Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (3. časť)

18/09/2021

Nicholas: Takže to, čo hovoríš, že je pravdepodobne nemožné, aby sme zvíťazili bez toho, aby bol človek zranený.

Gene: Presne tak. Áno, krása tejto vojny spočíva v tom, že nie sme jeden kráľ, ktorý sa snaží prekabátiť druhého kráľa, a obaja sú bábkami toho istého satanského systému. Tu budeme šéfom my nad nami. My, ľudia, budeme slúžiť Bohu a budeme správcami tejto planéty a prestaneme ju znásilňovať a získame bezplatnú energiu a všetky tie ďalšie veci, ktoré oni mali a používali po celý čas. Takže to znamená, že teraz ľudia, bohužiaľ, umierajú. Ale znamená to, že to bude mať význam. Nebude to bezvýznamné. Koľko tisíc ľudí zomrelo v druhej svetovej vojne a celý zmysel bol v tom, aby OSN získala rameno vlády nového svetového poriadku, jednej svetovej vlády. To bol celý zmysel. Liga národov bola prvým pokusom v prvej svetovej vojne. A kvôli kuriérovi z Božej vôle udrel blesk a našli o tom dokument. Povedali nie a zlikvidovali ich aj s celou jeho rodinou, až na pár výnimiek, ktoré unikli. A to bol obchodník menom Rasputin, ktorý miloval ľudí v paláci na prvom mieste, bol najvyšší čarodejník na Zemi v tom čase. A tak máte tieto prebiehajúce vojny, ktoré boli navždy len na tej či onej strane, ale obe strany pracujú pre satana. Teda, za čo zomierame alebo zomierame na miestach, o ktorých ani neviete, ako sa volajú, kde sa nachádzate? Ani neviete, o čo v skutočnosti ide.

Je to, ako keby špeciálne jednotky Chlapci strážili ópiové pole, makové polia v Iraku a Afganistane a na všetkých týchto miestach a pracovali pre cabalu. To nie je to, na čo som sa zapísal, keď som bol v armáde. Zistil som to aj ja ku koncu svojej kariéry a oni povedali, ja som im to začal hovoriť, povedali, ty to budeš robiť ďalej. Ak nie, čo potrebuješ, musíš odísť, lebo si dinosaurus. To znamená, áno, som dinosaurus, lebo chcem pravdu a chcem, aby si ľudia uvedomili, že milujem svoju službu vlasti, ale svojej VLASTI v jej súčasnej podobe republike, nie nejakej pobočke korunnej korporácie. Vo vojne obe strany zarábajú peniaze pre tú istú skupinu jednotlivcov na vrchole. Je to len sem a tam, aby sa priživili na smrti a ničení a zarobili na nás. Teraz je to úplne iné. Znamená to, že natrvalo získame slobodu, voľnosť. Oslobodzujeme sa od nich. Ak to vyhráme, keď vyhráme, vyhráme Pre Boha, vyhráme všetko. Dostaneme sa spod nich skutočne a budeme navždy slobodní. Znamená to, že sa rozprestrieme v celom stvorení. Jediným problémom populácie bude, že jej bude málo. Musíte mať internet, aby ste si našli niekoho, s kým budete mať deti. (smiech) Ako je tam obrovské množstvo planét a väčšina ľudí tam vedia už tisíce miliónov rokov, že existuje len jeden stvoriteľ, ktorý stvoril všetky veci, že stvoriteľ je krásny. A ak slúžite tomu stvoriteľovi a súcitnej láske a láskavosti a úcte ku všetkému živému všade, potom to isté aj dostanete. A oni to vedia. Ale v tomto systéme tu dole, na tejto planéte, na ktorej sme, to nevedia, pretože tí zloduchovia boli priveľmi dlho pri moci. A teraz, keď sa ľudia prebúdzajú, a teda tieto frekvencie, ktoré môžu byť aktivované, to prebudí veľa ľudí. To je celá pointa. Takže cabala to zistila, a hovoria si, no to nebolo celkom v pláne, že?

Áno, máte pravdu. Nie váš herný plán. Váš hovorí o kontrole a moci. A tak si musíme vziať späť zvrchovanosť, ktorá nám bola daná, vládu, ktorá nám bola daná, ktorá je nad nami, a potom si navzájom pomáhať získať to isté, aby sme všetci mohli prísť do sveta, kde nemusíme ničiť tento svet, aby sme na ňom mohli žiť, kde nemusíte dolovať, nemusíte vôbec dolovať. Nemusíte čerpať veci zo zeme. Môžete si to vytlačiť v tlačiarni a máte voľnú energiu a antigravitáciu a všetky tieto technológie, ktoré boli od toho, zrejme by to bolo v roku 1890. Teda naozaj, túto technológiu musia mať už viac ako sto rokov. Myslím tým, že by sme mohli mať, osobne viem o technológii, niečo veľkosti krabice od topánok, ktorá by zásobovala európsky kontinent. Myslím tým, že nepotrebujete jadrové reaktory a už vôbec nepotrebujete žiadne energetické systémy. Mohli by ste mať všade voľnú energiu, niečo, čo by poháňalo vaše auto, veľké ako špendlíková hlavička a malo by v sebe malý motor, ktorý by dodával oveľa viac energie a krútiaceho momentu. A vozidlo by nemuselo jazdiť ani po zemi. Takže by ste nemali všetky tie asfaltové a betónové diaľnice, ktoré menia počasie na Zemi.

Nicholas: Myslím, že keď ľudia zistia pravdu, budú šokovaní, že celý ten čas žili na Zemi, ktorá je väzenskou planétou. A viete, je to jedovatá planéta, ako aj väzenská planéta a máte ilúziu demokracie.

Gene: Áno, no, máte demokraciu. Demokracia demonštruje ničenie, demoláciu. Naše demo znamená aj to, že vláda prechádza na vládu davu. Vy máte davovú vládu. Inými slovami, mafia. Mafia sú Chazari a mafia riadi svet. A tak tu vládnu prisluhovači štátu. Takže si to musíme vziať späť a mať republiku, v ktorej má každý hlas, ktorý sa ctí a rešpektuje a dáva sa tým smerom, ktorým ho dal, a nie je prevrátený tak ako chce mafia. A ak to neurobíte, budeme vás donekonečna obťažovať. A ak to nebude fungovať, jednoducho vás zabijeme a pôjdeme ďalej. To je to, čo robia. A tak toto, keď si to ľudia uvedomia, keď konečne uvidia plán hry, ktorý na nich bol tisíce rokov…
Viete, preto sa to bohužiaľ musí dostať do tohto bodu, už sa to do tohto bodu dostalo niekoľkokrát predtým a nebolo to dosť tvrdé, aby sa ľudská rasa prebudila. Takže Boh povedal, dobre, ak to potrebujete tvrdo, bude to tvrdé. Dúfajme, že tentoraz tá tvrdosť bude znamenať, že sa to už nikdy nebude musieť opakovať.


Nicholas: V tomto prípade je to tak, robia všetko, čo môžu, aby povedali, no, je tu taký chaos, pretože vedia, že sa musia držať tými zubami nechtami, pretože ak to neurobia, je to pre nich naozaj navždy skončené.

Gene: Áno. Pretože ak sa ľudia tentoraz naozaj prebudia a naozaj uvidia, že už nejdú o toto alebo tamto kráľovstvo na Zemi, ale o celú planétu. Nejdú po nádobu so sušienkami, idú po nádobu so sušienkami, sušienky a všetko mimo nádoby a všetko, celý zdroj všetkého, celú Mliečnu dráhu. Idú po všetkom. Nikdy nebudú spokojní, takýto druh nenásytnosti a chamtivosti sa nedá uspokojiť. Jednoducho nikdy nemáte dosť. Nikdy nie je dosť energie. Nikdy nie je dosť, pretože sú vystrašení. Preto sú v tomto režime. Je to ako s pitím. Ste smädní a pijete slanú vodu. Ste na tom so smädom horšie ako predtým. Nikdy nie je dosť na to, aby ste už neboli smädní, pretože konzumujete z niečoho, čo jediné, čo robí, je generovanie hladu, nekonečného hladu, nekonečného smädu. Ale ak pijete z pohára, ktorý sa dáva z Kristovho kalicha, ste nasýtení navždy. Ste nasýtení až za hranice chápania. Môžete dokonca pochopiť, že máte plnosť vo svojom živote. Máš svoj život krásny. Máme svoje rodiny alebo máme krásnych priateľov. Máme svet plný krásy, ako sú aj iné svety tam vonku, ale ľudia si to nevedia predstaviť, pretože sú tu už tisíce rokov.

Bol som tam vonku a čo je tam je také nádherné. Môžeme to tu premeniť späť na to, čo to bývalo. Planétu, ktorá je krásna až mimo chápania, kde žijeme s hojnosťou, ktorú ľudia nedokážu pochopiť. Podzemie je plné zlata! Chcem povedať, že je to hojnosť zlata, a takmer všetko na Zemi je také. Boh stvoril toto miesto, aby bolo v hojnosti, ktorá presahuje chápanie. Mám fotografie niektorých mojich študentov, ktorých som školil a ktorí išli do Iraku a chlapci držia v ruke niečo, čo vyzerá ako bejzbalová loptička, a tam v púšti sú bejzbalové loptičky rozhádzané po zemi, kam až dovidíte. A potom jeho kamarát ide, priblíži a odfotí to a je to diamant veľkosti bejzbalovej loptičky. Myslím tým, že je tam množstvo diamantov a zlata, a viete, je to neobmedzené. Keby sme to používali primerane, tak sa to vracia dookola. Ale nie…iba veľmi malá hŕstka rodín má deväťdesiatdeväť bod deväť deväť deväť deväť deväť deväť deväť deväť percent všetkého. Keby ste rozdelili všetko toto rovným dielom, peniaze by už ani neboli dôležité.

Bolo by to preč. Rád pracujete v obchode a pomáhate ľuďom nájsť to, čo chcú. Nemali by ste ani pokladníčky. Vy by ste len povedali: Našli ste, čo ste potrebovali? Áno, určite. Dobre, ďakujem. Prajem vám pekný deň. To je všetko. Vyjdete von a ďalší človek je automechanik, pretože to miluje. Opraví vaše vozidlo nebude to ani auto v zmysle, ako ho chápeme my. Ale všetci títo ľudia by robili to, čo robia radi a ako veľmi ich to baví. Niečo čo milujete. Robíte to tak dobre, ako len viete, a ľudia by sa naučili robiť niečo tak dobre, ako len vedia a to my už ani nevieme. Väčšina ľudí, to je ako, napríklad pracujem na svojom dome. Nemôžeme ani na leto zohnať robotníkov, ale musím to urobiť, pretože si niekoho najmeš a on urobí prácu, ktorá je sotva dobrá, a modlíš sa, aby sa to neskôr nerozpadlo!

Musíme niečo robiť, pretože ľudia boli k niečomu donútení, takže robia len to, čo musia. Získajte to, čo robíte radi. Naučili by ste sa pracovať talentom, ktorý ste dostali od Boha a mali by ste ľudí v oblastiach, kde robia veci, ktoré milujú a robia ich dokonale. Naučili by sa to robiť lepšie a lepšie. Ľudia, ktorí niečo robia 40-50 rokov, boli by to najúžasnejšie veci, budovy, stavebníctvo a služby a iné. A na to všetko by ste vôbec nepotrebovali žiadne finančné údaje. Pretože ak je všetkého dostatok, aký zmysel má presúvať jeden dolár na iné miesto? Je to jednoducho smiešne. Nemuseli by ste, pretože by bolo dostatok pre každého. Lenže ten dostatok pre všetkých je všetko len v niekoľkých maličkých, drobných chamtivých rukách.

Nicholas: Áno, myslím, že keď máme takú hojnosť to je ten moment. To sú chvíle, v ktorých by sme spoznali, kto sme, pretože sa vraciame k tomu, že netrpíme, ale pýtame sa sami seba, čo radi robíme? A my sa stávame ako náš stvoriteľ a môžeme tvoriť?

Gene: Presne tak. Keby ste si len predstavili svet s takouto hojnosťou, kde môžete vojsť do obchodu alebo do predajne a ľudia to robia len preto, že to robia radi a radi dávajú radosť niečomu krásnemu, viete, vytvárate niečo krásne. Každý kúsok práce, ktorú robíte. Viete, ako keď sa váš odpad vyzbiera a v koši nie je ani kúsok odpadu. Myslím, že všetko je robené tak, akoby sa to snažilo byť veľmi dôkladné ako náš stvoriteľ. Tak dokonale, ako sa to len dá. A my na tom pracujeme. A potom teda, aká hodnota zostáva ak sa z rovnice úplne odstráni kynoženie príjmu a kontroly a moci, akú krásu vytvoríte? Úsmevy na tvárach ľudí, šťastný deň. Prajem vám krásny deň. Vždy je skvelé vás opäť vidieť. Krása vecí, ktoré po sebe zanechávate. Zmena, ktorú urobíte vo svete, keď ste v posledných piatich minútach svojho života a všetci sú tam a ukazujú vám, ako veľmi vás mali radi a ako veľmi ste všetkou tou krásou pomohli svetu, koľko informácií a pravdy ste zdieľali a čo všetko ste ich naučili. To sú predsa krásne veci. To je to, čo tam bude. Boli veci, ktoré sú trvalé, čo je krásne umenie a krásna hudba. Nové veci, ktoré sú krásne a úžasné, ktoré oslavujú Božie stvorenie a oslavujú to, kto ste ako človek a vidíte krásu detí a vychovávate ich s rešpektom a dôstojnosťou, aby sa stali silnými a zdravými. Celá úplná jedna individuálna osoba a služba Stvoriteľovi všetkých vecí. To by bolo nakoniec a ešte sloboda pochopiť ako ísť ďalej, pokiaľ neporušujete práva iných ľudí. Existuje svet, ktorý poznám, kde porušovať práva iného človeka nie je ani pochopené. Prečo by ste to robili?

Nicholas: Páni. Áno, áno. Teda, som si istý, že to existuje niekde v inej galaxii.

Gene: Aj v tejto, ale je to úžasné pre náš svet. A je to ako elita, ktorá sa riadi pôvodným Koránom pred tým, ako ho ukradol a prepísal Mohamed, pôvodne ho napísal Izmael. Sú to niektoré Božie zákony v pôvodných častiach Biblie a v nich sa hovorí, že nerešpektovať jednu osobu znamená nerešpektovať všetky osoby. A keďže všetky osoby sú stvorené jediným bohom všetkého stvorenia, znevažujete tým Boha. Takže neúcta k inej osobe, ohováranie a to všetko ostatné… Nemôžu si ani predstaviť, že by niečo také robili. Ľudia sa rozčuľujú. Poviete niečo, čo by vás nikdy nenapadlo a pôjdete sa pomstiť, alebo hovoriť zle o inom človeku. Ani vám to nenapadne, pretože oni to nerobia. Nikdy to nerobili. Ani im to nenapadne. Pretože prečo by ste to robili? Vytvárať rozkol medzi vlastnými ľuďmi?

Nicholas: Ale Gene, bolo mi absolútne úžasnou cťou, že si tu mohol byť a vysvetliť všetky tieto veci, ktoré sa dnes dejú. Je ešte niečo, čo by si chcel divákom povedať, než skončíme?

Gene: Vždy dávajte Boha na prvé miesto vo všetkom, čo robíte a vždy si predstavujte svet absolútnej plnosti všetkých vecí a krásy a lásky k sebe navzájom a vždy vnímajte krásu jeden v druhom, pretože nás všetkých stvoril jediný Boh všetkého stvorenia. A vnímajte to a odpúšťajte si a snažte sa byť čo najlepším človekom, ktorý pomáha druhým a pomáha tomuto stvoreniu a postavte sa za pravdu. To všetko robte vždy. A potom buďte vždy láskaví, ohľaduplní a úctiví a uvidíte nový svet, skutočný nový svet, nie nový svetový poriadok. To znamená, že ľudia si budú radi navzájom pomáhať a bude to svet absolútne neuveriteľnej krásy, neuveriteľného rozšírenia po celom Božom stvorení ľudstva, ktoré ide šíriť pravdu a šíriť krásu toho, kým sme ako ľudia. Krásu toho, kým sme, že Boh nás všetkých stvoril vo svojom svetle. A tak budeme šíriť toto svetlo a toto slovo pravdy po celom stvorení. Dbajte na to, aby ste sa všetci všade, kam prídete, mali radi a boli k sebe láskaví a ohľaduplní a tak sa aj stane, a hovorte vždy len to, čo viete, že je absolútna pravda a robte to s úctou. Ďakujem ti, Nicholas, a ďakujem vám všetkým. Mám vás všetkých rád. Boh žehnaj. Nech sa vám darí. Nech sa stane vôľa Božia. Ďakujem vám všetkým.

Nicholas: Amen tomu, Gene. Ďakujem veľmi pekne a čoskoro sa porozprávame. Boh ti žehnaj.

Gene: Ďakujem, Nicholas. Cením si to.

Preklad Ivy

Video

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (1. časť)Gene: K tomu, čo sa momentálne deje. Vo veľkej časti Austrálie môžu ísť vonku iba na tri hodiny denne, naozaj sa snažia vax urobiť povinným. V Izraeli vlastne berú ľudí rovno z ulice, berú im deti a očkujú ich. Je to naozaj strašné. Skutočne, naozaj sa to cabala snaží dostať…
  Tags: a, to, sa, je, správy, update, udalostí
 • 95
  Gene Decode júlová aktualizácia (13.07.2021)Rick: Verím, že kabala tajných spoločností ovláda svet už viac ako 200 rokov a my máme možnosť byť nažive, keď uvidíme jej pád. Verím v silu jedného človeka, ktorý v tíme s ďalšími kresťanskými vlastencami môže mať obrovský vplyv na zvrátenie tejto bezbožnej kultúry. Máme tu Gene Decode a bude…
  Tags: a, je, to, sa, správy, update, udalostí
 • 90
  Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (2. časť)Nicholas: Takže sa chcem vrátiť k vakcínam. Ty si povedal, že vo vakcínach je niečo, čo manipuluje ich DNA do mozgu, čo spôsobuje, že vytvárajú armádu cabaly, ktorá ovláda týchto ľudí, ktorí boli očkovaní. Gene: Nevytvára ho. Armáda je MK Ultra. Už majú nápady, ako sa tej armády vlastne zbaviť prostredníctvom…
  Tags: a, to, sa, je, správy, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Za máličko

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem za krasne informacie !

🥰

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Deni
2 years ago

Za málo 🙂

rudo
rudo
2 years ago

super, takto som si to vzdy predstavoval a nechapal som , preco to tak nie je, preco to nik nechape

Erik
Erik
2 years ago

Ivy,
az teraz si dala link na video. Skoda ze nebol hned v prvej casti. Mohol som si to vypocut uz skor, ja preklad nepotrebujem.Takze ja ti za preklad dakovat nebudem, ale za uvedeny link sa chcem podakovat urcite.

Uvidime ako dlho to bude vsetko trvat. Podla mna si este pockame peknych 50+rokov, ale hlavne ze proces uz zacal.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  Erik
2 years ago

Tie videá sú na youtube účte Nicholas Veniamin, kde vlastne dáva „avízo“ o videách. V originál dĺžke sú na jeho Bitchute takže stačí ísť tam a pozerať to u neho. Je tam dosť veľa zaujímavých tém, ktoré nie sú ani u nás.

Erik
Erik
Reply to  Ivy
2 years ago

Dakujem.
Ani by ma nenapadlo to hladat na YT 🙂

Raamil
Raamil
2 years ago

„Vždy dávajte Boha na prvé miesto vo všetkom, čo robíte…“

nič nové pod Slnkom, ALE nejak vám to nefunguje a to JE problém, ktorý je neriešený…

…čiže len prosté preklápanie mince z jednej strany na druhú,, ako majú deti na papierku 2x napísané: Otoč ma!

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK