Dokument ”Pád Kabaly”

17/07/2021

V polovici februára 2020 zverejnila pravdovravkyňa Janet Ossebaardová z Holandska starostlivo zostavený a vytvorený dokumentárny seriál s názvom „Pád kabaly“. Ako si možno predstaviť, zachádza do detailov týkajúcich sa skutočných udalostí a poskytuje jasné príklady s veľmi súcitným cieľom odhaliť niektoré z hrozných zločinov kabaly.

Ossebaardová vysvetľuje, že jej cieľom je ľudí prebudiť, nie traumatizovať. V tejto oblasti informácií to nie je ľahká úloha, ale dokumentaristka používa príklady a kladie otázky, ktoré by sa mali stať pre diváka rečníckymi.

Pád kabaly hovorí o falošných vlajkách s objektívnym pohľadom na čas a alternatívne odhalenia, venuje sa obchodovaniu s ľuďmi, pedofílii, mediálnej manipulácii, rituálnym obetiam a v závere ponúka pozitívny pohľad na to, čo sa deje, čo by potvrdili mnohí prebudení. Jednou z najnedostatočnejšie medializovaných udalostí, ktoré v seriáli ukazuje, sú zábery nahého dieťaťa, ktoré si vyrobilo únikové lano, aby sa pokúsilo o útek z okna druhého poschodia Windsorského paláca. Dieťa srdcervúco nezvládne útek a je zobrazené, ako padá. Jej snaha obsahuje tisíce hodín výskumu a Ossebaardová sama žiada, aby si ľudia urobili vlastný výskum a všetko, čo prezentuje, si dvakrát overili.

Nájdite si čas – celkovo asi tri hodiny – na pozretie tohto dôležitého seriálu a zvážte, či sa oň podelíte so svojimi blízkymi.

Všeobecný prehľad

Toto je NAJLEPŠIE dokumentárne odhalenie škaredých právd o našom svete a ľuďoch, ktorí ho riadia, aké sa za poslednú dobu objavilo. Rozprávačka v desiatich relatívne krátkych epizódach zahŕňa množstvo informácií a ponúka pohľad na hnutie QAnon. Ohromujúce informácie pre nezasvätených a niekoľko prekvapení aj pre tých, ktorí sú s touto témou oboznámení!

Koniec sveta, ako ho poznáme
Rozprávačka hovorí o nepríjemných pravdách o nedávnych požiaroch v Kalifornii, ortuti vo vakcínach, chemtrails, odbere orgánov, reptiliánskych a satanistických symboloch v budovách Vatikánu, 911, obetiach pod falošnou vlajkou a podprahových posolstvách v detskej zábave. Ak vám to nestačí, pokračuje v odhaľovaní umelých vírusov, mobilných telefónov a televízorov, ktoré nás špehujú, a otravy našich potravín spoločnosťou Monsanto/Bayer. Čo majú všetky tieto veci spoločné? Hlavné médiá to úplne ignorujú.

Králičia nora
Sleduje začiatky hnutia QAnon s príkladmi záhadných príspevkov a fráz odhaľujúcich tajné spoločnosti a politickú korupciu. Rozoberá sa zapojenie rodín Rothschildovcov a Rockefellerovcov do bankovníctva, Federálneho rezervného systému a kontroly konvenčnej medicíny. Odhaľujú sa prepojenia Georgea Sorosa na organizácie NAMBLA a ANTIFA.

Invázia migrantov
Odhaľuje sa pravda o „invázii migrantov“ a jej prepojenie na Georgea Sorosa. Rozprávačka vysvetľuje, ako MSM prekrútila fakty, aby z Trumpa urobila zlého človeka, a ignoruje jeho úsilie bojovať proti obchodovaniu s ľuďmi.

Milovníci detí všade
Zaoberá škandálom s obchodovaním s deťmi v haitských sirotincoch, do ktorého je zapojená Clintonova nadácia, a zneužívaním charitatívnych darov skupinami ako Oxfam a Červený kríž. Odhaľuje pedofilnú symboliku, ktorú používajú organizácie zamerané na „pomoc deťom“, a ich prepojenie na vysokopostavených politikov. Odhaľuje tiež prepojenie Hollywoodu s pedofíliou a bezuzdné sexuálne zneužívanie detí vrátane detských hercov. Skutočne otvára oči.

Deti, umenie a pizza
Sexualizácia detí a normalizácia pedofílie, znižovanie veku súhlasu sudcami a politikmi, ako sú okrem iných Ruth Bader Ginsbergová a Theresa Mayová. Pedofilné logá používané v reklame, (Disneyho) filmoch a kreslených filmoch, v službách na ochranu detí, v agentúrach na adopciu, v politike atď. Pizagate, Comet Pingpong, nechutné umenie a James Achilles Alefantes (Rothschild) a jeho priatelia.

Hlavné mediálne manipulácie
Rozoberá sa rozsah falošných správ a propagandy, ktoré šíria hlavné spravodajské organizácie, kto ich vlastní a prečo je voľba ilúziou. Odhaľuje, ako sa dezinformácie používajú na získavanie podpory pre vojny, formovanie nášho vnímania ľudí a udalostí a presadzovanie naratívov. O udalostiach, ktoré tento príbeh nepodporujú, sa jednoducho neinformuje.

Čarodejnice a čarodejníci
Rozoberá sa vzťah kontroverzných umelcov, ako je Maria Abramovičová (známa „duchovným varením“), k vysokopostaveným osobnostiam, ako aj satanistické symboly v umení a zábave. Opakujúcou sa témou je kanibalizmus. Skúmajú sa podozrivé samovraždy hudobníkov a celebrít, ktoré sa stali obeťami „smrti zavesením na kľučku“, vrátane Kate Spadeovej a Anthonyho Bourdaina. Zvyšok videa je venovaný holandskej a britskej kráľovskej rodine a ich prepojeniu so známymi pedofilmi a nacistami.

Za hranicami kráľov a kráľovien
Tu sa hovorí o temnej stránke pedofílie a odhaľujú kulty, ktoré sa venujú satanistickému rituálnemu zneužívaniu a vraždeniu detí pre adrenochróm. Skúma sa tiež spojenie britskej kráľovskej rodiny, pápeža a celebrít s týmito skupinami. Červené topánky? A čo genocída 50 000 pôvodných kanadských detí?

Úsvit nového sveta
Skúma sa vzostup populistických hnutí po celom svete, ako sú Žlté vesty a QAnon. Zatiaľ čo si verejnosť začína uvedomovať existenciu sexuálnych kultov, ako je NXIVM, iné škandály, ako napríklad aféra Rosatom, do ktorej boli zapletení Clintonovci, sa ututlávajú. Pripravte sa na bomby o Obamovi, Johnovi McCainovi, dalajlámovi a skutočnej identite Usámu bin Ládina.

Celý dokument s titulkami si môžete pozrieť TU

A tu si to môžete prečítať v krásne graficky spracovanej verzii:

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Q Anon článkyQAnon (alias Q) predstavuje skupinu predstaviteľov americkej vojenskej rozviedky, ktorí sa zaviazali zabrániť agende Deep State na oslabenie americkej armády prostredníctvom nekonečných vojen a oslabenie/nahradenie americkej ústavy ako rozhodujúcich krokov na ceste k jednej svetovej vláde/novému svetovému poriadku. Spojenie Q s Trumpovou administratívou možno vystopovať už v roku 2015, keď…
  Tags: a, sa, pre, nových, čitateľov
 • 88
  Agenda 21 - Agenda smrti (+ Agenda 2030)Agenda 21 je hlavným nástrojom Nového svetového poriadku, predstaveným v roku 1992 v Rio De Janeiro na "Summite Zeme". Agenda 21 je trojským koňom svetového fašizmu. Jej pôvodný názov bol "Udržateľný rozvoj". Je silno propagovaná na verejnosti ako spása tejto planéty a každého človeka. V skutočnosti je všetkým možným, len…
  Tags: a, v, sa, pre, nových, čitateľov
 • 76
  Kto je Donald Trump skutočne? (2. časť)Sabotovanie lekárskej tyranieTrump zrušil financovanie Svetovej zdravotníckej organizácie, ktorá nie je ničím iným ako zločineckou organizáciou, snažiacou sa zastrašiť celý svet, aby sa slepo podriadil ich šialeným usmerneniam, pričom cenzurujú hlasy miliónov lekárskych odborníkov na celom svete. WHO je globalistický subjekt, ktorý riadi bývalý komunistický terorista a ktorý spolu s…
  Tags: a, sa, v, pre, nových, čitateľov

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here