Gene decode diskutuje s Nicholasom Veniaminom o aliancii NATO a ľudskom mäse v rýchlom občerstvení (2.časť)

25/02/2022

Nicholas: Môžeš nám povedať niečo viac o Vladimírovi Putinovi, ukrajinskom prezidentovi?

Gene: Ukrajinská vláda, ako väčšina ľudí vie, s Hunterom a Smokey Joe, ako ho nazývam, Joe, nie je nič iné ako predseda KSČ, on je len hovoriaca hlava a nie veľmi dobrá. Nedokáže rozmýšľať a ani nevie, kde sa nachádza. Takže robili obrovské obchodné dohody a keď pracoval pod Obamom, vlastne sa vyhrážal Ukrajine, že jej neposkytne pomoc, ak sa nezbaví ľudí, ktorí vyšetrovali jeho syna. Uskutočnila sa konferencia, na ktorej to oznámil na pódiu, a hľa, ten človek bol odstránený a jeho syn zostal bez trestu a jeho syn nielenže bral drogy a podobne, ale robil veci s maloletými, a to nielen na Ukrajine, ale aj v Číne a všade inde. Je to jeho povaha. Je to narkoman a pedofil. Rovnaký otec ako syn. Jablko nepadá ďaleko od stromu. To isté platí aj pre juniora. V Kanade jablko nepadá ďaleko od stromu. Je to stále to isté. Oni to sledujú a my to ukončíme. Dostávame sa k pravde a dostávame sa do sveta, v ktorom budeme mať spravodlivé a zákonné zastúpenie, ktoré si odhlasujeme. A ak to neurobia, odstránime ich a budeme mať späť svoju moc, aby sme odstránili všetky tieto smiešne mandáty a všetky tieto veci, ktoré existovali na základe ničoho. Napríklad pri testoch ľudia takto neuvažujú… Ale strčia vám do nosa prútik dlhý osem centimetrov. Vstúpi až do esovitej dutiny, ktorá je priamo pod epifýzou, prerazí takzvanú fialovú tvarovú platničku. Bola to mučiaca metóda v starovekom Egypte. A čo je na nej potom? Môže sa to dostať priamo do mozgu. Neexistuje tam žiadna krvná mozgová bariéra. Prelomili ste ju. A tak teraz je na nej menšie množstvo toho istého, čo sa dáva do ruky. Nechcú, aby mal niekto z toho nejaký únik. Chcú, aby sme ochoreli a zomreli na základe Georgia Guidestones. To nazývajú americkým Stonehenge. Všetko je to súčasťou ich plánu. A Trump ich prinútil urobiť ich plán o päť rokov skôr. Svoje eso v rukáve zahrali skôr, ako mali pripravené zvyšné časti, ktoré potrebovali na to, aby sa svetový hospodársky systém rozbil. Ľudia na svete sú dosť chorí s tými plienkami na tvári, a musia nosiť dve z nich, aby mohli ísť von, kde to ohrozuje imunitný systém, celý deň dýchate vysoké hladiny oxidu uhličitého, upadá vám imunitný systém, ochoriete. Nemôžete prerušiť dodávateľské reťazce, nemôžete získať dobré potraviny. Nemôžete sa najesť. Veľa ľudí sa stane bezdomovcami. Prichádzajú o prácu, o svoje firmy, všetky malé podniky sú preč. Jediné, čo zostalo, sú spoločnosti, ktoré sú niekde pod čiernou značkou BlackRock Vanguard Groups. Tieto dve spoločnosti, ktoré sú tou istou spoločnosťou BlackRock Vanguard, sú v podstate to isté pod rodinou Bayshore. Sú len pravou a ľavou rukou tých istých ľudí a vlastnia sa navzájom a vlastnia aj všetko ostatné zo všetkých veľkých korporácií na Zemi. A potom doslova berú ľudí, ktorí z týchto vecí umierajú, a recyklujú ich do vecí, ktoré používajú. Ak sa pozriete na zložky a viete, čo tieto zložky znamenajú, uvidíte to. V spracovaných potravinách je toho stále veľa. Najmä v rýchlom občerstvení.

Mal som na svojej webovej stránke dokument, v ktorom bol o tom rozhovor. Nemusí to byť stopercentné. Ale informácie, ktoré sú tam uvedené o tom, že idete do reštaurácie rýchleho občerstvenia, FDA to testovali, ich potraviny a ich baliace závody pre hovädzie mäso. A všetko to nie je hovädzie mäso. Je tam 70 až 80 percent ľudskej DNA. Takže v závislosti od toho, v ktorej prevádzke ste, a to platí pre všetky tieto reťazce rýchleho občerstvenia, sú všetky také. Takže sa na to musíte pozrieť. Ak mi neveríte, vezmite si vlastnú vzorku a odneste ju do spoločnosti, aby ju analyzovali. Neverte len mne.

Nicholas: Myslím, že by som to urobil. Myslím, že si urobím vlastný výskum, a myslím, že to je to, čo by sme mali robiť. Takže hovoríš o veciach ako McDonald’s a Burger King, Wendy’s? Všetko, čo je hovädzí burger. To je veľká franšíza a hlavný prúd, ktorý je tu už desaťročia. Vieme, že v tom určite majú prsty.

Gene: Absolútne. Napríklad v Anglicku som mal pred dvoma rokmi človeka, ktorý mi povedal: „Máš úplnú pravdu, Gene. Pracoval som v mäsokombináte pre veľkú spoločnosť. Nepoviem meno. Prišiel by som o prácu. Ale pracoval som tam takmer 30 rokov. A pred 20 rokmi, keď sa objavila záležitosť so šialenými kravami, sme mali problémy so získavaním mäsa a potom sa zrazu spôsob, akým sa potraviny, viete, veľké kusy mäsa, ktoré dostávame, zmenil. Už nie sú chlpaté, a nie také chlpy, aké vidíte na kravách. A vôňa bola iná. Farba je iná. Veľkosť je iná. Všetko bolo iné. Kosti sú iné. A ja poznám kosti kravy. A to nie sú kosti kravy. Viem, z čoho sú to kosti. Takže ak si kupujete mäso vo veľkom nákupnom centre alebo inde, povedal by som, že ak… Našťastie mám človeka, ktorý chová kravy, môžem sa ísť pozrieť na kravu. Môžem navštíviť…ak nemáte takúto možnosť, kúpte si kura s kosťou. Získajte rybu, pri ktorej viete, že je to ryba. Vždy ak budete jesť mäso a také veci, uistite sa, že naozaj jete to, čo si myslíte, že jete.

Nicholas: Šialené veci Gene, ďakujem za zdieľanie. Vieš, predtým si spomínal aj Trumpovu warp speed, ľudia sa prebúdzajú veľmi pomaly, jemne a prirodzene. Hovoríš, že veci vyjdú najavo so všetkými dôkazmi, s číslami v štátoch, keď to vyjde najavo. Kam sa podľa vás Trump vráti? Do svojej pozície?

Gene: Vidím, že to bude odstránené, áno. A že sa vráti. Ukážu to všetko úplne. A vysvetlia ľuďom zákon z roku 1871, ktorý zmenil vládu v USA na korporáciu. Keďže to bol on, kto to urobil, a odvtedy sme nemali prezidenta, pred ním sme mali panovníkov, ktorí vlastne tiež neboli prezidentmi, ale v tom čase si to úplne privlastnili. V roku 1812 spálili originál ústavy, ale otcovia zakladatelia boli dosť múdri na to, aby mali originál schovaný. Druhý originál. A ten sa vráti k pôvodnej ústave pre Spojené štáty, pre Ameriku, tieto Spojené štáty, nie Spojené štáty americké. To je korporácia. A tak to isté platí aj pre Kanadu. To isté platí pre mnohé, mnohé miesta na celom svete. Pravda vyjde úplne najavo na stenách a ukáže sa, kto skutočne zvíťazil a za čo sa skutočne bojovalo. Tí zlí vyvolávajú vojny, to je ich silná stránka, aby nás prinútili ísť do vojny, aby nás vyvraždili a aby zakaždým zarobili majetok a financovali obe strany. A viete, keď si na Gene Decode otvorím ďalší kanál, budem robiť históriu a ukážem, ako Hitler vlastne utiekol do Argentíny. Mám k tomu dokumentáciu. Existujú dokumenty FBI, ktoré môžete získať prostredníctvom zákona o slobodnom prístupe k informáciám. Zomrel v Argentíne, mal autonehodu alebo ho zrazilo auto a jeho manželka Eva Braunová mala niekoľko detí. Pomerne veľa. Angela Merkelová je jedným z nich. Je tu niekoľko ďalších, jeden z nich vlastne chvíľu viedol vašu krajinu, Nicolas. Pod kráľovnou, samozrejme, ale veľa z tých, o ktorých si ľudia myslia kým sú, nie sú kým sú. Ľudia budú prekvapení, koľko mala detí a kto to bol. Je to naozaj ohromujúce a v skutočnej histórii sveta, štruktúre Zeme a našej slnečnej sústavy a všetkého tohto budú ľudia dosť ohromení, keď zistia, ako veľmi sme boli oklamaní a naučia sa myslieť a skúmať sami. Takže, viete, povedal by som, aby si absolútne každý urobil svoj výskum. Choďte si kúpiť hamburger do niektorého z týchto fastfoodov a odneste ho do laboratória a nechajte si urobiť kontrolu. Aký druh materiálu je v tom mäse? Odkiaľ pochádza? Zistite to. Zistite pravdu. Rovnako ako lekári na celom svete o tom, čo nám nútia vložiť do ruky. Čo tam je a čo to s vami dlhodobo robí. Nie je to to, čo nám hovoria. Nič z toho nie je to, čo nám hovoria. Takže musíme urobiť výskum a zistiť si to sami.

Nicholas: A ak sa ľudia rozhodnú vykonať výskum hamburgeru, naozaj si myslím, že by mali získať všetky možné dôkazy. Fotografie, videá, podpisy lekárov a myslím si, že je naozaj dôležité, aby sme to všetko dali dokopy, pretože by to mohlo byť niekoľko z vás a mohli by sme to zverejniť na mojej platforme a ukázať ľuďom a mohli by sme s vami dokonca urobiť rozhovor. Určite to podporujem a určite si rád urobím prieskum aj sám na hamburgeri, popravde.

Gene: Ďakuje ti, Nicholas, myslím si, že je dôležité, aby každá platforma, na ktorej to ľudia robia, získala informácie, laboratórne výsledky, všetko. Ak je to krava, nech sa vie, že je to krava. Ak to nie je krava, nech vieme, koľko z toho nie je krava, koľko z toho je krava a čo ešte je v tom. Pred 30 – 40 rokmi väčšina mäsa prichádzala z kráv a bolo to, čo sa nazýva Triple D, kde to bolo mŕtve, choré, umierajúce. Krava išla na trh až vtedy, keď začala chudnúť a oni vyrezali obrovské nádory a všetko možné a jednoducho to rozomleli a kŕmili tým dobytok a to skončilo tak, že zvieratá jedli svoj vlastný druh, to spôsobovalo choroby kráv, namiesto toho to teraz dávajú našim domácim miláčikom, psom a mačkám. Na mojom kanáli budeme mať návod, ako si vyrobiť vlastné prírodné krmivo pre psov a mačky a rôzne veci, ako sa starať o svoje zvieratá, aby ste mohli mať zdravé zvieratá a aby vaše zvieratá nemali tieto veci, ktoré viete, že musíte kupovať. Nie je to pre ne veľmi dobré. Všetky tieto recyklované a strašné veci.

Nicholas: Absolútne. Gene, ďakujem ti za tvoj čas. Bolo mi veľkou cťou, že si tu mohol byť opäť. Chceš ešte niečo povedať divákom, než skončíme?

Gene: Áno, určite. Vždy vedzte, že váš Boh vám kryje chrbát, rešpektujte Boha. Buďte tu pre Boha. Boh tu bude pre vás. Takže verte v jediného Boha všetkého stvorenia. A pre mňa to znamená, nasledovať jeho jednorodeného syna ako svojho Pána a Spasiteľa. Ctím si všetky náboženstvá, takže nech je vaše náboženstvo akékoľvek, pokiaľ nie ste satanisti a nerobíte zlé veci, ak nasledujete jediného pravého Boha všetkého stvorenia a kladiete tohto Boha na prvé miesto zo všetkých vecí vo svojom živote a robíte všetko pre to, aby ste všade robili najvyššie záujmy všetkého života, aby ste boli láskaví, ohľaduplní a úctiví, potom tento boj vyhráme. Takže prosím všetkých, aby vám Boh pomohol a aby vás všetkých požehnal.

Nicholas: Ďakujeme, Gene. Boh ťa žehnaj. Ahoj

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Simon Parkes aktualizácia - 24.01.2022https://youtu.be/ijPlHkuuD8A Chcem urobiť rýchlu aktualizáciu týkajúcu sa generála Michaela Flynna, je to všade na internete. A toľko ľudí mi napísalo a pýtalo sa ma na môj názor. Vždy som si myslel, že je dobrý, a tak ďalej. Takže, viete, pýtali sa ma, aký je môj názor. Takže vám poviem presne,…
  Tags: a, to, sa, je, na, update, udalostí
 • 93
  Michael Jaco a Alex Collier rozhovor (28.07.2021)https://www.bitchute.com/video/mvdE3AAJD1Sa/ Ahoj všetci, tu je Michael Jaco s odhalením tajomstiev intuície a som nadšený, že sa ku mne opäť pripojil Alex Collier.Viete, všetko, čo vidíme vo svete, je odrazom toho, kým sme vo vnútri. To bola jedna z prvých otázok, ktoré ste položili pred začiatkom vysielania, a myslím, že mnohí…
  Tags: a, sa, to, je, na, update, udalostí
 • 92
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, to, je, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jana
jana
2 years ago

Super, děkuji, to vysvětluje moje pocity přepínání realit časových linii? Asi. Letim v proudu, vnímám okolí, Ale letim dál dopředu.

jana
jana
Reply to  Ivy
2 years ago

Děkuji vám ze srdce a posílám pozdrav a díky❤️

Daniel
2 years ago

Obrovské ďakujem za tieto cenné informácie!

polarexplo
polarexplo
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK