Dvadsaťdva dní

13/02/2021


Dvadsaťdva dní je počet dní od dnešného dňa (10.02.2021) do 4. marca 2021. Stále cítim, že tento deň je významný. Prečo? Je to dátum, ktorý naša pôvodná ústava vyhradila ako Inauguračný deň. A prečo si myslím, že je to dôležité, je to preto, lebo teraz čelíme novým voľbám, ktoré nariadila NESARA, dátum, ktorý sa musí konať 2. marca alebo skôr.
Keďže nová republika je teraz v platnosti podľa našej pôvodnej ústavy, je to správne načasované, a prečo by sme nepoužili dátum, ktorý náš zakladajúci dokument hovorí, že by sme mali použiť na dosadenie nového prezidenta (vodcu)?

Na tomto webe, ako aj iných som sa dočítal, že Donald J. Trump zložil prísahu 11. januára 2021 ako hlavný veliteľ. Nemôžem povedať, kto to bol, kto mu prisahal, ani nenájdem nič z ústavy, ktorá ustanovuje, aby sa to stalo v deň, ako je 11. január. Hovorí sa však, že sa k tomuto dátumu stal 19. prezidentom republiky. Možno preto, že jeho mandát vypršal 20. januára na poludnie a my sme boli krajinou bez prezidenta, boli umožnené zvláštne okolnosti. Sú to už roky, čo som čítal ústavu, takže som, podobne ako mnoho iných vecí, mohol jednoducho zabudnúť na možný článok, ktorý sa mohol venovať použitiu zvláštnych okolností.

Mnoho z vás možno uvažuje o B * idenovi. Nie je on terajší prezident? Jednoduchá odpoveď je NIE.
Kandidoval na prezidenta zaniknutej korporácie Spojených štátov. Spoločnosť, ktorá neexistuje, nepotrebuje žiadneho prezidenta. To je len jeden z mnohých bodov, ktoré dokazujú, že je falošný prezident.

Viem, že prezident Trump 4. júla 2020, na 244. výročie začiatku našej republiky, podpísal novú Deklaráciu nezávislosti, ktorá nás oslobodila od blokády druhej ústavy (ktorá nás v roku 1871 zmenila na spoločnosť), a vrátila USA späť k ústave ratifikovanej v roku 1789.

Priaznivci Trumpa, prosím, nevzdávajte to teraz. Už viac ako 4 roky bojujete za prezidenta Trumpa. Niektorí z vás si myslia, že administratíva B* idena je skutočná, nie je to tak. Vojna je vyhratá. Príliš veľa z vás stráca vieru, pretože ste víťazstvo nevideli na vlastné oči. Mnoho z vás vie podľa biblickej definície: „Teraz je viera podstatou vecí, v ktoré dúfame, dôkazom vecí, ktoré sa nevidia.“ – Svätá Biblia, KJV.
Zachovajte si vieru, sme tak blízko značnému rozsahu zverejnenia, umožní vám to vidieť a prebudí to masy.

Ako to vidím ja, sú to veci, ktoré sa musia urobiť v nasledujúcich dvadsiatich dvoch dňoch vyplývajúcich zo skutočnosti, že program NESARA vyšiel z výkonného nariadenia podpísaného 2. novembra 2020.

 1. Musíme mať k dispozícii významné informácie o mnohých zverstvách páchaných satanistami vo vláde, demokratmi aj republikánmi, a to nielen na federálnej úrovni, ale aj na štátnej a miestnej úrovni. Okrem vládneho personálu sa musíme pozrieť na zlo páchané hlavami korporácií a obrovské množstvo sat * anistov vo všetkých aspektoch zábavného priemyslu, v popredí je Pedowood (Hollywood).
  Nie som si až tak vedomý toho, aký rozsiahly je sat * anizmus v športovom priemysle, ale môžete si byť istí, že aj keď sú veľké peniaze v hre, aj tam je korupcia. A v neposlednom rade sú to tí zlí aktéri práva vymáhanie a súdny systém.
  POZNÁMKA: Zverejnenie bude jediným najúčinnejším prostriedkom na uľahčenie „Veľkého prebudenia“. Mnoho z oviec, ktoré spali snáď celý svoj kognitívny život, sa prebudí, keď počujú skutočné priznania ľudí, ktorým dôverovali, a potom, čo uvidia niektoré subhumánne činnosti, do ktorých boli zapojení.
 2. Keďže program NESARA vyšiel z výkonného nariadenia 13958 podpísaného 11. 2. 2020, podľa zákona musíme mať nové voľby do 120 dní, čo má za následok termín, do ktorého sa tieto voľby majú konať do 3. 2. 2021.
 3. Naše ďalšie voľby sa uskutočnia pomocou systému kvantového hlasovania. Pred hlasovaním bude potrebná registrácia.
 4. Musí sa konať voľba. Použitím QVS (kvantový volebný systém) budú výsledky známe takmer okamžite, keď počítač Quantum bude pracovať rýchlosťou svetla.
 5. Nakoniec sa domnievam, že o 22 dní, 4. marca 2021, bude vodca (či už on / ona), v tomto prípade, myslím, že môžeme predpokladať, že to bude DJT, dosadený za predsedu, alebo bez ohľadu na titul, ktorý je zvolený pre naše nové vedenie. Pre mňa to dáva zmysel, pretože používame našu pôvodnú ústavu, použili by sme deň inaugurácie, ktorý je uvedený v tejto ústave – 4. marca.

Mnoho Patriotov vie veľa o tom, čo bude čoskoro zverejnené. A väčšina Patriotov je v súlade s Republikánskou stranou. Ale dúfam, že už teraz Patrioti tiež vedia, že v strede žiadnej veľkej zasadacej miestnosti, v tomto prípade budovy Kapitolu, neexistuje ulička, ktorá by oddeľovala dobro od zla. V našom živote bola väčšina tých, ktorí sedia na oboch stranách uličky kúpená, alebo vydieraná, aby identifikovali a stali sa súčasťou sat * anického D * eep State. Tí, ktorí boli vydieraní, nie sú v žiadnom prípade nevinnými obeťami. Dali sa vydierať svojou túžbou po peniazoch, moci, alebo možno vedome hľadali prostriedky, ktoré im pomôžu spomaliť proces starnutia pomocou drogy zvanej adrenochróm. Ak neviete nič o adrenochróme, bude to dobré miesto pre začatie výskumu s cieľom nájsť informácie sami.

Viem, že existuje veľa dobrých ľudí, ktorí volia demokraticky. Pretože ste v minulých voľbách volili demokrata, ukázalo sa, že ste vôbec netušili, za akého muža ste hlasovali. Je zradcom tejto krajiny a oveľa horší ako len to. Byť zradcom, ak bude odsúdený, prinesie so sebou rozsudok smrti. B * iden dal zabiť niektorých zo svojej vlastnej rodiny, aby získal vyššie postavenie v satanistickej tajnej spoločnosti. Tiež, keď zistíte, ako pašoval mnoho státisícov detí a dokonca aj dospelých, ktorí boli mučení, znásilňovaní, zabití, mali telá roztrhané a dokonca zjedené ako súčasť ich satanských rituálov, príde vám fyzicky zle z vedomia, že ste ich niekedy podporovali. Chcem vás upozorniť na veci, ktoré sa dozviete. Chystáte sa zistiť ako chorých, zlých a vyšinutých ľudí podporujete, ale ako som už povedal; veľa, veľa, republikánov je rovnako zlých. Boj, ktorý sa vedie, je medzi zlom a dobrým. Sat * an, je zlý, Boh, je dobrý a vieme, že Boh vyhráva, už ho má.

Dvadsaťdva dní je všetko, čo nás musí posunúť na novú úroveň celosvetovej veľkosti. Stále sa modlite za bezpečnosť všetkých v Aliancii a všetkých ich rodín. Modlite sa za to, aby všetky naše deti a dospelí v zajatí boli zachránení našou statočnou armádou a aby boli navrátení k úplnému fyzickému a duševnému zdraviu. Modlite sa za bojovníkov, ktorí zachránia všetkých, ktorí sú držaní v tuneloch a brlohoch. Modlím sa, aby prišla technológia, ktorá bude nevyhnutná na to, aby im pomohla vymazať to, čo vidia z ich myslí, aby si potom, čo slúžili našej krajine mohli vychutnať svoj život.

Nech vás všetkých požehná Boh a nech požehná aj Ameriku.

WWG1WGA

Vďaka,

Wayne Miller

Zdroj

Podobné články

 • 83
  Trump - Niektoré skutočné faktyTrump sa neuchádzal len o ďalšie štvorročné voľby v roku 2016 - Trumpa armáda oslovila, aby kandidoval, a celé jeho víťazstvo bolo a stále je vojenskou operáciou.Trumpov cieľ za prvé 4 roky bolo najskôr "vysušenie močiara". Močiar bol / je hlboký a zahŕňa všetky priemyselné odvetvia na svete, bankovníctvo, film,…
  Tags: a, na, trump, sa, je, to, z, v, zo, sveta
 • 78
  Vedci úspešne uskutočňujú „transplantáciu pamäte“ medzi živými organizmamiTestovanie na zvieratách je nesmierne srdcervúce. Všetky bytosti sú podľa môjho názoru inteligentné, emotívne a majú schopnosť hlboko pociťovať. Celý život na tejto planéte je v mnohých ohľadoch taký podobný. V dnešnej dobe sú žijúce formy života chované na experimentovanie a konzumáciu. To nielen poškodzuje bytosť v tom, čo by niektorí vnímali ako…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, ktoré, ako, zo
 • 78
  Nový dokument dokazuje, že klimatické inžinierstvo riadením počasia (NIE „globálne otepľovanie“), ničí život a planétu oveľa viac ako COVID-19Pretože vo svete posledný rok dominovala falošná hrozba, ktorú globalisti chcú, aby sme verili, že predstavuje COVID-19, je doteraz skryté oveľa väčšie riziko pre ľudské zdravie a samotný život na tejto planéte. Vo veľmi dobre zdokumentovanom a vynikajúco vyrobenom výbušnom novom filme The Dimming (stemňovanie) od Dana Wigingtona z GeoengineeringWatch.org sú…
  Tags: a, v, na, je, sa, to, že, ako, z, zo
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Pista kennedy
Pista kennedy
3 years ago

Woow 19dni

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK