Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (2)

03/07/2021

Existujú obete, ktoré boli tzv. úplne ovládnuté, ktoré fungujú len s pomocou týchto čipov, vstávajú a zaspávajú podľa vôle niekoho iného, môžu byť úplne ovládnuté a môže to byť len program. V katolíckej cirkvi by obeť podrobili exorcizmu, vidíme to aj vo filmoch. Poznáte ten efekt, keď sa hovorí – človek je posadnutý diablom. To isté sa však dá vyvolať aj týmito čipmi, implantátmi. Používa sa armáde, nazýva sa „vor speech“, je to metóda vyvinutá armádou, mení hrtan a mení hlas. Takže mozgový čip a zmena hlasu a máme úplne inú osobu, ktorá môže na určitý čas zmeniť svoj hlas a je riadená z nejakého centra. Je veľa, veľa ľudí, ktorí sú takto zdegenerovaní! Sú to napríklad aj sexuálni zvrhlíci, takže tajné služby už nemajú za úlohu brániť krajinu, ale v skutočnosti útočia na vlastných ľudí. Toto sa jednoducho musí zastaviť, títo ľudia už nemajú vlastnú štruktúru osobnosti a nedokážu sa zastaviť.

Otázka znie, ako sa môžem chrániť pred neurotechnologickými implantátmi. Alebo pred radiáciou.

No, skrátka, muži z tajnej služby – no, väčšinou muži, ale nielen muži – keď týchto ľudí prepustia z tajnej služby, sme prakticky bezmocní. Pred radiačnými zbraňami sa môžeme chrániť, ale s pulznými zbraňami je to iné, na to potrebujete Farradayovu klietku. Pred žiarením sa môžeme chrániť alobalom, kovovými fóliami a podobne, ale niekedy je potrebné chrániť byt, pracovisko, cestu do práce, športovisko, takže na niektorých miestach ste úplne nechránení, môžete sa chrániť len do určitej miery a niekedy je to veľmi ťažké. Takže napríklad klietka Farraday alebo mriežka vám nepomôžu. Mohlo by to ešte pomôcť s 5G, aspoň niekde. Existujú však aj iné žiarenia, ktoré som zatiaľ nemala možnosť preskúmať, ale to neznamená, že neexistujú.

Implantáty nemajú žiadne tienenie. Niekedy máte v byte kamery, takže tam je to možné. Ak mám očný implantát, môžu vidieť, čo robím. Akoby som sa snažil skryť alebo zakryť kamery. Áno, presne tak. A radi ho dávajú domácim zvieratám. Môžete tiež zröntgenovať byt a tak zistiť, kde sa skrývajú. Stačí si nájsť jazvu, ranu, kožné postihnutie, zmenu osobnosti, ožarovanie. K zavedeniu implantátu dochádza v noci alebo počas operácie, keď zostanete nocovať v hoteloch. Alebo sú svedkovia, napr. manželka povie manželovi: „Tvoja osobnosť sa nejako zmenila.“

Potom je tu neuroimplantát. Inokedy úplne pokojný človek začne mať záchvaty, trpí samovravou atď.
Títo ľudia sa potom správajú naozaj veľmi sadisticky. Pred neurologickými zbraňami sa však nedá chrániť. Je to vojna proti tajným službám a niekedy je to naozaj ťažké. Existujú odborníci na informácie, dezinformácie, retušovanie, hacking, prenasledovanie atď. Keď sú títo ľudia zvrhlí a tak ďalej, keď chcú ublížiť nielen na povrchu, ale osobne znásilniť, spôsobiť bolesť atď. atď. Mala som napríklad ľudí, ktorí mali implantáty v pohlavných orgánoch. Boli na diaľku nasmerované na znásilnenie.

Ako to funguje?

Neviem si to predstaviť! Napríklad BBC vysielala reláciu o spoločnosti, ktorá predáva takzvané „orgasmatrony“. Ide o implantáty, ktoré sa vkladajú do chrbta, ale to nie je všetko, mám skúsenosti s implantátmi v pohlavných orgánoch, na klitorise, v prostate a všetky tieto čipy sa potom použijú naraz. U žien to môže viesť k orgazmu, u mužov k erekcii atď., ale človek nie je nijako inak zapojený, takže sa nedá hovoriť o sexuálnom zážitku.

A stalo sa vám, že ste išli nakupovať a zároveň ste mali orgazmus?

Áno, skúsili to.

Ale to je nepríjemné, nie?

Áno, veľmi. Ženy to vedia lepšie skrývať ako muži, ale muži hovoria, že niekedy nemôžu ani vyjsť z domu, cítia sa doslova znásilnení. Napríklad šoférujú v aute a zrazu majú orgazmus alebo erekciu, bez akejkoľvek sexuálnej skúsenosti, nie sú psychicky zapojení. Títo ľudia sú riadení na diaľku alebo majú vo vrecku nejaký čip. Cieľom je zničiť týchto ľudí osobne, psychicky a sociálne. Bol som šokovaná, že sa tieto orgazmatrony skutočne predávajú komerčne! Dokonca je na to aj reklama. Ak to chce niekto vyskúšať, dobre. Priateľ vám môže spôsobiť orgazmus po telefóne. Ale ak sa potom implantuje bez vedomia osoby, a dokonca aj deťom? Áno, aj deti majú implantáty. A vieme, akí sú členovia kartelu pedofilní a zvrhlí, takže sa zameriavajú predovšetkým na deti. A keď máte štvorročné dieťa, ktorému bol implantovaný implantát, neviete, či bolo dieťa na diaľku znásilnené. Preto musíme vyvinúť meracie technológie, aby sme čipy našli čo najrýchlejšie a všetko dostali pred súd. Presne vedieť, aký čip niekto má, čomu zodpovedá, či je to mobilný čip, čip do auta, čo robí atď. Máme už svedectvá lekárov, ktorí našli čip na röntgenových snímkach, na magnetickej rezonancii, našli laserové jazvy a máme svedectvá ľudí, ktorí tvrdia to isté. Musíme predložiť súdu dôkazy a chytiť spravodajské služby za golier a povedať im, kto má aký čip a kde. Najviac skorumpovateľní sú sudcovia a právnici, to je skutočný kartel. Majú jazyk, ktorému bežný človek nerozumie. Skutočný bod zlomu pre týchto ľudí nastane, keď sa zmerajú a zistia, že bolesť kĺbov nie je len tak a zistia, že majú implantát.

Keď som zmerala svoje deti a zistila, že majú očné implantáty, spýtala som sa ich a predstavila som si, že by mohli byť znásilnené na diaľku, vtedy sa rozbehne párty. Mám už právnikov a sudcov, ktorí už sú, bohužiaľ, na penzii a vedia, že majú implantáty. Myslím, že všetci sudcovia, právnici, potom armáda, polícia, všetci sú už implantovaní, pretože tajné služby musia vedieť, čo robia a ako rozmýšľajú, kam idú. Takže by sa mali preveriť.

Povedali ste, že máte tiež implantáty.

Áno, mám očné implantáty.

Môžeme sa na vaše oči pozrieť pomocou UV lampy?

Áno. Mám so sebou UV lampu. Mám implantát v očnej jamke, niektoré obete ho majú v očnej jamke. Táto UV lampa stojí asi 10 eur. Môžete ho kúpiť aj v obchodoch so zvieratami. Vždy si svieťte smerom od tváre. Okamžite to uvidíte v zrkadle. Ale v uchu alebo v okolí sú implantáty, musíte sa pozrieť.

Takže ste kyborg?

Áno, de facto som kyborg. Som takzvane bio-robotizovaná. Proti mojej vôli a bez môjho súhlasu.

Už vieme, že nie ste jediná, odhadli ste asi 40 % ľudí?

Áno, môj triezvy odhad je 30-40 %, v závislosti od štátu možno viac. Dôležité je, o aké profesijné skupiny ide. Niektoré skupiny sú implantované na 100 %. A väčšinou je to bez ich súhlasu. A pre sudcov to bude 150 %.(smiech). Ide o to, že každý, kto pracuje pre štát a má vyššie postavenie, je dôležitý a musí byť kontrolovaný.

A čo kriminálnici, zločinci, máme aj rockovú scénu atď.

Tam by som povedala, že je to veľmi vysoké číslo. Už vieme, že na rockovej scéne v USA sú mnohí rockeri obeťami MK-ultra programov. Majú veľa symptómov, niektorí s tým vyšli na verejnosť, mnohí majú traumu z ovládania mysle, mk-ultra atď. Na rockovej scéne je programovanie veľmi rozšírené.

Veľa ľudí si teraz zaobstará UV lampu a svieti si ňou do očí. Aká je vaša rada?

Nepodliehajte panike. Ani ja som to nečakala, nevedela som si to predstaviť, vždy som tvrdo pracovala v škole, robila som výskum, nikdy som nemala problém so spoločnosťou. A teraz zisťujem, že aj moji kolegovia sú implantovaní, mnohí študenti sú implantovaní. Bez toho, aby o tom vedeli. Najprv sa teda musí zistiť, čo všetko človek má. Často sú to implantáty v ušiach, ktoré môžete odhaliť pomocou detektora ploštíc, alebo rádia – zmerať rádiovú frekvenciu. Niektorí ľudia majú napríklad čipy na temene hlavy. Musíte sa pozrieť napríklad každé tri minúty, dve minúty, pretože čipy nevysielajú stále, ale len s prestávkami. Doma som sa pokúsila zmerať rádiovú frekvenciu, odložila som mobilné telefóny atď. a merala som pomocou detektora.
Vidíte, ako pohybujem anténou rádia okolo hlavy. Vysiela okolo 1 MHz, môže to chvíľu trvať, ale keď čip začne vysielať, rádio ho zachytí. Ak sa nič nezobrazí, môže to znamenať, že ešte stále skenuje a nerozhodol sa, ktorú frekvenciu zachytí. Zvýšim frekvenciu, preladím… je to profesionálne zariadenie, ale nebolo skonštruované pre čipy v tele, počkajte… zariadenie má merať čipy na stene, nie v tele, ale stále počujete a vidíte, tu je signál, tu nie je, tu je….občas musíte vysielač vypnúť, znova zapnúť, aby sa naladil na čip. Musíte byť veľmi trpezliví, zariadenie tiež potrebuje čas na skenovanie oblasti. Musíte pomaly meniť uhol tak, aby anténa mohla kmitať a ladiť sa paralelne s čipom. Ak sa nič nedeje, musíte zmeniť frekvenciu, ide o mikromilometre otáčania gombíka. Čipy na zadnej strane hlavy bývajú veľmi intenzívne, ostatné sú slabšie a ťažšie sa hľadajú.

Postavte sa pred zrkadlo a počkajte na počiatočný signál, a potom sa na toto miesto pozerajte ďalej. Môže sa tiež stať, že váš čip je jednoducho vypnutý. Tieto čipy sa napríklad vypnú na dve minúty. Moje ušné čipy mi spôsobujú miernu bolesť, pocity tepla, takže o nich viem. Urobím reset a pokúsim sa ich preladiť. Mne sa napríklad stalo, že som spala a môj manžel sa vracal po niečo, čo si zabudol, a niekto mi povedal do ľavého ucha: „Vstaň a choď k dverám.“ A tam bol môj manžel. Počujete to, akoby ste mali slúchadlá. Môže sa tiež stať, že ľudia počujú hlas typu: „Ja som Boh a ty musíš ísť a urobiť to a to.“ Áno, napríklad pri atentátoch, keď atentátnik povie: „Áno, Boh mi povedal, aby som to urobil.“ Stáva sa to najmä v USA, hovorí sa tomu „hlas boha“, zabíjanie z Božej vôle, zbrane Božej vôle. A predsa sa predávajú aj tieto implantáty, sú určené pre hluchých, alebo ich možno používajú herci, niekedy ich vôbec nie je vidieť. Vedci, najmä v Cerne sú ateisti, aj ja som ateista. Ale ja mám svoje vlastné vnútorné hodnoty. Nemyslím si, že Boh niečo robí, neverím na mimozemšťanov atď., takže ma našťastie na tieto veci nemožno použiť.

Nemyslíte si, že by to mohol byť pre vás program, že neveríte v Boha a podobne?

Ťažko povedať, v zásade áno, som ťažko manipulovateľná, vždy potrebujem dôkaz. Neustále ma kontaktujú agenti, hovoria mi rôzne veci a infiltrujú ma. Rozprávala som sa s agentkou CIA, ktorá sa ma vypytovala na všeličo a pritom zistila, že naozaj neverím v nič, na čo nemám dôkazy a bola dosť rozrušená, že nenašla slabé miesta, ktoré by mohla využiť. Mám obete, ktoré sú súčasťou náboženských skupín a myslia si, že ak budú meditovať alebo sa modliť, všetko bude v poriadku. Myslím, že keby sa veci dali vyriešiť modlitbou, všetci by sme si sadli a modlili sa. Ale ak sa vám niekto vláme do domu atď., modlitba zločin nevyrieši, modlitba vám nepomôže ani v prípade psychopata. Niekto si môže myslieť, že dokáže čítať myšlienky iných ľudí, ale je to čip v jeho hlave, je to syntetická telepatia. Často tiež vedie k inváziám do hlavy, tieto čipy. Alebo ľudia, ktorí vidia a počujú mimozemšťanov a podobne, alebo ľudia, ktorí si myslia, že vidia anjelov a podobne, existuje veľké množstvo programov.

Dobre, poďme trochu do psychológie. Viete si predstaviť, že tieto čipy, ktoré sú veľmi, veľmi malé a jedného dňa budú možno neviditeľné, sa dajú zničiť – zneškodniť silou myšlienky?

Obávam sa, že nie. Ešte som nevidela nikoho, kto by to dokázal. A je veľa obetí, ktoré sú také zúfalé, že sa snažia zbaviť všetkého. Preto skúšajú meditáciu, rozbíjajú čipy elektromagnetickými impulzmi, ale problém je v tom, že tieto technológie sú neuveriteľne silné a schopné a nie je nič, čo by im mohlo čeliť.

Povedali ste, že začínajú veľmi skoro. Ale potom, samozrejme, keď sú ľudia dospelí alebo starší a sú očipovaní, aký je z toho úžitok? A potom je tu otázka problémov v starobe.

Viem napríklad, že u obetí tajnej služby, ktoré sú úplne zdravé, príde moment, keď povedia: „Mám naozaj silné bolesti kĺbov.“ A vy zistíte, že je to naozaj diaľkovo riadené utrpenie, alebo že za všetkým je veľmi konkrétny vzorec, napríklad nejaké odškodnenie, keď obeť potrebuje hovoriť so svojím právnikom, vidieť ho, ale má také veľké bolesti, že musí návštevu odložiť, je úplne paralyzovaná bolesťou. Takže ak máte niekoľko takýchto udalostí za sebou, môžete si myslieť „aha, dobre, je to naozaj diaľkovo ovládané“, potom nasmerujete anténu na čip, získate dôkaz, že je tam, a potom si pomyslíte: „Hej, takže takto sa dá bolesť spôsobiť na diaľku?“ Takto môžete zarobiť veľa peňazí, pretože títo ľudia budú potom chodiť na fyzioterapiu, budú brať lieky, investovať do rôznych podporných zariadení atď. Alebo napríklad bolesti hlavy, ktoré sa dajú vyvolať. Existuje veľa možností. Farmaceutický priemysel je teda pravdepodobne súčasťou tohto všetkého. Aj na to existujú usmernenia. Podieľajú sa na tom napríklad aj veľké spoločnosti, ktoré vyrábajú technológiu MRTS, takže presne vedia, ktoré oblasti treba z liečby vylúčiť. Stáva sa tiež, že čipy, ktoré už boli raz objavené, sa pri novom vyšetrení neobjavia. Existujú obete, ktoré podstúpili veľa vyšetrení MRTS. Mám tušenie, že máme nejakú veľkú spoločnosť, ktorú teraz nechcem menovať z právnych dôvodov, ale ktorá vyrába veľa MRTS. Keď to skombinujete, je tu informátor, oznamovateľ, ktorý hovorí – môj tím a ja sme vyvinuli čip, ktorý dáme koňovi a ktorý má zabrániť podvodom pri dostihoch. A potom sa zrazu na stretnutí objavia ľudia, ktorí sa o to zaujímajú, vložia bilióny do výroby tohto čipu a hľa – tento informátor má spoločnosť, obeť navštívi túto spoločnosť, niekto povie „čip sa na tomto stroji nezobrazuje“ a MRTS je naprogramovaný tak, že čipy sa jednoducho nezobrazujú. Prípadne sú na snímkach retušované. Mám veľa dobrých dôkazov o týchto praktikách. Tieto prípady sa musia dostať pred súd!

Áno, určite áno. Robíte rozhovory, píšete knihy, natáčate videá. Stalo sa vám niekedy, že ste boli odmenená bolesťou?

Áno, stalo sa to. Kedysi ma bolela hlava alebo som strácala slová, moja reč sa menila. Išla som k profesionálovi, je to odborník v USA, resetoval mi čipy. Napriek tomu si môžete všimnúť, že mi niekedy vypadávajú slová alebo mám problém s artikuláciou. Naučila som sa, že sa treba s ľuďmi rozprávať a pomaly im vysvetľovať, že možno majú v sebe technológiu, ktorá je 20-30 rokov pred nimi..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach a o tom, čo môžeme urobiť, aby sme sa pred nimi chránili (3)Vo väčšine prípadov je jednoduchšie nájsť dôkazy ako sa chrániť. Bohužiaľ. Môžete sa chrániť, ale len čiastočne. Mikrovlnné rúry, tam je to s alobalom najjednoduchšie. Možno utesnenie steny atď., ale môžete byť ožiarení ráno, večer, cestou do práce atď. Tam sa neochránite. Moja rada obetiam - ak sa pred ním…
  Tags: a, sa, je, to, na, v, že, som, zaujímavosti, tajné
 • 98
  Dr Katherine Horton: O tajných službáchVážení páni zo švajčiarskej armádnej polície, páni zo štátneho úradu švajčiarskej armády, minulú sobotu som sa na vás obrátila a nedostala som žiadnu odpoveď, čo mi ukázalo, že stále netušíte, čo sa deje. Upozorňovala som vás, že na mňa útočia mikrovlnnými zbraňami, ako na tisíce iných obetí, prosila som vás,…
  Tags: a, sa, to, na, som, je, v, že, zaujímavosti, tajné
 • 96
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (1)Rozhovor s časticovou fyzičkou Dr. Katherine Hortonovou (bývalá členka CERN, DESY)Študovala na renomovanej Oxfordskej univerzite. Vyučovala jadrovú a časticovú fyziku na Hertford College a Oxfordskej univerzite. Ona sama je "cieľová osoba" (TI) a je neustále napádaná energetickými zbraňami a vážne obťažovaná prenasledovaním zo strany gangov atď. V súčasnosti je hlavnou…
  Tags: a, sa, je, to, na, že, v, zaujímavosti, tajné
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ka rol
Ka rol
2 years ago

No a tak, jak je možné, že takový člověk může chodiť po svete?

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK