Energetický tok služieb – Ron Giles 09.11.2021

11/02/2022

Rád by som predstavil niečo, čo považujem za nový koncept – je to „Energetický tok služby“.

Keď začneme pracovať ako Humanitári, budeme čeliť jednému z najničivejších a najoslabujúcejších vedľajších produktov Ekonomického systému orientovaného na Cabalu, ktorý je založený na nedostatku, chamtivosti a konkurencii. Tým je Ekonomický systém, v ktorom chýba Kapitalizmus založený na láske.

Čo mám na mysli pod pojmom Kapitalizmus založený na láske?

Aliancia a jej sponzorovaní Humanitári prídu na pomoc.

V tejto dispenzácii Plnosti časov, do ktorej prichádzame, bolo pre Ľudstvo vydané nové nariadenie. Predtým sme boli ponechaní sami na to, aby sme z vlastnej iniciatívy dosiahli porážku temných síl, ale sily proti nám boli príliš zdrvujúce so svojimi mimozemskými technológiami, proti ktorým sa nemôžeme brániť. Vesmírne zákony, ktoré bránili anjelským silám zasahovať do ľudských záležitostí, boli len trochu uvoľnené, takže my Ľudia teraz môžeme uplatniť prísľub „Žiadajte a bude vám dané“ a dostať pomoc, o ktorú žiadame. Takže teraz majú vyššie sily, ktoré sú schopné zneškodniť odpadlícke sily zla, povolenie „Pomáhať“ nám, keď o to požiadame. Asistencia neznamená, že prídu a upracj neporiadok za nás, ale môžu pomáhať, keď nestačíme na to, aby sme veci dosiahli sami, ale musíme o to požiadať. Naše vojenské topánky v teréne dostali zbrane, ktoré našim vojakom poskytujú to, čo sa nazýva násobič síl. Zdá sa, že naša armáda požiadala o túto novú technológiu a dostala ju. Ak nepožiadame, nemôžu nám pomôcť a my pôjdeme ku dnu s potápajúcou sa loďou. Požiadali sme o pomoc a teraz pomoc prichádza. Toto je nové usporiadanie, ktoré vyhlásilo Božstvo, aby napravilo krivdy spáchané na nás. Túto pomoc priamo pociťujú naše vojenské topánky v teréne, keď nasadzujú svoje životy, aby zachránili deti. Keď je to bezpečné, my, humanisti, môžeme pomôcť pri odstraňovaní neporiadku.

Ako to my humanisti dosiahneme? Vychádzame z lásky v službe ľudstvu. Ako sa bude táto pomoc poskytovať?

Pre tých, ktorí sa pridajú k Spoločnosti víťaznej lásky, dostaneme možnosť uplatňovať správne zásady, ktoré sa nachádzajú v akčných plánoch Spoločnosti víťaznej lásky. Rodiny budú potrebovať len jedného živiteľa rodiny, aby mali život hodný života. Dostaneme možnosť pomôcť rodinám mať vlastný Rodinný dom. Dostaneme možnosť vliať kvintilióny dolárov do ekonomiky, kde bude každý človek finančne zabezpečený vo svojej osobe a rodine. Pri priemere 120 biliónov ročne v celosvetovom hospodárstve nebudú účinky dlho trvať a uskutočnia sa veľké zmeny.

Keď je láska, motivačnou silou k účasti na ekonomike, vychádzame z lásky, aby sme si navzájom slúžili. Dostaneme sa k vytváraniu „energetického toku služby“, ktorý je nákazlivý a expanzívny. Keď jeden človek dostane od druhého pomoc, aby naplnil svoj pohár až po vrch, potom má tento človek tendenciu chcieť urobiť to isté pre druhého, najmä keď zistí, kde je voda. Tam, kde sa človek predtým staral len o seba, služba druhému vytvára nový Energetický tok do spoločnosti a ekonomiky, kde sa začneme starať o blaho druhých, pretože náš pohár je plný. Nebude nám nič chýbať, pretože ak niečo chceme, jednoducho si to ideme kúpiť a stále máme dosť na to, aby sme sa podelili s ostatnými. Peniaze už nebudú takou dôležitou vecou, pretože budeme hľadať spôsoby, ako sa o ne podeliť s ostatnými. Napite sa zo svojho pohára, je plný. Nebudú medzi nami chudobní, pretože im ukážeme, kde je studňa, aby si mohli zaobstarať to, čo potrebujú k životu, ktorý stojí za to.

Dokonca aj tí, ktorí zatvrdili svoje srdce, môžu byť ohromení prúdom a hojnosťou, ktorú dostanú. A tým, že dostávajú viac, ako potrebujú, sú otvorení nájsť ďalších ľudí v núdzi. Táto synergia láskyplnej služby potom začína byť Energetickým tokom energie lásky, ktorý vzniká službou jeden druhému. Je to čistá radosť v akcii.

Vytvárame spoločnosť, v ktorej je radosť v hojnosti, pričom len málo vecí nám bráni v tom, aby sme zvýšili svoj Kvocient lásky a posunuli sa do vyšších vibračných sfér, ktoré nazývame 5. dimenzia. A ak je 5. dimenzia dobrá, možno 6. dimenzia môže byť ešte lepšia. Počul som, že existuje najmenej 13 dimenzií. Poďme preskúmať svoje limity, ak nám ešte nejaké zostali, a zistime, čo je nám, zvrchovaným deťom Božstva, vo vyšších sférach k dispozícii.

Nemusíme sa obávať tých, ktorí by nám pri prechode do novosti Zlatého veku spôsobovali problémy. Väčšina z nich bude odstránená skôr, ako začneme. Práve to teraz všetko spomaľuje. Skutočne zlí chlapíci sú už preč, pričom niektorí chodia ako dvojníci alebo klony (klauni). Títo ľudia už prešli vojenskými tribunálmi a dostali svoj trest. Aliancia teraz pracuje na bábkach, ktoré sa mávajú bez vodcu, ktorý by ťahal za nitky. Budú robiť zlé chyby, ktoré ich identifikujú ako zlé charaktery, a aj oni potom dostanú svoju spravodlivú odmenu.

Jediné, o čo žiadam, sú rovnaké podmienky, v ktorých môžeme na sebe pracovať a korigovať svoj kurz za pochodu. Nie sme dokonalí, ale sme dokonalí pre prácu, ktorú máme robiť. Božstvo vie, že to zvládneme, a keď nám Božstvo fandí, kto môže byť veľmi dlho proti nám. Sme milovaní a oceňovaní oveľa viac, než si dokážeme predstaviť, takže dokončíme svoje letové plány a presunieme sa do vzletových pozícií na pristávacej dráhe. Chcem počuť, ako veža Aliancie hovorí: „Humanitári, máte povolenie na vzlet, prajem vám šťastnú cestu a Božiu rýchlosť.“

Láska a svetlo nám všetkým

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Juan O Savin: Máme to, kam ide jeden, ideme všetci (2.časť)JUAN O' SAVIN EXKLUZÍVNY ROZHOVOR S NICHOLASOM VENIAMINOM 5-15-21 2:22:22 Nicholas Veniamin: Viete s istotou, že JFK Jr. žije? [dlhá pauza]Juan O Savin: Užite si šou. Nicholas Veniamin: (Smiech) OK. DOBRE. Je to najlepšia nápoveda, ktorú nám môžete dať? 2:22:50 Juan O Savin: Viete… všetci sme produktom určitej éry. Vyrastali sme v tieni týchto udalostí a…
  Tags: sa, a, to, je, v, na, o, správy
 • 91
  Gene Decode,Nicholas Veniamin - o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (2. časť)https://www.bitchute.com/video/g1Un9q84HkKK/ Nicholas: Donald Trump tiež povedal, že ho veľmi znepokojuje devalvácia mien a že chce mať rovnaké podmienky, aby ostatné krajiny mohli férovo súťažiť. Keď teraz vidíme meny na celom svete, ako je vietnamský dong a iracký dinár, ktoré sú veľmi podhodnotené v dôsledku toho, že sú tam menoví manipulátori,…
  Tags: a, to, je, sa, ako, na, správy
 • 90
  Juan O Savin: Všetko je o deťoch, o návrate Ameriky do starých koľají a o jubilejnom rokuV prvom rade je to všetko o deťoch: ich záchrana a vyhnanie strašného démonického satana uctievajúceho moru DS, ktorý infikoval všetky aspekty Ameriky. Potom sa Amerika a planéta vráti do starých koľají. Je to mrzutosť, keď Juan hovorí o deťoch, ale toto je hrozná pravda, ktorej musí svet čeliť. Juan…
  Tags: a, to, sa, v, je, na, o, správy
Subscribe
Notify of
guest
20 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rambo
rambo
2 years ago

Dakujem

PS
Tak toto mi urcite nezmazete. Ani polarexplorerovi ste zatial nezmazali ani jeden z jeho duchaplnych prispevkov „dakujem“

rambo
rambo
Reply to  Ivy
2 years ago

Super, dakujem za odpoved a hned vyuzijem situaciu a opytam sa preco tak promtne nereagujete (ty a Daniel) aj na trochu „negativne“ komentare, ktore nie su vobec negativne, ale uuuuplne normalne kriticke kde sa ludia pytaju na veci, ktore vam asi nepasuju do kramu a clovek len zostava so sankou dole ze o co tu vlastne ide….

Teraz sa ale smrtelne vazne chcem opytat ci to naozaj vam pasuje len take suche dakovanie?! Nastastie su tu ludia, ktori sa daju citat a vidno na nich, ze rozmyslaju.

Este jedna vec…. zrusili ste lajky a dislajky… ja si velmi dobre pamatam ako tam polarexplorer s tym jeho „dakujem“ maval pravidelne viac dislajkov a prave ten „dotycny“ ktoremu to polarexplorer tak vysvetlil maval bezne skore 10:1.

PRAVDU NEUMLCITE!!!!!!!!

rambo
rambo
Reply to  Ivy
2 years ago

Takze k tomu ako maval dotycny skore 10:1 som sa nedocital nic…. zato si sa chytila tych dislajkov… klasika :))
Ale nevadi
DAKUJEM za cas.

PS1
To lajkovanie malo nieco do seba, lebo tam bolo vidno nazor na koment od VELA ludi a nie len od teba a Daniela. Vy nemate ziadny patent na rozum

PS2
Ak sa tu chces stazovat ze nemas cas tak to nerob. Si myslis ze ja tiez nic ine nemam len sem chodit citat KLAMSTVA ako napr. ze v Seefelde in Titol ( Austria) boli vypadky el.energie? To, ze tam neboli ziadne vypadky mam od ludi co tam ziju roky!!!!
Sam som tam bol niekolko krat!!

Potom ako mam verit ostatnym veciam?

Pre Daniela:
Tie pravidla citat nemusim, ja viem aj sam.

Zelam vela trpezlivosti s vysporiadanim sa v situaciach ked vam niekto nadstavi zrkadlo.
Vy to riesite zablokovanim,… to je take Drzime liniu….

polarexplo
polarexplo
Reply to  rambo
2 years ago

Hádať sa v dnešnej dobe o nepodstatných veciach nemá význam. Bývam v malej dedine, ktorá je napájaná zo štyroch transformátorov a keď sa ma opýtate či mi išla elektrina poviem áno, keď sa opýtate suseda o ulicu ďalej, čo je napájaný z iného transformátora povie nie, tak sa môžete hádať do bezvedomia, že v dedine nešla/išla elektrina. Keď sa pozriem na veľkosť Seefelde v Tirolsku, tak určite bude napájaná z viacerých transformátorov. Tak je dosť možné, že niektorí mali elektrinu, iní zase nemali. Sú podstatnejšie veci na práci, ako riešiť maličkosti. Ivy a Daniel nemajú časové možnosti zisťovať, či je všetko na 1000% pravda (na správach pracujú vo svojom osobnom voľne bez akejkoľvek finančnej kompenzácie – príspevky pokryjú tak náklady na server). Z každej strany či už od bielych, alebo čiernych klobúkov prebieha určitá dezinformačná vojna, tak sa v niektorých veciach dá ľahko stratiť. Prosím, aby niektorí komentujúci mali porozumenie, že Ivy a Daniel sú tiež len ľudia z mäsa a kostí a sú taktiež omylný. Občas sa stane, že niektoré správy nie sú presné, ale čakať, ako sup a ihneď vyskočiť a útočiť na nich pre nepodstatné veci , to si môžete odpustiť.

Daniel
Admin
Reply to  polarexplo
2 years ago

Je potešujúce tu vidieť uvedomelé a rozumné komentáre, ďakujem 🙂 O tom ako prijímať obsah bol článok len nedávno: https://qanon.sk/ako-prijimat-obsah-stranky/

A pokiaľ Rambo chce, môže obvolávať ľudí po celom svete a zisťovať, či je každá jednotlivá správa 100% pravda 😊 (samozrejme v rámci voľného času)

Daniel
Admin
Reply to  rambo
2 years ago

Pretože na negatívne komentáre väčšinou nemá cenu reagovať, záleží od toho či sú skutočne nejako hlbšie mienené alebo si tu dotyčný iba prišiel do nás kopnúť a vyliať si na svet svoj negativizmus. A poviem vám, že vy ste ten druhý prípad.. Nepíšeme nadarmo tie úvahy a netriedime pracne tie správy, aby bolo všetko vysvetlené. Poslal som vám tu link na pravidlá komentovania. Ak tomu nedokážete pochopiť, tak už vám viac k tomu nemám čo povedať. Navyše je naozaj primitívne sa tu dohadovať o našich pravidlách komentovania. Ak nedokážete prehltnúť, že tu nestrpíme rýpalov, nemusíte tu predsa chodiť. A ako tu niekto písal, poďakovanie je klasická výmena energií a pokiaľ vám to prekáža, niečo je skutočne zle.. Stále opakujem, že byť prebudený nie je o tom, čo viem, ale kým som. Skúste sa nad tým zamyslieť.

Daniel
Admin
Reply to  rambo
2 years ago

Polarexplorer nemal jediný negatívny komentár… Či máme mazať ďakovné komentáre, aby ste boli spokojný?

Pravidlá kopírovania obsahu a komentovania

zuzana.
zuzana.
2 years ago

Nevím, proč někomu vadí poděkování. Nedávno jsem dělala překlad video-rozhovoru, týden v kuse vždy po práci a vyšlo mi z toho 17 listů A4!!! Text byl zveřejňován po 7 částech na FB a poděkovali mi 3 lidi – slovy tři! Byla jsem šťastná jak blecha, že někdo ocenil tu dřinu a můj čas.
Poděkování je 1) slušnost a 2) je to energetická výměna.
Takže když někoho irituje poděkování, měl by se asi nad sebou zamyslet, proč mu to vadí.

Daniel
Admin
Reply to  zuzana.
2 years ago

Presne tak

polarexplo
polarexplo
Reply to  zuzana.
2 years ago

zuzka súhlasím, také jednoduché slovo a akú silu má. Ľudia, ktorým vadí dané slovo majú nejaký problém vo svojej duchovnej sfére. Nedokážu prijímať vysoké vibrácie, a všetko čo vyžaruje vyššie vibrácie ich privádza až do zúrivosti.
Ja si plne uvedomujem aká náročná práca je nájsť dôležité dáta a nie to ich ešte preložiť. Koľko úsilia sa musí na to vynaložiť a to ešte v dnešnej ťažkej dobe, kde už každý melie z posledného a je na pokraji vyhorenia. A potom sa nájde nejaký parazit, čo sa bude neustále navážať, osočovať, trolovať a dookola omieľať, že sa nič nedeje. Možno len stačí plne otvoriť oči a začať sa dívať na svet. Na takých požieračov energie je aj škoda reagovať, zbytočne plytvať svojou konštruktívnou energiou, ktorú môžete využiť pre iných ľudí, ktorí si to zaslúžia.

Ďakujem Ivy, Danielovi a všetkým, ktorí pomáhajú, kde sa len dá. V dnešnej dobe je to veľmi nedocenená práca, ktorú vykonávajú.

PS: rambo, neviem aké komentáre si napísal, keď ti neprešli, ale zrejme to nebolo nič konštruktívne, možno niečo, čo by len niekomu ublížilo. Chápem, že veľa patriotov je na pokraji síl, že nevidia vytúžený cieľ, že sa podľa nich nič nedeje, sú plne frustrovaný a obviňujú koho môžu, aby si nejako uľavili. Musíš zmeniť svoj negatívny smer, lebo ťa to pohltí a nedopadneš dobre. Mal som kolegu, plne prebudeného, vedel o všetkom, ale nevidel to svetlo na konci tunela a tak aj dopadol. Tá jeho negatívna energia ho nakoniec zabila, nedopadni ako on.

rambo
rambo
Reply to  polarexplo
2 years ago

Dakujem ti za slova.
Konecne nieco dlhsie od teba 🙂 keep going
Iba jednu jedinu vec. Vidiet veci z kritickeho pohladu nie je negativita. Prave tam sa moze zacat debata a prebratie veci z roznych uhlov. Ja som clovek co dokaze priznat chybu a aj sa ospravedlnit, ale ked mi niekto bude tvrdit ze v Seffeld in Tirol, Austria boli vypadky energie a viem na 1000% ze ziadne neboli, tak tam uz nie je o com….
Prajem ti vela zdravia a stastia

tauri
tauri
2 years ago

Kdyby někoho zajímal onen blacklist restaurací, kde všude vyžadovali tečku, google nic nenajde, tak tady je:
https://blacklists.cz/

tauri
tauri
2 years ago

Mohu poprosit o vysvětlení, proč mi byl smazán můj komment o restauracích, kde nevyžadovali/nevyžadují očkovací průkazy? Děkuju

tauri
tauri
Reply to  tauri
2 years ago

Už vidím chybu, normálně se komment odešle, text vidím, ale po nějaké době zmizí. Pokud napíšu další komment, tak se ukáže onen původní text, ale až pak se ukáže, že je určen ke schválení..
Dobré by bylo, kdyby se rovnou ukázal, že se musí schválit.
Nebo by bylo dobré nastavit dobu ke smazání kommentu třeba na 1 minutu, aby se dal text buď upravit, nebo smazat.

Daniel
Admin
Reply to  tauri
2 years ago

Niekedy to pošle na schválenie. Možno kvôli linku

tauri
tauri
Reply to  Daniel
2 years ago

Jasný, díky za info.

Daniel
2 years ago

Presne ako hovoríte!🤝

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK