Doug Billings a Simon Parkes 08.03.2021

09/03/2021

Doug: Vyzerá to tak, že generál Flynn sa pripravuje na akceptovanie situácie, ktorú máme teraz (Biden v oválnej pracovni) a ako sa pohnúť ďalej. Sidney Powell mala byť súčasťou tejto šou, ale niečo jej do toho prišlo na poslednú chvíľu, keďže sa zaoberá prípadom volebných podvodov v Arizone a Georgii. Simon, stále veľa ľudí nevie, čo sa deje, čo je tvoj všeobecný pohľad na dianie a ako to je s generálom?

Simon: Nepoviete predsa svojmu nepriateľovi, aké sú vaše ďalšie kroky. G. Flynn určite nebude ako Obama, ktorý zvykol všetko vopred povedať verejne o tom ako budú vojská odchádzať s Afganistanu, ešte aj presný čas a dátum. Nebude dávať nepriateľom žiadne náznaky v jeho interview.

Doug: Ohľadom resetu 04.03. všetci sme čakali nejakú udalosť, aj ja. No oplotenie a vojaci stále ostávajú v DC.

Simon: Je podľa mňa užitočné, keď chcete nepriateľov udržať na jednom mieste, aby ste vytvorili krytie. Potom sa teda šíria veci ako výbuchy, rôzne hrozby a radcovia radia Bidenovi, aby kvôli tomu ponechal vojakov na mieste ďalších 6 mesiacov.

Doug: Nejaké info , čo zlí chlapci chystajú?

Simon: Áno, snažia sa prežiť! Mám však info ohľadom H. Clinton. Keby som mal dolár vždy, keď niekto povedal, že ju zatkli tak by som už bol bohatý (smiech) No dostali sme teraz info z dvoch rôznych zdrojov, zaujímavé info ohľadom tímu mariňákov, ktorí mali zasahovať. Počujeme dosť často aj pojem „acid washed“ , keď sa hovorí o harddiskoch. my to v Británii nepoužívame. No napriek tomuto pokusu zničiť informácie, sa k nim dobrá strana dostala. Niečo sa určite stalo a pozeral by som sa pozorne na ďalšie dianie. Myslím, že sme sa dostali k bodu zlomu a ako opakujem stále, marec a apríl budú skutočne zaujímavé.

Doug: Občas sme tu museli vo vysielaní vysvetľovať divákom, že môžeme mať úplne skvelé info, veci sa dejú tak plynule a menia sa tak rýchlo a často v pozadí, že nie je možné predpovedať nič na sto percent. Ako vidíme napríklad aj Biden ešte stále nemal svoj „prezidentský“ prejav. Naopak Trump a prejav na CPAC, to bolo niečo k tomu porovnateľné.

Simon: Som jeden z tých, čo nehovorili o 04.03. Vedel som, že sa nič „fyzického“ nestane. Stalo sa však vo finančnom systéme. Nechal som to tak, pretože ako povedal generál, štvrtý by odhalil piaty (marec). Takmer doslova to tak vyslovil. Sme iba na začiatku mesiaca, ešte je pred nami dosť času. V júni/júli je plánované veľké stretnutie v Británii a Bidenov tím potvrdil, že je viac-menej isté, že sa nezúčastní.

Doug: Áno, my obaja sme sa vyhýbali tomuto dátumu. Chcem zopakovať, že napriek tomu, že sme tu mali ľudí, ktorí prezentovali určité dátumy, neznamená to, že je to pravda. Moje vysielanie je iba platforma pre názory druhých. Nechávam to na divákoch, aby si robili svoj vlastný výskum a vlastný názor. Ľudia niekedy počujú iba to, čo chcú počuť.

Simon: Čo je teraz dôležitejšie než prezident Trump a jeho návrat, je možnosť zmeny finančného systému. To je oveľa vplyvnejšie než Trumpov návrat. Keď sa toto stane, bude veľmi ťažké pre zlú stranu pokračovať v tom, čo doteraz robili. Je to tzv. QFS. Som naozaj presvedčený, že sa blíži oznámenie zmeny fin. systému podľa diania u nás, čo sa týka bánk atď. Dúfam, že budem môcť v apríli a máji prísť na Floridu, spraviť tzv. výskumný výlet. Dúfam, že moji koordinátori s Arizony a Texasu sa so mnou budú môcť stretnúť. Potom je plán, aby som sa v septembri presťahoval na Floridu. Budem mať však pobočky v Arizone aj Texase, aby som tam mohol tráviť čas. To je plán, na ktorom pracujeme práve teraz.

Doug: Tieto tri štáty by boli excelentné aj kvôli počasiu a iným veciam.

Simon: Texas preto, že tam bude nová vláda, Florida preto, že tam bude nový Biely dom a Arizona preto, že to je miesto, kde je Q organizácia. Všetky sú rovnako dôležité. Sme nadšení, že moja organizácia (Connecting consiciousness) je pripravená pomáhať novej iniciatíve, ktorá sa môže do budúcna vyskytnúť.

Doug: Dúfam, že budeme mať čas sa spolu stretnúť, keď budeš v Texase.

Simon: Určite! Musíme 🙂

Dough: Začnime s Floridou. Samozrejme je tam DT, Biely dom. Sú tam aj iní ľudia, ktorí by ti mohli povedať prečo práve Florida, okrem spomínaného?

Simon: Je tam obrovské množstvo ľudí, ktorí „nosia biele klobúky“ a bol som celkom prekvapený, keď som dostal zoznam týchto ľudí. A ako blízko seba žijú. Florida bude základňa pre mňa a moju organizáciu spolu s AZ a TX. Môj plán bol vždy založiť liečivé centrá v USA a vieme, že v týchto štátoch budú prvé dostupné MedBeds. Preto dúfam, že budem môcť zohrať rolu v tomto pláne liečenia ako jeden z mojich humanitárnych cieľov, keď budú MedBeds viac dostupné, pretože momentálne sú v správe samozrejme armády. Mám plán na otvorenie liečebných centier v každom štáte v USA.

Doug: Môžeš nám povedať niečo viac k tomu vyjadreniu, že Texas preto, že tam bude nová vláda?

Simon: Bohužiaľ nie.

Doug: Ideš teda do USA založiť korporáciu, biznis cez tvoje Connecting Consciousness?

Simon: Bude to nonprofit. Hlavný stan na Floride a ostatné sa budú zodpovedať tejto. Dúfame, že sa nám podarí zabezpečiť financovanie a ako sa rozbehneme, dúfam, že ich nebudeme potrebovať, pretože by ľudia platili sami, okrem detí. Nikdy nebudeme žiadať peniaze od detí za žiadne liečenie. Začal som pred 11 rokmi a tak ako mnohí, predvídal som zmenu a vedel som, že niečo budem musieť urobiť. Nevedel som aká to bude zmena, ale vedel som, že budeme musieť byť odvážni a teraz sme takmer v cieli. Jednou zo skvelých vecí práce „bieloklobučníkov“ je to ako chcú pracovať s ľuďmi, ktorí sú orientovaní na dobro. Preto si myslím, že je rad na dobrých ľuďoch, aby dostali šancu priniesť zmenu na tejto planéte. Napríklad to, čo robíš ty, mohol by si sa v budúcnosti stať dôležitým zdrojom každodenných informácií namiesto MSM. Myslím, že aj preto sme sa spojili, videl som totiž, že máš potenciál mať všade svoje vysielanie a prinášať ľuďom pravidvé správy.

Taktiež by som spomenul, že je tu mnoho ľudí, o ktorých sme si mysleli, že sú zlí a vysvitlo, že sú dobrí a myslím si že Elon Musk je v skutočnosti na strane dobra.

Doug: Áno.

Simon: Predtým sme dostali info, že vysiela do atmosféry satelity, ktoré pomáhajú rozširovať 5G sieť, ale neskôr sme sa dozvedeli, že to s 5G nemalo nič spoločné. To bola dôležitá súčasť budúceho vývoja našej spoločnosti. Počuli sme tiež o obrovskej erupcii sopky Etna a veľké zemetrasenie na Novom Zélande. Odohráva sa významné množstvo zemských udalostí a neprekvapilo by ma keby sa niečo stalo aj priehrade Three Gorges Dam kvôli všetkým týmto zemetraseniam , keď už je natrhnutá.

Doug: Deje sa toho dosť aj u vás v UK, však?

Simon: Presne tak. Robil som si nejaké štatistické výskumy na zemetrasenia v Číne a všimol som si ako sa tam stupňujú. A je dosť možné, že priehrada Three Gorges Dam bude čoskoro kompromitovaná. Viem, že čínski obyvatelia majú vo všeobecnosti zakázané počúvať zahraničné podcasty, ale ak toto niekto z vás počúva, zvážte prosím relokáciu. Ak máte rodinu, myslím, že by bolo lepšie ak by ste sa z tej oblasti odsťahovali. Vzhľadom na nedávne zemetrasenia by som povedal, že je to bezpečnejšie.

Doug: Niečo mi napadlo ako sme sa bavili o tvojej organizácii. Pár týždňov dozadu som mal rozhovor s pani, ktorá je CEO spoločnosti sídliacej v Dallas, Texas. Jej org. sa volá Relevant Entertainment, pôvodne bola súčasťou Hollywoodu a teraz je jej životnou misiou zmeniť filmový priemysel z tejto satanistickej, bezbožnej kultúry. Viem, že je to aj tvoj záujem, volá sa Vicky O’Brian a možno by som vás mohol prepojiť, keď sa budeš nachádzať v USA. Podľa mňa by to malo benefity pre vás oboch. Otázkou je, pašovanie detí nie je mýtus, vieme, že Hollywood je centrom, všetko sa teraz objavuje už aj v MSM. Otázkou je, bude sa tvoja organizácia zaoberať aj touto problematikou?

Simon: To by som bol rád. (stretnutie s Vicky) Sme v spojení s jedným režisérom z Hollywoodu, ktorý bol zásadne proti tejto satanistickej kultúre a rád by natočil film s pozitívnou tematikou. Vieme, že teraz je tam režisér, ktorý vytvára film o pašovaní detí a podzemných tuneloch. Som v kontakte s viacerými režisérmi, ktorí sú dobrí ľudia. Takže musíme byť opatrní, pretože Hollywood nie je 100% diabolský. Ako organizácia sme sa nikdy nestránili tejto témy, vyhýbam sa však detailom hlavne v šou ako tvoja, ale bolo by to príliš drastické. Ľudia chcú počuť ten príbeh a chcú počuť pravdu, ale bolo by to pre nich priveľa. Vieme, že MedBeds sa používajú pre ľudí, ktorí zachraňujú deti, pretože ľudia vo všeobecnosti, ani armáda, nemôžu byť pripravení na to, čo tam uvidia. A vieme, že tunely pod DC sú jednými z najhorších. Preto sa budú Medbeds používať prevažne na psychologickú pomoc pre mariňákov a ľudí zapojených do záchranných operácií. Problém, ktorý máme je, (a ktorý dobrí ľudia len tak nepochopia) že títo satanisti vidia Satana ako svojho Boha a náboženstvo a vidia skutočného Boha ako uzurpátora. Títo ľudia sú skalopevne rozhodnutí priviesť svoje náboženstvo na Zem a časť tohto náboženstva je jednou z najdiabolskejších druhov správania. Do detailov zachádzať nebudem. Takže je to vojna a vždy to bola vojna, ale teraz sa dostáva do povedomia všetkých ako to vždy malo byť. Je komplikované porozumieť tomuto diabolskému správaniu. Pracoval som s mladými aj starými ľuďmi, ktorí unikli zábavnému priemyslu aj s ľuďmi, ktorí nemali nič spoločné so zábavným priemyslom, ale boli z pokrvných línií týchto rodín, alebo boli s obyčajných rodín, ktoré boli identifikované s potenciálom stať sa mocnými a potom ich deti boli predané do otroctva, vyrástli a ja som s nimi pracoval. Takže si uvedomujem veľmi dobre, čo sa deje a čo títo ľudia robia. Bude to skutočne ťažké pochopiť. Zrejme najťažšia časť celej pravdy.

Doug: Napriek tomu, že používaš jemné výrazy na vyjadrenie týchto neuveriteľných zločinov. Taktiež mám problém vôbec prísť na slová, ktoré by som použil v opisovaní týchto vecí. Veľa ľudí, aj tých, s ktorými som ja horovil, že som presvedčený o existencii pašovania detí, si myslia, že je to bláznovstvo. Príkladom môže byť aj detská hviezda Macaulay Culkin (Sám doma).

Simon: Nechcem šokovať, alebo znechutiť divákov, Doug. Avšak niečo môžem povedať. Títo diabolskí ľudia to nerobia iba preto, že je to diabolské. Má to aj dôvod. Je to súčasť ich kontrolného systému. V 2012 som pracoval s mladou ženou, ktorá bola predaná do satanistickej tajnej spoločnosti. Jej otec ju potom kúpil naspäť. Môžete to urobiť, predáte ich za milión, alebo čo a potom ich kúpite späť. Táto osoba prežila strašné veci, mala šesť rôznych osobností. Zistil som, že týmto ľuďom dokážem pomôcť. Dokázal som jej osobnostné jadro vytiahnuť na povrch a zbaviť sa týchto osobností. Mala v sebe samovražedný program, ktorý som deaktivoval. V tejto rodine boli doslova chovaní, aby boli dosadení na top manažérske pozície. S čím sa tu potýkame je organizácia, ktorá existuje spred čias Babylonu, ktorá chce zaplniť všetky dôležité pozície s ľuďmi – robotmi, alebo aspoň ľuďmi, ktorých môžu kontrolovať. Od tohto sa musíme dostať preč, pretože Boh stvoril ľudí čistých a títo ľudia chcú naštrbiť svetlo a otočiť ľudí na zlo.
Len na ukážku ako chcelo zlo otočiť všetko na svoju stranu. Zlato a striebro. Vzácne kovy. Voláme ich 999 percent čisté a tvrdia nám, že sa to nedá urobiť na sto lebo bude také mäkké, že by sa rozpadalo. To je však lož. Tieto kovy sú totižto božské kovy, ktoré sú 999% čisté a 1% je Boh. Takže čo urobia satanisti? Otočia tie tri deviatky hore nohami (666) , všetko čo robia je korupcia čistoty. Zoberú dobré usporiadané veci a snažia sa to otočiť. To je ich spôsob fungovania.

Doug: Je to naozaj depresívne a šokujúce, ale verím, že o tom musíme rozprávať. Počujeme dennodenne správy o zachránených deťoch aspoň tu v USA.

Simon: Áno, ale stále je to tajené. Nehovorí sa celá pravda. To je vlastne dôvod prečo chcel p. Trump múr na hranici s Mexikom. Prinášali deti a tvrdili, že sú napríklad ich strýko. Preto je dôležité, aby bol múr postavený a aby sa p. Trump vrátil. Boh neopustí žiadneho pravého veriaceho a čoskoro sa budeme môcť pozrieť vzad a budeme šťastní, že sme sa nepodvolili, že sme sa nevzdali.

Zdroj

Podobné články

 • 86
  Simon Parkes - aktualizácia udalostí (05.10.2021)Je piateho a ja som sa samozrejme chcel pokúsiť o rozhovor, aby sme udržali veci v chode a informoval vás o tom, čo sa stalo. Dokonca aj tí ľudia, ktorí možno najviac spia alebo aspoň odmietajú vnímať, čo sa hovorí, si museli byť vedomí toho, že veľká časť platforiem sociálnych…
  Tags: to, a, sa, je, že, na, v, parkes, simon, správy
 • 83
  Simon Parkes 04.04.2021 aktualizáciaAsi ste si všimli, že veľa ľudí, ktorí majú konexie a prístup k informáciám boli v poslednej dobe ticho. Niektorí z nich podpísali dohodu o mlčanlivosti, niektorí boli požiadaní, aby nič neprezrádzali. Zlí ľudia, ktorí boli ochudobnení o ich bežné zdroje informácií začali sledovať sociálne siete a z toho, čo…
  Tags: a, to, že, je, sa, v, na, správy, simon, parkes
 • 82
  Simon Parkes aktualizácia - 14.09.2021Dnes budeme rozoberať čiastočne nejaký intel, ktorý bol v poslednej dobe zriedkavý kvôli mojej dohode o mlčanlivosti. Avšak veci sú takpovediac blízko bodu obratu preto si myslím, že môžeme byť viac otvorení. Takže koluje ten istý príbeh, že ja a Charlie Ward sme členmi MI6, MI5, alebo CIA. Nikdy to…
  Tags: a, to, že, sa, je, v, na, správy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK