Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (1.časť)

17/02/2022

Taino: Vitajte všetci na 34. zasadnutí Galaktickej diskusie. Dámy a páni, spolu s Gene-om sa budeme venovať niekoľkým témam, ako sú mestá vnútri Zeme a ich prehľad, ako aj najnovším operáciám a aktualizáciám DUMBS a mystických nálezísk.

Gene: Ďakujem. Je mi veľkou cťou, že mám ľudí, ktorí oceňujú informácie, o ktoré sa snažím podeliť so svetom. Cabale sa to veľmi nepáči, vyraďujú veľa príspevkov a videí. Vyzerá to tak, že Gene Decode je v algorytme a niektoré YouTube kanály sú stiahnuté len preto, že je to v názve relácie tak bohužiaľ, ale ľudia môžu zálohovať na Bitchute a Rumble, alebo akúkoľvek platformu, ktorú majú k dispozícii. Stopli nám Paypal aj Venmo, zakázali nám život a veci, ktoré sme zverejnili. Takže dobre, nechcete, aby som vás používal, nebudem vás používať, a teraz sa pozeráme na iný systém, ideme niekam inam a dávame naše percentá niekam inam pre ľudí, ktorí chcú.

Toľko milých ľudí, je to naozaj pokorujúce, pomáhajú pri tvorbe webovej stránky pre tím koordinátorov služieb, konečne to vyzerá, že tento týždeň bude webová stránka zverejnená. Boli sme pripravení na beta test webstránky, že sa dostanete zo stránky na stránku bez toho, aby ste niečo robili. IT dizajnér, ktorý vlastne píše väčšinu aplikácií a kódov podrobne prešiel celý kód a nemohol prísť na žiaden dôvod. Zavolal mi neskoro v noci a povedal: Nemôžem to opraviť, neviem, čo mám robiť. Čo keby ste túto invokáciu umiestnili na každú stránku webu? Urobil to. Na druhý deň ráno vstal a bolo to opravené. Nerozumiem tomu, ale je to skvelé. Áno, je to mocné. Takto to niekedy funguje.

Taina: Mimochodom, Gene, aby si vedel, veľa ľudí na chate ti ďakuje za tvoje rozprávanie.

Gene: Wow, ďakujem, som naozaj poctený, som prekvapený, pretože pred 30 rokmi ľudia prevracali oči a odchádzali, ale teraz sú ľudia v pohode. Takže určite môžete povedať, že sa nachádzame v období veľkého prebudenia, keď sa ľudia prebúdzajú a chcú poznať pravdu a sú ochotní otvoriť svoju myseľ, aby počuli, že existuje niečo, čo je za hranicami toho, čo hovoria mainstreamové médiá a Hollywood. Hviezdy, o ktorých si mysleli, že ich budeme navždy sledovať a my zisťujeme, čo tie hviezdy naozaj robia, myslím, že je to hrozné. Je tam pár naozaj dobrých, ako John Bott a pár ďalších, ktorí sú naozaj milí ľudia, a Mel Gibson a tí, ktorí hovoria o tom, čo robia veľké hviezdy, ale celkovo je to hrozné. Snažil som sa ľuďom povedať, čo sa deje, ale väčšina ľudí tomu nedokáže uveriť. Je to, ako keď Hitler povedal „aby bol život taký skvelý“. Pretože ak chcete ovládať ľudí, musíte im tak veľmi spríjemniť život, prepísať históriu, kontrolovať všetky vstupy do škôl a všetko ostatné, aby bola lož taká veľká, že ak narazia na pravdu, nebudú jej môcť uveriť. A presne tak to bolo. Keď som sa v roku 1990 zobudil a zistil som to, povedal som si, že to nemôže byť pravda, že je to hrozné, a chcel som, aby to bola pravda, že to nemôže byť pravda. Povedal som si, že dokážem, že to nie je pravda, a všetko, čo som urobil, je dôkaz, že je to absolútna pravda. A tak sa ľudia zobúdzajú až teraz. Každý deň dostávam veľa e-mailov s požehnaním pre túto službu, takže je to celkom úžasné.

Taino: Áno, Gene, snažíme sa pokryť veľké témy, takže sa pravdepodobne najprv budeme zaoberať aktualizáciami o DUMBS.

Gene ukazuje na obrazovke

Gene: Takže môžete vidieť, že opäť pracujú na Islande a tiež, že DUMB sa pripája priamo k tomuto tu, smerom do Škótska, do oblasti Glasgowa. Ako vidíte tu, 10 kilometrov samozrejme, potom odtiaľto je to časť vatikánskej DUMB cesty, ktorá ide z Vatikánu cez Albánsko, cez ostrov Kréta a oddeľuje sa a ide do Líbye, Tuniska a prichádza do Maroka, ide hore pod Gibraltár a dovnútra. Gibraltár je vlastne dutý, majú v ňom tunely a ďalšie veci. Potom prechádzajú aj týmto tunelom tu v Turecku, ale ten veľký (otras), ktorý som dnes zaznamenal, pokračuje, je to v obrovskom rozsahu, myslím, že v Iráne. Tu vidíte, že toto je 6,3 a toto je všetkých 10. Takže toto je obrovský zásah. Potom to samozrejme pokračuje v Afganistane, ako vidíte, Taliban sa snaží oslobodiť svoju krajinu a zabrániť Pakistancom v príchode cez tunely. Potom pokračujú aj v Mjanmarsku. Teraz idú do oblasti Zlatého trojuholníka v Laose a zbierajú veci aj tam. V USA a Kanade je tiež veľa zariadení, ktoré sa likvidujú, a veľa plavidiel, ktoré sa snažia uniknúť. Často sa hovorí, že ide o výbuch, ale myslím, že v Oklahome povedali, že ide o lomy (Gene sa smeje) …že lomy sú všade, pravdepodobne v celej Oklahome, nikdy som nevedel, že ich je v Oklahome toľko.

Budem to aktualizovať a ukážem vám, čo mám na mysli, toto je len minulý týždeň, takže pokračujú v tom podzemnom zariadení v Stanley, Idaho, pracujú na tom už rok alebo dva, je to také obrovské zariadenie, ide to nahor v Kanade a dokonca aj na diaľniciach, myslím doslova, že berú plavidlá, ktoré prichádzajú pod maglevmi, ktoré idú pod diaľnicami. V Princetone majú medzistupne pre svoje plavidlá, aby sa dostali cez rieku z diaľnice a môžete vidieť, že ich aj odstraňujú. Aliancia odstraňuje tieto plavidlá skôr, ako sa dostanú von, ako napríklad tu v Abbotsforde v Kanade. Takže sa tam odohráva veľa aktivít. Teraz prejdem na väčší časový rozsah, napríklad na posledný mesiac, je ohromujúce, koľko sa toho deje. Teraz môžete vidieť líniu tunela v Stanley a ďalšie veci, ktoré sa odstraňujú. Teraz je úroveň negatívnych oblastí najmä nad hornou časťou štátu Washington ohromujúca. Máte obrovské množstvo negatívnych hodnôt a niektoré z nich sú veľmi vysoké. Deje sa toho veľa, a keď sa pozriem na Mount Rainier, na webovej stránke sopiek sa dozviem, že nevybuchuje, ale je tam veľká aktivita, ktorá by mala pripomínať erupciu. Ak máte takúto aktivitu, ktorá je ako skutočná sopečná erupcia, potom dostávate všetky tieto obrovské negatívne údaje, ktoré vidíte pri plavidlách snažiacich sa dostať preč, je to dosť ohromujúce. Ako som už povedal, v Oklahome, keď prejdete do posledného mesiaca, je to naozaj šialené, takže teraz môžete vidieť Coryblast – povedali mi, že je tam veľa lomov, ale je to močaristá oblasť.

Ak sa vrátime k tým oblastiam, ako som už povedal, kde vatikánska hlúposť vedie z Albánska cez Grécko a potom cez ostrov Kréta, kde pracovali na zariadení, ide cez Líbyu do Maroka a pokračuje cez Gibraltár. Ak sa pozriete na posledné dva mesiace, môžete vidieť, že aj takto stúpajú. Takže v Taliansku a všade inde, dokonca aj v Škótsku, sa vyvíja pomerne veľká aktivita, pokiaľ ide o preberanie vecí, a samozrejme, pokračuje sa v práci na Islande a tiež na La Palme. Väčšina ľudí si to uvedomuje a hovorí, že sa zrúti do mora a spôsobí cunami, v skutočnosti Aliancia zasahuje jednotlivé úrovne a napĺňa ich lávou z lávovej rúry, takže ničí skládku tým, že ju vracia do pôvodného stavu. V týchto erupciách vidíte mriežkový vzor. DUMB má vrstvy, úrovne, chodby a všetky tieto veci, takže keď vyhodíte dvere do vzduchu, zlepší sa mriežkový vzor, pretože sú rovnomerne rozmiestnené. Takže keď sa pozriete na tento, je celkom zrejmé, že La Palma je tam, že na nej tiež pracujú. Takže v skutočnosti znižujú tlak na to, že erupcia je erupciou. Pracujú aj v Etiópii a v Eritrei, takže je úžasné, čo sa tam deje, myslím tým, že je tam toľko aktivít a toľko Aliancie odstraňuje toľko skládok, že je to naozaj krásne. A toto miesto (ukazuje na miesto v južnom Iráne), ako som povedal, je najväčšie, je to oblasť obchodovania s deťmi, kde zachraňujú a odvážajú deti a odstraňujú skládky.

Taino: Gene ľudia v chate sa pýtajú na Britskú Kolumbiu, či záplavy súvisia s činnosťou, ktorá sa deje s dumbs?

Gene: Spôsobuje to poruchy a vynášané svinstvo spôsobuje problémy v atmosfére a potom často spôsobuje ionizáciu. Antigravitačné pohonné systémy často spôsobujú ionizačné mraky okolo plavidla. Keď máte veľké bitky, ako napríklad koordinátori v južnom Colorade videli veľkú bitku a mali fotografie všetkých mrakov, ktoré sú naozaj divne tvarované, dokonalé trojuholníkové mraky. Nepamätám si, že by som pred 20 rokmi videl dokonalý trojuholníkový oblak, možno je to mnou, možno som nedával pozor. Takže tu máte veľa vecí a potom sa samozrejme vytvára kondenzácia, najmä v horských oblastiach, až po kryštálové pásmo, potom tu máte veľa záplav a vecí, ktoré sa dejú, dážď a veci a v závislosti od oblastí, kde sa nachádzate, áno.

Taino: Niekto sa pýta Roarington UK, no práve si spomenul Glasgow, je to spojené s tým na Islande? Máš niečo o Spojenom kráľovstve?

Gene: Dumb, ktorá sa tam nachádza, je neďaleko Lochgilpheadu, takže to je vlastne miesto, kde vychádza zo zámku, odkiaľ ponorky priplávali do Glasgowa a tá kopula bola pod Glasgowom. Očakávam, že keď na tom budú pracovať, uvidíme niečo neskôr v Glasgowe. To je z tick tock, niekto poslal TR3B ničí vchod, takže je to celkom zaujímavé (19:08)

Tiano: A mohol by si sa s nami podeliť, pretože nie každý asi vie, čo je to TR3B a ako funguje.

Gene: TR3B je antigravitačné plavidlo, ak sa pozriete na patent Salvatore Titans, je to celý patent na pohonný systém a celé plavidlo. Prvýkrát bol predstavený v roku 1947, keď sa s ním letelo na Mesiac a Mars. Je to stealth plavidlo, ktoré sa môže stať úplne neviditeľným, avšak nemusí, majú konvenčný pohonný systém, ale zvyčajne sú neviditeľné a niekedy, ako napríklad tu je jedno z nich, kde neviditeľnosť nefunguje veľmi dobre, je akoby napoly neviditeľné (20:20). takže môžete vidieť, že je to plavidlo trojuholníkového tvaru a samozrejme, že jeho zneviditeľnenie nefunguje úplne dokonale. A toto je postavené americkou armádou, mnohé z toho sa objavuje až teraz, keď ľudia vidia zmeny a vidia tieto plavidlá na verejnosti.
Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 98
  Videnie na diaľku a projekt Looking Glass| 2.časťAKO FUNGUJE TECHNOLÓGIA LOOKING GLASS?Wilcock tvrdí, že zariadenie looking glass funguje podobne ako "epifýza v ľudskom tele, ktorá je schopná za určitých podmienok vytvoriť vysoko koherentný energetický vír alebo torzné pole, čo umožňuje jednotlivcovi prijímať informácie nefyzickými prostriedkami". HISTÓRIA ZARIADENIA LOOKING GLASSV skorších verziách projektu bol vyvinutý "skutočný portál, cez…
  Tags: sa, a, že, v, to, na, je, tajné
 • 97
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (1)Insider Pete Peterson poskytol veľa informácií o prítomnosti Atlantídy v Antarktíde. V zákulisí sa odohráva veľa vzrušujúcich udalostí. Antarktída nikdy nebola taká osídlená ako dnes: vedci, politici, výskumníci všetkého druhu, oprávnení, akreditovaní novinári, celý svet zvedavých ľudí, ktorí nikdy neprestanú držať tajomstvo o tom, čo sa na tomto kontinente skutočne deje.…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK