Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach a o tom, čo môžeme urobiť, aby sme sa pred nimi chránili (3)

04/07/2021

Vo väčšine prípadov je jednoduchšie nájsť dôkazy ako sa chrániť. Bohužiaľ. Môžete sa chrániť, ale len čiastočne. Mikrovlnné rúry, tam je to s alobalom najjednoduchšie. Možno utesnenie steny atď., ale môžete byť ožiarení ráno, večer, cestou do práce atď. Tam sa neochránite. Moja rada obetiam – ak sa pred ním nemôžete chrániť, aspoň zbierajte dôkazy. Takže jediná rada, ktorú vám môžem dať, je kúpiť si merač magnetických vĺn. Takto je možné počuť mikrovlny. A zmerajte si aj domáce spotrebiče. Ak zistíte popáleniny na pokožke, kŕče alebo podobné problémy, zapnite tento prístroj a zmerajte si byt. Koľko kde meriate, akú intenzitu. Niekedy sú žiariče nezistiteľné, ale budete počuť napr. komické zvuky, ale bohužiaľ žiarenie nemôžete zmerať, existujú aj takéto zbrane. Obetiam vždy radím, aby si urobili video, čo kde namerali, ako sa menila intenzita atď.
Ale aj zvukové záznamy stačia na to, aby poskytli dôkaz o tom, koľkokrát k útoku došlo. Takže pri energetických zbraniach je to merateľné. Ak ide o vysoko-energetickú zbraň, možno ju odhaliť len pomocou alobalu. Najlepšie je, keď fólia nie je úplne hladká, ale pokrčená, aby zachytila rôzne uhly žiarenia. Nechajte ich ležať vedľa seba na stole pri normálnej teplote. Ak niekde sedíte a niekto vás napadne, budete počuť jemné praskanie tejto fólie. Niekedy sa fólia môže aj pohnúť. Potom sú obete, ktoré sú napadnuté v noci a tým odporúčam, aby si počas noci robili zvukové záznamy. Prikryte sa alobalom. Niektoré obete si na noc urobili okolo seba stan z alobalu a spali pod ním, a potom na audiokazete skutočne počuli praskanie a iné zvuky, čiže majú dôkaz. Ak obete vedia, že na nich útočí sused, je dobré urobiť celú stenu z alobalu, najlepšie nie úplne hladkú a v niekoľkých vrstvách. Potom, keď obeť leží úplne nehybne a teploty sa vyrovnajú, môžete počuť akési jemné lúpanie na alobalovej vrstve.

Mám nápad – máme alobal, požiadam režiséra o kúsok, necháme ten kúsok ležať počas rozhovoru a uvidíme.

Hliníková fólia je pre mňa najlacnejší spôsob, ako dokázať, že niekto bol napadnutý. Možno sedíte pred televízorom a zistíte, že vás páli rameno. To znamená, že na vás útočia. Takže jednoducho podržte fóliu na tomto mieste a ak pálenie zmizne, je to jasné. Účinná je len jedna vrstva fólie. Nezáleží na tom, na ktorej strane, len – lesklá strana odráža viac svetla. Ale pokiaľ ide o pulzné zbrane, zistila som a dokázala, že pulzná zbraň dokáže strieľať cez túto fóliu, ale dokonca aj cez oceľový plech s rozmermi meter krát 60 cm, ktorý sa dá bežne kúpiť v obchodoch, dokonca som tieto plechy ukladala do vrstvy a stále sa mi podarilo strieľať cez ňu.
A to je ešte normálne mikrovlnné žiarenie, predpokladám, že je to iný druh vlnenia; je to oblasť, v ktorej neviem, ako tieto vlny zviditeľniť alebo počuť. Nikdy som tieto zbrane nevidela a neviem, ako sa mám chrániť. Existujú odborníci, ktorí sa tým zaoberajú a bola by som rada, keby sa niektorí z nich pozreli na moju webovú stránku stop007.org Je tam video, na ktorom som zachytená v noci. Ukazuje, ako musím spať v takomto dome s kovovými zariadeniami okolo mňa, v mojej kancelárii, pretože som veľmi silno ostreľovaná, ale ukazuje aj to, že guľky prelietavajú. V jednom momente ma môžete vidieť, ako ležím na boku a dávam si pred tvár fóliu.
A tam, asi po 8 minútach, počujete prasknutie, akési „zig!“ do fólie a vidíte, ako sa fólia pohybuje smerom k mojej tvári s guľkou. Bola by som veľmi vďačná, keby mi nejaký fyzik vysvetlil, čo sú to za vlny, pretože ja si to neviem vysvetliť ani ako časticová fyzička. Videla som, že môj sused si na balkón nainštaloval veľkú tabuľu, nejaké zariadenie, vyzerá to ako veľký televízor, ale neviem si vysvetliť aké sú to vlny. Ak používate fóliu ako ochranu, nedávajte si ju na telo, aby na vás neprenášala teplo. Nechajme teda pokrčenú fóliu ležať a uvidíme, či to niečo urobí, ak sa niečo stane. Našla som informácie, že ľudia, ktorí majú čip napríklad v kĺbe nohy, keď si kĺb na noc obalia alobalom, čip nemôže vysielať a po chvíli sa deaktivuje. Vyskúšala som to, tiež mám čipy v kĺbe nohy. Domnievam sa, že tieto pulzné vlny dobíjajú čipy. A že sa dobíjajú aj žiarením z mobilných telefónov a podobne, takže ak sa pred všetkými týmito zariadeniami ochránite, budete sa po chvíli cítiť lepšie. Pre každý druh čipu existuje určitá metóda. Takže pre pulzné zbrane je najlepšia hliníková fólia. A obstaranie meracích prístrojov. A tu je potrebné povedať, že tieto prístroje je potrebné správne nastaviť a premiestňovať, pričom anténa snímača musí byť v smere vlny. A zachytenie týchto vĺn pomocou tejto malej antény je o šťastí. Preto odporúčam prikryť sa strechou z alobalu, ako malým stanom nad vami. Môžete ho merať pomocou merača elektromagnetických vĺn. Čipy môžete nájsť pomocou hľadača ploštíc, alebo UV lampy, stačí ručná. Potom stačí ísť k chirurgovi, ktorý sa špecializuje na danú oblasť, napríklad k dermatológovi, chirurgovi… používajú laserové prístroje a dokážu nájsť oblasť, kde je čip. Pomôcť vám môže aj plastický chirurg. Dokážu nájsť jazvu po laseri, a to vám tiež pomôže odhaliť miesto vštiepenia. Väčšina vštiepení sa nachádza u obetí v zadnej časti hlavy, vo vlasoch, kde je ťažké ich nájsť. Potom aj v ušiach, v lakťových jamkách, zápästiach, kolenách, vždy na miestach, kam sa príliš často nepozeráte. Alebo do krku, alebo do holení. Často aj do tváre. Našla som malé jazvy tesne nad obočím.

A čo genitálie?

To je veľmi ťažké zistiť. Dá sa to však nájsť. Sú to naozaj malé jazvy. Obete však nevedia, že im boli implantované. Jazvy po čase zmiznú. Preto ich môže nájsť len chirurg. Mám senzory v končekoch prstov. Ide o veľmi špeciálne senzory, ktoré môžu vyvolávať rôzne pocity. Tieto snímače sa dajú nastaviť, čo vedie k vibráciám. Ale ak neviete, že tam máte čipy, budete si myslieť, že sa vám trasú ruky, že máte poruchu krvi, kŕče atď. Všetky tieto čipy a senzory sa potom niekde odčítajú a výsledky sa používajú na trénovanie umelej inteligencie, aby dokonale napodobňovala ľudské pohyby.

No, musí to byť obrovský počítač, ktorý zaznamenáva a odčítava všetky tieto veci, keď je nás 7 miliárd a veľa z nich je očipovaných… Vedia, kde sa tieto počítače nachádzajú a kto ich vlastní?

Áno, sú informátori, ktorí povedia: „Áno, existuje jeden veľký simulátor, kde sa zhromažďujú všetky tieto informácie, myslím, že každá krajina ho má. Na leteckej základni Riva v Colorade je jeden, ktorý zhromažďuje všetky informácie. Je to miesto, kde sa zbieha množstvo detektívnych vlákien, kde sa kontrolujú satelitné systémy, kde sa nachádza veľký superpočítač. Mnohé z obetí uvádzajú, že ich problémy s vlnovými zbraňami sa začali v Colorade. Mám informácie, že takéto počítače sú vo Švajčiarsku, Anglicku atď. Všetky tieto senzory nekomunikujú so satelitmi, musia sa niekde zhromažďovať a posielať ďalej. S najväčšou pravdepodobnosťou sú to mobilné telefóny, ktoré prenášajú informácie. Mám dôkazy, že sú to aj LED televízory, obete svedčia, že v ich blízkosti boli postavené 5G vysielače…

Máte skúsenosti s vlastnými deťmi, ktoré napríklad svedčia o náhlych bolestiach hlavy, zubov…?

Áno, mám. Väčšinou ide o čipy umiestnené zubárom, ale existujú aj drobné včielky, umiestnené napr. v špáradle, ktoré môžu vystreliť nerv v zube a spôsobiť bolesť zuba. Ak zistíte, kde sa čipy v hlave nachádzajú, môžete ľahko určiť, ako môžu v určitom pomere pôsobiť na zub a spôsobiť zápal. Alebo úplne znecitliviete zub a ten vypadne, to je ďalší príznak. Nemôžeme však všetkých zubárov považovať za zločincov.

Je teda možné, že čipy sú vopred umiestnené v nástrojoch, ktoré zubári používajú bez ich vedomia?

Áno, je to možné. A to je tiež spôsob, ako zistiť, ako sa čip dostal do obete. To je moja práca, ktorú robím, nájsť čipy obetí a hľadať spôsob, ako sa čip dostal do obete. Vráťte sa späť a hľadajte spoločnosť, ktorá to urobila, pretože za tým všetkým vždy stojí nejaká spoločnosť. Pretože po určitom čase sa každá technológia, ktorá sa pred desaťročiami používala v armáde, dostane do civilnej sféry. Potom sa predáva ako najnovšia a najúžasnejšia vec na svete. Minule sme napríklad hovorili o orgazmatrone. Teraz spoločnosti prišli s novou sadou senzorov, ktoré sa implantujú pod oči, aby pomohli hráčom ešte lepšie hrať hry a lepšie prežívať virtuálnu realitu. Poznám obete, ktoré už desaťročia hovoria: „Mám v sebe čipy, mám symptómy“! Ale všetci si myslia, že sú blázni! Potom sa však podrobia lekárskemu meraniu a zistia, že ich majú. Je potrebné vzdelávať psychiatrov a lekárov všeobecne v tejto oblasti a informovať ich o existencii týchto možností. Obete nemožno hneď zaradiť medzi schizofrenikov a podobne, ale treba hľadať iné možnosti. Počty diagnóz určuje obrovský farma kartel a v ňom možno nájsť zaujímavé javy. Spolu s vývojom týchto čipov, tejto technológie, sa určité symptómy zrazu zaradia pod určité číslo diagnózy. Je to úplne transparentné, symptómy presne zodpovedajú symptómom, keď sú očipované. Existujú dve hypotézy. Jeden lekár povie – je to schizofrénia. A potom prídem ja a poviem, počkajte, tieto príznaky by mohli byť spôsobené implantátmi. Ak nájdem čip, mám dôkaz, že dotyčnému ho implantovala tajná služba, často nájdem aj vysielač na chrbte atď. Takže nie všetko je hneď schizofrénia. Za posledných 20 rokov ich bolo veľa, ale v roku 2020 sa znásobili.

Majú drogy vplyv na tieto čipy?

Tajná služba dobre vie, aké drogy sa môžu užívať. Náš systém zdravotnej starostlivosti je pod vplyvom tajných služieb. Keď idete k lekárovi, najprv absolvujete vstupný pohovor. Tu môžete zistiť, či máte čip. A tajná služba má prístup k týmto informáciám, ako aj k zoznamu liekov, ktoré užívate alebo ktoré ste si vybrali v lekárni. Neviete, koľko ľudí o vás vie informácie. Je to veľký biznis, boli by hlupáci, keby na tom nezarábali, keď môžu!

Takže títo ľudia z tajných služieb musia stráviť viac ako polovicu života sledovaním ľudí?

Nie, je to automatizované. Osoba so suchými implantátmi môže 24 hodín denne počuť hlasy, ktoré hovoria s agentom. Treba však vziať do úvahy, že najprv môže ísť o agenta, ktorý nastavuje zariadenie, ale neskôr obeť počuje jemné praskanie alebo opakovaný zvuk, a to je potom dôkaz, že počítač už hovorí. Potom už hovoríte s vnímajúcou inteligenciou. Je to špičková technológia. Veľké zdravotnícke spoločnosti môžu nechať zmiznúť čip na svojej technológii MRTS. Jednoducho ho vymažú a obvinia z chyby programu. Ak nájdete lekára, ktorý hovorí pravdu a prizná, že človek má čip, potom je potrebné čip odstrániť. Niektoré z nich sa však nedajú odstrániť. Ale sú aj psychopatickí lekári, ktorí odstránia len časť, aby mohol byť človek naďalej ovládaný. Odhalím všetky svoje čipy a senzory a potom je na nich, na tajných službách, aby dokázali, že ich mám. Vždy sa ma niekto snaží zabiť. Ale ja o tom hovorím stále, dokonca aj o tom, že deti majú čipy atď. Sudcovia, policajti; ľudia vidia videá a tajné služby nemôžu nič robiť, pretože ľudia sa potom zmerajú a zistia, že mám pravdu. Chodia za mnou známi ľudia a radím hollywoodskym hercom, právnikom, policajtom…, je ich veľa. Mala som lekárov. Sú to ľudia z rôznych profesií. Mala som dokonca aj agentov tajnej služby, ale tí mi povedali – s tým sa nedá nič robiť, to by bol pre mňa rozsudok smrti. Vždy ľuďom radím, aby sa zmerali doma a priniesli dôkazy. Môžu ho odniesť na políciu, kde ho zapíšu a potom sa dá vystopovať. A klerici chodia so záznamovým zariadením. Bohužiaľ, niekedy musíte robiť tajné nahrávky. Našťastie dnes existujú nahrávacie zariadenia, ktoré sú veľmi malé a zmestia sa do vrecka.

Takže ak podám žalobu, pôjdem na súd a bude ma to stáť veľa peňazí, však?

Je však možné zastupovať sa samostatne, spojiť sa s inými ľuďmi. Pripravila som aj vzor svedeckej výpovede na súde, je v mojom videu. Chcela by som vytvoriť systém, v ktorom obeť presne vie, aké kroky má urobiť, aby získala dôkazy, ako sa spojiť s inými obeťami, čo má povedať na súde, na aké paragrafy sa má odvolať atď.

A vy sa zastupujete sama?

Áno, bola som na súde a dokonca sa mi podarilo zvíťaziť, keď tajné služby nedokázali vyvrátiť moje dôkazy. Museli využiť právo nevypovedať. Skvelé je, že v Anglicku už súd tieto veci akceptoval a zaoberá sa nimi, je to obrovský úspech, nečakali sme, že sa tým niekto bude zaoberať. Dokonca aj vo Švajčiarsku sa to začína riešiť, dokonca aj dôchodcovia s načúvacími prístrojmi sa hlásia a zisťujú, že ich byt je ostreľovaný susedom. Obetí je už veľa. Pracujem na mnohých prípadoch v Nemecku, Anglicku, Švajčiarsku, Austrálii… Máme do činenia s kartelom. Tieto sledovacie technológie niekedy privádzajú ľudí na smrť. Mnohí ľudia na vysokých pozíciách už boli odstránení, takže útoky z ich strany ustali. Niekedy však len menia svoje pozície, takže na mňa stále útočia. Osobne som teraz v tvrdej vojne. Myslím si, že musí nastať prelom. Posledný rok alebo dva som bola veľmi silno napadnutá. Spím v kovovej klietke, vedľa hlavy mám nahrávacie zariadenie a v poslednom čase ma neustále bombardujú tajné služby. Záblesky vidím stále. Trvá to od roku 2018.Napadá ma takmer výlučne vtedy, keď som sama. Takže nemám dôkazy. Keď som medzi ľuďmi, nestáva sa to. Cítim sa skvele, keď som medzi ľuďmi. Poznám firmy, ktoré vyrábajú a inštalujú tieto elektromagnetické zbrane do áut, aby mohli špehovať na diaľnici atď. Ľudia si kupujú UV lampy, vysielačky, nahrávacie zariadenia, dokazujú všetko. Sú veľké laboratóriá, v Nemecku, v Austrálii, všade. Človek jednoducho zmizne, môžu si tam s ním robiť, čo chcú, potom ho vrátia na ulicu a je to. Som pôvodom Maďarka, a keď bývam u príbuzných v Maďarsku, mám sa dobre. Ale keď som inde, neustále ma ostreľujú a ožarujú. Ale sú aj dni, keď vôbec nie som, stalo sa mi to v Rakúsku, keď som celý deň nebola napadnutá, užila som si deň. Tajná služba mala asi voľno. To bol raj. Hneď ako som bola v Nemecku, začalo sa to odznova hneď ako som prekročila hranice. Bolo to šialené. Švajčiarsko je najhoršie, je to centrum vzdelávania pre vojakov NATO, pre rôzne tajné služby, je tam Cern. Zatiaľ sa to všetko dá vyriešiť pokojne, ale musíte ísť na súd, priniesť dôkazy. Ja sám mám podporu švajčiarskeho parlamentu. Dostala som nepriame odpovede, napríklad, že odstúpil šéf vojenskej služby a podobne, alebo že niektorí ľudia boli prepustení zo svojich funkcií. To je pre mňa dôkaz, že sa to obracia.

Otázka alebo niečo na záver, čo by sa malo povedať?

Áno. Želám si, aby si všetci ľudia sadli k mobilom, počítačom atď. a napísali všetkým vládnym agentúram: „Žiadam vyšetrenie tajnej služby, čo robí a zverejnenie“. A ak by to robili, možno každý deň, po dobu jedného mesiaca, bombardovali by ich e-mailmi a telefonátmi. Ja osobne sa chystám podniknúť právne kroky proti televízii, Youtube, Twitteru atď. pretože robia tzv. šedú reklamu, podprahovú reklamu. A na mojej webovej stránke môže každý nájsť vzor listu, ktorý môže poslať štátnym inštitúciám. Najlepší spôsob je jednoducho im napísať: „Bol som informovaný o možnosti implantátov, čipovania, tajných zbraní a chcem okamžite vymenovať vyšetrovaciu komisiu, ktorá to prešetrí.“

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Dr Katherine Horton: O tajných službáchVážení páni zo švajčiarskej armádnej polície, páni zo štátneho úradu švajčiarskej armády, minulú sobotu som sa na vás obrátila a nedostala som žiadnu odpoveď, čo mi ukázalo, že stále netušíte, čo sa deje. Upozorňovala som vás, že na mňa útočia mikrovlnnými zbraňami, ako na tisíce iných obetí, prosila som vás,…
  Tags: a, sa, to, na, som, je, v, že, zaujímavosti, tajné
 • 98
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (1)Rozhovor s časticovou fyzičkou Dr. Katherine Hortonovou (bývalá členka CERN, DESY)Študovala na renomovanej Oxfordskej univerzite. Vyučovala jadrovú a časticovú fyziku na Hertford College a Oxfordskej univerzite. Ona sama je "cieľová osoba" (TI) a je neustále napádaná energetickými zbraňami a vážne obťažovaná prenasledovaním zo strany gangov atď. V súčasnosti je hlavnou…
  Tags: a, sa, je, to, na, že, v, zaujímavosti, tajné
 • 98
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (2)Existujú obete, ktoré boli tzv. úplne ovládnuté, ktoré fungujú len s pomocou týchto čipov, vstávajú a zaspávajú podľa vôle niekoho iného, môžu byť úplne ovládnuté a môže to byť len program. V katolíckej cirkvi by obeť podrobili exorcizmu, vidíme to aj vo filmoch. Poznáte ten efekt, keď sa hovorí -…
  Tags: a, sa, to, je, že, na, v, som, zaujímavosti, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK