľov do pokusu o zničenie USA.…
  Tags: v, a, sa, na, že, trump, to, s, ako, je
 • 91
  Devolúcia časť 6. - Antifa a vzbura na KapitoleViac k príbehu Bolo neuveriteľné sledovať rôzne spôsoby, akými ľudia zo všetkých strán politického spektra reagovali na udalosti, ktoré sa odohrali počas zhromaždenia "Zachráňme Ameriku" 6. januára. Médiá, demokrati, RINO a veľké technologické spoločnosti nás chcú presvedčiť, že Trump sa snažil svojich priaznivcov presvedčiť, aby zvrhli vládu. Dokonca sa nájdu…
  Tags: a, na, sa, v, že, to, je, ako, trump, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK