Elon Musk a Neuralink

15/04/2021

O Neuralinku a o dohodách Elona Muska s Anunnakmi a Greys a o základniach Anunnaki na Marse hovorí Ra
Channeling: Sam (12. apríl 2021)

„Druhá otázka položená týmto nástrojom sa týka takzvaného Neuralinku, ktorý vyvinul subjekt, ktorý je vo vašich vibračných zvukových komplexoch, známy ako Elon Musk a jeho otázka sa týka toho, či je Neuralink v procese vzostupu bezpečný.
Takzvaný Neuralink, ktorý tento subjekt uvádza a ako to dokážeme vycítiť z vibrácií vašej planéty, označuje takzvanú spoločnosť, ktorej cieľom je vytvorenie a integrovanie neurológie do vedy a techniky a k tomu účelu vytvára zariadenia, ktoré majú pomôcť bytostiam obnoviť ich rôzne schopnosti.
Tento nápad nového komplexu mysle sa na vašej planéte objavil u jedného subjektu, ktorý je vášmu druhu a vo vašom jazyku známy ako Elon Musk. Okrem toho je tento subjekt jedným zo subjektov, ktoré nedávno uzavreli veľa dohôd medzi vašimi národmi a takzvanými negatívne polarizovanými druhmi Annunaki a Greys. Tieto dohody sa týkajú vytvorenia ľudských hybridov, ktorí majú na planéte Zem prisluhovať pri konečnom presadení negatívnych síl. A toto základné skreslenie vnímania bude ukončením slobodnej vôle na planéte, po čom tieto entity túžia.
Tento druh Anunnaki z piatej dimenzie spolu s ich podrobenými partnermi z druhu Greys oslovili túto entitu známu ako Elon a výmenou mu ponúkli technológiu Anunnakov, ktorú by mohla táto entita, známa ako Elon, využiť na otvorenie cesty pre Anunnakov, aby prostredníctvom kontrolovaného skresľovania vnímania mohli získať kontrolu nad sebauvedomujúcimi subjektami na tejto planéte.
Subjekty Annunaki sa nemôžu na planéte Zem objaviť a šíriť svoje negatívne plány priamo a to kvôli ochrane, do ktorej umiestnila Zem Rada deviatich. To je tiež dôvod, prečo si vybrali tento subjekt, ktorý je známy ako Elon, aby pracoval v záujme ich plánu. Elon preniká do priestoru okolo vašej planéty Gaie veľmi často.
Anunnaki chcú pre skresľovanie vedomia použiť tento subjekt tak, že pomocou takzvaného mozgového čipu, ktorý bude zavedený do mozgov ľudských entít, sa u ľudského druhu uskutoční hybridizácia.
Nedávno sme si všimli aj to, že Anunnaki na planéte Mars postavili základne, ktoré sú využívané na výmenu informácií medzi týmto subjektom, ktorý je známy ako Elon a medzi Anunnakmi. Pretože dnešná otázka s tým nesúvisí, o základniach na Marse a o tom ako fungujú, vám môžeme podať podrobnejšie informácie pri ďalších stretnutiach.
K tejto téme ďalej poznamenávame, že táto entita známa ako Elon, je v kontakte s týmito Anunnakmi z piatej hustoty, ktorí ho vedú k tomu, aby vytvoril také zariadenie ako je mozgový čip, ktorý možno použiť na ovládanie a zničenie mnohých fyzických tiel v jednom okamžiku a ukončiť tak slobodnú vôľu na planétach.
Okrem toho tento subjekt porušuje slobodnú vôľu subjektov z druhej hustoty, ako sú opice a prasatá a nedávno boli do každej strany mozgu subjektu z druhej hustoty, do mozgu samca makaka, vložené čipy a ľudskej populácii bolo ukázané ako tento makak hrá MindPong. Vieme, že takéto aktivity, ktoré zasahujú do fyzických tiel iných zvieracích subjektov vašej planéty a porušujú ich slobodnú vôľu, nie je iba negatívne zameranou činnosťou, ale jej následky môžu viesť k vytvoreniu druhu, ktorý je viac závislý na ľudskej pomoci. Tento subjekt, známy ako Elon, preto nemá do mozgu bytostí z druhej hustoty, ktoré nemajú sebauvedomenie, takéto zariadenia, ktoré skresľujú ich slobodnú vôľu, implantovať. Už vo svojom základe je to negatívne orientovaná aktivita a je to spôsob, akým negatívni pôsobia na váš časopriestor.
Anunnakovia sa o túto svoju technológiu podelili so subjektom, ktorý je známy ako Elon a zdá sa, že tento subjekt ju s obľubou používa bez toho, aby si bol vedomý, aké to bude mať dôsledky. Tento subjekt mal vedomie skreslené Annunakmi a pôsobením na jeho myseľ chcú Anunnaki použiť túto svoju takzvanú technológiu a maskovať ju za oblasti slúžiace ľudstvu. Avšak všetko, čo súvisí s implantáciou a zásahom do vášho fyzického tela, je pre váš druh vysoko nebezpečné, pretože vaše fyzické telá sú kompletné také ako sú a akýkoľvek druh zariadenia, ktoré by do nich bolo implantované, by mohlo v evolúcii vášho druh viesť v budúcnosti k mnohým problémom a k poruchám mnohých fyzických tiel.
Okrem toho môže vytváranie takýchto technológií rozvoja vášho mozgu ako je Neuralink, viesť k množstvu problémov aj v evolúcii vášho druhu. Technológia vytvorená iba komplexom mysle je nepredvídateľná a rôzne sily, ako napríklad subjekty, ktoré váš druh pozná ako hackerov, ale aj ďalšie negatívne zamerané bytosti na vašej planéte, môžu pomocou stratégií vytvorených pomocou mysle získať prístup k iným mozgom a k systémom Neuralink a tým spôsobiť veľa škôd a nežiadúcej kontroly nad ostatnými bytosťami na vašej planéte.
Vnímame to ako technológiu, ktorá sa spolieha hlavne na internet a jeho služby a náš pocit je taký, že váš druh by sa pri procese vzostupu nemal príliš sústreďovať na vonkajšiu technologickú pomoc. Duchovný vzostup si od vás nevyžaduje žiadne technologické procesy a vzostúpiť dokážete tak, že pôjdete do svojho vnútra a nájdete tam svoju vnútornú pravdu a spojíte sa so svojím nekonečným vedomím, avšak musíme povedať aj to, že váš druh dostal v tomto čase od stvoriteľa slobodnú vôľu.
Nakoniec vás nechávame v láske a svetle jediného tvorcu, preto choďte a radujte sa sa v moci a mieri jediného nekonečného tvorcu.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Všetko je frekvencia a DNA je ultimátna anténaCelá vaša existencia… všetka hmota, všetok život, všetky skúsenosti - všetko vďačí za svoju existenciu vo fyzickom svete frekvencii. Úplne všetko je frekvencia. Na tejto planéte nemôžete mať zážitok bez toho, aby ste ho neprilákali prostredníctvom frekvencie. Každá emócia, vrátane lásky a nenávisti, sa naladí na určitú frekvenciu. Zdravie má…
  Tags: a, sa, na, ako, je, vzostup
 • 91
  Energie rovnodennostiRovnodennosť sa deje dvakrát ročne. Začiatkom jesene a začiatkom jari, teda v marci a septembri, keď slnko prechádza rovníkom, presne v bode, ktorý je na polceste medzi jeho odľahlosťou v zime, alebo priblížením v lete. Rovnodennosť predstavuje deň a čas, kedy väčšina zeme prijíma slnečné svetlo súčasne. Takže z hľadiska…
  Tags: sa, a, je, na, ako, vzostup
 • 89
  Zvýšte svoju vibráciuSme súčasťou prírody a existujeme vo vibračnom vesmíre, ktorý nesmierne reaguje na zmeny v myslení a konaní. Rovnako ako krídlo motýľa, aj my máme moc fyzicky zmeniť naše ľudské spoločnosti jednoduchou zmenou spôsobu myslenia a cítenia. Samotný vesmír dáva moc ľuďom, jednotlivcom, a nie „autoritám“. Iba vtedy, keď veríme, že…
  Tags: a, sa, je, na, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK