Exkluzívne od generála Flynna: 5 lekcií, ktoré som sa naučil, keď deep state išiel po mne a mojej rodine

13/03/2021

Nemusíte dlho sledovať správy, aby ste zistili, že Amerika sa rýchlo mení. Pokles nadol sa dá nájsť nielen v našom vedení, ale aj v posúvajúcich sa definíciách toho, čo je správne a čo zlé, slepo prijímaných mnohými Američanmi v súčasnosti. Naši vodcovia nás presviedčajú, že tieto meniace sa hodnoty sú nevyhnutné a že sú dobré. Preto sa im hovorí „progresívne“.

Avšak pre tých z nás, ktorí stále veria v nesmrteľné pravdy, na ktorých bola založená Amerika, je ich takzvaný „pokrok“ prinajmenšom alarmujúci. Je smutné, že niektorí umožnia, aby tento poplach prerástol do porazenectva. Odvrátia svoju tvár od bitky pred nami v nádeji, že nájdu miesto, kam by mohli ustúpiť.

Tým, ktorí by uprednostnili ústup, alebo odovzdanie pred bojom, vám kladiem jednu jednoduchú otázku:

Ak padne Amerika, kam pôjdete? Kam pôjdete, aby ste našli iný národ, ktorý poskytuje príležitosti a individuálne záruky života, slobody a hľadania šťastia? Kde nájdete národ, ktorého zakladajúce dokumenty zaručujú vládu ľudu a pre ľudí? Pomenujte miesto, ktoré ponúka vám a vašej rodine to isté alebo viac ako naše Spojené štáty americké. Odpoveď je jednoduchá: Takéto miesto neexistuje.

Napriek nášmu poklesu je Amerika stále najlepším národom na zemi. Toto je naša zem, to sú naši ľudia, sú to naše mestá, štvrte a ulice. Toto je naša krajina. Aj keď je boj o dušu Ameriky pred nami tvrdý, nemôžeme si dovoliť odvrátiť zrak v nádeji, že nájdeme útočisko. Žiadne nebudú.

Boh mi umožnil vydržať roky trvajúce ťaženie ľavice na zničenie mňa a mojej rodiny. Chceli, aby som slúžil ako príklad každému, kto by sa vzoprel zakoreneným byrokratom z močiara. Napriek ich maximálnemu úsiliu stojím pred vami ako živý dôkaz, že víťazstvo je absolútne možné. Samotná skutočnosť, že sme sa tu dnes zhromaždili ako americkí občania, ktorí môžu slobodne hovoriť a pokojne sa zhromažďovať, by nás mala naplniť nádejou. Nádej však nie je plán prežitia. Nádej nikdy nevyhrala vojnu, ani mier na domácom fronte. V tomto článku je mojím dnešným zámerom podeliť sa s vami o niekoľko ponaučení, ktoré som si vzal v boji proti temným silám, ktoré náš národ dodnes ohrozujú.

Pri boji za pravdu je najdôležitejším východiskovým bodom dobrá základňa v samotnej Pravde. Mám na mysli Pravdu s veľkým P, v zmysle „Ja som cesta, pravda a život.“ Viera v Boha je podstatnou súčasťou boja za obnovenie americkej veľkosti. Naša osobná viera je neoddeliteľne spojená s našimi osobnými slobodami.

Alexis de Tocqueville, veľký francúzsky autor prelomového diela „Demokracia v Amerike“, napísal: „Po mojom príchode do Spojených štátov bola náboženská stránka krajiny prvou vecou, ​​ktorá ma zaujala …„Američania kombinujú vo svojich mysliach pojmy kresťanstvo a sloboda tak dôverne, že je nemožné dosiahnuť, aby počali jednu bez druhej.“

De Tocqueville má úplnú pravdu. Pred založením Ameriky žiadny dokument na svete priamo nespájal individuálne práva občanov s ich jedinečnou hodnotou a autonómiou pred všemohúcim Stvoriteľom. Nemali by sme sa snažiť pripomínať ochotu našich zakladateľov zložiť sľub za svoje životy, šťastie a posvätnú česť bez toho, aby sme uznali vieru, ktorá slúžila ako základ pre takúto smelosť. Viera a sloboda nemôžu byť nikdy oddelené jeden od druhého.

Ak si prajete mať v boji za Ameriku smelosť, ako to robili naši Otcovia zakladatelia, verte v Všemohúceho Boha. Dôverujte v jeho moc ako váš meč a štít. Musím sa priznať, že len zriedka nosím svoju vieru na rukáve, ale boj s deep state ma naučil, aký oddaný je náš Boh. Boh ma nikdy neopustil, ani keď ma opustilo toľko mojich priateľov a kolegov. Prechádzanie týmito skúškami ho v skutočnosti iba priblížilo. Urobte si dnes z viery podstatnú súčasť svojej bojovej stratégie. Keď sa zakotvujeme vo viere, musíme sa zakotviť aj v odkazoch našich otcov zakladateľov. Ak si máme uchovať odkaz takých veľkých mužov, ako sú George Washington, John Adams a Patrick Henry, musíme vedieť, za čo sa postavili.

Ktokoľvek sa môže dozvedieť viac o založení nášho národa. Začnite jednoducho. Kedy ste si naposledy prečítali ústavu alebo vyhlásenie nezávislosti? Máme tendenciu zabúdať na to, aké ľahké je čítať ústavu od začiatku do konca. Zákon o dostupnej starostlivosti prezidenta Obamu mal viac ako 314 000 slov, ale dokument, ktorý formuje celý náš vládny systém, má iba 4500 slov. Priemerný Američan to dokáže prečítať za pol hodinu. Samozrejme, ak sa skutočne chceme dostať do zmýšľania našich Otcov zakladateľov, musíme siahnuť hlbšie. „Federalistické noviny“, de Tocquevillova „Demokracia v Amerike“, Paineov „Common Sense“ a spisy Johna Locka – to všetko stojí za prečítanie.

Americká koncepcia bola skutočne zázračná, ale ani zďaleka nebola náhodná. Muži, ktorí sa stretli vo Philadelphii, boli odvážnymi mužmi viery a charakteru, ktorí riskovali všetko, aby „zabezpečili požehnanie slobody“. Musíme sa dozvedieť o ich obete a musíme si ju ctiť.

Veľký pamfletista Thomas Paine vo svojej „Americkej kríze“ výrečne napísal, že „To, čo získame príliš lacno, si vážime príliš málo; jedine drahocennosť dáva každej veci svoju hodnotu. Nebo vie, ako dať svojmu „tovaru“ cenu; a bolo by skutočne čudné, keby taký nebeský tovar ako sloboda nemal byť vysoko hodnotený. “

Tieto slová boli prečítané celej kontinentálnej armáde na príkaz generála Georga Washingtona, ale aj dnes platia pre nás rovnako. Sloboda si vyžaduje obete každej generácie. Keď staviame na našej viere a jasnom porozumení našich zakladajúcich dokumentov, nesmieme nikdy zabudnúť na dôležitosť našej rodiny v hľadisku pravdy. Keď po mojom boku nestál nikto iný, bola tam moja manželka Lori, rovnako ako je tomu odvtedy, čo sme sa stretli v 13 rokoch. V roku 1981 som sa oženil so svojím miláčikom zo strednej školy a bolo to jedno z najlepších rozhodnutí, aké som kedy urobil.

Lori bola mojou skalou na mori neistoty. Rovnaká sila charakteru a presvedčenia, ktorá z nej urobila úžasnú manželku z armády, ju tiež vybavila, aby odolala politickým bitkám za posledných pár rokov. Ona je moja najlepšia kamarátka. Rátam s tým, že som nad mieru požehnaný, že ju mám po svojom boku.

Existuje dôvod, prečo sa sily temna tak veľmi snažia vykoreniť rodinu, ako ju poznáme. Vidia, aké silné môže byť rodinné puto, takže ho chcú predefinovať, oslabiť a nahradiť závislosťou od štátu. Nemôžeme im dovoliť, aby zničili rodinu. Pokiaľ budú manželstvá a rodiny silné, sloboda bude mať vždy bojovú šancu. Nikdy nepripúšťajte tých, ktorí hovoria, že vedia vychovávať vaše deti lepšie ako vy. Boh zveril starostlivosť o deti rodičom, nie vládam.

Ako slávne povedal Ronald Reagan: „Sloboda je krehká vec a nikdy nie je viac ako jednu generáciu od zániku.“ Pri výchove svojich detí si vezmite Reaganove slová k srdcu. Váš dnešný boj za slobodu nebude nič znamenať, ak si ju ďalšia generácia nebude vedieť udržať. Nemyslite na to, že boj za ochranu našich rodín je odlišný od nášho boja za záchranu Ameriky. Boj za ochranu rodiny je základným kameňom nášho boja za záchranu Ameriky. Je nepravdepodobné, že čokoľvek iné v živote urobíte bude rovnako dôležité, alebo zmysluplné.

Keď sa znova pozrieme na našich predkov, vidíme, že konali odvážne v záujme budúcich generácií. Vidíme ich záujem o svoje deti a deti ich detí vo všetkom, čo hovorili a robili. Benjamin Franklin naliehal na ratifikáciu ústavy USA s odôvodnením, že „kvôli nášmu potomstvu budeme konať srdečne a jednomyseľne pri odporúčaní tejto ústavy, nech sa bude náš vplyv kdekoľvek rozširovať a obrátime naše budúce myšlienky a snahy k prostriedkom, ako ju mať dobre podané. “ Keď bojujete za Ameriku, nezabudnite, že bojujete za svoju rodinu (mamy, otcovia). Urobte z toho vedúce svetlo, keď bojujete proti silám temnoty.

Po vybudovaní významu rodiny na základe viery a založenia musia vlastenci prísť na to, aby videli dôležitosť skutočného priateľstva. John Adams nazval priateľstvo „jednou z charakteristických sláv človeka“ … od toho očakávam, že dostanem hlavné šťastie môjho budúceho života. “

Keď som sa stal obľúbeným terčom ľavice pre zločin pomáhania kandidátovi Trumpovi získať prezidentské kreslo v USA a potom som pôsobil ako jeho prvý poradca pre národnú bezpečnosť, opustili ma mnohí, ktorí hovorili, že sú mojimi priateľmi. Tí, s ktorými som predtým trávil čas, zrazu prestali volať, písať si správy a komunikovať so mnou a mojou rodinou. Až keď som ich najviac potreboval, odhalili ich skutočné farby. Úprimne povedané, cítil som sa zradený.

Napriek tomu som počas týchto temných dní zistil, že mám viac priateľov, ako som si kedy uvedomoval. Listy sa začali sypať zo všetkých kútov národa, v niektorých prípadoch aj z celého sveta. Tieto listy, veľa z nich od kresťanov a vlastencov, s ktorými som sa nikdy nestretol, obsahovali slová povzbudenia, prostriedky na moju právnu obranu a modlitby za mňa v mojich najtemnejších hodinách. Boli to vyjadrenia skutočných priateľov. Tieto tisíce priateľov ma dojali natoľko, že som si dal za svoju misiu poďakoval všetkým. Ich listy si dodnes vážim.

Možno nedostanete tisíce povzbudzovacích listov ako ja, ale teraz by ste sa mali zamyslieť nad tým, kto sú vaši skutoční priatelia. Ak sa chystáte bojovať za slobodu, musíte si položiť otázku, či ľudia, na ktorých ste závislí, budú s vami, keď to bude ťažké. Pamätajte, že nie ste sami. Existuje mnoho ďalších Američanov ako sme my, ktorí chcú brániť naše veľké národné dedičstvo, ale tí, ktorí stoja proti nám, sa chcú rozdeliť, aby nás dobyli. Nenechajte ich ujsť. Nájdite svojich skutočných priateľov a odvážne s nimi stojte. Tento boj môžeme vyhrať, ak budeme spolupracovať.

Doteraz som vám hovoril o dôležitosti viery, zaoberal som sa zakladaním nášho národa a hovoril som o význame rodiny a hodnote skutočného priateľstva. Toto sú prvky, ktoré som považoval za nevyhnutné, keď sa zdá, že všetko ostatné je naskladané proti vám. Teraz by som rád hovoril o boji.

Amerika dnes potrebuje bojovníkov. Potrebujeme tých, ktorí povedia, ako povedal prezident Andrew Jackson: „Narodil som sa pre búrku a pokoj mi nevyhovuje.“

Potrebujeme tých, ktorí sa postavia proti neúspešným marxistickým ideológiám , ktoré napadli hlavný prúd nášho vedomia ako sieť dusiacich sa viníc, ktoré sa snažia uškrtiť mocný americký dub.

Tieto vinice sa prejavujú prostredníctvom:

 • Cenzúry sociálnych médií pri bezplatnej výmene nápadov
 • Hlavné správy, ktoré smerujú k riadeniu myšlienok
 • Politická korektnosť určená na vynútenie dodržiavania správania
 • Selektívne uplatňovanie a zbrojenie tých ideálov, zákonov a inštitúcií, ktoré nás majú chrániť
 • Rozsiahle útoky na rodinu a na samotné vlastenectvo

Tieto problémy sú veľkými problémami, ale nemusíte byť nejaká D.C. superstar, aby ste boli súčasťou riešenia. Víťazstvo je možné dosiahnuť koordinovaným úsilím mnohých ľudí, ktorí konajú malé, ale odvážne vlastenectvo. Začnite tým, že oslovíte svoje okolie. Buďte otvoreným hlasom vo svojej cirkvi/komunite. Budete prekvapení, koľko sŕdc a myslí je možné ovplyvniť iba tým, že budete pokojne, inteligentne a s úctou prezentovať hľadisko mimo toho, čo sa hovorí v bežných správach.

Ďalej si ako svoj cieľ stanovte miesto, kde sa akcia koná. Bežne sa hovorí, že „históriu tvoria tí, ktorí sa objavia.“ Nájdite si čas a choďte na schôdzky na radnicu. Zúčastnite sa stretnutí miestnych školských rád. Spoznajte zákonodarcov vášho štátu a majte prehľad o tom, čo sa deje v hlavnom meste vášho štátu.

Nesťažujte sa len na to, ako voľby neprebiehajú spravodlivo. Staňte sa súčasťou riešenia podaním petície, alebo lobovaním na akejkoľvek politickej úrovni, ktorá vám vyhovuje na posilnenie zákonov o volebnej integrite. Kontaktujte miestny okrsok strany o dobrovoľníctve ako pozorovateľ volieb. Pamätajte, že najmocnejším úradom na svete nie je prezident Spojených štátov, ale v ktorýkoľvek daný volebný deň je to odhodlaný a vlastenecký okrskový dobrovoľník. Ak vaši miestni úradníci odmietnu stáť za tým, čo je správne, použite ultimátnu zbraň aktivistu na miestnej úrovni. Povedzte im, že kandidujete proti nim a neustúpite.

Každý politik na každej úrovni sa nebojí ničoho iného ako možnosti straty svojej moci. Aj keď sú vo vašom meste, alebo okrese šance proti vám, silný tlak konzervatívcov môže vašim úradníkom zabrániť, aby v budúcnosti blúdili príliš doľava. Akokoľvek sa rozhodnete zapojiť, urobte rozhodnutie dnes. Amerika potrebuje vojakov v boji za slobodu.

Nikto nás nepríde zachrániť pred našimi problémami. Niektorí si myslia, že súdnictvo vyrieši všetky naše problémy, ale v najlepšom prípade sa osvedčili ako nespoľahlivé. Namiesto čakania na to, či za nás bude bojovať niekto iný, musíme byť ochotní túto prácu odviesť sami.

Sily zhromaždené proti nám sú veľké. Majú na svojej strane peniaze, moc a privilégiá. Chcú strčiť krk každého pracovitého Američana do jarma poddanstva a daní. Chcú prinútiť naše ústa k náhubku cenzúry veľkých technológií a zrušiť kultúru . Chcú nám vziať naše deti a prinútiť ich, aby sa pozerali skôr na vládu Veľkého brata, ako na tých, ktorí ich skutočne milujú. Napriek všetkým svojim plánom a moci môžu byť sily temna stále porazené.

Kamarát mi nedávno poskytol nový zaujímavý pohľad na známu kapitolu amerických dejín. Pamätajte, že generál George Washington velil malej skupine vlastencov proti najväčšej vojenskej sile na planéte. Môj priateľ povedal: „Jeho kontinentálna armáda bola britskými štamgastmi prekonaná výcvikom, streľbou a bolo ich viac v číslach. Červenokabátnici boli tvrdou a disciplinovanou armádou, s ktorou sa dobrovoľníci Washingtonu nemohli porovnávať. „Kolónie boli počas vojny rozdelené.“ Kongres bol počas najkritickejšieho obdobia prakticky nefunkčný. A v neslávne známom zimnom tábore z roku 1778 vo Valley Forge sa washingtonská armáda 11 000 mužov takmer rozpadla od hladu, chorôb a odrádzania vlastnými! “

Všetci vieme, ako sa príbeh skončil. Napriek všetkému Američania porazili Britov a vytvorili najväčší národ vo svetových dejinách. Nebolo to šťastie, ale božská Prozreteľnosť. Prezident Washington neskôr obvinil svojich spoluobčanov, že „Nemali by sme byť menej presvedčení, že v prípade národa, ktorý nerešpektuje večné pravidlá poriadku a práva, ktoré ustanovilo samotné nebo, možno očakávať priaznivý úsmev z nebies.“

Ako dnešní vlastenci bojujeme za tie isté „večné pravidlá poriadku a správnosti“. Bez ohľadu na to, čo ktokoľvek hovorí, charakter spravodlivosti sa nezmenil. Tieto pravidlá boli ustanovené pred založením sveta, potvrdené našimi skvelými Otcami zakladateľmi a udržiavané každou americkou generáciou až do tejto kritickej kapitoly našej histórie. Budete v hre o tieto večné pravdy, budete so mnou teraz bojovať za slobodu?Budete sa rátať medzi tých, ktorí sa dostatočne starali o to, aby pochodeň slobody odovzdali novej generácii, kým ešte horí jasne? Nemôže dôjsť k nijakému ústupu ani k vzdaniu sa. Ako som sa už predtým pýtal, kam pôjdete, ak Amerika padne?

Naše bojisko je tu. Náš štít je viera. Náš meč je pravda. Víťazstvo je naše, ak sa neskryjeme pred zlom a útlakom. Zapojíte sa do boja? V záujme našich detí a vnukov sa modlím.

Boh žehnaj Ameriku.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 85
  Pohľad Rudolfa Steinera na sprisahanie okultných skupín proti skutočnej budúcej duchovnej úlohe SlovanovVerejnosť je naučená reagovať na slovo "konšpirácia" zo smiechom. Inými slovami, konšpirácia je pre hlupákov a samotárov a nemala by sa brať vážne. Týmto spôsobom, keď médiá spájajú pojem konšpirácie s marginálnymi alebo extrémnymi prvkami, skutoční konšpirátori zostávajú nepovšimnutí.Toto je dôležitý bod… Skutočné sprisahania politikov, FBI, lobistov, tabakových spoločností, Big…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, ako, správy
 • 85
  Správy 19.11.2021Zlo nezvítězí, i kdyby ho nyní opět dovedli do extrému.Vždy mějte na paměti, že už prohráli, i když je to pro mnohé navenek nepostřehnutelné. Nic není takové, jak se zdá.Několikrát nám bylo řečeno, že se ještě více setmí.Když se zdá, že je to nejbeznadějnější, náhle přijde okamžik, kdy se jasně…
  Tags: a, v, že, je, sa, flynn, správy
 • 81
  Incunabula: najvyššia úroveň tieňovej vlády svetaNa konci decembra 1997 sa uskutočnil rad mimoriadnych rozhovorov medzi „novinárom“ a „informátorom.“ Nikto nemôže s istotou povedať, kto tento „novinár“ a „informátor“ v skutočnosti bol; riziko vystavenia by bolo určite príliš veľké na to, aby odhalili svoju skutočnú identitu. Niet pochýb o tom, že strhujúce a bezprecedentné dialógy, ktoré viedli, sa…
  Tags: a, sa, na, v, je, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK