Druhý norimberský tribunál je pripravený

25/02/2021

Od minulého týždňa je pripravený druhý norimberský tribunál a pripravuje sa hromadná žaloba


Hromadná žaloba alebo žaloba v zastúpení je žaloba, v ktorej veľká skupina ľudí podáva kolektívne žaloby, alebo v ktorej je žalovaná určitá skupina obžalovaných.

Reiner Fuellmich získava podporu tisícov právnikov na celom svete, aby mohol tribunálu predložiť škandál Covid19 z Davosu.

Reiner Fuellmich je právnik, ktorému sa podarilo spoluobviniť automobilového giganta Volkswagen kvôli jeho upraveným katalyzátorom.

A je to ten istý právnik, ktorému sa podarilo odsúdiť Deutsche Bank ako kriminálny podnik.

Deutsche Bank súhlasila so zaplatením viac ako 130 miliónov dolárov za vyriešenie / odkúpenie prípadu kvôli praktikám zahraničnej korupcie a podvodom.

Covid-19 sa stal prípadom podvodu storočia

Teraz teda stojí pred svojou ďalšou prácou. Práca na celý život, ktorú podporujú tisíce právnikov a odborníkov na celom svete

Podľa Reinera Fuellmicha sú všetky podvody spáchané nemeckými spoločnosťami ničím v porovnaní so škodami, ktoré tento podvod s Covid-19 spôsobil a stále spôsobuje.

Táto kríza Covid-19 by sa mala premenovať na „škandál Covid-19“ a všetci zodpovední ľudia by mali byť stíhaní za občianske škody spôsobené manipuláciou a sfalšovanými protokolmi o testovaní.

Preto bude medzinárodná sieť podnikových právnikov viesť súdny spor o najväčší prípad deliktu všetkých čias, konkrétne škandál s podvodom Covid-19, ktorý sa odvtedy stal najväčším zločinom proti ľudskosti vôbec.

Z iniciatívy skupiny nemeckých právnikov bola ustanovená vyšetrovacia komisia Covid-19 s cieľom podať kolektívnu žalobu na medzinárodnej úrovni na základe anglosaského práva.

Škandál Covid-19 nikdy nebol zdravotným problémom

Vypočutia, okrem iných, stoviek vedcov, lekárov, ekonómov a právnikov s medzinárodnou povesťou, ktoré od 7. októbra 2020 uskutočnila berlínska vyšetrovacia komisia pre aféru Covid-19, teraz s pravdepodobnosťou blížiacou sa k 100% -nej istote preukázali, že Covid Škandál -19 nikdy nebol zdravotným problémom – Dr. Fuëlmich 15. februára 2020

Zasadnutia súdu nájdete tu

„Skôr išlo o posilnenie moci, nezákonne získané kriminálnymi metódami skorumpovanej„ davoskej kliky “, prevodom bohatstva ľudí na členov Davosu na pozadí malých, a najmä stredných podnikateľov, medzi iné. “

Záver výboru je, že Covid-19 používajú ako diverznú taktiku obchodné a politické „elity“ s cieľom presunu trhových podielov a bohatstva z malých a stredných podnikateľov na globálne platformy ako Amazon, Google, Uber a ďalšie veľké technologické a nadnárodné korporácie.

Platformy ako Amazon, Google, Uber a ďalšie bigtech si tak privlastnili svoje trhové podiely a svoje bohatstvo

Odvolanie smerujúce k zrušeniu schválenia očkovania proti Európskej komisii, žaloba v New Yorku o štatút testovania PCR, nemecké žaloby, kanadské žaloby, austrálske žaloby, rakúske žaloby, žaloby na Medzinárodnom súdnom dvore a na Európskom súdnom dvore za Ľudské práva.

„Videli sme, čo sa opakovane potvrdzuje: nebezpečnosť vírusu je približne rovnaká ako u sezónnej chrípky, bez ohľadu na to, či ide o nový vírus, alebo či sa jedná iba o chrípku premenovanú na pandémiu Covid-19. . “

Medzitým nám Drostenove PCR testy nemôžu nič povedať o nákazlivých infekciách. Test je jednoducho nezvratne preukázaný, NIE JE na to určený a nie je schopný tak urobiť.

Aby toho nebolo málo, zdravotné a hospodárske škody spôsobené proticovidovými opatreniami sú také zničujúce, že je potrebné hovoriť o historicky jedinečnej úrovni ničenia.

V rámci paniky obyvateľstva boli zavedené nebezpečné a škodlivé ochranné opatrenia (dokonca aj cez WHO), ako napríklad povinné nosenie zbytočnej a nebezpečnej ústnej masky a spoločenské dištancovanie. Zbytočné a kontraproduktívne. Obyvateľstvo bolo teda „pripravené“ na injekcie.

Svetová populácia slúžila ako pokusné králiky pre tieto experimentálne injekcie génov.

Medzitým čoraz viac ľudí, nielen právnikov, požaduje okrem okamžitého ukončenia týchto smrteľných opatrení aj súdne preskúmanie skutočne nezávislým medzinárodným tribunálom podľa vzoru norimberských procesov.

Príklad takejto žiadosti anglického lekára Dr. Vernona Colemana: video

Rozhovor s informátorom z berlínskeho domova dôchodcov navyše odhaľuje, že z 31 ľudí, ktorí tam boli očkovaní, niektorí násilím a skutočným násilím v prítomnosti vojakov Bundeswehru, zatiaľ čo ich (zbytočný) „test“ bol pred očkovaním negatívny. Osem ľudí teraz zomrelo a 11 malo vážne vedľajšie účinky.

O čo vlastne ide?

Aby sme úplne pochopili, o čo ide tomuto novému norimberskému tribunálu, aby sa pokúsil o najväčší zločin všetkých čias, musíme začať klamstvom Drostena a Corman-Drostenovým papierom o teste PCR v mene Davosa … Jedna z najhrubších klamstiev v histórii, ktorá spôsobila nepravdepodobné škody a má k tomu všetko.

Potom Klaus Schwab, veľký architekt tejto gigantickej rukojemníckej situácie, sponzori finančnej oligarchie, politici na čele EÚ vyzbrojení implementáciou Drostenových pokynov a WHO bola to, čo viedlo k tomu, že všetky západné vlády prijali ničivé rozhodnutia o zadržiavaní. , zákaz vychádzania, povinné nosenie masky, sociálne dištancovanie a ďalšie drakonické opatrenia proti neexistujúcemu nebezpečenstvu.

Okrem toho sú ľudia motivovaní k očkovaniu na základe lži. Ak to nebude fungovať, vlády prinútia obyvateľov. Priamo alebo nepriamo.

„Toto sú pravdy, ktoré strhnú masky osôb zodpovedných za spáchané zločiny,“ hovorí Dr. Fuellmich,

A politikom, ktorí dôverovali týmto skorumpovaným postavám, hovorí:

„Tieto fakty môžu byť pre nich ďalšou záchranou, ktorá im môže pomôcť napraviť veci a zahájiť dlho očakávanú vedeckú diskusiu verejnosti, aby sa zabránilo tomu, že aj oni budú porovnávaní a súdení s týmito zločineckými šarlatánmi.“

Medzinárodná legálna koalícia začne fungovať tento mesiac.

Komisia sa tiež snaží prijať ochranné opatrenia, ako je ochrana regionálnych poľnohospodárskych štruktúr, zabezpečenie regionálnej meny, aby sa zabránilo prideľovaniu novej meny „zhora“, a práca na prestavbe nového mediálneho prostredia, ktoré ponúka skutočne nezávislé informácie.

Zdroj

Podobné články

 • 10000
  Johns Hopkins: COVID nemal žiadny vplyv na úmrtnosť v USAPo načítaní údajov na webovej stránke CDC Briand zostavila graf predstavujúci percentá z celkového počtu úmrtí na vekovú kategóriu od začiatku februára do začiatku septembra. Podľa nových údajov sú USA v súčasnosti na prvom mieste v celkovom počte prípadov COVID-19, nových prípadoch za deň a úmrtí. Genevieve Briand, asistentka programového…
  Tags: v, na, covid, je, sa, a, ako, zo, sveta, tyrania
 • 10000
  Nemecký úradník zverejnil správu ministerstva vnútra, ktorá Covid zamietla ako „globálny planý poplach“Nemecká spolková vláda a médiá hlavného prúdu sa zaoberajú kontrolou škôd po tom, čo unikla správa z ministerstva vnútra, ktorá spochybňuje príbeh Covidu Niektoré kľúčové pasáže správy sú: Nebezpečenstvo Covidu bolo mimoriadne preceňované: v žiadnom prípade neprekročila normálnu úroveň.Ľudia, ktorí zomierajú na Covid, sú v podstate ľudia, ktorí by tento…
  Tags: v, a, sa, ako, na, zo, sveta, covid, tyrania
 • 10000
  Moderna pripúšťa: MRNA vakcíny sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudíautor: Lance D Johnson Experimentálne injekcie, ktoré zavádzajú spoločnosti Moderna a Pfizer, nie sú ničím podobné tradičným vakcínam. Tieto platformy mRNA sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí a premenu ich buniek na efektívne systémy dodávania liekov. Spoločnosť Moderna teraz vychádza na verejnosť so skutočnými zámermi, ktoré stoja za platformou…
  Tags: na, a, sa, v, je, ako, zo, sveta, covid, tyrania
Subscribe
Notify of
guest
22 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
frank
frank
3 years ago

skveleeee

Peter
Peter
3 years ago

Super Konečne to niekto zastaví tento Covid -19 mega podvod

Martin
Martin
3 years ago

Kto vlastne ste?
Kovid nie je chripka.
Videli ste uz niekedy pacienta s tazkym kovidovym ochorenim.
Mate stastie,ze nie.
Inac by ste taketo vecy nepisali.
Nechcem tym povedat, ze vo vsetkom sa mylite.To nie!
Mylite sa len v podstatnych veciach.

Steva
Steva
Reply to  Daniel
3 years ago

Pravda je ,že prípadnú zvýšenú úmrtnosť napr.u nás spôsobilo rozhodnutie a príkaz pre obvodných lekárov ordinovať cez telefón.Teda teoreticky a vlastne aj praktický a dokázateľne víz.smrt vojaka s povolania .Chorý boli ponechaní samy na seba bez odbornej pomoci a to až do doby ,že sa ich stav zhoršil tak ,že bola nutna hospitalizácia.Z vlastných skúseností viem ,že pri vysokých teplotách sú najviac rizikové pľúca ,hlavne keď je pacient nevladny a nepolohuje len leží,to a kombinácia neodbornej starostlivosti sa odrazili na úmrtnosti a na poškodení orgánov u ľudí “Covitom ” .Takže dovolím si tvrdiť ,že nie Covit ako taký ,ale zanedbaná starostlivosť o chorých bola hlavnou príčinou ťažkých stavov a zvlášť u rizikových pacientov.Nie som lekár ,ale mám dlhoročné skúsenosti s opatrovanim nemocnych.

Lubika
Lubika
Reply to  Martin
3 years ago

A co je podla vás chrípka ???? Veď je to viróza,kde zľudovel názov chrípka,tiež je nesmierne množstvo mutácií alebo druhov vírusov,čo spôsobuje ochorenie,preto aj novodobý covid treba k tomu priradiť….je presne tak isto nebezpečný a smrteĺný u ľudí,ako všetky ostatné druhy viróz a covid šialenstvo a podvodné praktiky s ním spojenė od nezmyselnych nariadenī až po injekcie spôsobujúce od modifikaciī v ludskej DNA cez anafilaktické šoky ,až po smrť človeka,je skutočne nesmierne škodlivý ťah na zotročenie , ožobračenie až dokonca genocidu ľudstva- hlavne starych a chorych, ktorým odmietajú cez rôzne opatrenia zdravotnū starostlivosť a socialny kontakt…a takto sú ničení fizycky aj psychicky až k predčastnej smrti…to je môj realny názor

Matquo
Matquo
Reply to  Martin
3 years ago

Vážený Martin.
(Vopred sa ospravedlňujem za príp. chyby, nemám čas)

Vy ste isto jeden z tých Covid Trollov,ktorý :
1. buď ste dobre zaplatený za túto agitáciu
2. Ste tak naivný a v bežnom živote nesamostatný „liberast“ s „tunelovým videním“ keď vidíte iba Vám nalinkované koľaje a všetko ostatné je konšpirácia. ( A pravdepodobne ešte využívate „Mama Hotel“)

V každom prípade buď si neuvedomujete že Vaši pánkovia v mene a s pomocou tohoto nezmyslu,
A TAKÝCH AKO VY,nám vzali SLOBODU, úmyselne nám a najmä našim deťom, svojimi nariadeniami ničia zdravie a IMUNITU!! Brániťe nám v prístupe k zdravotnej starostlivosti, Úplne zničili ekonomiku Slovenska a ak Vám to ešte nedochádza, tak (aj vďaka našim vládam od r. 1998 kedy začali rozkladať štát) a takým ako ste VY, Slovensko (Česko takisto) onedlho prestane existovať !!! Splní sa mokrý sen SVÍŇ z EU keď zaniknú národné štáty!! Ale vlastne vy ste asi občan EU a nie Slovenska tak vám je to jedno.

K tomu Ko vi du.
Ako už Vám písal niekto predomnou. Kde beriete to presvedčenie o tých počtoch mŕtvych keď ani len neexistuje test ako ho zistiť?
A kto Vám dal vôbec právo tu niekomu niečo vyčítať ?!
Mne na jeseň zomrel otec. Bol v ústave, pretože mal Alzheimera v poslednom štádiu. Bol zdravý, v utorok ho BEZ NÁŠHO VEDOMIA A SÚHLASU testovali ako aj ostatných. O 4 dni v sobotu a nedeľu z 32 pac. zomrelo 18! Podotýkam, že všetci boli dovtedy zdravý. A odrazu zomreli na Cov. ako na povel !!!
Ale celé toto za.srané divadlo ako aj migrácia do EU, vymyslené uchylnými pedofilnými elitami, ako znížiť populáciu, zvyšok ľudí ZOTROČIŤ a pôvodné „inteligentné ?“ obyvateľstvo Európy ktoré by sa nepodarilo celkom a natrvalo zotročiť treba zameniť za „neschopných“ zato poslušných migrantov.
Už Vás počujem, „ďalší konšpiráror“ ale keby som Vám na vianoce v r. 2019 povedal, že budete nosiť náhubok, všetky reštaurácie a obchody budú zavreté, budete mať zákaz vychádzania…verili by ste ?
Nikoho týmto neurážam. Ak sa tak stalo, neospravedlňujem sa, urazili ste sa sám.

Dany
Dany
Reply to  Matquo
3 years ago

Absolútne suhlasim

Anonymous
Anonymous
Reply to  Matquo
3 years ago

Matquo super komentář plný pravdy

Lubica
Lubica
Reply to  Matquo
3 years ago

👏👏👏👏👏Super 👍💪🙏

Hasič Jarin
Hasič Jarin
Reply to  Martin
3 years ago

Viděl jste někdy pacienta těžkým zápalem plic? Všechny takové nemoci si nesou RNA Covid a jsou jich stovky na tisíce. A ztráta imunity hlavně ve stáří vede k vážným stavům chřipky. Pro se dělí do skupin A a B. Mladší ročníky ztrácí imunitu prave v při nošení rousek kdy tělo vylučuje škodlivé látky a následně je vdechuje zpět do těla. Takže nevím proč zbochybnujete práci právníků a odborných lékařských týmu. Ti co vám poví Matovic je lež od samého začátku když se dostal k moci tak jako Caputova. Soros se s tím dokonce pochlubil že podržtasce Caputove dál pěknou trafiku a Slovensko nazval kolonií USA. A to samé ovlivnění voleb proběhlo u Matovice . Tak co myslíte co je větší podvod ? Covid 19 nebo falšování voleb . Přikláníme se k tomu že obojí.

Anonymous
Anonymous
Reply to  Hasič Jarin
3 years ago

Hasič Jarin
Super komentář

Anna
Anna
Reply to  Martin
3 years ago

A co je covid?Aj aj ta spanielska chripka bola chripka,a viete ako to skoncilo,a hlavne bez vakcin.Odteraz su pacienti rozdeleni do serieA a serie B.Ked sa zomrie na ine horsie choroby,tak sa povie,ich chudak ved uz mal 80-90 rokov,aspon nemusi trpiet,na tych ludi sa nepozera,ved mali kopu chorob,uz boli stati,nepoculi,nevideli,ale naopak ked zomrie clovek na covid tak tam to neni mozne,aj ked mal 4_5 patologiu,to nepripustime ze mohol zomriet,asi este 100 rokov by bol zil,ale ten hrozny kovid bol nemilisrdny.Tak tu su pacientiserie A-B

Igor Matovič
Igor Matovič
Reply to  Martin
2 years ago

no ty si ale riadny pohlavný úd…kde zmizla chrípka ktorá tu bola každoročne a umierali na nu ludia? Kde sú štatustiky umrtnosti na chrípku , na rakovinu, na srdcovocievne choroby a na ostatné choroby? obúchaj si hlavu o stenu ty inteligent

Helena K
Helena K
Reply to  Martin
2 years ago

Na Covid tzv. vcelicky. Injekcie proti zrazeninam. Je to krvne zrazeniny v plucach a v tele.

Rostislav
Rostislav
3 years ago

Ja si myslim ,ze jsme zapomneli ,ze smrt je porad soucasti zivota.Tim chci rict ze z nakazenych cca 1250000 zemrelo ,,s kovidem’´ cca 20 000 tj.mene jak 2%,dale souhlasim co rekl Pan Janecek co je vetsi zlo ,to ze vse zavirame nebo bychom se meli zamerit na skupinu lidi ktera je nejvice ohrozena?Na to si musi kazdy odpovedet sam.Dekuji

Sam
Sam
3 years ago

Je najvyšší čas, aby sa ukončil tento nezmyselný vládny teror. Dúfal som a vidím, že som sa nemýlil, keď som si myslel, že naozajstné mozgy krajín ostali nepoškodené.
Priatelia, držím nám všetkým palce.

péťa
3 years ago

covid je v pohode

Jaroslav
Jaroslav
3 years ago

Zažil jsem covid na vlastní kůži. Dostal jsem oboustranný zápal plic s embólií a nebýt skutečně perfektní péče v FNUSA v Brně, už bych tento
příspěvek nepsal. Sytý hladovému nevěří. Myslím si, že se jedná o biologickou válku a ve válce umírají obyčejní lidé. Těch, kterí to vyvolali,
se to samozřejmě netýká. Pochybuji, že se podaří prokazatelně zjistit, kdo tuto apokalypsu způsobil. Určitě je zapotřebí se nějak bránit, ale zatím
nikdo nic lepšího, než roušku nevymyslel. Držím palce všem, kteří se brání žalobami, ale než se začne něco řešit, umře další spousta lidí. Víte,
jedno staré dobré rčení říká: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod. Podle mého skromného názoru jen pár lidí hledá způsob
/Babiš a Zeman/ a zbytek jen hledá důvody, co je špatně. Také všem držím palce, aby měli štěstí a přežili.

mpskus
mpskus
Reply to  Jaroslav
3 years ago

fakt je ten, ze zomrie zbytocne vela ludi, je tiez pravdou, ze medzi ludmi sa rozsiril nejaky nebezecny virus sposobujuci vazne zapaly pluc a neni vhodne ho podcenovat, ale…celosvetove medialne krytie, ktore od zaciatku tento virus ma bolo hned podozrive, pricom na povrch uz davno vysli informacie o priprave pandemie, tiez bolo od zaciatku podozriva snaha za kazdu cenu pripisovat umrtia „kovidu“ aby mal co najlepsi marketing, zacalo to roznymi uplatkami pre nemocnice – ak mate kovidoveho pacienta, mate vacsi zisk, zrazu sa objavil sposob posudzovania „pandemie“ na zaklade pozitivity a nie na zaklade chorych, ci mrtvych, pricom presnost testov je stale otazna, ale nikomu to nevadi, casto nezmyselne opatrenia, ktore sa zacali uplatnovat po celom svete v zavizlosti od usluznosti vlad tomu, kto tuto pandemiu riadi sa zhodli v nezmyselnych opatreniach, ktore zahadne su robene presne tak, aby sa co najviac znizila imunita – ruska, izolacia, chemicky sajrajt 10x denne, obmedzenie sportu, obmedzenie navstevy prirody, ked to vsetko skombinujes a nechas posobit rok, pricom netreba zabudat na dennodenne strasenie a stres a najdolezitejsi faktor „obmedzenie zdravotnej starostlivosti, tak ani sa nie je co cudovat, ze pribuda umrti, to bolo jasne ako facka, ze vysledok tychto opatreni bude narast umrtnosti aj keby tu ziaden virus nebol, ale on tu je, takze priebehy tychto virusovych ochoreni su tazsie a kedze imunita je celospolocensky po roku riadne znizena, tak su tu dosledky, ak by niekto chcel bojovat proti virusu, tak nevyhadzuje nezmyselne miliony na testovacie manevre a uplatky zdravotnikom, ale investuje peniaze do podpory imunity a tych moznosti ma vlada plno – zdrava strava, dph, sport, vitaminy, lieky, penioaze by sukal do zdravotnictva anie do nejakych mobilnych testovacich miest, za rok sme mohli byt tak nadopovany vitaminamy, ktore by nam riozdavali zadarmo, ze by virus skapal, len co by ta uvidel, mali byt verejne medialne debaty o podpore imunity a zdraveho zivotneho stylu, nic z toho sa neudialo, ale prisile zazrak – vakcina, sice neznama, a ockuje sa pocas chripkovej sezony, v podstate proti chripke, co by pred rokom sami doktory odmietli, lebo ockovat sa ma pred sozonou chripky, ockuje sa kazdy bez ohladu na zdravotny stav…ludom doslova preskocilo a vysledok „pandemie“? zdevastovane ekonomiky…toto sa vzdy dosiahlo svetovou vojnou ale „pani“ nasli humannejsi sposob na svetovu vojnu „pandemiu“

Jozef
Jozef
3 years ago

Toto je biologická a ekonomická genocída ľudstva, ten vírus a jeho mutácie sú zámerne rozširované, viacmenej je už známe kto má motív a záujem zredukovať a zotročiť ľudstvo, primárne treba jasne identifikovať pôvodcov a čím skôr ich zastaviť a potrestať. Zdá sa ale, že s tým počítali a už to nebude jednoduché. Väčšina ľudí je tak otrasená vírusovým monštrom a jeho dôsledkami, že ani nevníma skutočný zámer „pandémie“. Významne tomu pomáhajú mainstreamové média, ktoré už dávno nie sú slobodné a hlásajú iberálnu propagandu. Zostáva len veriť, že sa zobudíme a nestanú sa z nás len poslušné ovce.

trackback
3 years ago

[…] Čítajte tiež: Bol pripravený druhý norimberský tribunál […]

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK