Gene decode diskutuje s Nicholasom Veniaminom o aliancii NATO a ľudskom mäse v rýchlom občerstvení (1.časť)

24/02/2022

Nicholas: Dobrý deň a vitajte. Dnes tu máme Gene-a Decode-a a dnes budeme diskutovať o konvoji, Ukrajine a spojenectve Gene, ďakujem, že si sa ku mne pripojil. Ako sa máš? A čo si robil?

Gene: Je to rovnako bláznivé ako vždy. Pozeráme sa na našu platformu, aby som mohol robiť vlastné premietanie pre svoj vlastný kanál. Vyzerá to veľmi, veľmi, veľmi sľubne a Gene Decode platforma do konca marca, mimoriadne pravdepodobne. A potom som dodatočne zaneprázdnený prácou na veciach v domácnosti a dokončovaním vecí a naozaj, naozaj, naozaj zaneprázdnený všetkými vecami, ktoré sa dejú po celom svete. Väčšina ľudí vie o konvoji slobody v Kanade a myslím, že ste ho mali v Spojenom kráľovstve tesne pred nami. Mm-hmm. Mali. Teraz je jeden v USA, jeden sa začal v Holandsku, išiel do Belgicka, tento prešiel Európou. Takže mám niekoľko položiek, najskôr video na poctu konvoju, ktorý to rozbehol, čo je konvoj Kanada. Takže mi dovoľte, aby som sa s ním podelil najskôr.

Nicholas: Krásne video.

Gene: Áno, chcem poďakovať ľuďom, ktorí ho pripravili. Mainstreamové médiá si o tom, čo sa deje v konvoji, vymýšľajú množstvo nezmyslov, ktoré nie sú ani zďaleka pravdivé. Dovoľte mi teda, aby som vám prehral jednu z položiek Mockingbird mediálnej propagandy krídla hlavného prúdu. To je veľmi ukážkový príklad toho, o čom hovorím. [ďalšie video]

Dôrazne odporúčam, aby si ľudia pozreli celé video, ktoré sa tu prehráva. Je naozaj dôležité, aby ľudia pochopili pravdu o tom, čo sa deje. Ďalšia vec, ktorú robia v Kanade, je, že zatýkajú rôznych popredných ľudí a odvážajú ich 20 míľ za mesto, uprostred ničoho. Je tam naozaj zima a oni ich nechajú ísť. Našťastie to ľudia sledujú a idú a dostanú týchto ľudí späť. To, čo vláda robí, je nezákonné. Nemôžu vzniesť obvinenia, takže to, čo robia, je len snaha vytvoriť vrcholným ľuďom v organizácii kanadských kamionistov toľko problémov, aby odišli. Nezmizne to, nezmizne to na celom svete. Všetky tie lži o násilí a podobne. Nič z toho sa nedeje. A tak pokiaľ vidím, a viem, že ľudia o tom budú pochybovať, ale keď sa pozriete na kráľovnú Romanu (v Kanade je iné usporiadanie ako v USA, momentálne angl. kráľovná je kráľovná Kanady, je panovníkom a hlavou štátu, ktorá má výkonnú, legislatívnu a súdnu moc tak, ako je vyjadrené v ústave: „výkonná moc a právomoc nad celou Kanadou je zaistená kráľovnou, preto kráľovná Romana sa musela verejne vyhlásiť ako legitímna panovníčka) ľudia, ktorí ju sprevádzajú, sú špičkoví vojenskí ľudia a ľudia hovoria: Nie, nie sú. Musíte sa veľmi pozorne pozrieť na to, na čo sa pozeráte. Viem, že sú ľudia, ktorí hovoria, nie, nie je to tak. Áno, je to tak. Podľa mojich informácií sú to skutoční ľudia, ktorí tam majú veci na starosti a tak sa pozeráme na situáciu, keď bude nastolená právoplatná vláda. A tým mám na mysli vládu, ktorá je pre ľudí, z ľudí a s ľuďmi, a nie totalitnú diktatúru, akou je Castrov syn. Takže a všetky tieto veci, ako majú už stovky rokov v Kanade, už som robil rozhovory, kde som hovoril o mnohých, mnohých stovkách a tisícoch nezvestných indiánskych detí v Kanade, masových hroboch až 600 ľudí, deti boli nájdené v mnohých, mnohých oblastiach. Urobil som to v Galactic Talk, takže ľudia si to môžu pozrieť. Nie sú to len mandáty, je to masívne. Ale mandáty sú to, čo núti ľudí na celom svete prebudiť sa. To je dôvod, prečo Trump urobil warp speed, pretože musíte prebudiť ľudí. Nemôžete len tak ísť masovo zatýkať a všetko to robiť, ako to robili predtým, a čakať, že sa to nevráti k tomu, čo je.

Musíme prebudiť každého človeka na Zemi k pravde v čo najväčšom počte. Samozrejme, približne osem percent sa nikdy nezobudí. Nezáleží na tom, čo urobíte. Sú tak ďaleko preč, že sa nikdy nevrátia späť. Ale môžeme vidieť, viete, ja vidím obrovský rozdiel. Už 30 percent teraz pozná pravdu. To je obrovské. Keď som kedysi chodil rozprávať, teraz pravdu poznajú traja z desiatich ľudí, vtedy to bol jeden z 300, ktorý poznal pravdu. A ak som zobudil niekoho nového, jeden z tristo ľudí bol ochotný ma vypočuť, okrem toho, ktorého som už našiel kto to už vedel. Jeden ďalší by ma bol schopný vypočuť a chcel by počuť, čo mám na srdci. A za tých prvých 30 rokov som prebudil asi 30 ľudí celkovo, z ktorých asi len desať ľudí pri tom zostalo a nechcelo sa vrátiť do svojho bežného života a viesť normálny život. Ako mi povedali: nechcem to všetko vedieť. Nechcem byť do toho zapletený. Nechcem si vybrať stranu. No už nie sme v čase, keď si môžete vybrať, aby ste si nevybrali stranu. Toto je moderný štýl 3. svetovej vojny, nie taký zjavný ako v prípade 1. svetovej vojny. Tieto veci sa dejú v podzemí alebo vo vesmíre, väčšina z nich. A potom je to informačná vojna, masívna informačná vojna, lži a veci, ktoré nevidíte. Ľudia nevidia, čo sa deje. Kedysi sme mali správy a na tomto kontinente ste mali predstavu, čo sa deje niekde inde vo svete. Američania nemajú ani potuchy. Som naozaj doslova požehnaný, že mám tím, ktorý mi poskytuje informácie o tom, čo sa deje po celom svete. Aj aliancia sa so mnou niekedy podelí o nejaké informácie o tom, čo sa naozaj deje. Ľudia sa prebúdzajú kvôli tomu, čo sa deje na celom svete. Vidia pravdu. Vidia, že vlády, ktoré si nezvolili, sú pri moci alebo pri absolútnej moci a že máte tento falošný systém dvoch strán, ktorý je buď jeden, alebo druhý, a vy sa striedate tam a späť a obaja kandidujúci ľudia sú dosadení tými istými ľuďmi. Jedinou výnimkou by bola táto krajina, kde sme mali istý čas Trumpa a potom mu to na druhýkrát ukradli. A aj to sa bude dať zrušiť. Myslím tým, že v každom jednom okrese v celých Spojených štátoch budú môcť ukázať, čo sa presne stalo a kto za koho hlasoval. A keď to vyjde najavo, ukáže sa, že stroje Dominion a tento softvér, že Vatikán a jezuitský rád v tom boli masívne zapojení, rovnako ako KSČ. A to má už 30 rokov obrovský vplyv a každý hlas v každej krajine, ľudia, ktorých máme, ktorí riadia naše krajiny, nie sú ľudia, ktorých si ľudia, obyvatelia krajiny zvolili. A tak to bude masívna vec.

Kráľovná Romana tiež vyhlásila, že sa chystá požiadať Putina o vstup do aliancie NATO. Ľudia nechápu, aké sú to významné udalosti. Aliancia NATO nie je tá stará. NATO je nové NATO v rámci Pozemskej aliancie. A Ukrajina je z toho vylúčená, pretože je to, samozrejme, jedna z hlavných krajín kabaly deep state a aliancia tam robí operácie. Putin tam poslal vojská a tak ďalej, pretože bol prijatý do aliancie NATO a chcem sa tu podeliť o obrazovku v niečom, čomu ľudia nevenujú veľkú pozornosť a je to trochu zahmlené :

Screenshot od nás zo správ

Putin hovorí o prejave a píše sa v ňom Prezident Ukrajiny. Vladimir Putin, prezident Ukrajiny. Takže ukazujú veci, ktoré nie vždy hovoria, ukážu veci v pozadí a povedia vám pravdu tým, že ju ukazujú bez toho, aby jej ľudia skutočne rozumeli. Je to ako v týchto dokumentoch, ďalšia vec, ktorú vám ukážem. Máme to, čo sa deje s FDA, W.H.O. a tak ďalej. Takže oni priznali, že tieto testy boli vyvinuté bez izolovaných vzoriek. Čo znamená, že čo, že je to vytvorené na bežné prechladnutie? Nie skutočný vírus, skôr to, čo sa javí ako genetický materiál z prechladnutia.

Je to úplne smiešne, čo robia. To je prvá časť tohto tweetu. Ukážem aj druhú.

Takže test testuje na prechladnutie a potom nielen to, ale prejdete to toľkokrát, že jedna molekula z bilióna bude pozitívna. Ak ste ju vzorkovali toľkokrát, že ste ju nadlimitne vzorkovali, vyjde pozitívna. Takže všetky tieto mandáty, všetko ostatné je úplne na smiech. Každý tiež vie, že zoznam NIH bol niekoľkokrát upravený, takže len terminológia toho ako nazývajú tú vec, ktorá vám ide do ruky… a na čo to je. Trump hovorí, že používa HQ (hydroxychlorochín) a ďalšie veci, ktoré fungujú ako iver…. veci (nespomínajú všetko priamo kvôli cenzúre) a tieto veci naozaj fungujú. A napriek tomu ho stiahnu, stiahnu monoklonálne protilátky a všetky tie veci, ktoré fungujú, pretože ak fungujú a fungujú oveľa lepšie ako remdes/iv/ir, ktorý v skutočnosti spôsobuje zlyhanie orgánov, najmä pečene a podobne, spôsobujú vážne problémy, potom by ste nemali cestu. Ak by ste mali niečo lepšie, nemali by ste tie veci, ktoré dávajú ľuďom do rúk. Pri všetkých týchto veciach im ide o naše deti a tu chcú totálnu tyranskú vládnu politiku, ktorá bude mať absolútnu kontrolu nad všetkým, čo hovoríme, čo robíme a kam ideme. A tak vedzte, že je to banda výmyslov. A tak aliancia NATO je teraz to, čo riadi NATO. Nie je to staré NATO a táto aliancia NATO poslala do Kanady a USA kamionistom pohotovostné lekárske súpravy a všetky možné iné veci. Ľudia si teda neuvedomujú, že aliancia NATO nie je rovnaká, ale pomáha aj konvojom. Konvoje sú masívnym vyhlásením, masívnym tokom energie, ktorý ide cez celý svet. A spôsobuje, že Zem doslova mení časovú líniu, v ktorej sa nachádzame. Takže tá stará s núdzovými výpadkami vysielania, 10 dní, všetky tie veci, osemdňové premietanie a videá, ktoré sú na predchádzajúcej časovej osi a cabala sa na to pripravovala , by stáli veľa smrti a ničenia. Takže to už nie je naša časová os. Je to miesto, kde sa ľudia organicky prebúdzajú.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, že, to, v, je, update, udalostí
 • 98
  Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (1.časť)https://rumble.com/embed/vlzjun/?pub=4 Tiana: Ahoj, mám sa veľmi dobre. Práve teraz sa toho deje veľmi veľa. Som veľmi rada, že sa s vami môžem rozprávať. Už je to nejaký čas, čo sme spolu naposledy hovorili. Charlie: Toľko sa toho deje v zákulisí a teraz sa toho toľko deje na očiach. Myslím, že…
  Tags: a, to, sa, je, že, v, na, update, udalostí
 • 98
  Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (2.časť)https://rumble.com/embed/vlzjun/?pub=4 Tiana: Počula som o mužovi v austrálskom Melbourne, ktorý sa chystal zaočkovať svoje 9-ročné dieťa, hoci jeho druhý 14-ročný syn mal po druhej dávke Pfizeru problémy so srdcom. Niektorí ľudia potrebujú rodičovský preukaz, lebo čo to, dočerta, je? V ten istý deň bol syn prevezený do Kráľovskej detskej nemocnice…
  Tags: a, sa, to, je, že, v, na, čo, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
zuzana.
zuzana.
2 years ago

Děkuji Daniel a Iva. Ano taky mám dojem, že 10 dní temnoty a vysílání EBS nebude. Že prostě pomalu přejdou na pravdo-zprávy v současných médiích. Teda ono se to už pomalinku děje, takže snad brzo přidají plyn a pustí toho víc a víc a víc.
Jen by mohli těch kanálů ubrat. Pouští do lidí takových krávovin, že to fakt už hlava nebere. Je čas začít vysílat něco inteligentního a poučného a prospěšného a pozitivního a tak, no.

Michaela
Michaela
Reply to  zuzana.
2 years ago

Už to začalo pred pár (3-4) rokmi. Niečo aj skôr.

Joann Ray
1 month ago

Fantastic site. A lot of helpful info here. I’m sending it to some buddies ans additionally sharing in delicious. And naturally, thanks on your sweat!

Franklin Evans
18 days ago

I simply could not go away your web site prior to suggesting that I really enjoyed the standard info a person supply on your guests? Is going to be back incessantly to investigate cross-check new posts.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK