Dôležitosť Zeme pre mimozemšťanov – (1)

29/05/2021

Čo je také dôležité na Zemi, aby inšpirovalo mnoho mimozemských druhov k aktívnemu záujmu o náš svet? Odpoveď môže ležať hlboko v jadre planéty.

Randy Cramer sa delí o svoje vedomosti o mimozemšťanoch, ktorí žijú na Zemi, v kôre a v hlbinách oceánov. Emerymu Smithovi vysvetľuje, že veľa z týchto bytostí tam bolo už dlho. Niektoré majú na mysli svoje vlastné záujmy a mnohé zdieľajú spoločné záujmy. Keď sa ponoríme hlbšie do tejto témy, objavíme univerzálnu geometriu, ktorá je základom humanoidných foriem a toho, prečo je Zemi venované toľko záujmu naprieč vesmírom.

Emery Smith: Dnes sme pri „Kozmickom odhalení“ s Randym Cramerom, ktorý má vedomosti o mimozemšťanoch žijúcich medzi nami. Randy, vitaj.

Randy Cramer: Ďakujem, že si ma pozval, Emery.

Emery: Vieš o nejakých mimozemšťanoch medzi nami tu na Zemi?

Randy: No, určite nám bolo povedané, že tu na Zemi máme mimozemšťanov, ktorí vyzerajú ako my, ale bez dôkladného preskúmania, alebo keby ste nevedeli, v čom sú rozdiely, by ste to nevedeli. Ale tiež som počul o niektorých druhoch, ktoré vyzerajú veľmi, veľmi odlišne od nás a používajú určitú formu projektovaných hologramov, aby vyzerali tiež ako my.

Jednou z najfascinujúcejších vecí, aké som kedy videl, bol človek, ktorý pracoval – a myslím si, že stále pracuje – v oblasti bezpečnosti v kasíne v Las Vegas. A pri pohľade na obrazovku fotoaparátu uvidel troch mimozemšťanov s bielou pleťou a vypuklými hlavami, ktorí vošli dovnútra a sadli si za stôl. Jeden z nich pozrel hore na kameru a potom sa kamera vypla. Ale čo je celkom zaujímavé, je to, keď prišiel k stolu a spýtal sa čašníka: „Hej, videli ste tých troch čudných chlapov za stolom, boli to ľudia?“ „, Čašník odpovedal:“ Nie, nevidel som nič také.

Kamera teda nejako zachytila ​​ich skutočný obraz toho, ako v skutočnosti vyzerali, ale dokázali na verejnosti tak trochu premietnuť obraz seba, vďaka ktorému nevyzerali ako mimozemšťania. Nie som si teda istý, či už ide o psionickú vec alebo technologickú vec. Ale videl som jeho fotografiu a myslel som si, že je úplne fascinujúce, že fotoaparát zachytil to, ako vyzerajú, ale nikto v miestnosti nevidel rozdiel ani nevidel troch mimozemšťanov.

Emery: Tak prečo sú tu? Myslím tým, prečo si myslíš, že tu vlastne žijú? Prečo vôbec išli do kasína? Aký máš na to názor?

Randy: No, veľa programov, ktoré máme po celom svete a vyvíjajú technológie, ktoré pracujú na pohonných systémoch, sa v mnohých prípadoch vracajú desaťročia dozadu, a čo chápem, na začiatku to nebolo nič neobvyklé, keď ľudí pracujúcich v programe osloví cudzinec alebo skupina cudzincov, ktorí prídu a povedia: „Hej, môžeme vám s tým pomôcť výmenou za niečo“ … a vždy záleží na tom, čo chcú alebo potrebujú vedieť ako toto rokovanie pôjde.

Ale veľa z týchto vzťahov sa začalo v 50. a 60. rokoch a pokračujú dodnes. V niektorých prípadoch teda máte poradcov, inžinierov a vedcov, ktorí pomáhajú programom Zeme. A v niektorých prípadoch zjavne majú určitú slobodu pohybovať sa dovnútra a von zo základne a v civilizácii, podľa toho, či sú alebo nie sú viditeľní.

Emery: Takže sa skrývajú na očiach a pracujú medzi nami. Vieme však, či existuje iný program? Kto ich ovláda a kde sa zdržiavajú? Vracajú sa večer na lode? Predstavujú skutočne ľudské bytosti a majú pravidelné domovy a zamestnanie?

Randy: Povedal by som, že odpoveď na to pravdepodobne závisí od druhu, pre ktoré pracujú, a od toho, ako sa zmiešajú. Myslím si, že existujú druhy, ktoré pravdepodobne žijú v domoch alebo ubytovacích zariadeniach, ktoré niekto platí, a opäť splynú s nami ako my. A ďalší z nich pravdepodobne žijú na základni a ďalší, ktorí žijú na svojej lodi, ale „vystúpia na breh“, ako to robia námorníci.

Emery: Myslíte si, že prenikli do vedúcich pozícií na planéte?

Randy: Bolo mi povedané, že to v priebehu času vyvolávalo obavy, ale tiež sa vyvinulo spoločné úsilie s identifikáciou a elimináciou tých, ktorí sa na riadiacich pozíciách infiltrovali alebo vydávali za suchozemských ľudí. Takže chápem, že keď objavíme takúto situáciu, vypracuje sa dokumentácia. To je dané na prešetrenie špeciálnemu tímu. Všeobecne táto bytosť bude mať príležitosť odísť. A ak dobrovoľne neodíde, bude zatknutá alebo prepustená.

Emery: Ktorý veliteľ vám dal tento protokol? Odkiaľ ste sa dozvedeli, že to tak robia?

Randy: Och, môj brigádny generál.

Emery: Och, dobre. Existujú mimozemské skupiny, ktorým naše vlády umožňujú legálny pobyt?

Randy: Áno. Povedal by som, že väčšina z tých, ktorí sú tu, majú papiere a môžu tu byť. V zásade máme vyšetrovateľov a personál činný v trestnom konaní, ktorých úlohou je vypátrať mimozemšťanov, ktorí sú nelegálnymi cudzincami, za ktorých pobyt nie sú nevyhnutne sankcionovaní, a v prípade potreby ich opäť umiestniť do väzby a odstrániť.

Emery: A čo výmenné programy? Vieš o tom niečo?

Randy: Absolútne. Určite máme výmenné programy. Určite vysielame zamestnancov do iných svetov, aby sa zúčastnili na ich programoch, a tí sem poslali svojich ľudí, aby sa zúčastnili na našich programoch. Áno, existujú absolútne výmenné programy.

Emery: Mohol by si mi uviesť niekoľko príkladov, aby som bol konkrétnejší o druhoch mimozemských rás, s ktorými máme výmenné programy? Si si toho vedomý?

Randy: No … Na chvíľu som bol v kozmickej lodi, ktorá mala dvoch mimozemských taktických poradcov. Boli to bipedálni hominidi, ale nie humanoidi. Boli teda veľmi odlišní. A keď chodili po chodbách, bolo jasne vidieť, že nevyzerajú ako nikto z nás. Ale boli to veľmi milí, veľmi priami a vynikajúci taktici.

Emery: A bola to súčasť výmenného programu?

Randy: Áno, absolútne. Chápem to tak, že sme vyslali taktických dôstojníkov, aby s nimi trénovali a študovali ich svet, učili sa ich stratégie a protokoly, a poslali niekoľko ľudí, aby nám pomohli v oblasti, kde sme tiež pracovali.

Emery: Vieš o nejakých mimozemských komunitách, ktoré žijú tu na Zemi?

Randy: Uh .. Nie na povrchu.

Emery: Chystal som sa povedať, alebo možno by som mal povedať, vo vnútornej Zemi.

Randy: Áno, ak máš na mysli pôdu, tak nie konkrétne. Ak sa chceš rozprávať o suteréne, viem, že ich sú desiatky.

Emery: Vieš, aké druhy sa tu dole vyskytujú?

Randy: Nemám nevyhnutne mať zoznam tých, ktorí tam sú. Ale v niektorých z väčších miest vnútornej Zeme pracujú členovia iných svetových druhov. Niektorí sú občania po transplantácii, pochádzajú odinakiaľ, ale žijú tu teraz a rovnako, akoby si sa ty alebo ja presťahovali do Francúzska, by sme boli Američanmi žijúcimi vo Francúzsku. No žijú tu iné druhy. Prišli sem žiť kvôli práci.

A pretože sem chodia radi, niekto ich požiadal, aby tu boli. Skupiny podzemia bývajú intergalakticky veľmi, veľmi dobre spojené. Ide teda o vzťahy, ktoré trvajú tisíce rokov. Nie som si teda istý, či by som ich historicky dokázal dostatočne dobre pochopiť na to, aby som sa pokúsil definovať, ako sa tieto vzťahy vyvíjali, o kom konkrétne hovoríme alebo o akom zozname druhov hovoríme. O tomto by som mal vedieť získať nejaké informácie. Ale je to najmenej tucet a viac, pravdepodobne niekoľko desiatok.

Emery: Stretol si sa osobne s niektorým z týchto druhov v ich podzemných základniach?

Randy: Áno. Bol som dvakrát dole.

Emery: A aké boli tieto rasy?

Randy: Stretol som vlastne Raptors, pôvodné podzemné reptoidy planéty Zem, ktoré sú odtiaľto. Vyvinuli sa tu. A už dlho, dlho žili v podzemí. Reptoid je preto termín, ktorý popisuje všetky všeobecné druhy plazov. Keď hovoríme o Raptoroch, hovoríme o konkrétnom pôvodnom suchozemskom druhu, ktorý sa vyvinul z dinosaurov a v podstate sa dostal do podzemia už veľmi dávno.

Takže majú tendenciu mať dlhšie a tenšie nohy. Zvyknú mať dlhý zakrivený krk s dlhšou papuľou. Nešiel by som až tak ďaleko, aby som povedal, že sú priateľskí. Povedal by som, že nie sú nepriateľskí. Ľudia však dostávajú akési všeobecné varovanie, aby nepochodovali po ich území, pretože ak narazíte na nesprávnu skupinu dravcov, môžete skončiť ako jedlo.

Určite s nimi máme interaktívne vzťahy a kooperatívne vzťahy, ktoré majú vyvážiť povrch. Ich hlavné znepokojenie teda spočíva v tom, že vyvažujeme dianie na povrchu, ktoré ohrozuje planétu ako celok. Ich podzemné civilizácie prežijú bez ohľadu na to, ale majú záujem na tom, či je povrchový svet zdravý alebo nie. A tak, čím to bude horšie, tým viac s nami budú musieť komunikovať, napríklad: „Hej, nemôžeš len tak zničiť život na povrchu.“Musíte to opraviť, inak podnikneme kroky, aby sme to napravili.“

Emery: A kto dostane tieto informácie? Takže cudzinci vedia, že sa to deje. A mimozemšťania na povrchu vedia, že sa to deje. Niektorí z nich môžu byť na vedúcej pozícii, ktorá možno povie, aký máme problém?

Randy: Myslím, určite majú sociálno-politickú štruktúru. Okrem toho ich vodcovia komunikujú s našimi vodcami a spolupracujú na vzájomnom zisku a prospechu pre planétu a oba druhy ako celku.

Emery: Počas môjho vyšetrovania som si všimol, že podzemné objekty a tieto miesta a tiež základne, ktoré nevidíte a ktoré sú týmito mimozemšťanmi zakryté, používajú určitú technológiu. A čo je táto technológia a je obdobou technológie, ktorú ste použili na vstup do Vnútornej Zeme?

Randy: Podľa mojich vedomostí to býva technológia jumpgate.

Emery: Pamätáš si, čo je „jumpgate“ pre našich poslucháčov?

Randy: Hovorí sa tomu červia diera. Máte teda vstupný bod, ktorý sa tu otvára, a výstupný bod, ktorý sa otvára na druhej strane poľa alebo na inom konci planéty alebo na Mesiaci alebo na inej planéte našej slnečnej sústavy alebo na druhej strane galaxie a vzdialenosť medzi týmito dvoma bránami je skutočne asi jedna stopa, namiesto svetelných rokov alebo míľ alebo čokoľvek iného. Môžete teda vstúpiť do portálu a okamžite prejsť na druhú stranu na akúkoľvek vzdialenosť.

Emery: A takto si sa dostal na Vnútornú Zem?

Randy: Áno, absolútne.

Emery: A prečo si tam išiel?

Randy: Musel som podpísať papiere a zložiť prísahu pred sudcom.

Emery: Bol to mimozemský sudca?

Randy: Bol sudcom Raptorov. Sprevádzal ma tam člen služby ARB a čakali sme pred súdnou sieňou, kde nikto nebol. Ale potom, keď to bolo pripravené, keď bol správny čas, som vošiel dnu a postavil sa pred toho sudcu Raptora. A položil mi niekoľko otázok, prinútil ma zdvihnúť ruku a prisahať, potom podpísať nejaké papiere a vziať odtlačok prsta..

Malo mi to dať moc v rámci ich právneho systému, ktorý je globálny. Preto bol schopný rozšíriť moje právne oprávnenie nad rámec nášho vlastného federálneho systému do globálnej právnej siete.

Emery: Povedz mi niečo o Raptoroch a ich právnej autorite.

Randy: No, sú tu dlhšie ako my. Ich zákonná právomoc je preto o niečo väčšia a trochu širšia. Takže aby som mal väčšiu právomoc vyšetrovať, bolo dôležité v podstate prejsť týmto procesom, aby som im prisahal, sľúbil, podpísal, odobral odtlačky prstov, aby som bol sankcionovaný na základe ich zákonnej moci na základe ich zákonného úradu, ktorý bol väčší ako zákonný úrad, pre ktorý mi moji ľudia mohli dať povolenie.

Emery: Prejdime k iným mimozemšťanom, nie z Vnútornej Zeme, ale na povrchu alebo okolo planéty.

Randy: Môžem povedať, že som vo voľnej prírode stretol troch Sasquatchov (nazývaných tiež Bigfoot alebo Yetis). Nie sú z tejto planéty. Pochádzajú odinakiaľ, ale sú tam už dlho, dlho. Vyše 400 000 rokov alebo niečo podobné z toho, čo viem. Takže to je ich domov, ale nie je to odkiaľ sú.

Sú veselí, čo som mimochodom považoval za najzaujímavejšie a najprekvapivejšie. Majú veľký zmysel pre humor. Radi sa smejú. Radi vtipkujú. Polovicu času, ak ich stretnete vo voľnej prírode, v podstate vás vtiahnu do svojej hry na schovávačku.

A, sú skutočne len super hraví a super zábavní, super inteligentní. Ale opäť ich nevidíte, ak nechcú, aby ste ich videli, nezanechávajú stopy, ak nechcú zanechať stopy.

Takže kedykoľvek uvidíte stopu, nie je to preto, že by ju nechali náhodne, je to preto, lebo sa vedome rozhodli úmyselne dupnúť do zeme, pretože môžu bežať lesom bez zanechania akejkoľvek stopy.

Emery: Veľmi vtipné.

Randy: Áno, sú úplne veselí.

Emery: A majú schopnosť postupne zavádzať alebo odstraňovať svoje stopy, a preto ich nemôžete získať.

Randy: Och, sledoval som, ako vychádzajú spoza stromu a potom, ako som ich uvidel, zmizli.

Emery: Absolútne. Môžem to 100% potvrdiť.

Randy: Áno. Sú brilantní a veselí.

Emery: Hovorme tiež o Tall WhiteGrands Blancs. Sú viditeľní v Ontáriu a iných častiach planéty. Ak o tom niečo vieš, títo veľkí bieli boli videní na verejnosti.

Randy: Samozrejme.

Emery: Je to mimozemská rasa?

Randy: Áno. Ale chápem, že je to hybridné plemeno. Je to cudzozemský hybrid, ktorý bol vyšľachtený ako prostredný druh. Takže pôvodný druh vytvoril hybridizáciu, aby hybridy mohli komunikovať a združovať sa s nami spôsobom, ktorý je odlišnejší od pôvodného druhu.

Podľa môjho chápania ide teda o jednu z odnoží Zeta Reticulans, ktorá vytvorila hybrid človeka a zety, teda tých vysokých bielych, ktorí sú ich sprostredkovateľom.

Emery: A aké je ich postavenie, čo myslíš?

Randy: Bolo mi povedané, že je to zmiešané. Nie je všetko celé čierne alebo celé biele. Môžu byť priateľskí, ale zjavne sú dosť citliví. A tak môžete skončiť na nesprávnej strane lúčovej zbrane, ak ich urazíte, šliapnete niekomu na prsty, alebo sa postavíte na zlé miesto. Majú nejaké podivné sociálne protokoly, o ktorých podľa mojich vedomostí musia byť ľudia, ktorí s nimi pravidelne komunikujú, veľmi jasne informovaní, inak by im mohlo dôjsť k vážnemu zraneniu.

Emery: Čo tu robia?

Randy: Väčšinou chápem, že nám prinášajú pokročilejšie technológie a zároveň majú niečo na oplátku. A zdá sa, že väčšina Zetas skutočne chce, aby sa mohli znovu spojiť so svojím duchovným vedomím. Vyvinuli sa toľko intelektuálne, než si povedali: „Strávme ďalších 10 000 rokov meditáciou a duchovným rastom.“ Sú to v skutočnosti majstri genetiky, ktorí si hovorili: „Prečo by sme nemali nájsť duchovnejší druh, požičať si jeho DNA a nestať sa tak duchovnejšími tým, že nás hybridizujeme s ľuďmi.“

Nie je to teda nevyhnutne zlý úmysel. Spravuje sa to často spôsobom, ktorý nie je premyslený ani súcitný. Ľudia teda niekedy majú tieto negatívne skúsenosti a myslia si, že sú možno zlí. Skutočne ide o nedostatok ohľaduplnosti. Nejde o to, že nás nenávidia, alebo že nám chcú ublížiť. Len nemusia mať nevyhnutne rovnaký súcit alebo ohľaduplnosť k našej bolesti alebo nepohodliu. Takže skutočne vidia iba cieľ programu, ktorým je získanie tohto genetického materiálu, schopnosť úspešne ho spojiť s vlastnou DNA a vytvoriť tieto hybridné deti, ktoré považujú za ďalší vývojový krok pre nich.

Je to teda veľmi zaujímavý spôsob myslenia, že cieľom tohto druhu je vyhynúť vytvorením inej evolučnej línie, vytvorením tejto línie a následným uhasením línie, na ktorej sa nachádzajú.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (1)Emery Smith sa chce podeliť o svoje skúsenosti z programu 20 rokov a späť ako geneticky a technologicky vylepšený vojak. Počas svojich 20 rokov služby bojoval s domorodými insektoidmi na Marse, hliadkoval v slnečnej sústave, aby bránil Zem pred potenciálnymi útočníkmi a bol vyslaný na misie do iných svetov. Počas všetkých jeho…
  Tags: a, som, sa, v, to, na, že, randy, je, emery
 • 90
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 90
  Technológia Avatar (2)2. ČASŤ Emery: A kto používa tento druh technológie? Randy: Najvyspelejšie vojenské jednotky v skrytých činnostiach vojenského vesmírneho programu. Nešlo o technológiu, ku ktorej som sa priblížil, kým som nebol v jednotke špeciálnych síl na palube Farragutu, čo je vozidlo na nasadenie operácií špeciálnych síl, ktoré má jedny z najpokročilejších technológií,…
  Tags: to, a, sa, v, že, je, na, randy, som, emery
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK