Dokument ”Pád Kabaly”

17/07/2021

V polovici februára 2020 zverejnila pravdovravkyňa Janet Ossebaardová z Holandska starostlivo zostavený a vytvorený dokumentárny seriál s názvom „Pád kabaly“. Ako si možno predstaviť, zachádza do detailov týkajúcich sa skutočných udalostí a poskytuje jasné príklady s veľmi súcitným cieľom odhaliť niektoré z hrozných zločinov kabaly.

Ossebaardová vysvetľuje, že jej cieľom je ľudí prebudiť, nie traumatizovať. V tejto oblasti informácií to nie je ľahká úloha, ale dokumentaristka používa príklady a kladie otázky, ktoré by sa mali stať pre diváka rečníckymi.

Pád kabaly hovorí o falošných vlajkách s objektívnym pohľadom na čas a alternatívne odhalenia, venuje sa obchodovaniu s ľuďmi, pedofílii, mediálnej manipulácii, rituálnym obetiam a v závere ponúka pozitívny pohľad na to, čo sa deje, čo by potvrdili mnohí prebudení. Jednou z najnedostatočnejšie medializovaných udalostí, ktoré v seriáli ukazuje, sú zábery nahého dieťaťa, ktoré si vyrobilo únikové lano, aby sa pokúsilo o útek z okna druhého poschodia Windsorského paláca. Dieťa srdcervúco nezvládne útek a je zobrazené, ako padá. Jej snaha obsahuje tisíce hodín výskumu a Ossebaardová sama žiada, aby si ľudia urobili vlastný výskum a všetko, čo prezentuje, si dvakrát overili.

Nájdite si čas – celkovo asi tri hodiny – na pozretie tohto dôležitého seriálu a zvážte, či sa oň podelíte so svojimi blízkymi.

Všeobecný prehľad

Toto je NAJLEPŠIE dokumentárne odhalenie škaredých právd o našom svete a ľuďoch, ktorí ho riadia, aké sa za poslednú dobu objavilo. Rozprávačka v desiatich relatívne krátkych epizódach zahŕňa množstvo informácií a ponúka pohľad na hnutie QAnon. Ohromujúce informácie pre nezasvätených a niekoľko prekvapení aj pre tých, ktorí sú s touto témou oboznámení!

Koniec sveta, ako ho poznáme
Rozprávačka hovorí o nepríjemných pravdách o nedávnych požiaroch v Kalifornii, ortuti vo vakcínach, chemtrails, odbere orgánov, reptiliánskych a satanistických symboloch v budovách Vatikánu, 911, obetiach pod falošnou vlajkou a podprahových posolstvách v detskej zábave. Ak vám to nestačí, pokračuje v odhaľovaní umelých vírusov, mobilných telefónov a televízorov, ktoré nás špehujú, a otravy našich potravín spoločnosťou Monsanto/Bayer. Čo majú všetky tieto veci spoločné? Hlavné médiá to úplne ignorujú.

Králičia nora
Sleduje začiatky hnutia QAnon s príkladmi záhadných príspevkov a fráz odhaľujúcich tajné spoločnosti a politickú korupciu. Rozoberá sa zapojenie rodín Rothschildovcov a Rockefellerovcov do bankovníctva, Federálneho rezervného systému a kontroly konvenčnej medicíny. Odhaľujú sa prepojenia Georgea Sorosa na organizácie NAMBLA a ANTIFA.

Invázia migrantov
Odhaľuje sa pravda o „invázii migrantov“ a jej prepojenie na Georgea Sorosa. Rozprávačka vysvetľuje, ako MSM prekrútila fakty, aby z Trumpa urobila zlého človeka, a ignoruje jeho úsilie bojovať proti obchodovaniu s ľuďmi.

Milovníci detí všade
Zaoberá škandálom s obchodovaním s deťmi v haitských sirotincoch, do ktorého je zapojená Clintonova nadácia, a zneužívaním charitatívnych darov skupinami ako Oxfam a Červený kríž. Odhaľuje pedofilnú symboliku, ktorú používajú organizácie zamerané na „pomoc deťom“, a ich prepojenie na vysokopostavených politikov. Odhaľuje tiež prepojenie Hollywoodu s pedofíliou a bezuzdné sexuálne zneužívanie detí vrátane detských hercov. Skutočne otvára oči.

Deti, umenie a pizza
Sexualizácia detí a normalizácia pedofílie, znižovanie veku súhlasu sudcami a politikmi, ako sú okrem iných Ruth Bader Ginsbergová a Theresa Mayová. Pedofilné logá používané v reklame, (Disneyho) filmoch a kreslených filmoch, v službách na ochranu detí, v agentúrach na adopciu, v politike atď. Pizagate, Comet Pingpong, nechutné umenie a James Achilles Alefantes (Rothschild) a jeho priatelia.

Hlavné mediálne manipulácie
Rozoberá sa rozsah falošných správ a propagandy, ktoré šíria hlavné spravodajské organizácie, kto ich vlastní a prečo je voľba ilúziou. Odhaľuje, ako sa dezinformácie používajú na získavanie podpory pre vojny, formovanie nášho vnímania ľudí a udalostí a presadzovanie naratívov. O udalostiach, ktoré tento príbeh nepodporujú, sa jednoducho neinformuje.

Čarodejnice a čarodejníci
Rozoberá sa vzťah kontroverzných umelcov, ako je Maria Abramovičová (známa „duchovným varením“), k vysokopostaveným osobnostiam, ako aj satanistické symboly v umení a zábave. Opakujúcou sa témou je kanibalizmus. Skúmajú sa podozrivé samovraždy hudobníkov a celebrít, ktoré sa stali obeťami „smrti zavesením na kľučku“, vrátane Kate Spadeovej a Anthonyho Bourdaina. Zvyšok videa je venovaný holandskej a britskej kráľovskej rodine a ich prepojeniu so známymi pedofilmi a nacistami.

Za hranicami kráľov a kráľovien
Tu sa hovorí o temnej stránke pedofílie a odhaľujú kulty, ktoré sa venujú satanistickému rituálnemu zneužívaniu a vraždeniu detí pre adrenochróm. Skúma sa tiež spojenie britskej kráľovskej rodiny, pápeža a celebrít s týmito skupinami. Červené topánky? A čo genocída 50 000 pôvodných kanadských detí?

Úsvit nového sveta
Skúma sa vzostup populistických hnutí po celom svete, ako sú Žlté vesty a QAnon. Zatiaľ čo si verejnosť začína uvedomovať existenciu sexuálnych kultov, ako je NXIVM, iné škandály, ako napríklad aféra Rosatom, do ktorej boli zapletení Clintonovci, sa ututlávajú. Pripravte sa na bomby o Obamovi, Johnovi McCainovi, dalajlámovi a skutočnej identite Usámu bin Ládina.

Celý dokument s titulkami si môžete pozrieť TU

A tu si to môžete prečítať v krásne graficky spracovanej verzii:

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 92
    Q Anon článkyQAnon (alias Q) predstavuje skupinu predstaviteľov americkej vojenskej rozviedky, ktorí sa zaviazali zabrániť agende Deep State na oslabenie americkej armády prostredníctvom nekonečných vojen a oslabenie/nahradenie americkej ústavy ako rozhodujúcich krokov na ceste k jednej svetovej vláde/novému svetovému poriadku. Spojenie Q s Trumpovou administratívou možno vystopovať už v roku 2015, keď…
    Tags: a, sa, pre, nových, čitateľov
  • 88
    Agenda 21 - Agenda smrti (+ Agenda 2030)Agenda 21 je hlavným nástrojom Nového svetového poriadku, predstaveným v roku 1992 v Rio De Janeiro na "Summite Zeme". Agenda 21 je trojským koňom svetového fašizmu. Jej pôvodný názov bol "Udržateľný rozvoj". Je silno propagovaná na verejnosti ako spása tejto planéty a každého človeka. V skutočnosti je všetkým možným, len…
    Tags: a, v, sa, pre, nových, čitateľov
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK