Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (1)

02/07/2021

Rozhovor s časticovou fyzičkou Dr. Katherine Hortonovou (bývalá členka CERN, DESY)

Študovala na renomovanej Oxfordskej univerzite. Vyučovala jadrovú a časticovú fyziku na Hertford College a Oxfordskej univerzite. Ona sama je „cieľová osoba“ (TI) a je neustále napádaná energetickými zbraňami a vážne obťažovaná prenasledovaním zo strany gangov atď. V súčasnosti je hlavnou TI a úspešne obvinila britskú vládu. Podporuje obete elektronických útokov a vedie hĺbkové a komplexné vyšetrovanie globálnych spravodajských zločinov. Cieľom tohto rozhovoru je prehĺbiť poznatky o energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch. Všetky tieto oblasti sú navzájom prepojené.

Začnem teda energetickými zbraňami. Najjednoduchšia je jednoduchá mikrovlnná rúra. Dokáže ohrievať jedlo, ale napríklad aj spaľovať zuhoľnatené drevo. Ľudia napríklad nevedia, že toto žiarenie sa udržiava vo vnútri mikrovlnnej rúry vďaka tomu, že jej steny sú vyrobené z kovu. Dokonca aj dvierka rúry majú kovovú mriežku, ktorá odráža vlny. Potraviny sú teda obklopené týmito vlnami a zohrievané. Mikrovlnná rúra sa však dá ľahko premeniť na zbraň, ak odstránite obal a vyberiete žiarič, ktorý je taký malý, že sa zmestí do dlane. Stane sa z neho mikrovlnná zbraň. Ak ho umiestnite do kovového lievika, môžete jeho lúče zamerať na konkrétnu oblasť. Mikrovlny sa odrážajú od kovu, ale až v 50 % prípadov prechádzajú cez betón alebo stenu domu. Takže keď zdvojnásobíte žiarič, na druhej strane získate rovnaký výkon ako pri mikrovlnnej rúre.
Takže s tými istými vecami môžem vytvoriť rovnaké účinky ako v mikrovlnnej rúre, spáliť alebo zapáliť mäso, popraskať tkanivo, kvapaliny sa pri zahrievaní rozpínajú atď. Takže tu vidíte, že s takouto jednoduchou metódou už môžete zostrojiť smrtiacu zbraň, ktorá nezanecháva žiadne stopy. Stačí postaviť mikrovlnný žiarič a môžete v pokoji zabiť niekoho, kto sedí na druhej strane steny a číta si noviny. Stačí mieriť do srdca cez chrbát a človek zomrie de facto na infarkt. V stene nie je žiadna guľka, nič, takže forenzný technik bude bezmocný. Musia prísť na to, odkiaľ mohol prísť smrtiaci lúč, ale ani to nepomôže, pretože súdni lekári sú omráčení. Nie sú v tejto oblasti vyškolení, aby dokázali odhaliť niečo iné ako infarkt. Snáď len pri príliš silnom ožiarení sa môže vyskytnúť nejaké poškodenie srdca, môže byť popálené alebo sa vyskytol prípad, keď aorta explodovala, ale bežne sa to nestáva. Energetické zbrane sú teda to najhoršie, čo človek vytvoril. Sú zničujúce a vinníka nemožno vypátrať. Predávajú sa však na svetovom trhu a ich predaj sa za posledných šesť rokov znásobil. Otázkou je, kto tieto zbrane kupuje. Armáda je nimi už vybavená, takže ich kupuje niekto mimo armády a zdá sa, že sa distribuujú medzi obyvateľmi Blízkeho východu.

Uveďme si príklad. Prenajímateľ vlastní viacero bytov. Nasadí energetickú zbraň. Dôjde k poškodeniu nájomcu. Majiteľ bytu dostane od štátu veľa peňazí za poistenie bytu, pretože ho bude musieť prerobiť, urobiť ho bezbariérový, ľudia môžu byť takto mrzačení, aby na nich zarobili.

Tieto zbrane boli vyvinuté predovšetkým na potláčanie davu, na nepokoje. Máme znečistený vzduch, telo, sú v ňom kovové častice, sú všade. Človek môže vybuchnúť zvnútra, záleží na tom, kde sú kovové častice koncentrované. Tieto zbrane sa používajú aj vtedy, keď je osoba skrytá, napríklad v noci. Stačí tiež, ak má človek akýkoľvek implantát obsahujúci kov, akékoľvek nano siete, ktoré obsahujú veľa kovu a niektorí ľudia si ich nechávajú vstrekovať pod kožu…
Potom môžu byť títo ľudia na diaľku odzbrojení mikrovlnnou energiou. Je to efekt horúcej lyžičky v káve, viete. Vyhrievací efekt je veľmi malý a spotreba energie veľmi nízka. A všetci máme doma tieto energetické zbrane, ktoré môžeme kedykoľvek použiť. Samozrejme, existujú energetické zbrane, ktoré sú zbraňami hromadného ničenia, ak potrebujete kontrolovať davy. Prichádzajú s takým veľkým vozidlom, na ktorom je nainštalovaná obrovská miska, ktorá koncentruje mikrovlnné žiarenie a tak sa dá vyvolať pocit pálenia pokožky, bolestivé pálenie.

Nespomenula som, že keď chcem niečo rozmraziť, pridávam mikrovlny postupne, ale ak ich pustím naplno, môžem povrch mäsa spáliť. Tieto zbrane použila americká armáda v Iraku a použila ich na celé autobusy ľudí, celé skupiny ľudí, jednoducho ich spálila. Spálila ich tak, že z nich zostal len popol a lekári, ktorí potom hľadali kúsky obetí, vypovedali, že nikdy nič podobné nevideli. Keď si teda zoberiete používanie týchto gigantických prostriedkov s týmito „miskami“ uvedomíte si, že takto sa uskutočňuje plán gigantickej genocídy, plán zločineckých kartelov a nedeje sa to len kvôli ignorancii, ale kvôli nevedomosti ľudí. Keby ľudia vedeli, že majú takéto zbrane hromadného ničenia napríklad v centre mesta, nikdy by nedovolili, aby bola armáda vybavená takýmito zbraňami.

Existujú aj zbrane, o ktorých ľudia nemajú ani potuchy a myslím si, že preto je všade toľko ľahostajnosti, preto nikto nevidí, čo sa deje, pretože zbraň je de facto anténa mobilného telefónu alebo wlan systém. Frekvencia wlan je 2,4 gigahertzu a to je, ak sa nemýlim, frekvencia srdca, ktoré má 244ghz. Aj voda rezonuje na tejto frekvencii, preto sa dá aj takto ohrievať, pretože všetko z biologického materiálu alebo jedlo obsahuje veľa vody, preto sa ohrieva jedlo, teda voda v ňom, ale nie miska alebo tanier. Všetko je zamerané na biologický materiál. A teraz máme situáciu, keď všetky naše routery wlan sú zapojené. Mobilný telefón má zvyčajne 800 až 900 MHz – staré anténne systémy, ale wlan, ktoré máme doma, sú mikrovlnné žiariče a my pozostávame na 70% z vody. Som presvedčená, že všetky tieto technológie sú nám vnucované, sú to zbrane a môžu byť takto použité. Napríklad všetky mobilné telefóny, všetky antény sú také výkonné, že môžu vyžarovať viacnásobné žiarenie. Potom napríklad bývalý minister zdravotníctva Dr. Nickel vždy hovoril: Počúvajte, toto sa dá použiť ako zbraň proti ľuďom. Myslím tým, že človek telefonuje a zvýši sa žiarenie 10 000-krát a máme napríklad nádor na mozgu a zomrie na to. Nič iné, žiadny dôkaz. Jediná možnosť, ktorú máme, je mať hardvér, ktorý sa nemôže stať takouto zbraňou, ale namiesto toho máme naopak všetko, čo sa zbraňou stať môže. Wlan, mobilný telefón atď. Napr. na miestach, kde boli nainštalované 5G antény sa na uliciach našlo veľa mŕtvych vtákov.
Má to zmysel. Vtáčia hlava je veľmi malá a 5G systém vysiela impulzy s určitou vysokou intenzitou, a keď vták len preletí okolo, jeho mozog dostane tieto impulzy a nastane mŕtvica.

Túto nebezpečnú energiu absorbujú stromy, a preto sú vyrúbané alebo orezávané. Zvyčajne stoja v ceste vysielaču. V zásade môžete vysielať vlny cez stromy, ale ľudia by si všimli, že tam, kde je anténa umiestnená medzi stromami, stromy začnú odumierať a predstavte si, že ak stromy takto odumrú, čo to urobí so mnou?
A viete si predstaviť, že by si to všimla celá komunita? Pozri, bol tam strom a teraz je polovica z neho mŕtva? Ľudia by sa veľmi rýchlo prebudili a začali by sa pýtať. Ale to znamenalo, že stále počítajú s tým, že ľudstvo má ešte kúsok vedomia. V blízkosti týchto vysielačov usychajú aj rastliny, aj to by malo ľudí prebudiť a ukázať im, že sa odohráva obrovský plán a že za tým všetkým stojí obrovská mašinéria. Tu a teraz máme šancu, môžeme sa zachrániť, alebo budeme stratení. Tieto technológie je možné tieniť napríklad kovovou tkaninou, ale je to veľmi nákladné riešenie. Ľudia tieto zbrane nepoznajú, človek nastúpi k polícii a dostane služobnú zbraň.
To sa dá pochopiť, je to zbraň, ktorá strieľa guľky, ale keď osoba úplne zmizne, nedajú sa nájsť žiadne dôkazy, polícia je úplne bezmocná. To sa nikde neučí, nemajú o tom ani potuchy a väčšina ľudí pracujúcich v štátnej správe tam pracuje preto, lebo ešte celkom nepochopili, aký je celý systém skorumpovaný. Zvyčajne nemajú osobnostné nastavenie na to, aby sa sami stali podozrivými a ak ho nemajú, dá sa im predať čokoľvek.

Ako ich môžeme nejako prebudiť?

Snažím sa to robiť pomocou týchto energetických zbraní, hovorím o nich s policajtmi a vždy používam príklad mikrovlnnej rúry, hovorím o čipoch a rôznych telieskach. Potom tu máme neurologické zbrane a technológie. Povedala som im o čipoch, že si môžu kúpiť čítačku za približne 150 eur a zistiť to, pretože väčšina z nich je pravdepodobne čipovaná. Ako prvé prevrátia oči, potom im poviem, že už sú potenciálni pacienti s Alzheimerovou chorobou a podobne. Väčšina tajných policajtov je očipovaná. Tiež vojenskí piloti, pretože inak by ich niekedy vôbec nenašli, a potom všetci, ktorí vykonávajú nebezpečnú prácu, napríklad agenti.
Niektoré čipy sa dajú odstrániť, ak vedia, kde sa nachádzajú, ale iné sú „cestujúce“ čipy, ktoré treba hľadať. Zvyčajne ich majú policajti a väčšinou o tom ani nevedia. Z viacerých zdrojov mám informácie, že tieto čipy pochádzajú od zbrojárskej spoločnosti Loki Martin. Polícia je čoraz viac vyzbrojovaná a jedného dňa bude vybavená ako armáda. A vďaka Loki Martinovi sa táto technológia zdokonaľuje vo vojnových simuláciách, dochádza ku kalibrácii a to sčasti pomocou umelej inteligencie. Na tento účel je vždy potrebné poznať presnú polohu a ďalšie parametre účastníka akcie, tiež je potrebné, aby o tom boli informovaní niektorí lekári a zdravotnícki šéfovia a platí, že čím vyššia funkcia, tým väčšia korupcia. Asistujúci lekári spravidla nemajú predstavu o tom všetkom. Je to ťažké, keď sa do toho všetkého človek nechce zapojiť. Potom ho vyhodia, a ja takého človeka poznám, pracoval v záchranárskom vrtuľníku, jednoducho ho vyhodili, lebo odmietol spolupracovať.

Vráťme sa však k implantátom. Moja otázka znie – koľko ľudí malo takýto implantát?

Myslela som si, že ani ja ho nemám. Čipy sú teraz také malé, že si nič nevšimnete. Implantácia je tiež veľmi rýchla. Je to laserová operácia, urobí sa veľmi malý rez laserom a čip sa prilepí tkanivovým lepidlom. Keď sa ráno zobudíte, uvidíte niekde len malý škrabanec. Nevedia, odkiaľ sa vzal a nevedia, že tajná služba sa tam v noci vlámala. Niekedy sa zobudia s modrinami. Niekedy ich treba uspať, a to sa robí plynom, cez kľúčovú dierku, štrbinu na listy, štrbinu vo dverách… A vieme, že tieto prípady sa stávajú veľmi často, nielen občas, máme o tom dôkazy. Existujú jednotliví lekári, ktorí to robia takmer sériovo, naočkujú vás a máte čip. Alebo jednoducho choďte k zubárovi. Mali sme vtáčiu a prasaciu chrípku. Ľudia sa boja a nechávajú sa očkovať a to je čas na zavedenie čipu. Čipy vložené do vakcíny sú veľmi, veľmi malé, ale dajú sa odhaliť zariadením na vyhľadávanie ploštíc. Odporúčam vám, aby ste si ho zakúpili. Potom existujú aj rádiové implantáty, na ktoré si musíte zakúpiť celkový detektor, alebo očné implantáty a tu je to ešte jednoduchšie. Stačí si kúpiť UV lampu za približne 10 eur. Keď si ňou posvietite do tváre, zrazu uvidíte, že zrenica, ktorá je úplne čierna a nemala by sa odrážať, fluoreskuje na zeleno, vyzerá to naozaj desivo.

Hovorím z vlastnej skúsenosti, sama mám tento očný implantát, mám ušné implantáty a vlastne všade v tele čip a nikdy som nevedela, že mám implantát, nikdy som nebola v nemocnici, nikdy som nebola operovaná, muselo sa to urobiť u mňa doma a nemám ani potuchy, prečo práve ja. Myslím, že dôvodom bolo to, že moji rodičia a ich rodičia prišli z komunistického systému, v polovici osemdesiatych rokov sme sa presťahovali zo Sedmohradska do Nemecka, boli sme tam ako maďarskí utečenci a ja som v tom čase odišla do Anglicka ako študentka. Bola som tam cudzinec, nemala som žiadne kontakty, nebola som v žiadnej slobodomurárskej organizácii, ani moji starí rodičia neboli, bola som jednoducho slobodná a neskrotná a oni vedeli, že mi môžu urobiť takmer čokoľvek, pretože moji rodičia neboli v tejto mocenskej štruktúre.

Keď som spoznala svojho manžela, našiel mi niečo na nohe a áno, bol to čip, malá guľôčka vystrelená do nohy, takže túto technológiu poznám. Tajná služba zničila moje manželstvo, nebol to môj manžel, boli to len útoky na moju osobu, neustály teror, bolo toho na môjho manžela priveľa a jednoducho chcel odísť, čo veľmi dobre chápem. Mnoho ľudí netuší, že štát vedľa štátu je len jeden veľký medzinárodný zločinecký kartel, deep state, áno, správne, deep state. Ak sa pozriete na štruktúru firiem, väčšina organizácií má pyramídovú štruktúru, t. j. je tu vedúci tímu, potom vedúci celého oddelenia, vedúci oddelení majú veľkého šéfa a tak ďalej, jednoducho pyramída. A na samom vrchole sú len psychopati, pričom sa zistilo, že koncentrácia psychopatov je na vrchole päťkrát väčšia ako na spodku, a potom je ľahké kúpiť si ľudí „na vrchole“. V angličtine sa to nazýva Capcha.

Ľudia na vrchole sú už stovky a tisíce rokov podplatení, slúžia plánu alebo cieľu a čo si myslíte, že je tým cieľom, zabiť nás? Nie, to nie je cieľ, inak by ste tu neboli. Títo ľudia potrebujú otrokov, aby im slúžili, chcú všetkých ovládať a nechcú mať konkurenciu, a presne o to ide. Takže zločinecký kartel, s ktorým máme všetci do činenia, nás chce všetkých ovládať, čo sa najlepšie robí čipovaním. Cieľom je ovládať naše telá na diaľku pomocou čipov cez počítač, najlepšie s umelou inteligenciou, ktorá nás bude regulovať, aby psychopati nemali príliš veľa práce. Práve to sa teraz snažia vybudovať a v ideálnom prípade by chceli, aby sme boli vybavení prepínačom, ktorý bude reagovať na 5G a nebude preukázateľný. Práve tu sa realizuje starodávny plán s využitím najnovších technológií, aby bol ešte presnejší a lepší. Tieto čipy môžu byť potom ústa šelmy, ako sa píše v Biblii. Dokonca aj v mnohých filmoch vidíte, čo sa naozaj deje, ukazujú nám to, nazýva sa to globálne správy z mozgovej telocvične alebo celkový mozgový čip.

V mojej knihe môžete vidieť, aké mozgové čipy boli implantované do obetí, napríklad cez nosnú dierku, mozog a tak ďalej. Jednoducho neurotechnológie, energetické zbrane, ak máte dve v kombinácii. Predstavte si, že môžete takto vypnúť očné kontaktné šošovky a premietať film, potom môžete mať niečo ako halucinácie, aj keď to nie sú halucinácie, ale premietanie filmu a musíte ísť ku oftalmológovi, ale pre oftalmológov je ťažké nájsť takéto technológie, pretože tieto technológie boli vyvinuté tak, aby boli neviditeľné, pretože boli vyvinuté pre agentov. Pri večierku a svetle sviečok nikto neuvidí, že má niekto vo viečkach malú elektroniku a implantáty, ktoré som našla a ktoré opísali súkromní detektívi sú tie, ktoré sa dajú nájsť pomocou UV prístrojov. Aj pomocou iných technológií sa dá objaviť malá sivá škvrna v dúhovke, procesor, ktorý zastaví kontaktnú šošovku a funguje ako malá obrazovka, to som tiež objavila u niekoľkých obetí, takto sa dajú do pamäte ľudí vypáliť rôzne obrazy a ľudia si myslia, že niečo vidia a v skutočnosti je to film, pomocou čipov sa ľuďom prenášajú hlasové správy. Napríklad všetko, čo je označené slovom „Moskva“, sa z čipu prenesie do ušných implantátov týchto ľudí, takže agent potom hovorí cez mikrofón a obeť dostane túto informáciu.

Takto sa dá napríklad zmeniť stav mysle. Toto je skutočná neurotechnológia. Niektoré čipy sa dajú implantovať napríklad do pokožky hlavy. Obete majú dva alebo tri z nich. Takto môžete čítať stav mozgu, ovládať emócie alebo ich vyvolávať, meniť krátkodobú pamäť, navodzovať myšlienky ľudí v spojení so suchými implantátmi možno aj pridávať hlasy… Obeť niečo povie a polovica z toho môže byť pravda a druhá polovica bude znieť úplne šialene a vy sa budete len smiať. Obete by mohli byť chytené v kamióne, odvezené do laboratória a potom vrátené späť na ulicu, to sa stáva. Keď mi človek povie, že má halucinácie, prvá vec, ktorú urobím, je, že naňho posvietim ručnou UV lampou a hľadám očný implantát. Ak hovoria, že počujú hlasy, nie je to schizofrénia, hľadám očný implantát. Tie môžu spôsobiť napríklad tinnitus. Alebo naopak, môžu dať človeku schopnosť hovoriť dokonale s perfektnou gramatikou, mužským alebo ženským hlasom, zvyčajne jazykom, ktorým hovorí obeť alebo tajná služba krajiny. Známe heslo „vidieť = veriť“ už dávno neplatí, niekedy človek nemôže veriť ani vlastným myšlienkam. Ak sa dajú do ľudí implantovať myšlienky, možno im aj šepkať, najprv veľmi potichu, mozog sa dá trénovať, potom sa dá hovoriť nahlas, možno v noci v spánku. Ľudia potom hovoria zo spánku alebo sa prebúdzajú so snovými nápadmi a myšlienkami. A ako môžu rozlíšiť, ktoré myšlienky sú ich a ktoré nie?

Mám veľmi, veľmi dôležitý príklad. Mala som stretnutie s finančným analytikom a tešila som sa naň. Myslím si, že som jedna z najlepších analytikov na svete a to v špeciálnej oblasti, ktorou sú komplexné systémy. Aj vy ste zložitý systém. Bol to zložitý systém, ktorý som analyzovala po kontrolnom systéme, preto som sa na toto stretnutie tak tešila. Ale počas jazdy v aute na mňa všetko naraz doľahlo, zrazu som bola úplne zdrvená, chcela som sa otočiť a vrátiť. Rozplakala som sa. Potom som si pomyslela – počkaj, ešte pred chvíľou si myslela na niečo iné, všetko bolo skvelé, nie je dôvod otáčať auto. Vrátila som sa do čias, keď som si myslela, že je všetko skvelé. Pomyslela som si, že niekde musela byť elektromagnetická zbraň, ktorá ma náhle ožiarila, alebo moje mozgové čipy začali komunikovať naozaj intenzívne. Pomyslela som si – dobre, keď to teraz viem, predbehnem auto predo mnou a uvidím, ako sa budem cítiť ďalej. Keď som bola na úrovni jeho bočného okna, uvidela som muža, ktorý vyzeral takmer ako agent, mal satanistické tetovanie, vyzeral komicky a v ruke mal mobilný telefón a len tak mimochodom ma pozdravil. Kto robí niečo také, keď ho niekto predchádza? Práve som ho normálne obiehala! Len čo som sa ocitla mimo auta, myšlienky sa mi zrazu rozplynuli a pomyslela som si – aha, to bol normálny neurošok! Ak to viete, môžete s tým pracovať, ale v tej chvíli je veľmi ťažké ovládať svoje emócie. Poznám však obete, ktoré to už nedokážu a sú úplne závislé od vonkajších zásahov.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach a o tom, čo môžeme urobiť, aby sme sa pred nimi chránili (3)Vo väčšine prípadov je jednoduchšie nájsť dôkazy ako sa chrániť. Bohužiaľ. Môžete sa chrániť, ale len čiastočne. Mikrovlnné rúry, tam je to s alobalom najjednoduchšie. Možno utesnenie steny atď., ale môžete byť ožiarení ráno, večer, cestou do práce atď. Tam sa neochránite. Moja rada obetiam - ak sa pred ním…
  Tags: a, sa, je, to, na, v, že, zaujímavosti, tajné
 • 96
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (2)Existujú obete, ktoré boli tzv. úplne ovládnuté, ktoré fungujú len s pomocou týchto čipov, vstávajú a zaspávajú podľa vôle niekoho iného, môžu byť úplne ovládnuté a môže to byť len program. V katolíckej cirkvi by obeť podrobili exorcizmu, vidíme to aj vo filmoch. Poznáte ten efekt, keď sa hovorí -…
  Tags: a, sa, to, je, že, na, v, zaujímavosti, tajné
 • 96
  Dr Katherine Horton: O tajných službáchVážení páni zo švajčiarskej armádnej polície, páni zo štátneho úradu švajčiarskej armády, minulú sobotu som sa na vás obrátila a nedostala som žiadnu odpoveď, čo mi ukázalo, že stále netušíte, čo sa deje. Upozorňovala som vás, že na mňa útočia mikrovlnnými zbraňami, ako na tisíce iných obetí, prosila som vás,…
  Tags: a, sa, to, na, je, v, že, zaujímavosti, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK