Doug Billings rozhovor so Sidney Powell

12/03/2021

Doug: So všetkým, čo ste si museli prejsť v poslednom čase, ako sa máte?

Sidney: Och, mám sa dobre, ďakujem. Určite to bola zaujímavá cesta, nič ma však neodradí od odhalenia pravdy a čím viac idú proti mne, tým viac si uvedomujem, že sme presne nad cieľom. Vieme veľa o tom, čo sa stalo v týchto voľbách a chcem viac detailov a chcem, aby Američania vedeli každý kúsoček.

Doug: K tomu sa dostaneme, čo by som chcel vedieť je, a vždy sa usmejem, keď myslím na výraz, ktorý ste použila práve vy, čo myslíte pod tým, keď hovoríte „Vypustíme Krakena“? Bolo to niečo viac než len referencia z gréckej mytológie? (smiech)

Sidney: (smiech) Nie, ono mi to len tak vyletelo z úst. Bol to najslušnejší spôsob ako povedať, že ich dostaneme zo všetkým, čo máme k dispozícii.

Doug: Takže môžeme vypustiť konšpiračnú teóriu, že je to nejaký tajný superplán zosnovaný vami, alebo Lin Woodom, alebo kýmkoľvek iným.

Sidney: Samozrejme, bolo to naozaj veselé vidieť, čo sa z toho stalo. Nemala som ani poňatia, že to bolo meno nejakého supertajného vládneho projektu, alebo superpočítača, alebo, že to bola vojenská operácia! Ja som ani nevedela, že budem v ten deň prednášať, keď ma tam zavolali hovoriť. Takže všetko, čo som tam povedala sa mi zjavilo.

Doug: Z času na čas niekto povie slovo, ktoré sa stane virálnym a toto jednoznačne obletelo svet. (obaja smiech)
Sidney: Áno, dokonca mi poslali ručne robené šperky, vznikli memes a rôzne veci.

Doug: Je to naozaj vtipné, nikdy ma to neprestáva prekvapovať. Naposledy, keď som tu mal g. Flynna, spýtal som sa ho: Mám tu fľašu vína, stavil som sa s niekým, že prezident Trump sa dostane do oválnej pracovne. Asi by som mal dodržať stávku a darovať tú fľašu. On povedal, ja by som si to víno ešte nechal. Tak ľudia začali vyrábať tričká, „hold the wine“. Je to šialené
Pogratulujem vám k tej milosti, ktorú dostal g. Flynn a k všetkej vašej ťažkej práci pre neho. Som rád, že ste zvíťazili.

Sidney: Ďakujem, bolo to však horko-sladké pre nás všetkých, pretože mal byť kompletne oslobodený súdnym systémom. Čo to ukázalo bolo ako skorumpovaný sa náš systém stal. Od začiatku po koniec. Pretože ak mal niekedy byť niekto úplne oslobodený bol to práve g. Flynn. Jediné zločiny boli spáchané FBI a predchádzajúcou administratívou a ministerstvom spravodlivosti. Myslím, že Bill Barr a ostatní si to uvedomovali, pretože ich krok bol k zamietnutiu, ale sudca Sullivan to posunul vyššie, aj keď iba dvaja sudcovia povedali, že máme pravdu. Bolo naozaj smiešne, ako zvrátili ten prípad. Popravde som z toho sporu odchádzala s pocitom hanby pre federálne súdnictvo. Kvôli ich otázkam a tónu s akým sa všetkých jedenásť sudcov s týmto prípadom zaoberalo.

Doug: Prečo Willian Barr, a ak o tom nemôžete hovoriť, úplne to chápem, prečo sa k nám tak zachoval?

Sidney: Úprimne, myslím si, že to je niečo temnejšie. Neviem povedať, čo to je, nemám o ňom žiadne informácie, ale mám informácie o iných ľuďoch, ktorým sa vyhrážali a zastrašovaní cez hrozné vydieranie a dokonca aj vraždou člena tímu Kelly Loeffler v Georgii. To nebola žiadna autonehoda. Bol úplne odstránený z povrchu zeme čokoľvek spôsobilo tú explóziu. Ľudia, ktorí o tom vedia viac než ja mi povedali, že to musel byť termit. Potom agent, ktorý to vyšetroval bol do týždňa nájdený mŕtvy zastrelením do hlavy. V hre sú tu bilióny dolárov, zapletení vysokí predstavitelia do zločinov, ktoré sa dejú, ničenie dôkazov je jedným z nich. Malo byť vyšetrených toľko vecí v prípade volebných podvodov. Potom je tu aj medzinárodný aspekt, je mnoho dôkazov aj v tejto oblasti a myslím, že pomaly budú vychádzať na povrch. Čína a Irán hrali veľkú rolu v menení hlasov pre Bidena a manipulovaní týchto volieb.

Doug: Môžete nám dať nejaké mená? Neviem, či áno, ale očividne Barr, kto ešte?

Sidney: Úprimne, neviem, ale odporučila by som vyšetrovať republikánov v štátoch, v ktorých bol podvod taký očividný a všetkých úradníkov v mestách a okrskoch z ich strán vo všetkých šiestich mestách, v ktorých sa to stalo. Vieme, že teraz Georgia našla 404 000 hlasovacích lístkov, pre ktoré nevedia, citujem: „zistiť spracovací reťazec“ , čo znamená, že tieto lístky nie sú platné a musia byť vyhodené. V Pensylvánii tuším 423 000, ktoré sú neplatné.

Doug: Tieto dva štáty sú na radare tých, čo sledujú volebný podvod. Z právneho pohľadu, poďme sa na chvíľu zasnívať, povedzme, že v týchto prípadoch zvíťazíte. Viem, že Najvyšší súd niektoré už zamietol, ale ak by ste boli schopná dokázať, že tieto hlasy boli neplatné, čo sa stane potom? Iba by sa vymazali tieto čísla a prerozdelili by sa čísla kandidátom podľa správnosti? Boli by ďalšie voľby?

Sidney: Táto situácia definitívne nemá precedens. Je však pár možností, závisí to od toho aký podvod je dokázaný a ako je dokázaný a ako rozhodujúci by ten skutočný počet hlasov bol. Takže nebudeme vedieť viac až kým sa nedostaneme na tejto ceste ďalej. Mohlo by sa stať, že SCOTUS nariadi nové voľby, čo by sa dalo zariadiť promptne. Je možné, že štáty by povolali voličov opätovne. Hlavná vec, ktorú teraz potrebujeme so forenzné audity v šiestich kľúčových mestách. Vieme, že boli dovezené stotisíce falošných lístkov do rôznych lokácií, že bol nastavený algoritmus, ktorý po celej krajine otáčal hlasy a taktiež rôzne lokálne podvody. Potrebujeme reálne spočítať hlasy a aj otestovať papier, či nie je falošný. Existuje federálny štatút, ktorý prikazuje zachovávať všetky volebné materiálny na dvadsaťdva mesiacov. Je to kvôli tomu, pretože my USA, máme mať najtransparentnejší volebný systém na svete, aby nikto nemal pochybnosti, že ich hlas bol započítaný a posúdený spôsobom, ktorý zamýšľali. Jeden človek, jeden hlas. Vieme však, že boli čiastočné hlasy po celej krajine. Všetky tie osobné útoky, ktoré sú proti nám mi hovoria, že sme presne tam, kde máme byť.

Doug: Ako človek, ktorý to len sleduje a komentuje, podľa mňa sú dôkazy dostatočné. A nemôžem uveriť, je to frustrujúce pre milióny ľudí. Máte Navarrov report, Lin Wood, Mike Lindell. Prepána Mike Lindell, chlap čo predáva vankúše robí viac práce ako naše súdy.

Sidney: Áno, boli sme svedkami absolútneho zlyhania všetkých našich inštitúcií, ktoré majú ochraňovať právo a amerických občanov. Čo to napovedá je, aké mocné, zabezpečené peňažne a organizované toto zlo je. Je to podľa mňa tá istá skupina, ktorá je za pašovaním detí, drog a ľudí, čokoľvek si spomeniete.

Doug: Sidney, s vašimi skúsenosťami v armáde, sú na obzore vojenské tribunály pre týchto ľudí? To je otázka, ktorú dostávame často.

Sidney: Nie. Niektorí ľudia si myslia, že som jeden z mála právnikov, ktorí majú autorizáciu na súdne tribunály, ale ja žiadne špeciálne autorizácie nemám.

Doug: Kde sa nachádzame v nasledovaní tohto procesu, dajte nám update, vieme, že SCOTUS zamietol nejaké prípady, na čom pracujete momentálne? Kde sú naše najlepšie šance pohnúc sa vpred?

Sidney: Máme nejaké prípady, ktoré sú čakajúce a o tých nesmiem hovoriť až kým nie sú podané, ale snáď to už nebude oveľa dlhšie kým sa to podarí.

Doug: Sú tam tie isté štáty, alebo nejaké nové, o ktorých sme ešte nepočuli? Sidney: Sú to tie isté.

Doug: Ako by ste posúdili svoje šance na víťazstvo? Sidney: Mali by sme vyhrať. To je celé čo poviem, podvody sú také očividné a bude to ešte očividnejšie, keď podáme všetko, čo máme.

Doug: Porozprávajme sa trocha aj o prezidentovi Trumpovi. Rozprávali ste sa s ním od volieb? Podporuje vás v tomto? Boli ste v nejakom kontakte ohľadom celej tejto veci?

Sidney: Ani nie. Bavili sme sa v oválnej pracovni tej noci, ktorá je spomenutá aj v knihe Patricka Byrneho – Deep Rig, je na jeho webstránke Deep Capture, odporúčam si ju prečítať. Pozbieral veľa informácií a hovorí príbeh, ktorý môže povedať iba Patrick, z udalostí, ktorých bol svedkom a rolu všetkých zúčastnených a skúša vyriešiť situáciu. Okrem ešte jedného telefonátu som sa s nim nerozprávala.

Doug: Prečo sa nám ako verejnosti zdalo, že váš odchod z právneho tímu p. Trumpa bol taký náhly?

Sidney: Prišlo mi zjavné, veľmi rýchlo, že budem musieť ísť svojou vlastnou cestou, aby som diskutovala o podvodoch zo strojmi a zásahov zvonka. Ostatní, ktorí boli v jeho tíme neboli ochotní sa venovať týmto problémom. Neviem z akého dôvodu.

Doug: V prvom rade, mám rád p. Trumpa, myslím, že je to skvelý chlap a želal som si, aby vyhral voľby. Vlastne opravím sa, vyhral vo voľbách. Neprekvapilo by ma, keby dostal aj 100 miliónov hlasov, počúvame rôzne čísla 75 až 85 miliónov. Sidney: Je to úplne možné, dostali sme info, že 273 000 hlasov bolo jednoducho vyhodených do koša, dáta dokázali, že všetky boli hlasy pre Trumpa.

Doug: Myslím si, že ľudia, ktorí boli v jeho tíme, myslím, že nerobili správne rozhodnutia a myslím si, že dostal od niektorých z nich zlé rady. Sidney: Myslím, že máte úplnú pravdu. Obklopil sa ľuďmi, z ktorých niektorí doslovne nenávideli jeho podporovateľov a to boli niektorí z najmocnejších ľudí v jeho tíme. Takže jeho agenda mala vždy protivníka priamo v jeho tábore, každú minútu.

Doug: Je možné spomenúť kto bol najnebezpečnejší? Sidney: Poviem to takto, myslím, že väčšina z poradcov mala úplne odlišný pohľad na vec. Čiže moc, ktorá mu bola zverená právom, nemala v jeho rade skutočného podporovateľa a poradný orgán v oválnej pracovni má signifikantný význam a právomoc. Rovnako aj jeho najbližší poradcovia, aspoň väčšina z nich.

Doug: Neviem, či ste boli oboznámená, ale mali ste teraz šancu prihovoriť sa jednému z najvyzretejších divákov v podcastovom svete. (smiech) Sidney: Och, úžasné! Doug: Dostávame veľa správ z celého sveta a títo ľudia vám držia palce, podporujú vás, obdivujú a niekedy títo ľudia proste potrebujú počuť dobré správy. Keď sme oznámili, že budete hosťom, môžem povedať, že ste obľúbená na celom svete. Sidney: Ďakujem veľmi pekne. Naozaj. Neustále som dojatá všetkými odkazmi a pohľadnicami, emailmi, ktoré dostávam. Som nimi inšpirovaná a taktiež pokorne vďačná za podporu.

Doug: Pre ľudí, ktorí sa držia nádeje, že sa prezident Trump vráti. Chápem, že volebný podvod, ukradnuté voľby sú frustrujúce. Ľudia sa cítia naštvaní, beznádejní, nevedia, čo robiť a držia sa nádeje, že sa prezident vráti. Myslím však, že jediná šanca je, že bude kandidovať v 2024. Súhlasíte?

Sidney: Nie nevyhnutne. Nebudú žiadne dôveryhodné voľby v roku 2024, ak nenapravíme to, čo sa pokazilo teraz. Neviem si predstaviť, že by mala byť táto krajina riadená niekým, kto spôsobil tento podvod, úprimne povedané prevrat. Volajme to prevrat 5.0., pretože skúsili absolútne všetky druhy prevratov aké mohli počas celej dĺžky Trumpovej prezidentúry. Krajina založená na práve absolútne nemôže dovoliť, aby jej vládli ľudia zvolení podvodom. Dostaneme dôkazy pred súdy a budú sa musieť vysporiadať s touto bezprecedentnou situáciou, ktorej veľkú časť spôsobili aj oni. Som tak sklamaná s našim Najvyšším súdom a úprimne tak aj s okresnými súdmi. A je strašidelné ako to ukazuje aké mocné je zlo, ktoré stojí za týmto všetkým.

Doug: Je John Roberts problém? Je predseda najvyššieho súdu problém?

Sidney: Nemám osobne informácie, ale je veľa iných, ktoré ukazujú, že nikdy neprehovoril za pravdu s podvodmi a taktiež sa nevyjadril k tomu, že jeho meno figuruje na letových záznamoch…viete (Epsteinov ostrov)

Doug: Takže čo teraz? Máme čas znovu dosadiť prezidenta Trumpa pred 2024?

Sidney: Nemali by sa diať žiadne ďalšie voľby na týchto strojoch, ktoré sa používajú teraz. Musíme sa vrátiť k hlasovaniu na papierové lístky, potrebujeme voličskú identifikáciu. Iba občania budú autorizovaní pristúpiť k voľbám. Potrebujeme ministerstvo spravodlivosti, ktoré bude stíhať ľudí porušujúcich tieto zákony. Občania musia začať lokálne, v ich samosprávach. Nikto už nemôže sedieť na gauči a pozerať sitcomy. Musíte byť na poradách vašich škôl, okrskových poradách, mestských poradách, každý sa musí zapojiť. Kým môj malý tím, ktorý je neskutočne oddaný tejto veci pracuje 20 hodín denne, aby mohli prezentovať a nájsť ďalšie dôkazy tak, aby ich súdy prijali, každý sa musí zapojiť do lokálnej politiky.

Doug: Kedy a kde začneme vidieť nejaké víťazstvá?

Sidney: No niečo sme už dosiahli v Georgii, samozrejme Dominion sa súdil so mnou a inými, začína súdny spor v distrikte Columbia, Smartmatic súdil mňa a Fox a pár ďalších. Dostaneme podklady ku každému prípadu, ktoré budú veľmi zaujímavé. Myslím, že si strelili vlastný gól týmto súdnymi spormi, pretože nám dali šancu dostať z nich viac informácií. Viem, že to spravili, aby zmenili naratív a aby dostali pozornosť médií, mám proti sebe spory v hodnote štyroch miliárd v troch štátoch. (smiech)

Doug: Nie je to smiešne, ale …Sidney: Ak robíte to, čo ja, musíte mať hrošiu kožu a zmysel pre humor. Doug: Ak súdy rozhodnú vo váš prospech, ale administratíva odmietne poslúchať, v koho môžeme veriť? FBI, armáda? Sidney: Pri Bidenovej administratíve nemôžeme veriť ničomu, ale musíme veriť v ľudí. Budeme robiť všetko preto, aby sme predložili dôkazy a potom bude jasné, ako sa má situácia vyriešiť.

Doug: V tejto šou používame dva výrazy, ktoré podľa mňa popisujú čo je potrebné v tejto situácii. Jednou je rozhodne sila modlitby a rozhodnosť patriotizmu. Musíme veriť, že Boh pracuje pre nás. Súhlasili by ste, že pracuje v našej republike a ešte má s nami plán a že bude republika fungovať pokiaľ sa budeme sústrediť na vykoreňovanie zla, ktorému práve čelíme? Sidney: Jednoznačne musíme pokračovať. Sme svetlom pre celý svet a nesmieme dovoliť, aby vyhaslo.

Doug: Keď bude po tomto všetkom, čo plánujete? Užiť si nejaké drinky na piesočnatej pláži? Napíšete knihu? Čo bude nasledovať?

Sidney: Nemám potuchy. Mám v hlave dve knihy, ktoré potrebujú byť napísané. Jedna o g. Flynnovi a druhá o všetkom až doposiaľ. Nemôžem však nič plánovať až kým nevyriešime toto.

Doug: Na aký časový úsek sa tu pozeráme? Koľko rokov, ak to bude tak dlho, bude toto pokračovať?

Sidney: Ak všetko funguje ako má, dúfam, že bude všetko vyriešené pred ďalšími voľbami v novembri, ktoré by boli skutočnými voľbami. Nedokážem to predpovedať.

Doug: To by som ani neočakával, ale stačí vnútorný pocit. Intuícia. Takže myslíte, že do roku 2022 budeme mať niečo, čo by sme mohli nazvať spoľahlivé voľby?

Sidney: Ja verím, že všetko sa do novembra vyrieši a všetky podvodné volebné stroje budú zrušené. Nemalo by byť žiadne počítačové spracovanie v tomto procese, pretože hrozí hackovanie a manipulácia.

Doug: Je niečo pravdy na tom, že zasahoval Irán? Sidney: Irán, Čína, Srbsko, Lichtenštajnsko, rôzne krajiny mali VPN prístup k systému v noci volieb a dáta unikali od nás k nim, od nich k nám a iné kybernetické veci, ktorým ani nerozumiem, ale naši experti áno.

Doug: Predým než sa rozlúčime, je niečo, čo pre vás môžeme urobiť? Nejaká webstránka kam môžeme ísť?
Sidney: Áno, defendingtherepublic.org , budeme pomáhať ľuďom bez rozdielu, aby sa napravili problémy, s ktorými sa politicky potýkajú.

Doug: Úprimné poďakovanie patrí vám a všetkým, ktorí pracujete na odhalení DS a vypustení močiara. Neviem si ani predstaviť tú ťažkú prácu a dúfam, že Boh bude stáť naďalej pri vás. Boh vám žehnaj, dúfam, že ostaneme v kontakte aj do budúcna.

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK