Gene Decode a Nicholas Veniamin – Časové osi (3. časť)

08/08/2021

Nicholas: Takže hovoríš, že cabala, oni to vedia a používajú aj frekvencie, aby nás uväznili v emóciách, ktoré chcú, aby sme cítili, ako je strach, stres, depresia, úzkosť…a to potom ovplyvňuje naše rozhodnutia a nás, ktorí robíme tie rozhodnutia, ktoré sú na nízkej frekvencii. Udržuje nás to v časovej línii, ktorá je prospešná pre Cabalu.

Gene: Správne. A to vymedzuje časové línie celkovo tak, aby sa stali negatívnejšími, pretože ako ľudia skáču, spôsobuje to prestavbu, ak stále mierite na dolu na negatívnejšie, riadi to všetky manifesty smerom dolu, pretože ľudia sa tak pohybujú, ľudia si to vyberajú, racionalizujú. Použijem príklad: Som s partiou priateľov a pozeráme film, alebo v tvojom prípade, pozeráte zápas. Futbalový zápas, s partiou priateľov, hra sa skončila a idete do krčmy zdieľať s ostatnými priateľmi výsledok. Všetci ste nadšení. Vaše mužstvo vyhralo. Povieš, že všetkým zaplatíš a aj ich odvezieš. Ideš si vziať kľúče a peňaženku a pôjdeš. A ideš k stolu, kde si veci nechal. No nie je to tam. Tak sa všetci začnú obzerať pod stolom. Pôjdeš do svojej spálne, aby si sa pozrel, či sú na nočnom stolíku. Možno si zmätený. Hľadáte, nakoniec prehľadáte celý dom. A potom sa konečne vrátiš dolu. Jeden z vašich ďalších priateľov povie, no, poďme už. Vieš čo? Môžeme ti pomôcť neskôr nájsť tie veci. Možno sa objavia. A ty si povedal, dobre. Tak mi dovoľte, aby som si vzal svoju bundu a dáždnik.

Znova by si išiel do jedálne po bundu a dáždnik a zrazu vidíš svoje kľúče a peňaženku na stole. A pomyslíš si, niekto si tu robí žarty. Nehľadali by ste všade ak by to tak bolo. Mohlo by sa to skutočne stať, keď si úplne sám a nikto tam nie je a prehľadáš celý dom. Vrátiš sa tam, kde si myslel, že si veci nechal a sú tam. Je to ako, wow, musím byť slepý alebo niečo také. Vlastne si spôsobil prepnutie časovej osi. A pretože je to niečo, čo si veľmi potreboval, tým, že si sa sústredil na to tak si sa snažil to vizualizovať a nájsť. A vlastne si to vytiahol z časovej osi, ktorúsi opustil, do časovej osi, do ktorej si sa presunul.

Nicholas: Takže hovoríš, že ak sa sústredíme a dávame pozor, keď preskočíme časové línie, keď urobíme veľké rozhodnutia, môžeme vidieť nezrovnalosti, ak dávame pozor. Pretože nie všetko je dokonalé.

Gene: Áno. Existujú nezrovnalosti, ktoré, viete, pretože ste zmenili časové línie, môžu byť drobné alebo môžu byť veľké, ak vykonáte veľký posun. Mohla by to byť veľká zmena ako u mňa, alebo to môže byť drobná maličkosť, kde je malý rozdiel. Ďalší príklad zážitku: S mojím študentom sme išli do Los Angeles na demonštráciu bojových umení, do Phoenixu, kde sme vtedy bývali a na ceste späť šoféroval on a ja som čítal knihu o tai-či a on niečo poznamenal. Pozrel som sa na neho a on sa pozrel na mňa a ja som na jeho poznámku odpovedal. A potom som sa pozrel späť na svoju knihu a som na tretej strane. Pozrel som sa na tri strany a ani som ich neprečítal. Pozrel som sa naňho a on hovorí, áno, ja tiež. Ja na to, čo? On hovorí míľová značka prešla. Odpovedal si mi na poznámku a ani nie o 15 sekúnd neskôr prešla míľová značka, ale je to tri míle vyššie po ceste. Za 15 sekúnd sa presunieme o tri míle. Toto auto nemôže ísť tak rýchlo. Vieš, to nie je možné. Vrátili sme sa do Phoenixu. Rozhodli sme sa, že si požičiame film o bojových umeniach a pôjdeme do blockbusteru (kino). Celá budova sa rozpadla. Prechádzame sa po prázdnom parkovisku. Viete, budovy sú ďaleko dole. Tak išli nejakí chlapi cez parkovisko. Hovoríme prepáčte, neviete, či je tu nablízku blockbuster? A oni na to, áno, je to na druhej strane nákupného centra, tam. Tak sme išli k blockbusteru a umiestnenie budovy sa vymenilo, farba značky je iná.

Ľudia to teraz začínajú chápať, pretože si to viac uvedomujú. A keďže si to uvedomujú, teraz sú ľudia, ktorí nás počujú, ktorí si nemyslia, že je to hlúposť a že je to úplne šialené. A pretože my sme teraz tak trochu medzi, v pevnej časovej línii, v ktorej je úplne veľké prebudenie a veci, čo sa ani nikdy nestali. Naša časová línia je Armagedon. Je to úplne zničené. Takže v časových líniách sme teraz tak trochu napoly. Sme na tom, že sa snažíme nasmerovať ľudí do tej, kde je to úplne pozitívne. Vieš, sme svedkami súdnych procesov a všetkých tých vecí, ktoré sa dejú. Ja sa snažím dostať ľudí na tú najpozitívnejšiu časovú os zo všetkých, čo sa týka služby druhým a služby Bohu a Kristovi, a aby to bolo naozaj, naozaj pevné. A viete, keď sa tam dostaneme, väčšina ľudí si povie, čo tým myslíte? Vždy to tak bolo. Vždy to tak bolo. Biely dom nikdy nebol na Kapitole. Dobre. Teraz mi to už nevadí.

Nicholas: Ako je možné, že napríklad, nemôžem hovoriť za iných, ale ako je možné, že ja som si nevšimol niečo také významné, masívne? Ani raz v živote? Ty si nám uviedol veľa príkladov zo života.

Gene: Môže to byť jeden z dvoch dôvodov. Jedným z nich je, že u väčšiny ľudí, keď menia časové línie, nahrajú si novú časovú líniu aj históriu do svojej mysle a vymažú starú. A dokonca som sa pri tejto veci pristihol aj sám, keď som zmenil významné veci. Napríklad meno môjho priateľa. Pamätám si udalosť, nepamätám si jeho meno. On bol môj dobrý, jeden z mojich dvoch najlepších priateľov v tom čase. Takže to bol niekto, kto bol významný. A ja si nepamätám mená a sú aj iné zmeny, kde teraz akože viem, že bola zmena, ale neviem si presne spomenúť, čo to bolo, hoci to bolo významné, lebo začnete prepisovať históriu toho, v čom ste, lebo ten druhý vám neslúži na to, kde ste, a držať všetky tie časové zmeny v hlave začne byť v určitom momente zdrvujúce. Môže to byť mätúce. A tak si to väčšina ľudí prepíše. Ďalšia vec je, že u niektorých ľudí ste možno nemali zmenu časovej osi. Vieš, že pre teba možno nikdy v živote nedošlo k žiadnej zmene časovej osi.

Takže si poviete, ja nie, ja som to nikdy nezažil, ale pre mnohých ľudí, vzhľadom na to, čo robia s technológiou Montauk a Filadelfským experimentom, sú časové línie plastické. A teraz, keď mimozemšťania, ktorí pozitívne komentujú, že vytvárate vlnenie v celom vesmíre, to, čo robíte so všetkými tými skokmi tam a späť a všetkými týmito vecami vytvára deformácie. Každé slovo, všetky vesmíry majú problémy kvôli tomu, čo robíte. Prestaňte. A časové línie tam chránia, sú akoby lepkavé a ťahajú sa späť k sebe. Ak vytvárate všetky tieto nové zväzky, stiahnu sa späť k sebe. Ak sa prestanete blázniť, pretože ktoré vytvárate, niečo, čo sa vlastne samo ukončí, ako to teraz zistili.

Vytvorili systém, ktorý sa sám ukončí a vie, že sa sám vylieči. Takže pre mnohých ľudí, keď príde vytrženie, si na mnohé z toho vôbec nebudú pamätať. Vždy to bolo pre nich krásne. Bolo toho veľa a to sa dialo vo veľkom súžení a vo veľkej bolesti a utrpení. Oni povedia, wow no dobre. Vieš, len vyvalia oči. Tak, ako teraz ľudia len vyvaľujú oči na Judáša.

Nicholas: Takže, o zjaveniach v Biblii, kde sa hovorí o druhom príchode a o znamení šelmy, sme sa rozprávali predtým, ako sme klikli na nahrávanie na začiatku tohto rozhovoru. A ty si povedal, povedal si, že to už nie je, my už nie sme na tej časovej osi. Chceš to trochu vysvetliť, prosím?

Gene: Kvôli voľbám ľudí, ktorí práve vidia, aby naozaj slúžili Bohu a naozaj veria, že sa to dá urobiť, že Cabala, teda, viete, pred 30 rokmi som neveril, že by sa dala Cabala zlikvidovať, že by sme sa mohli dostať do bodu, v ktorom by to bolo čo i len vzdialene možné, pretože obrovská technológia a obrovská moc a bohatstvo sa kumuluje v počte zapojených ľudí. Bolo to všade tak infiltrované, viete, najmä po Kennedym a potom po Reaganovi som si hovoril, že to sa nestane. A potom, viete, keď vyhrala Hillary a ja som si povedal, áno, už je to tu. Toto je začiatok konca. To je ono. A naozaj. Povedal som si: „Páni. Dobre. A potom Trump neskôr vyhral. Hovorím si, dobre, sme späť na Božej časovej osi. Takže teraz vidím úplnú zmenu. A čím viac ľudí to vidí, musí to byť určité percento ľudí, ktorí sa sústredia na to, aby videli, ako Cabala padá, vidia to, vizualizujú to, modlia sa za to, vidia, ako by vyzeral svet, kde ľudia pracujú v zamestnaniach, ktoré milujú a to tak dobre, že sa udeje GESARA a NESARA a všetky tieto technológie sa odhalia. Takže peniaze skončia ako niečo, čo už ani nepotrebujete, lebo ľudia nie sú sebeckí. Nechodia do obchodu a nekupujú všetko, čo by mohli chcieť, lebo potom to musia vyhodiť. Viete, pre väčšinu ľudí nie je potrebné mať všetky tie veci. Čo je naozaj dôležité, vytvoriť niečo krásne umelecké, hudba, pomôcť druhému človeku, mať plnohodnotný život, pomôcť si navzájom, pomôcť ľuďom, aby netrpeli a neboli nešťastní. A tak, keď ľudia získajú skutočné hodnoty, ľudia urobia to, čo majú radi. Keď ideš do obchodu zoberieš si iba to, čo potrebuješ. Nemusíte sa len tak chytiť všetkého. Myslím, že keby to tak robili všetci nemali by sme už iba 1 % ľudí, ktorí hromadia 99,98 % všetkého. Keby to všetci rovnomerne rozdelili, kde by všetci ľudia dostali to, čo potrebujú… Áno, sú ľudia ako Trump alebo niekto, kto patrí medzi vládne štruktúry, a tí by potrebovali sídlo, aby mali všetkých hodnostárov a všetko toto ako Mar Lago alebo niečo podobné, kde máte veľké miesta, kde môžu prísť ľudia. Ale priemerní ľudia budú mať všetko, čo potrebujú a chcú mať plnohodnotný život a pohodlný život, ale nie život v prepychu.

Sú určité veci, keby som mal teraz svoje zdravie, ktoré by som robil, na ktoré musím teraz zamestnať ľudí. Pretože ja nemám svoje stopercentné zdravie. Sú určité veci, ktoré rád robím. Napríklad, najímam si ľudí, aby mi urobili nejaké práce na dome, ktoré keby som mohol, tak si ich rád urobím sám, pretože sa mi páči, ako robím veci v určitých veciach.

Nicholas: Áno, chápem. Takže, je v inej časovej osi na inej Zemi, niekde tam vonku, Hillary Clintonová prezidentkou?

Gene: Rozhodne.

Nicholas: A je tam, je tam vonku iný vesmír, kde ľudstvo prišlo k svojmu koncu?

Gene: Na tej časovej osi.

Nicholas: Áno, na tej časovej osi, dobre. A keďže sme v tejto časovej línii, znamená to, že sme všetci na tejto časovej línii? Alebo sú nejakí, alebo sú nejakí ľudia, ktorí zostali na tej časovej osi?

Gene: Sú ľudia, ktorí sa nikdy nerozhodnú slúžiť pre druhých. Takže by boli len na časových líniách, ktoré sú veľmi negatívne.

Nicholas: Takže povedz mi toto, ak sme na tejto dobrej časovej osi, teraz poznám ľudí, ktorí sú negatívni a nikdy by neslúžili ľudstvu, ako to, že sú tu na tejto časovej osi? Zažívajú tento život alebo iný život, alebo inú časovú líniu a potom iný vesmír?

Gene: Zažívajú viac negatívneho, než je im dané. Boh dáva ľuďom šancu vybrať si inú cestu. Je im daná príležitosť. Krátke okno príležitosti, aby urobili zmenu v tom, kde a kým sú.

Nicholas: Takže ak sú negatívni v inom vesmíre, pretože sú v negatívnejšom frekvenčnom vesmíre a nemohli by napríklad byť v tomto, čo s nimi robím v tom vesmíre? Znamená to, že som v nižšej frekvencii? Ja sám? Moje, v mojom druhom ja v tom vesmíre?

Gene: Áno. Takže sú rôzne možnosti a nielen to. Zamyslite sa, možno je im dávaná druhá šanca tu? Je to aj pre nás, aby sme videli, aké to je. Nebyť takí, akí sme. Aké to má dôsledky? Čo sa stane? Prečo to nerobiť? Prečo to nechcete? Pozrite sa, čo to robí, pozrite sa ako to ubližuje ľuďom. Pomáha nám to pochopiť a byť pevnejší aj pre nich tam. A vy ste tam. Ukazuje im to, takto vyzerá byť dobrým človekom. Takto to vyzerá. Dáva im to príležitosť. Je to aj príležitosť pre vás. Povedať si: Áno. som rád, že som taký, aký som, a nemením sa. Takže všetko sa vyskytuje v tom, aby sme pomohli všetkým dostať sa k čo najpozitívnejšiemu výsledku, kým je čas.

Nicholas: Gene, bolo to úplne úžasné, že si tu, vyrážaš mne a divákom dych a ohromuješ nás, dostávam toľko e-mailov. Ľudia ťa veľmi milujú, to ako si plný vedomostí. A milujeme tvoju úprimnosť. Ďakujem ti za účasť.

Koniec

Preklad Ivy

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Obchodovanie s deťmi: Ako skutočne začal (a nikdy nekončí) stáročia starý zločinToto je skutočný príbeh Marca Dutrouxa alias "belgického monštra", ktorý bol profesionálnym obchodníkom s deťmi. Tento príbeh prepisujem v plnom znení z miesta, kde sa objavil v skupine FB Vraždy, zločiny, paranormálne javy a konšpirácie od plagátu menom Azz Cazz, pretože je nesmierne dôležité, aby sa obsah, ktorý sa v…
  Tags: a, sa, že, na, to, v, je, si, správy
 • 97
  Kvantový Počítač, nový morálny kompas spoločnosti - Ron GilesNiektorí politici si myslia, že sú nad tými, ktorým majú slúžiť. Problém je veľmi zjavný, že voľby boli zmanipulované pre celú generáciu Američanov, ktorá si myslela, že ich hlasy sú spočítané. Američanom bola ich republika ukradnutá už koncom 19. storočia. Nevideli sme, že to príde. Verili sme, že naši otcovia zakladatelia vytvorili Úniu,…
  Tags: a, sa, že, v, si, to, je, na, správy
 • 96
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Anonymous
Anonymous
2 years ago

Uzasny clanok. Dakujem krasne ❤

Vismaior80
Vismaior80
2 years ago

Ďakujem veľmi pekne za preklad.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK