Edward Snowden: „Buďte opatrní, pretože niektoré veci, ktoré sa označujú ako konšpirácie, sú pravdivé.“

30/04/2021

Russell Brand nedávno uskutočnil rozhovor s informátorom NSA Edwardom Snowdenom a zverejnil jeho prvú časť.

Snowden v rozhovore spomína niečo, čo platí už niekoľko desaťročí, a to je skutočnosť, že niektoré veci, a podľa mňa veľa vecí, ktoré sa nazývajú konšpiračná teória, sú v skutočnosti pravdivé.

Musíme byť opatrní a skutočne využívať svoje schopnosti kritického myslenia. Celý rozhovor si môžete pozrieť nižšie.

Samotná fráza „konšpiračný teoretik“ bola použitá v roku 1967 v utajovanom dispečingu CIA, ktorý obsahoval pokyny, ako manipulovať a riadiť verejnú mienku. Zdá sa, že to bol spôsob, akým sa fráza dostala na verejnosť. Vytvorili túto frázu a založili ju na vyčlenení nesúhlasiacich s oficiálne stanovenými názormi.

Dokument bol vydaný v dôsledku atentátu na JFK, keď bolo vznesených veľa obáv z toho, že bez ohľadu na to, v akej miere bola v tom čase opodstatnená úvaha na základe určitých dôkazov, bola zosmiešňovaná.

Posmievanie sa niečomu, bez ohľadu na to, koľko dôkazov obsahuje, bolo bežné, najmä dnes. Toto je nástroj „psychologickej vojny“ a je to na dennom poriadku.

Odtajnené dokumenty z archívov CIA vo forme listu z pracovnej skupiny CIA adresovanej riaditeľovi CIA v tom čase detailne popisuje úzky vzťah, ktorý existoval medzi CIA a mainstreamovými médiami.

Predstavte si, aké to je dnes.

V dokumente sa uvádza, že pracovná skupina CIA „má teraz vzťahy s reportérmi zo všetkých hlavných telekomunikačných sietí, novín, spravodajských týždenníkov a televíznych sietí v krajine“ a že „to nám pomohlo zmeniť niektoré príbehy „zlyhania spravodajskej služby“ na úspechy spravodajskej služby” a prispelo to k presnosti nespočet ďalších.“

Ďalej vysvetľuje, ako agentúra „presvedčila novinárov, aby odložili, zmenili, zadržali alebo dokonca zrušili príbehy, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť záujmy národnej bezpečnosti alebo ohroziť zdroje a metódy“.

Národná bezpečnosť sa dnes podľa môjho názoru stala zastrešujúcim pojmom na ospravedlnenie prijatých opatrení, ako aj utajenia okolo nich, vykonávaných pod zámienkou dobrej vôle na utajenie informácií a zosmiešňovanie všetkého, čo ohrozuje určité vládne, podnikové a / alebo politické programy.

To je dôvod, prečo sú ľudia ako Julian Assange, myslím si, umlčaní a uväznení. Sú to hrdinovia modernej doby.

V súčasnosti sú informácie hrozbou, najmä informácie, ktoré odhaľujú neetické a nemorálne kroky vlád.

Jedným z najlepších príkladov predchádzajúcich konšpirácii, ktoré sa ukázali ako pravdivé, môže byť masový dohľad, ktorý odhalil Snowden a ďalší pred ním. Posledným príkladom by bola existencia UFO, ďalším skvelým príkladom by mohol byť terorizmus pod falošnou vlajkou.

Je ich veľa a tento typ psychologickej vojny a túžba manipulovať s vedomím človeka, ktorú možno tiež považovať za „konšpiračnú teóriu“, stále trvá.

Dobrá správa je, že ľudia sa „prebúdzajú“ s týmto typom manipulácie vedomia. Rovnako ako 11. september, covid pandémia skutočne slúžila ako katalyzátor pre viac ľudí pri spochybňovaní ľudských skúseností a toho, prečo žijeme tak, ako žijeme.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Nový dokument dokazuje, že klimatické inžinierstvo riadením počasia (NIE „globálne otepľovanie“), ničí život a planétu oveľa viac ako COVID-19Pretože vo svete posledný rok dominovala falošná hrozba, ktorú globalisti chcú, aby sme verili, že predstavuje COVID-19, je doteraz skryté oveľa väčšie riziko pre ľudské zdravie a samotný život na tejto planéte. Vo veľmi dobre zdokumentovanom a vynikajúco vyrobenom výbušnom novom filme The Dimming (stemňovanie) od Dana Wigingtona z GeoengineeringWatch.org sú…
  Tags: a, v, na, je, sa, to, že, ako, zo, sveta
 • 95
  Vedci úspešne uskutočňujú „transplantáciu pamäte“ medzi živými organizmamiTestovanie na zvieratách je nesmierne srdcervúce. Všetky bytosti sú podľa môjho názoru inteligentné, emotívne a majú schopnosť hlboko pociťovať. Celý život na tejto planéte je v mnohých ohľadoch taký podobný. V dnešnej dobe sú žijúce formy života chované na experimentovanie a konzumáciu. To nielen poškodzuje bytosť v tom, čo by niektorí vnímali ako…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, ako, zo, sveta
 • 94
  Nórska vláda obvinená zo zločinov proti ľudskostiSkupina vedcov z Nórska podala žalobu proti covidovej politike.Nórska vláda je žalovaná za zločiny proti ľudskosti.Správa o tom bola zaslaná na policajnú stanicu v Ålesunde .Kópia správy sa v súčasnosti zašle Medzinárodnému trestnému súdu a potom sa zverejní na internete.Nižšie nájdete preloženú nórsku verziu správy zaslanú polícii.Oficiálny dokument (v nórčine) si môžete stiahnuť tu . (Keď…
  Tags: a, na, sa, v, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK