Devolúcia – séria dodatkov časť 1 – Kde je Trump?

29/09/2021

Dodatok je definovaný ako: „dodatočný materiál, zvyčajne vynechaný, pridaný na koniec knihy alebo inej publikácie.“

Táto séria dodatkov bude práve takýmto dodatočným materiálom, ktorý podľa môjho názoru doplní kontext, dôkazy alebo čokoľvek, čo by mohlo posilniť teóriu alebo sa pokúsiť vyriešiť nezodpovedané otázky.

Celá séria devolúcia tu


Séria Devolution – Addendum – časť 1 bola inšpirovaná otázkou člena kanála Spitballers Telegram.

Myslím, že decentralizácia je životaschopná teória, ale ak to bolo všetko zachytené a dokázané v reálnom čase, prečo by Trump a lojálna armáda nemohli prevzali televízne siete s vyhlásením EAS/EBS, predložiť všetky dôkazy, verejne usporiadať súdne procesy so všetkými zlými aktérmi a právom sa ujali prezidentského úradu? Prečo vystaviť krajinu všetkým túto tyraniu a zničenie len pre „prebudenie“, ktoré môže, ale nemusí sa nikdy nestane???

S podobnými otázkami sa stretávam často a je to skvelá otázka, na ktorú treba jednoznačne odpovedať. Urobím všetko pre to, aby som ju tu zodpovedal.

Trump už dlho pred oznámením svojej kandidatúry vedel, že víťazstvo v prezidentských voľbách v roku 2016 je monumentálna úloha. Nestál proti nemu len jeden súper z opačnej politickej strany. Stál proti celému politickému establišmentu. Jeho víťazstvo v roku 2016 ich priviedlo do rozpakov..

Toto zahanbenie ich podnietilo k tomu, aby urobili všetko, čo je v ich silách, aby Trumpa odstránili z funkcie. Trumpovo prezidentstvo bolo hrozbou pre samotnú existenciu politického establišmentu. Bol outsiderom, ktorý nehral podľa pravidiel.

Celé Trumpovo prvé funkčné obdobie vo funkcii prezidenta bolo poznačené výzvami. Od skorumpovaných politikov a vládnych agentúr až po médiá a veľké technologické spoločnosti; všetci boli proti Trumpovi. Klamali o všetkom, čo Trump robil, a pri každej možnej príležitosti robili obštrukcie. Bola tu lož o nadvláde bielych v Charlestone, Spygate, impeachment na Ukrajine, Covid a voľby, a to je len niekoľko z nich! Hodili naňho všetko, čo mali, a napriek tomu mal jedno z najlepších prezidentstiev všetkých čias.

Predstavte si, že by nemusel čeliť takýmto obštrukciám. Pomyslite na to, čo by mohol urobiť pre našu krajinu. Pomyslite na to, čo by mohol urobiť pre svet. Najväčší prezident všetkých čias s programom „Amerika na prvom mieste“. Je to Amerika, o ktorej hovoril vo svojom prvom prejave o stave Únie v roku 2017.

[Intro z prejavu SOTU v roku 2017]

[Záver prejavu SOTU 2017]

Sám nám povedal, že čas malého myslenia sa skončil. Trumpovým cieľom od prvého dňa bolo zachrániť Ameriku pred politickým establišmentom. Vedel, že sa pokúsia ukradnúť voľby, a verím, že môj seriál Devolution (Devolúcia) predstavuje silný argument, ktorý to dokazuje, a teraz pripravil pôdu na úplné odstránenie politického establišmentu.

Operácia Devolution na záchranu našej krajiny bola vždy dvojaká. Po prvé, je tu tá stránka, o ktorú sa, ako plne verím, Trump a armáda už postarali. Túto stranu sa snažím dať dokopy prostredníctvom svojich článkov. Zachytili dôkazy o volebnej krádeži a sú pripravení urobiť svoj krok. Čakajú na druhú časť.

Tou druhou časťou sme MY.

Aby sme mohli urobiť svoju časť, museli sme sa presvedčiť, ako presne vyzerá politický establišment.

V súčasnosti sa zdá, že Amerika stratila všetko, a čo to prinieslo? Ukazuje nám to, kto nie je lojálny. Vidíme, že naša zvolená vláda, vládne agentúry, naše médiá a veľké technologické spoločnosti nie sú lojálne voči Amerike. Mnohí z nás to už vedeli, ale nejde len o nás. Ide o Ameriku ako celok. Trump sa snaží všetkým ukázať, že politický establišment nás úplne zapredal.

Aby sa Amerika zjednotila a posunula vpred k niečomu skutočne veľkému, musíme sa zbaviť tých, ktorí nás rozdeľujú. Jediný spôsob, ako to všetkým ukázať, bolo prísť o všetko a dovoliť zlu, aby sa odhalilo.

Premýšľajte o všetkom, čo sa stalo, odkedy sa Biden stal „prezidentom“ a zamyslite sa nad tým, aký to malo vplyv na nás občanov. Osobne si viem spomenúť na viac ako tucet ľudí, ktorí boli buď proti Trumpovi, alebo vôbec neboli politickí, a teraz si veľmi želajú, aby sa Trump vrátil do úradu, a to žijem vo veľmi konzervatívnom štáte. Tento scenár sa odohráva všade.

Médiá hlavného prúdu, ktoré Trump s láskou a presne označuje za nepriateľa ľudu, úplne implodujú, pretože nám nedokážu prestať klamať. Ich sledovanosť klesá a dôvera Ameriky v mainstreamové médiá je na historickom minime. Ľudia nemajú radi, keď im niekto celý deň klame, a Bidenovo „predsedníctvo“ sa ukázalo ako najväčšia lož zo všetkých. Médiá nám sľubovali najlepšieho prezidenta všetkých čias a tvrdili, že „Biden získal najviac hlasov v histórii“. Potom Biden nastúpil do úradu a po 17 exekutívnych príkazoch v prvý deň sa mediálny sen stal našou nočnou morou.

Vláda nasmerovala Ameriku na rýchlu cestu do záhuby. Stratili akúkoľvek dôveryhodnosť. Paradoxne to, čo použili ako zámienku na ukradnutie volieb (Covid), je súčasťou ich problému. Ich tyrania s týmto vírusom obrátila proti nim veľkú časť národa, ale Covid nie je ich jediným zlyhaním. Zlyhávajú s každou vecou, ktorej sa dotknú Nehovorím len o našej národnej vláde.

Amerika je „červeno pilulkovaná“ po jednom človeku a Trump nemusí robiť nič, pretože politický establišment robí „červené pilulkovanie“ lepšie, než by kedy mohol urobiť on.

„Naše hnutie chce nahradiť neúspešný a skorumpovaný politický establišment novou vládou, ktorú budete kontrolovať vy, Američania.“ Aby devolúcia fungovala, musíme prevziať kontrolu nad našou vládou od základov. Ak Trump urobí svoje odhalenie skôr, ako bude rakovina úplne odhalená, riskujeme, že ju neodstránime celú.

Táto korupcia siaha až na štátnu a miestnu úroveň. Od guvernérov a starostov až po naše miestne školské rady. Trumpovo meškanie s odhalením odhaľuje hnilobu až do jadra našich národov v našich miestnych komunitách a inšpirovalo nás k tomu, aby sme vzali veci späť do vlastných rúk. Konečne začíname robiť všetko, čo je v našej zákonnej moci, aby sme si vzali späť našu vládu od politického establišmentu. Konečne zaujímame stanovisko a zapájame sa v rámci našich komunít tak, ako sme mali byť od začiatku.

Nebolo to ľahké, keď bol mimo úradu, ale musíme myslieť širšie. Celá krajina musí vidieť veľký obraz, aby Trump dosiahol úplné víťazstvo. Politický establišment predstavuje najväčšiu hrozbu pre víziu našich zakladateľov pre Ameriku a Trump to vedel od prvého dňa. Kandidoval na prezidenta, aby ich porazil. Sám nám 30. októbra 2020 prostredníctvom webovej stránky Trumpovho Bieleho domu povedal, že ich už porazil.

Toto je vojna dobra proti zlu a Trump nás musí zbaviť zla, ktoré zapredalo Ameriku pre osobný prospech. Presne to je politický establišment. Jediné, čo zostáva, je, aby sme „my ľudia“ raz a navždy odhalili tento podvod a zatĺkli posledný klinec do ich rakvy. Už žiadne „teórie“, žiadne nepriame dôkazy, ale tvrdý dôkaz, že voľby v roku 2020 boli ukradnuté a že už nemáme kontrolu nad našou vládou.

Audit v Arizone je posledným činom „nás, ľudí“. Bude to najväčšia červená pilulka, akú si ktokoľvek mohol želať, a v tom spočíva dôvod, prečo Trump ešte nevystúpil. Tým, že odišiel a čakal, sa milióny Američanov prebudili a inšpirovali k činom. Keď audit v Arizone ukáže svetu monumentálne víťazstvo Trumpa a to, že voľby boli americkému ľudu ukradnuté, Devolution sa stane skutočnosťou. Verím, že arizonský audit je signálom „Go“. Svoju úlohu splnil, teraz čaká, kým my dokončíme tú svoju.

Trump nám v poslednej reklame svojej kampane z roku 2016 povedal, že „jediná sila, ktorá je dostatočne silná na to, aby zachránila našu krajinu, sme my“, a každé slovo myslel vážne.

To najlepšie ešte len prichádza

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Devolúcia časť 8. - Ako a kedy 2/2Nepochybujem o tom, že vďaka technologickým možnostiam, ktoré využívajú vesmírne sily Spojených štátov, videli zahraničné zasahovanie už v jeho priebehu. Boli pripravené konať podľa potreby, ale čakali na priebeh ústavného procesu a dali šancu spravodajskej komunite, aby vykonala svoju prácu, ako sa to vyžaduje vo výkonnom nariadení č. 13848. Armáda…
  Tags: a, sa, v, že, na, aby, je, q/trump/aliancia
 • 93
  Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu21. decembra (2017) sa v USA stalo niečo veľmi zásadné, keď prezident Donald Trump vydal "Výkonný príkaz na zablokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie". Príkazom sa vyhlásil stav národnej núdze týkajúci sa ľudských práv a korupcie a vymenovali sa v ňom konkrétne osoby a organizácie,…
  Tags: a, v, sa, na, je, že, to, q/trump/aliancia
 • 92
  Q, Looking Glass a časová os Vzostupu: Mohla by nás táto pandémia priviesť k "udalosti"?Svet sleduje, že pandémia koronavírusu (plandémia) úplne zmenila život, ako ho poznáme. Mnohí prepadajú panike. Niektorí veria, že je to súčasť dlho plánovaného prevzatia moci NWO. Ale pre tých, ktorí sú dostatočne odvážni na to, aby sa pozreli ponad paranoju a strach, existuje čoraz viac dôkazov, ktoré naznačujú, že pád…
  Tags: a, sa, na, v, že, to, je, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK