Doug Billings , Simon Parkes – 19.03.2021

20/03/2021

Doug: Veľa ľudí mi poslalo správy, zaujímal ich tvoj presun do Ameriky. Keď dostanete jednu správu o tom, to je jedna vec, ale keď dostanete dvadsať o tvojej práci v tvojej organizácii a med beds, s ktorými pracuješ a majú liečivé schopnosti, prišlo o tom veľa otázok. Rád by som teda začal tam.

Simon: Pozerám sa na lety v júni. Bude to týždeň na Floride, taktiež moji koordinátori z Connecting Consciousness (CC) z Texasu, Kalifornie a Arizony sa pripoja k nám a budeme mať krátke stretnutie. To je prvá vec. Druhá vec je, že momentálne sú med beds vo veľkom vo vlastníctve armády. Budú najskôr dostupné v Texase a potom na Floride. Druhá fáza bude, že humanitárne a duchovne orientované organizácie budú môcť negociovať , aby im bolo umožnené ich používať kdekoľvek na svete sa nachádzajú. Momentálne sú med beds rezervované pre deti, ktoré sú zachránené živé z podzemia a armádu a civilistov, ktorí sa podieľajú na záchrane. Kvôli tomu že to, čo tam dole vidia je pre väčšinu ľudí život meniaca udalosť. Oni to skutočne potrebujú. Pri väčšine týchto záchranných akcií mali obrovský úspech, týždeň dozadu, budete šokovaní, zachránili veľké množstvo detí z podzemia v Texase. Nechcem, aby si diváci mysleli, že keď prez. Trump nie je v Bielom dome, tak všetka práca prestala. Stále všetko pokračuje, chcem, aby boli ľudia trpezliví. Sú tu totiž obete, ktoré potrebujú najlepšiu lekársku starostlivosť.

Doug: To je skvelá správa, gratulujem k tomuto víťazstvu. Sám som natočil šou, skôr dnes, rozprával som o kríze, ktorá je v Texase na hranici. Hlavne sa to týka ľudí, ktorí prichádzajú, napríklad z El Salvádor, Guatemala, Honduras a komentoval som fakt, že Biden a jeho nedostatok plánovania tam dole, ohrozuje ľudské životy. Otvorené hranice zvyšujú tento boj o prežitie hlavne detí pretože dnes bolo ohlásených 13 000 maloletých bez dozoru prechádzajúcich cez hranicu počas minulého týždňa. Keď bol prezidentom Trump, v najväčšom bode to bolo iba 3 200! maloletých. Ak si myslíme, že vláda kontroluje hranicu tak sme na omyle. Sú to drogové kartely, MS13 a tieto deti sú pod rizikom pašovania a prostitúcie.

Simon: Myslím, že máš úplnú pravdu. Ako obvykle, mainstream média klamú a reportujú iba 6 000 maloletých bez dozoru. Posledné číslo, minulý týždeň, ktoré som mal bolo 12 000, čo by zodpovedalo tomu, čo hovoríš a informáciám, ktoré podali mne, no počul som tiež informáciu, že to bolo 600 000 detí týždenne. Tí čo sa na tomto podieľajú a iné nenávistné skupiny, Trump nezasiahol preto, že nemá rád Mexičanov. Urobil to preto, že tieto deti boli zneužívané pre pedofilov. Dôvod prečo chcel ten múr bola ochrana detí! Pretože ak pozastavíte komoditu, v tomto prípade deti, aby prúdili do USA, všetky tieto operácie, ktoré poskytovali deti, vyschnú. Čo sme mali za Trumpa bola masívna redukcia v tomto zle. Biden je tak skorumpovaný, že sa to opäť deje. Ja len dúfam, že ľudia lojálni Trumpovi pozorne sledujú čo sa s tými deťmi deje. Nehovorím o hliadkach na hraniciach, to je niečo iné. Hovorím o tom, keď sa deti dostanú do štátov. Myslím, že budú sledované a chránené, pretože prez. Trump to mal ako veľkú prioritu. Pre neho ako veriaceho je zneužívanie a pašovanie detí niečo odpudzujúce.

Doug: Je to tak bohužiaľ. Nielenže sú informácie cenzurované, sú cielene tajené. Tieto deti sú naozaj komoditou, neprichádzajú len za slobodou, prichádzajú aj preto, že boli kúpené a predané.

Simon: Nech si diváci nemyslia, že za to môžu rodičia. Často sú rodičia totižto zavraždení. A ak nie sú zabití tak sú podplatení a ak to nespravíte za peniaze, zabijeme vás čiže tam nie je veľmi na výber. Preto okruh zhruba 50 míľ vnútri Mexika je úplne najnižšie. Pamätám si, že asi šesť mesiacov pred voľbami prez. Trump povedal prez. Mexika, že ak s tým niečo neurobí tak tam pošle armádu. Potom sa mexický prez. stal nápomocným Trumpovi, ale on bol skutočne na pokraji poslať armádu do Mexika. Povedal mu: Vaši ľudia zabíjajú jeden druhého. Bol incident kedy asi sedem, až desať áut prichádzalo do kostola a drogový gang si myslel, že je to iný gang a oni ich všetkých postrieľali na mieste. Preto Trump povedal, ak s tým niečo neurobíte, tak tam prídeme.

Doug: Ako vieme, Bidenova administratíva vyhlásila El Salvádor ako miesto humanitárnej krízy. Čo to vlastne znamená je, že sme zodpovední a platíme za záchranu ľudí, ktorí odtiaľ prichádzajú a prechádzajú cez hranice. Bidenova administratíva odstránila dohody, vďaka ktorým by museli tieto pohraničné územia oficiálne žiadať o azyl. Očividne chceme pomôcť ľuďom, ktorí sú v ohrození, ale je tu proces, ktorý musí pri imigrácii prebehnúť a ak niekto nedodržiava tieto pravidlá a nevymyslí systém, vlastne to ohrozuje viac ľudí. Nepomáha to viac ľuďom, ohrozuje ich to ak neexistuje žiaden plán. A teraz Texaská hranica aj na našej strane je miestom humanitárnej krízy. Chcem tiež dodať, že tie centrá, kde prebývajú deti sú naplnené na 798% nad kapacitu. Predstavte si to zlo, ktoré tam číha na deti ak sa k nim dostane MS13. Nie je možné, aby ste sa dokázali venovať každému dieťaťu, keď ste tak vysoko nad kapacitami. Je to desivé.

Simon: Pri Obamovi boli tieto deti v klietkach. Pri Trumpovi ihneď ich prezrel doktor, dostali jedlo a vodu, a potom začali s celým procesom. Takže každý, kto hovorí niečo iné sa veľmi mýli. Čo sa teraz deje, svetoví lídri začínajú vidieť, čo majú. Veľa z nich bolo bohužiaľ šťastných, že Trump odchádza. Mysleli si, že to bude úžasné, že Biden prevezme velenie, ale čo dostali je nočná mora. Ani jediný svetový predstaviteľ ešte neletel do Ameriky, aby sa s ním stretol. Biden nešiel tak isto nikoho stretnúť. Realitou je, že svetoví lídri sa cítia trápne a nevedia ako sa s ním vysporiadať. Čo som začul ja, že ktokoľvek by sa s ním stretol a vyfotil, prehrá v nastávajúcich voľbách. Dnes ruský prezident Putin, zaútočil na Bidena, bolo to veľmi zaujímavé. V podstate ho krizitoval ako nie veľmi dobrého lídra, povedal, čo sa ostatní lídri boja povedať. Aspoň niekto, čo povedal ako to je.

Doug: Neviem či si si všimol, ale dokonca Kim Jong Un, nemá žiadny záujem. Dokonca hovoril, že sa s ním nestretne. A napätie, ktoré tam bolo pred nástupom prez. Trumpa je späť.

Simon: Je to zaujímavé. Sverná Kórea, Saudská Arábia a Izrael sa nechali počuť, citujem: Nezdvihneme telefón, ak nám Biden zavolá. Izrael, či sa vám to páči, nepáči, to je jedno, je najväčší spojenec USA v tej časti sveta. Je to skvelé, že Saudská Arábia a Izrael komunikujú a sú priateľské, viete židovský a arabský národ, a ako je možné, že odmietajú komunikovať s Bidenom? Biden nemá žiadnych priateľov okrem Big tech a médií. Chcem tiež povedať toto, čo sa stalo, neviem či si to zachytil, ale nám tu v UK sa to náramne páčilo. Bola príležitosť odfotiť sa s Bidenom a vzali ho doslova do nejakého obchodu a bolo vidno ako mamy berú svoje deti a utekajú odtiaľ preč. 😀 Potom sa niekto spýtal otázku a bolo mu povedané, nesmiete sa pýtať otázky! Potom všetkých donútili odísť.
Doug: Nemal by som sa smiať, ale je to fakt ..Simon: Ale vieš, médiá utrácajú miliardy na reklamy v televízii a nedokážu ani toto urobiť poriadne. Toto ho zničilo za noc, ukázalo, že je nekompetentný. Prezident musí predsa stretávať svojich ľudí! Biden sa nestretáva s nikým a neverím, že toto môže pokračovať ešte dlhšie, Doug.

Doug: Myslím, že ľudia okolo Bidena sa cítia trápne, ale zároveň rozmýšľam, či nie sú opatrní, či neuvažujú kto to je. Kto šepká do Bidenovho ucha a myslím to doslovne, mohol by to byť napríklad Obama?

Simon: Absolútne. Je tam aj ďalší aspekt. Akákoľvek dohoda, ktorú by ktokoľvek podpísal s Bidenom nepotrvá veľmi dlho. Preto nepríde žiadny svetový líder a poďme niečo podpísať. Ono vedia, že to dlho nepotrvá. Aký má zmysel stretnúť sa s niekým, kto bude v Bielom dome iba krátku dobu? Nemá to cenu. Teraz myslím, že sa čaká na to kým sa vnútorná politika v Amerike ustáli.

Doug: Chcem trocha rozprávať o Sidney Powell. Poukazuje na to, že ešte sú prípady, ktoré sa riešia. Dúfam, že si si pozrel to interview a videl v ňom nádej rovnako ako ja.

Simon: Čo som spomínal bolo, že ľudia, ktorí sú na očiach a majú oficiálne postavenie musia byť veľmi opatrní v tom, čo povedia. Nemôžu si dovoliť prezradiť nič zásadné. Čo však povedala bolo, že pravda a bohabojní ľudia nakoniec budú víťazní. Takže nič čo povedala vo mne nevyvolalo pochybnosti. Neviem ako zvíťazia, či cez súdy, alebo inak, ale krajina, ktorá prešla cez toľko ako Amerika je silnejšia a schopnejšia ako sa zlá strana uvedomuje a verím, že na konci určite zvíťazí.

Doug: Sidney prezradila niečo neuveriteľné a tento kúsok rozhovoru sa stal celkom virálnym. Prezradila, že priateľ Kelly Loeffler sa „vyparil“ v explózii jeho auta. Poskytla dosť veľa informácii k tej udalosti, že zohrali rolu aj chemikálie. Nerozumiem tomu tak dobre, ale neprekvapuje ma, že existuje takéto zlo, ktoré sa snaží zastaviť pravdu.

Simon: Títo ľudia sú veľmi dobre organizovaní. Išlo tu o termit. Bola to tá istá vec použitá pri výbuchu dvojičiek. Termit produkuje obrovské množstvo tepla, je veľmi málo výbušnín ako termit. To bolo použité na jeho zabitie a vieme, že biele klobúky sa o tom dozvedeli celkom rýchlo pretože na svojich zhromaždeniach sa prez. Trump vyjadroval ako je mu to veľmi ľúto. Vedel totiž, že to bol pokus o vraždu, ale v tej dobe to nechcel povedať verejnosti. Keďže viete, že sú schopní takýchto ohavností, predtým než si vezmete svoju krajinu späť, je potrebné urobiť všetko správne. Je to zdĺhavý proces, ale treba veriť ľuďom, ktorí sa starali o Ameriku po toľko rokov. Hovorím o armáde Doug 🙂

Doug: Čo Boris? U vás v UK, tiež odmieta stretnutie s Bidenom?

Simon: Veľa ľudí nerozumie Borisovi. Podľa mňa je to dobrý človek, ale bohužiaľ ako mnoho dobrých ľudí, je obklopený zlými ľuďmi. Čo nie je veľmi známe je, že prebehol telefonát medzi Borisom a Bidenom a výsledkom bolo, že Biden neurobí s Borisom dohodu až do roku 2024. Čiže sú určite nepriateľmi pretože, Biden odmieta podpísať akúkoľvek dohodu s UK. Vieme, že Boris a Trump vychádzali veľmi dobre.

Doug: Myslím, že z tejto nočnej mory, ktorou je Biden máme aj svetlú stránku. Veľa ľudí sa vďaka tomu prebúdza, veľa ľudí, ktorí nemali radi prez. Trumpa vidia, že nebol taký akým ho popisovali médiá, že toto nie to, za čo hlasovali vo voľbách. Čo si myslíš?

Simon: Zaujímavé je, že v roku 1960 bolo pre ľudí normálne byť dosť zapojení do lokálnej politiky. Nech už to bolo čokoľvek čo ste robili. Postupom času sa ľudia začali sústrediť viac na prácu a nechali politiku iným. Hovorím dôrazne aj vo svojich podcastoch, že teraz musíme nechať druhých urobiť, čo je potrebné, ale keď bude v Amerike znovunastolená rovnováha, Američania už nesmú viac dôverovať niekomu druhému, že urobí za nich to čo je potrebné. Musia sa znovu zapájať rovnako ako to bolo v 60., alebo 50. rokoch. Vziať si späť kontrolu. Poznám zarytých demokratov a sú úplne šokovaní z toho, čo vidia. Najlepšou reklamou na návrat Trumpa je 30 sekúnd Bidena.

Doug: Simon, podľa dobrej rady g. Flynna, ako môžeš vidieť tá fľaša vína, ktorú som mal darovať je stále za mnou. Dúfam, že prez. Trump sa vráti v nejakej forme. Nenecháme nočnú moru Bidena, aby nás stiahla dole. Nádej je určite na horizonte. Chcem sa opýtať či máš nejaké konkrétne dátumy, kedy by si mal natrvalo prísť do Ameriky.

Simon: CC má teraz dosť veľa koordinátorov, ktorí sa zapájajú, sme v 45 štátoch. Mojím cieľom je, aby každý štát vrátane Havaja mal svojho koordinátora. Chceme zabezpečiť silnú sieť, chceme otvoriť liečebné centrum v každom štáte. Kalifornia bude asi potrebovať viac než jedno. Budeme však ovplyvnení aj politikou, ale čo by som povedal je koniec mája, začiatok júna. Potom budeme vedieť oveľa viac o tom aké sú plány. Som poctený, že aj iné organizácie sú veľmi nápomocné a podporujú CC. Chápu, že je to duchovne založená organizácia, ktorá chce robiť dobro. Budeme zohrávať našu úlohu v novom svete nech je už akákoľvek. Sú dve lokácie, ktoré skutočne potrebujú byť zmenené. Jednou je Capitol a druhá Biely dom. Možno príde deň, kedy už nebudú tým, čím sú dnes. To je podľa mňa dôležité veci. Sú tri lokácie, tie nemôžem spomenúť, ale toto môžem povedať. Je treba ich zničiť.

Doug: Wow, kým ľuďom teraz vybuchujú mysle, ako sa to dá dosiahnuť?

Simon: Máme nápad čo by sa mohlo udiať. Aj tak, veď Capitol je cudzia vláda prepána. Ako môžete mať cudziu vládu cudzej krajiny vo vlastnej krajine! [smiech] Odpoviem na otázku. Mysli na Nashville. To je to, čo môžem povedať. [myslím, že referuje výbuch budovy v Nashville, aspoň to mi bliklo ako prvé]

Doug: Rozumiem, jop, rozumiem. Ľudia sa ma tiež pýtajú, keďže hovoríme o politike v Amerike, ako je na tom UK? Akým rizikám čelí Británia?

Simon: Británia je momentálne pohltená veľkým množstvom strachu. Kvôli vakcinácii, veľa médií varuje o následkoch, veľa krajín pozastavilo vakcináciu kvôli tomuto. Sú správy o krvných zrazeninách. V mojej vlastnej organizácii sme prišli o dvoch členov, ktorí spáchali samovraždu, pretože si mysleli, že budú nútení si vziať vakcínu. Sú tu ľudia, ktorí sa so mnou zúfalo potrebujú rozprávať, pretože sú tak vydesení. My v Británii zažívame niečo so súvisom k vakcinácii a má to tento veľký efekt pretože nemáme prez. Trumpa v pozadí, nemáme americkú armádu. Nemáme to prepojenie medzi armádou a ľuďmi. Máme tu buď kráľa/kráľovnú takže je to iné. Británia je vo veľmi zlej situácii, ale keď sa prezident Trump vráti na scénu, všetky potkany budú utekať a opustia loď a čo nám zostane budú iba dobrí ľudia. Chceme ho späť, pretože urobil svet lepším.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Doug Billings a Simon Parkes 08.03.2021Doug: Vyzerá to tak, že generál Flynn sa pripravuje na akceptovanie situácie, ktorú máme teraz (Biden v oválnej pracovni) a ako sa pohnúť ďalej. Sidney Powell mala byť súčasťou tejto šou, ale niečo jej do toho prišlo na poslednú chvíľu, keďže sa zaoberá prípadom volebných podvodov v Arizone a Georgii.…
  Tags: a, sa, že, je, to, v, na, ako, správy, simon
 • 10000
  Simon Parkes 04.03.2021Prosím nečakajte dnes nič závratné. Tento dátum nie je dôležitý z hľadiska DT a vecí týkajúcich sa jeho. Je dôležitý pre veci, aby sa udiali v pozadí, ale to je všetko. Máme však malé správy.Zaujímavá vec v USA je práve 17 štátov, ktoré zrušili povinné rúška. Určite to nie je…
  Tags: sa, a, to, že, v, je, ako, správy, simon, parkes
 • 10000
  Simon Parkes 01.03.2021Pri prejave sme nevideli niekoho, kto je porazený. Práve naopak. DT bol veľmi sebavedomý a v prejave bola zaujímavá numerológia. Tom Numbers by sa mal na to pozrieť. Referoval Bidena ako chief executive - výkonný riaditeľ, čo nebolo technicky celkom správne, lebo ak ste prezident ste POTUS, prezident, alebo šéf,…
  Tags: a, sa, že, to, je, v, správy, simon, parkes
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

Opäť krásna vízia 😍 no nik nevie kedy🕒❓… O mesiac, o rok, o 10??? Len viera a nádej 🙏🙏🙏 no ľudia ich pomaly strácajú…. Bože daj🙏

Noach
2 years ago

Lt. General Michael Flynn says that Doug Billings is the new Rush Limbaugh and that his show, The Right Side with Doug Billings will become the most important voice for the Conservative movement in America and around the world. Also discussed: The current state of play in the United States.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK