Dočasná vojna medzi Qanonom a Deep State – pohľad cez projekt Looking Glass

27/02/2021

Projekt Looking Glass – lupa, vytvoril projekt otvorenia časového portálu, ktorý by sa premietal do časopriestoru. Fungoval by v Antarktíde.

Prvá verejná zmienka o „Projekt Looking Glass“ pochádza od legendárneho informátora UFO Boba Lazara, keď sa prvýkrát objavil na verejnosti v roku 1989, keď ho označil za jeden z projektov klasifikovaných pred v S-4 v oblasti Area 51.

V rozhovore odpovedal Lazar na otázky o projekte:

C: Nebolo spomínané niečo o projekte „Looking Glass“?

L: Áno, to bolo neskôr … keď sme o tom začali hovoriť, pretože gravitácia deformuje priestor a čas a to, čo sa snažili robiť. Hovorím, pozrite sa v čase a niektorí ľudia prišli s nápadom časového tunela. … Pozerajú sa na skreslenie času v mikrosekundách, aby zistili, akú udalosť sa snažili pozorovať pomocou gravitačnej šošovky … takže toto bol iný projekt, s ktorým sa zaoberali … ale v podstate to bolo hranie sa s časovou osou.

Zatiaľ čo samotný Lazar nebol zapojený do projektu Looking Glass, ďalší vykročili vpred, aby odhalili, čo vedia o klasifikovaných vojenských experimentoch, aby skreslili čas na skúmanie minulosti.

Medzi nimi bol Preston Nichols, ktorý sa podieľal na utajovanom projekte s názvom Montauk, ktorý verejne zverejnil vo svojej knihe z roku 1992: Montauk Project: Experiments in Time.

Nichols vysvetlil, že projekt Montauk, prevádzkovaný v rokoch 1971 až 1983 na leteckej základni Montauk na Long Islande v New Yorku, zahŕňal mnoho ľudských subjektov do zvláštnych vojenských experimentov. Niektoré z týchto experimentov zahŕňali ľudí trénovaných v používaní mimozemských technológií, napríklad kreslo, ktoré výrazne zlepšilo psychické schopnosti, aby mohli robiť mimoriadne veci, napríklad skresľovať, alebo skracovať čas strávený pozeraním do minulosti, alebo budúcnosti.

Nichols vysvetlil, čo sa stalo, keď veštec Duncan Cameron sedel na Montaukovom kresle:

Duncan najskôr sedel na stoličke, potom mal byť zapnutý vysielač. Jeho myseľ bola prázdna a jasná. Potom bol požiadaný, aby sa zameral na otvorenie časového okna od roku 1980 (v súčasnosti) do roku 1990.

V tomto okamihu by sa v strede antény Delta T objavil „otvor“ alebo časový portál – cez portál môžete prechádzať v rokoch 1980 až 1990. Bol tu otvor na preskúmanie. Vyzeralo to ako kruhová chodba so svetlom na druhom konci. Brána času zostávala otvorená kým sa Duncan sústredil na roky 1990 a 1980 (Montauk Project, s. 88-89).

Médiá – jasnovidci, boli v podstate umiestnení v miestnosti v Montauku a boli tak schopní prechádzať rôznymi historickými obdobiami a získavať informácie, ktoré by mohli zaujímať ich manažérov vojenských spravodajských služieb.

Pre Montauka to nebolo len hľadenie do minulosti a budúcnosti, ako to Nichol vo svojom odkaze opísal ako mohol prechádzať Časovým portálom. Nedávny dokument s názvom „The Montauk Chronicles“ popisuje veľa zvláštnych zážitkov, ktoré sa tam odohrali, a správy z prvej ruky mnohých účastníkov, z ktorých väčšina bola strašne zneužitá.

V skutočnosti boli tisíce detí nedobrovoľne zobraté priamo z ulíc a po odoslaní cez „časové portály“ stratené, alebo zabité. Projekt Montauk však nie je úplne prvým odkazom na mimozemskú technológiu vo vlastníctve americkej armády, ktorá jej umožňovala vizualizovať udalosti z rôznych období histórie.

V televíznom rozhovore z roku 1964 George Van Tassell, ktorý tvrdil, že mal fyzický kontakt s mimozemšťanmi vyzerajúcimi ako človek, tvrdí, že mu ukázali technológiu, ktorá sa dá použiť na vizualizáciu vizuálnej scény odkiaľkoľvek, v akomkoľvek období histórie. A americké námorníctvo túto technológiu vlastnilo.

Van Tassell tvrdí, že túto technológiu námorníctvo rýchlo odložilo a vynálezca bol nútený pre nich pracovať. Technológia cestovania a pozorovania v čase, ktorú Van Tassel uviedol vo svojom rozhovore z roku 1964, je veľmi podobná technológii, ktorú Lazar o desaťročia neskôr označil ako „Project Looking Glass“, ktorú taktiež viedlo americké námorníctvo.

Ak prijmeme svedectvá Lazara, Nicholsa, van Tassella a ďalších, je zrejmé, že americká vojenská spravodajská komunita realizuje „Projekt Looking Glass“ minimálne od začiatku 60. rokov.

Otázka je: Navrhuje, využívajú vojenské spravodajské služby technológiu Project Looking Glass na boj proti Deep State? To uvádza Jordan Sather vo svojom najnovšom videu na svojom populárnom kanáli YouTube Destroying the Illusion. Optimisticky naznačuje, že to je dôvod, prečo bol Deep State zmätený Q a komunitou vojenských spravodajských služieb.

Aj keď súhlasím so Satherom, že Q a Vojenské spravodajstvo používa technológiu Project Looking Glass v tajnej občianskej vojne s Deep State, treba zdôrazniť, že technológiu Project Looking Glass používa ešte dlhšie ako komunita vojenských spravodajských služieb v Spojených štátoch. .

Prvá zmienka o type technológie použitou v projekte Looking Glass pochádza z Talianska v 50. rokoch! 

Dominikánsky kňaz menom otec Pellegrino Ernetti vynašiel chrongraf – časostroj, elektronickou zmenou frekvencií spevov benediktínskych mníchov pri sledovaní na obrazovke podobnej televíznej obrazovke. Manipuláciou s frekvenciami Ernetti zistil, že sa dá nahliadnuť do minulosti. Tvrdí, že bol takýmto spôsobom svedkom ukrižovania Krista a ďalších historických udalostí. V knihe Peter Krassa, Chronograf otca Ernettiho: Stvorenie a zmiznutie prvého stroja času na svete, skúma Ernettiho úžasný objav. Vysvetľuje, ako bola táto technológia odovzdaná vatikánskej hierarchii, ktorá ju následne odovzdala CIA. Vynikajúca kniha Rolanda Porticheho vo francúzštine na túto tému sleduje neuveriteľný skutočný príbeh stroja času ukrytého v tajných archívoch Vatikánu.

Je potrebné poznamenať, že James Jesus Angleton, vtedajší šéf kontrarozviednej divízie CIA, sa počas svojej dlhoročnej služby v rokoch 1954 až 1975 staral o vatikánske aj izraelské úrady.

CIA vyvinula technológiu Chronovisor pre kontrolnú skupinu uskutočňujúcu mimozemské projekty, Majestic -12, jednu z hlavných ramien Deep State. Pretože CIA je kľúčovým orgánom pre získavanie finančných prostriedkov z čierneho rozpočtu pre celý vojensko-priemyselný komplex, bolo by ľahké odčerpať dostatok prostriedkov na realizáciu jeho vlastného projektu „Looking Glass“.

Podľa Andrewa Basiaga, praktického právnika, ktorý sa údajne podieľal na projekte Pegasus v rokoch 1967 až 1971, keď mal šesť rokov, sa to presne stalo. Tvrdí, že chronograf vyvinutý otcom Ernettim vyvinula CIA v spolupráci s Agentúrou pre pokročilé výskumné projekty (ARPA / teraz DARPA).

Basiago tvrdí, že v roku 1970 navštívil spolu s ostatnými deťmi zúčastnenými na projekte Pegasus rôzne utajované zariadenia s chronografmi:

Na jeseň roku 1970 začali deti v mojej skupine prezerať minulé a budúce udalosti prostredníctvom trojrozmerných a 4 dimenzionálnych chronografov Ernetti-Gemelli umiestnených v General Manufacturing Company – manufaktúrna spoločnosť – v Convent Station v New Jersey; verejné auditórium vo výstavbe v Morristown, New Jersey; a zariadenie ITT Defence Communications v Nutley v New Jersey. Tvrdenie Basiaga, že navštívil utajované pracovisko prevádzkované spoločnosťou ITT v Nutley v New Jersey v roku 1970, potvrdzuje taká úžasná osobnosť, ako je slávny rozhlasový moderátor Art Bell, ktorý bol v tom čase zamestnancom ITT v utajovanom komunikačnom projekte NATO. Toto boli informácie, ktoré Bell nikdy predtým verejne nezverejnil. Počas živého rozhlasového rozhovoru 14. augusta 2015 Basiago jasne uviedol, že bol šokovaný, že sa v roku 1970 stretol s Bellom, ktorý pracoval na utajovanom projekte v továrni Nutley, zatiaľ čo Basiagovi bolo iba 8 alebo 9 rokov.

Basiago tvrdí, že technológia chronografov bola jedným z mnohých spôsobov, ako CIA a jej spravodajskí partneri mohli vizualizovať minulosť a budúcnosť, aby získali spravodajské údaje a pokúsili sa manipulovať históriu prostredníctvom cestovania v čase.

Preto by sa malo zdôrazniť, že komunita vojenského spravodajstva (Q) a organizácia Deep State / CIA používajú technológie narúšajúce čas na pozeranie do budúcnosti a predvídanie vzájomných pohybov. To by vysvetľovalo, prečo sa mnohé z predpovedí Q neukázali ako nesprávne a zdá sa, že Deep State obišiel najškodlivejšie odhalenia Q.

Záverom je, že nevidíme iba informačnú vojnu medzi Q / vojenským spravodajstvom / Trumpovou administratívou a Deep State / CIA / Majestic 12, ale aj časovú vojnu.

Odkaz Q na „Project Looking Glass“ pozýva členov hnutia Patriot, aby sa ponorili do vysoko hodnoteného sveta časovo pokrútených technológií a ich spojenia s návštevou mimozemského života.

Z článku Michaela E. Sallu

Zdroj

Podobné články

 • 56
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, sa, zaujímavosti
 • 53
  Biohacking ľudí s DNA, nanotechnológiami, IoT a 5GJe možné, že „vakcíny“, ktoré na nás chcú tlačiť, využívajúc covid pandémiu ako zámienku, sú spojené s akýmsi narušeným transhumanistickým scenárom ? Jeffrey Epstein mal podľa všetkého maniakálny cieľ podať svoju DNA celej ľudskej rase. Ak čítam správne medzi riadkami, splnenie tohto „skutku“ by vyžadovalo vstreknutie jeho genetického kódu do…
  Tags: a, v, na, s, že, sa, zaujímavosti
 • 53
  Vitálne svetlo Nikoly Tesly: Liečivá sila ultrafialových lúčovČo by ste povedali na to, keby zdravotnícke orgány začali propagovať ultrafialové svetlo ako liečbu rakoviny, alebo predpísali pravidelné vystavenie slnečnému žiareniu ako také nevyhnutné pre naše prežitie? Faktom je, že tieto zdravotné terapie majú historický základ. Odhalil som to počas svojej 10-ročnej cesty za produkciou dokumentárneho filmu, ktorý skúma stratené liečivé…
  Tags: a, na, v, sa, že, zaujímavosti

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.