Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (2.časť)

18/02/2022


Taino: Keď už sme spomenuli dumbs, pre nových poslucháčov je dobré vedieť, že sú hory, vodné toky, jaskyne, v ktorých sa môžete dostať do podzemných miest a prechádzať vnútri zemou. Gene, podelím sa o obrázok (22:01), ktorý nám poslal jeden z vašich koordinátorov pred dvoma rokmi, kde máme mapu pravdepodobne z roku 1975. Takže sme mali tunely z tohto diagramu, bol to staroveký atlantský tunelový systém?

Gene: Áno, to je veľmi starý systém.

Taino: Mohol by si sa, prosím, podeliť o celý aspekt podzemných miest, sú skutočné, nie je to mýtus, nie je to konšpirácia, je to naozaj skutočné, takže ťa nechám to rozviesť.

Gene: K tvojej poslednej otázke som na youtube našiel video, ktoré ukazuje TR3B, čo je prísne tajné antigravitačné lietadlo navrhnuté ako podzvukové špionážne lietadlo. Podľa patentu dochádza k zníženiu zotrvačnej hmotnosti, čo znižuje hmotnosť vozidla, zvyčajne je to ako ušľachtilý plyn, ktorý je preplňovaný medzi dvoma otvormi. Preto v 40. rokoch títo slneční strážcovia používali ponorky, privarili balastnú nádrž a potom tam použili rovnaký typ systému na vyzdvihnutie celých ponoriek do vesmíru. Vnútorné mestá sú hlboké, siahajú až do hĺbky 80 míľ, vrstva za vrstvou, a sú väčšie a väčšie kým sa dostanete až dolu. Takže máte dutú zem. Je to ďalšie dobre strážené tajomstvo cabaly, ktorá nechce, aby si ľudia uvedomili, že Zem je v skutočnosti dutá a vychádza to z podstaty toho, ako sa veci formujú. Tu je video, ktoré som našiel (25:54), aby som to ľuďom trochu vysvetlil.

Tento chlapík ukazuje v mikrogravitácii rotujúcu guľu a najprv sú to len vzduchové bubliny vo vodnej guli a môžete vidieť, ako sa vzduchová bublina začne otáčať, funguje ako odstredivka a poháňa sa, pretože vzduch má inú hustotu, ženie vzduch do stredu, a tak môžete vidieť, ako sa doslova pohybuje od pólu k pólu na osi rotácie. Začne to vyzerať, akoby sa snažila prelomiť povrchové napätie, otvoriť sa a vytvoriť niečo ako šišku. P v tomto experimente tam vloží čajové lístky, a pretože čajové lístky majú menšiu hustotu ako voda, idú ako kontinentálne dosky, idú na povrch a potom máte uprostred vzduchové bubliny. Takže máte dutú guľu alebo šišku. Teraz tam dal vitamíny (?) a kvôli rovnakej hustote sa otáčajú v guľôčkach vnútri ako magma, pretože rovnakú hustotu má aj surová okolitá hornina, takže zostáva v strede, takže je to naozaj dobré vysvetlenie, aby to ľudia pochopili. Všetky planéty sú duté. Preto degradovali Pluto. Nemyslím si, že niekedy vysvetlia, prečo degradovali Pluto z planéty, pretože nie je duté, nemá vnútorné slnko. Pracujem na dekódovaní dutej zeme, je to rozpracované, ale mohol by som sa o niečo podeliť. Takže vstupy do dutých priestorov – dutej zeme sú:

1) Jaskyňa ropných vtákov (Cueva de los Tayos) v Ekvádore,
2) Carrios v Ekvádore,
3) Mount Shasta v Kalifornii, ktorá sa nachádza v meste Aghart
4) Telos, Manaus v Brazílii,
5) Mato Grosso v Brazílii, ktoré prechádza do mesta Posid
6) Vodopády Iguacu na hraniciach Brazílie a Argentíny
7) Hora Epomeo v Taliansku
8) Studňa Šešna v Banáráse v Indii, ktorá vedie do agarthského mesta Patala
9) V Mongolsku na hraniciach s Čínou, vedúce do podzemného mesta Shingwa
10) Rama v Indii ide do strateného podzemného mesta známeho aj ako Rama v podzemí oblasti Gros plain
11) Egyptská pyramída
12) a 13) obidva póly, ako vy, kvôli točiacej sa vode
14) pod samotným Denverom

Kontinenty a hlavné mestá vo vnútri Zeme:

1) Posid: hlavná atlantská základňa, ktorá sa nachádza pod brazílskym Matom, 1,3 milióna obyvateľov.
2) Šonše: útočisko ujgurskej kultúry, odnože Lemúrov, ktorí sa pred 50 000 rokmi rozhodli vytvoriť vlastné kolónie. Vchod stráži himalájsky lamaistický kláštor. Počet obyvateľov: ¾ milióna.
3) Rama (kontinent Šambala): pozostatok povrchového mesta Rama v Indii, ktoré sa nachádza neďaleko Džajpuru. Obyvatelia sú známi svojimi klasickými hinduistickými črtami. Počet obyvateľov: 1 milión.
4) Šingwa: pozostatok migrácie severných Ujgurov. Nachádza sa na mongolsko-čínskych hraniciach s malým bočným vchodom z mesta pod horou Lassen v Kalifornii. Počet obyvateľov: 1,5 milióna.
5) Agartha: Je kontinentom a zároveň hlavným mestom neprebádaných vlád vnútornej Zeme.
Majú jednotný systém vlády. O ostatných zatiaľ nemám presné informácie, hlavné mestá sú:
6) Telos
7) Mehbia
8) Potala
9) Asgard

(30:12)

Kontinenty a hlavné mestá vo vnútri Zeme:

1) Posid: hlavná atlantická základňa, ktorá sa nachádza pod brazílskym mestom Mato, 1,3 milióna obyvateľov.
2) Šonše: útočisko ujgurskej kultúry, odnože Lemúrov, ktorí sa pred 50 000 rokmi rozhodli vytvoriť vlastné kolónie. Vchod stráži himalájsky lamaistický kláštor. Počet obyvateľov: ¾ milióna.
3) Rama (kontinent Šambala): pozostatky povrchového mesta Rama v Indii, ktoré sa nachádza neďaleko Džajpuru. Obyvatelia sú známi svojimi klasickými hinduistickými črtami. Počet obyvateľov: 1 milión.
4) Šingwa: pozostatok migrácie severných Ujgurov. Nachádza sa na mongolsko-čínskych hraniciach s malým bočným vstupom z mesta pod horou Lassen v Kalifornii. Počet obyvateľov: 1,5 milióna.
5) Agartha: Je to kontinent a zároveň hlavné mesto nepreskúmaných vlád Vnútornej Zeme.
Majú jednotný systém vlády. O ostatných zatiaľ nemám presné informácie, hlavné mestá sú:
6) Telos
7) Mehbia.
8) Potala
9) Asgard

(30:12) Zem sa teraz takto otáča, pretože jej hmotnosť neustále rastie v dôsledku 200 000 ton úlomkov, ktoré na Zem každý rok spadnú, takže sa stáva masívnejšou a ako sa otáča, otvára sa. Tu vidíte, ako presne zapadá Atlantik, ale zapadá sem aj Tichý oceán, vystupuje tu kontinent Antarktída, vlastne vidíte, ako všetko zapadá do seba, Antarktída a Južná Amerika, Antarktída zapadá priamo do toho. Toto ukazuje vek zemskej kôry a tieto sú opäť uložené, môžete vidieť, ako Antarktída a Austrália dokonale zapadajú do miesta, kde je Tichý oceán. Takže Zem bývala oveľa menšia a ja sa chystám urobiť toto úplné dekódovanie, keď spojazdním svoju webovú stránku. Takto je znázornené uloženie a pohyby oceánov pri ich postupe. A to je vlastne maximum. Zapadá to do zobrazenia tektonického rozpínania Zeme a tejto mapy? Takže je to naozaj vynikajúce zobrazenie veku. Takže všetko, čo je modré a fialové, je staré miliardy rokov, ale všetko a zelené a žlté a oranžové je mladšie ako sto štyridsať miliónov rokov. To sú všetky oceány. Žiadny z nich nie je starý. Sú na Zemi relatívne nové. Takže Zem bola pred 140 miliónmi rokov taká veľká. Moria boli kedysi sladkovodné moria. Keď sa zemeguľa otáča, vznikajú tieto moria v tvare písmena S, a pretože eroduje horninu, dážď a iné veci, dostávajú sa do týchto morí, ktoré sa nachádzali na vrchole kontinentov, vytvorili pieskovec so správnou hmotnosťou pieskovca a potom voda z morí, kde plášť pod nimi erodoval, oslabila ho, a tak sa nakoniec dostala cez puklinu a potom sa zem mohla otvoriť a rozšíriť. Hovorí sa, že to všetko bola Pangea, jeden kontinent a zvyšok bol oceán. Nie, všetky oceány sa nachádzali na pevnej zemi. Hovorí sa nám, že kontinenty sa pohybujú rýchlejšie a niektoré sa pohybujú o tretinu zemegule, ale niektoré sa nepohybujú vôbec, napríklad Severná a Južná Amerika sa nikdy nepohli. To nedáva zmysel.

Aby sme vám ukázali niektoré nezrovnalosti týkajúce sa rovnakej veľkosti Zeme s rovnakou gravitačnou hmotnosťou, toto je vážka, ktorá má rozpätie krídel 14 palcov. Ak by mala dnes lietať, ak by ste ju mohli naklonovať, nemohla by lietať, pretože atmosféra je príliš hustá a gravitácia príliš silná. Tu je ten istý problém, nemajú pľúca, tieto stonožky majú trubice, udusili by sa, nemohli by dostať vzduch kam potrebujú. Kosti brachiosaura by sa pri takej váhe premenili na prach, hlava je tak vysoko, že keby celé telo nebolo srdce, nemohlo by sa prekrviť. Myslím si, že je tu veľa nezrovnalostí. Tu máte vtáka pteranodona, nemyslím si, že by dnes mohol lietať, má obrovské rozpätie krídiel, čo znamená inú gravitáciu. Arktída – keď sa ľadová pokrývka nad Arktídou roztopí a rozpadne, vzniknú veľké sladkovodné ľadovce. Ide o to, že morská voda zamrzne, keď klesne pod 0 Farenheita. Sladká voda, samozrejme, zamŕza pri nula stupňoch Celzia alebo 32 stupňoch Fahrenheita a je jasné, že keď zamrzne, je to sladkovodný ľadovec. Tak ako milióny volov na Aljaške každoročne putujú na polárny pól, kam idú? Prečo nezmrzli? Ako sa vrátia na jar? Opäť veľa nezrovnalostí.

Keď sa Zem roztočila, vydúvala sa dovnútra a ťažké materiály, pretože ich hustota je odlišná, sa dostávali do stredu, kde sa rozdeľovali, takže vznikalo vnútorné Slnko, ktoré vytváralo gravitačný tlak. Gravitácia je tlak, nie pól, je to časticová vlna, ktorá na vás tlačí, takže tlačí materiál všade naokolo a vytvára elektromagnetické dynamo, ktoré otvára póly spolu s tým vzduchom, ktorý ste videli rotovať. Takže máte vnútornú štruktúru Zeme a tu je jedna fotografia z vesmíru Zeme, na ktorej môžete vidieť Arktídu zamrznutú v zime. (35:30)
V lete sa otvorí, môžete vidieť svetlo z vnútorného slnka, ktoré vychádza von, a ľadová pokrývka sa rozpadá a tieto sladkovodné ľadovce vychádzajú zo sladkovodných morí na vnútornej strane Zeme. Ďalej správna mapa: Zem nemá tvar, ako sa hovorí, problémom je Mercatorova mapa. Po prvé, je to hore nohami, ľudia v Antarktíde sú hore, nie dole. Ak sa pozriete na Mercatorovu mapu, ktorá je čiernym obrysom, ak sa pozriete na kilometre štvorcové Afriky, je rovnako veľká ako celá Ázia. Ako môžete vidieť na zelenej mape Petersovej projekcie je ako celá Ázia a Európa, je to obrovský kontinent. A tu vidíte, že je to pravda, ale na tejto mape to nie je ani polovica. Je to podobné, ako keď sa vydali dobývať Afriku – nechceli, aby si Zuluovia uvedomili, aké malé sú Anglicko a Britské ostrovy, a tak posunuli rovník. Ak sa pozriete na stred mapy, ak sa pozriete na Petersovu projekciu, je rovník približne tam, a ak sa pozriete na tú hrudu, je to trochu mimo. Takže tu je správny spôsob so zobrazenými krajinami, ako v skutočnosti vyzerá Zem na Petersovej projekcii.

A ak sa pozrieme na vek Zeme, problém je opäť založený na vzorcoch jadier. Všetko, čo nemá jasnú farbu, ako napríklad zelená a biela, to sú naozaj staré veci, ktoré sú v miliardách rokov, ale ak idete na menej ako miliardu, tu je 280 miliónov, nevidíte na dne oceánu takmer nič okrem pobrežia Ázie, ktoré je modré. A to je len svetlomodrá časť, kde Lemúria ležala, než ju Atlanťania zničili časticovými lúčmi a to je až 160 miliónov a zvyšok je veľmi mladý. Uvidíme, že tu pri pobreží Afriky a na východnom pobreží máme trochu toho staroveku, ale väčšina je mladšia ako 160 miliónov rokov. Dokonca aj tie oblasti, ktoré majú stále 160 miliónov, nie sú miliardové, takže to všetko bolo oveľa menšie.

Tu vidíme iné planéty, ktoré majú tiež dutú oblasť a vnútorné slnko. Vidíte, že polárna žiara nepochádza zo slnečného svetla, inak by to nebol dokonalý prstenec. Bolo by to len tam, kde svieti Slnko, pochádza to zo Slnka – vnútorná ionizácia a polarizácia atmosféry planéty. A potom pôjdete dole, tu je opäť dokonalý prstenec a tu je dokonalý prstenec Saturnu. Prečo? Ak je slnko tu, urobí to aj tam? Prečo by sa prstenec otvoril práve tam, kde sa sústredilo slnko? Možno je to gravitáciou, ale mali by ste tieto prstence na planétach, keď je tma? Takže prichádza cez vstup na antarktický pól a dostáva sa do vnútra Zeme. A tu vidíte, ako prechádza systémom, ktorým prechádza, a nad ním v diaľke je 64 pyramíd, ktoré tam vidíte. Toto je vstup do Antarktídy, ktorý postavili Atlanťania. Je to stará mapa s názvom Piri Reis Map a je na nej Antarktída bez ľadu. Takže v dobe ľadovej bola táto časť Zeme zaľadnená, ale v tom čase bola bez ľadu. Tu sú tieto staré mapy, ktoré ukazujú, ako vyzerala Antarktída, a tu je polárna žiara (Aurora Borealis). Keď prechádzate z Antarktídy, je zrejmé, že je tma, toto je tmavé svetlo, Slnko je na druhej strane Zeme a vy ho môžete vidieť, ako sa otvára z tmavej strany.

Znovu, je sústredená priamo nad Antarktídou a vy hovoríte, že keby sme mohli vidieť stred, bolo by to presne tam, kde sú podľa nich celé základne a celý Nový Švabach. Takže tu je to opäť z vesmírnej stanice a prechádza to tými vchodmi, o ktorých som hovoril, a niektorými ďalšími: Prima hora pod pyramídou v Gíze, Kráľ Šalamún, bane Deborah, jaskyňa Ignacio, vodopády Mata Grasso Manos, mamutia jaskyňa v Kentucky, niektoré ďalšie vchody. Let admirála Byrda a jeho denník sa zaoberá letom dovnútra do vnútra Zeme, porážkou Agarthanov a návratom von. A toto je ďalšia mapa zobrazujúca Antarktídu bez ľadu, na ktorej vidíte, že ide doslova o dva kusy, ktoré boli rozdelené a spojené. Keď sa pozrieme na tektonické dosky, myslím tým, že toto všetko vzniklo pred menej ako 140 miliónmi rokov, presne takto, a môžete vidieť, ako sa to tu všetko ohýba a tento oblúk a tento hrboľ tu a tento zárez do seba dokonale zapadá. James Gilliam poskytol toto posolstvo, ktoré pochádza od Mehabiánov z vnútornej Zeme, myslím, že je celkom krásne a výstižné:

A ak sa pozrieme na vek Zeme, problém je opäť založený na vzorcoch jadier. Všetko, čo nemá jasnú farbu, ako napríklad zelená a biela, to sú naozaj staré veci, ktoré sú v miliardách rokov, ale ak idete na menej ako miliardu, tu je 280 miliónov, nevidíte na dne oceánu takmer nič okrem pobrežia Ázie, ktoré je modré. A to je len svetlomodrá časť, kde Lemúria ležala, než ju Atlanťania zničili časticovými lúčmi, a to je až 160 miliónov a zvyšok je veľmi mladý. Uvidíme, že tu pri pobreží Afriky a na východnom pobreží máme trochu toho staroveku, ale väčšina je mladšia ako 160 miliónov rokov. Dokonca aj tie oblasti, ktoré majú stále 160 miliónov, nie sú miliardové, takže to všetko bolo oveľa menšie.

Tu vidíme iné planéty, ktoré majú tiež dutú oblasť a vnútorné slnko. Vidíte, že polárna žiara nepochádza zo slnečného svetla, inak by to nebol dokonalý prstenec. Bolo by to len tam, kde svieti Slnko, pochádza to zo Slnka – vnútorná ionizácia a polarizácia atmosféry planéty. A potom pôjdete dole, tu je opäť dokonalý prstenec a tu je dokonalý prstenec Saturnu. Prečo? Ak je slnko tu, urobí to aj tam? Prečo by sa prstenec otvoril práve tam, kde sa sústredilo slnko? Možno je to gravitáciou, ale mali by ste tieto prstence na planétach, keď je tma? Takže prichádza cez vstup na antarktický pól a dostáva sa do vnútra Zeme. A tu vidíte, ako prechádza systémom, ktorým prechádza, a nad ním v diaľke je 64 pyramíd, ktoré tam vidíte. Toto je vstup do Antarktídy, ktorý postavili Atlanťania. Je to stará mapa s názvom Piri Reis Map a je na nej Antarktída bez ľadu. Takže v dobe ľadovej bola táto časť Zeme zaľadnená, ale v tom čase bola bez ľadu. Tu sú tieto staré mapy, ktoré ukazujú, ako vyzerala Antarktída, a tu je polárna žiara (Aurora Borealis). Keď prechádzate z Antarktídy, je zrejmé, že je tma, toto je tmavé svetlo, Slnko je na druhej strane Zeme a vy ho môžete vidieť, ako sa otvára z tmavej strany.
Znovu, je sústredená priamo nad Antarktídou a vy hovoríte, že keby sme mohli vidieť stred, bolo by to presne tam, kde sú podľa nich celé základne a celý Nový Šváb. Takže tu je to opäť z vesmírnej stanice a prechádza to tými vchodmi, o ktorých som hovoril, a niektorými ďalšími: Prima hora pod pyramídou v Gíze, Kráľ Šalamún, bane Deborah, jaskyňa Ignacio, vodopády Mata Grasso Manos, mamutia jaskyňa v Kentucky, niektoré ďalšie vchody. Let admirála Byrda a jeho denník sa zaoberá letom dovnútra do vnútra Zeme, porážkou Agarthanov a návratom von. A toto je ďalšia mapa zobrazujúca Antarktídu bez ľadu, na ktorej vidíte, že ide doslova o dva kusy, ktoré boli rozdelené a spojené. Keď sa pozrieme na tektonické dosky, myslím tým, že toto všetko vzniklo pred menej ako 140 miliónmi rokov, presne takto, a môžete vidieť, ako sa to tu všetko ohýba a tento oblúk a tento hrboľ tu a tento zárez do seba dokonale zapadá. James Gilliam poskytol toto posolstvo, ktoré pochádza od Mehabiánov z vnútornej Zeme, myslím, že je celkom krásne a výstižné:

Správa od Mehbians Meea

Sme rasa bytostí, ktoré sa počas vášho posledného posunu pólov vydali do obrovského množstva jaskýň. Sme kombináciou Atlantov a Lemúrov. Už vo vás žilo niekoľko rás, niektoré mimoriadne pokročilé, viac energetické ako fyzické, inými slovami intenzity typu 5D atď. Týmto bytostiam vďačíme za svoje prežitie a schopnosť ďalej sa vyvíjať. V tomto zmysle sa nachádzame v oblasti vzostupu, nie ako evolúcia podľa podpornej teórie evolúcie, je to iný typ evolúcie. Sme ľudia, nepoznáte rozdiel medzi našimi ľuďmi a ľuďmi na povrchu. Sme geneticky lepší, máme pokročilé technológie na výrobu energie, dopravu a liečenie. Sme veľmi stará civilizácia, stavitelia megalitov a kamenných chrámov. Vždy sme si želali vrátiť sa na povrch a spojiť sa s ostatným pozemským ľudstvom, aby sme využili našu múdrosť a technológiu na pomoc pri riešení mnohých problémov, ktorým ľudstvo na povrchu čelí. Práve sme prekonali vojnu, choroby, chudobu a nedostatok, hoci naše potreby sú jednoduché. Sme súčasťou Aliancie z hviezd so schopnosťou cestovať nadsvetelnou rýchlosťou a medzidimenzionálne. Nie sme orientovaní na zisk, uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, prírodné látky pred syntetickými. To zanecháva oveľa menšiu stopu na našom životnom prostredí, ktoré je vyvážené a prosperujúce. Predtým, ako budeme môcť uvažovať o zjednotení s Terranmi na povrchu, musí povrch nájsť jednotu. V našom svete existuje mnoho foriem života, niektoré sú vysoko vyvinuté, iné menej. Naša civilizácia sa skladá z veľmi vysokých bytostí, bytostí strednej výšky a veľmi nízkych bytostí, rovnako ako na povrchu, len ich je viac. V interiéri je zastúpených viac rás, kultúr a farieb.

Zistili sme, že cesta k jednote vedie cez komunikáciu, pozorné počúvanie bez odsudzovania, zbavenie sa minulosti, všetkej nevraživosti, hľadanie spoločných väzieb a cieľov. Prvoradá bola služba celej komunite v celej jej rozmanitosti. Tí, ktorí boli obdarení hojnosťou, vyšším poznaním, schopnosťou liečiť a starať sa, bez námahy pomáhali tým menej šťastným. Naša civilizácia je zasvätená univerzálnemu zákonu, ktorý vytvára príležitosť pre každého jednotlivca, aby dosiahol svoj najvyšší potenciál. Vďaka tomu sme zažili obrovský skok vo vývoji a žijeme bohatý, láskyplný a radostný život v harmónii so sebou navzájom a so svojím okolím. Terrani na povrchu môžu urobiť to isté, ak sa tak rozhodnú. Pred začatím tohto procesu je potrebné splniť jednu podmienku. Terrani sa musia zjednotiť pre spoločné dobro. To znamená prekonať všetky náboženské, kultúrne a rasové bariéry a hranice. Hoci existuje mnoho rás, náboženstiev a kultúr, každý človek má dušu. Pochádza od Boha, Stvoriteľa, Veľkého Ducha, zjednoteného poľa vedomia a energie, akokoľvek ho nazvete alebo opíšete. Na úrovni duše sme všetci rodina, všetci sme prepojení. Zdroj, z ktorého pochádzame, je čistá bezpodmienečná láska, radosť a blaženosť v jej neobmedzenom chápaní. Láska je najvyššou, večnou silou v službách multiverza. Keď každý človek nadviaže osobné spojenie s týmto zdrojom, skončia vojny, choroby a chudoba. Je to naozaj jednoduché.

Je potrebné prekonať zložitosť intelektu, súťaživosť, strach, prežitie a spoločensky podmienenú nevedomosť falošného príbehu o oddelení. Takmer všetky vojny sú vojnami vo vnútri nás samých, spôsobenými zraneniami, traumami, nesprávnymi závermi z minulých skúseností a obmedzujúcimi mentálnymi koncepciami. Nikdy tu nebola svätá vojna, bol tu len jeden kráľ alebo vodca, ktorý chcel to, čo mal iný, a využíval strach, náboženstvo a rozdelenie, aby rozohnil armády. Toto sa odohráva v histórii planéty Terra. Najväčší zo všetkých tyranov boli tí, ktorí boli v detstve najviac zranení a opustení, hľadali lásku, úctu, sebaúctu a moc nad ostatnými. Nikto ich nikdy neučil, že všetko, čo je večné, pochádza zvnútra a že to, čo je navonok, je pominuteľné, neustále sa meniace, neuhasiteľný smäd, ktorý nikdy nie je nasýtený. Lásku, radosť, šťastie, uznanie netreba hľadať navonok, ale v duši, ktorá je vaším spojením so zdrojom. tam ste milovaní, prijímaní a schvaľovaní nad pomyslenie, žiadne slová nedokážu vyjadriť lásku tvorcov. Poznanie rozdielu medzi chytrosťou a múdrosťou sú tiež vlastnosti sebaovládania. Intelekt a zmenené ego vás už odhovárajú. Vytvárajú dôvody na neúspech.

Veľmi staré slovo Inlakeš má dva preklady. Jedným z nich je Pozdravujem svoje druhé ja a druhý Boh vo mne pozdravuje Boha vo vás. Niektoré kultúry ani nemajú slovo pre ja alebo mňa. To je základ našej civilizácie. Toto a podobné chápanie bolo kedysi základom terry. Časom sa presadili menšie negatívne sily. Teraz je čas na návrat. Vzhľadom na prirodzené cykly vesmíru, evolúciu a vzostup sa Terra nevracia do vesmíru. Zákon, ktorý niektorí nazývajú vedomím jednoty, už nie je voliteľný. Naša a ďalšie vyspelé civilizácie z hviezd, z ktorých mnohé sú vašimi dávnymi predkami, sú tu len preto, aby vám poskytli podporu a pomoc pri tomto prechode. Terra má za sebou dlhú históriu invázie a manipulácie zo strany iných síl s inými cieľmi. Na nebesiach a pod vašou zemou prebieha medzigalaktická vojna. Jeho cieľom bolo odstrániť tieto viditeľné a neviditeľné negatívne vplyvy. Tieto vojny boli rozmerné a časové. Dobrotivé bytosti na vnútornej strane, sily na vonkajšej strane, galaktické a interdimenzionálne bytosti dokázali odstrániť väčšinu týchto vplyvov. Je to krok smerom k ukončeniu tyranie, drakonického práva a prechodu k univerzálnemu právu. Hierarchické siete týchto viditeľných a neviditeľných negatívnych vplyvov na Terre stále existujú. Prelínajú sa do všetkých aspektov vlády, náboženstva, agentúr a inštitúcií. Sú známi svojou bezuzdnou chamtivosťou a túžbou po moci. Neslúžia vyššiemu dobru, neposilňujú, ale ovládajú. Títo vodcovia a ich kráľovstvá nie sú špecifické pre vývoj Terry do vyšších stavov vedomia alebo poznania. Akcia alebo reakcia, alebo to, čo niektorí nazývajú karmou, sa zosilňuje a urýchľuje. Všetko, čo sa nedokáže prispôsobiť, transformovať alebo zosúladiť s univerzálnym zákonom, sa zmenší alebo úplne zrúti. Je to proces, ktorý nemôže zastaviť žiadny muž ani žena, žiadna technológia. Musíme nasledovať cestu matky, ktorá postupne opúšťa jednu dimenziu a prechádza do vyššieho vedomia, energie a nového spôsobu života. Tí, ktorí si vybrali túto cestu, majú našu plnú podporu. To neznamená, že všetko urobíme za vás. Každý musí splniť svoju úlohu, zaujať svoj postoj, robiť to, čo je správne, a slúžiť ľudstvu a planéte Terra. Tyrania žije len z dohody a nevedomosti. Je čas sa zobudiť, povstať, zjednotiť sa a pripojiť sa k zvyšku vesmíru v mieri. Čaká na vás neuveriteľný svet.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (3.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY&t=30s Taino: Vynikajúce Gene, krásne zdieľanie, nazvem to jemné reality, ktoré sú tu a na povrchu, aby sa spojili s tými bytosťami, ktoré sú v podzemí alebo v mestách a na miestach. Moje myslenie už nie je fyzikálne 3D, pretože to naozaj nazývam prijateľnou realitou. V škole nás to nikdy…
  Tags: a, sa, je, to, na, v, tajné
 • 96
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (1.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY Taino: Vitajte všetci na 34. zasadnutí Galaktickej diskusie. Dámy a páni, spolu s Gene-om sa budeme venovať niekoľkým témam, ako sú mestá vnútri Zeme a ich prehľad, ako aj najnovším operáciám a aktualizáciám DUMBS a mystických nálezísk. Gene: Ďakujem. Je mi veľkou cťou, že mám ľudí, ktorí oceňujú informácie,…
  Tags: a, je, sa, to, v, na, tajné
 • 95
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Helena
1 year ago

Díky, je to moc zajímavé

Věra
Věra
1 year ago

Aby se tu nezačaly plést pojmy s dojmy. Začíná se to manipulativně překrucovat a vede to jen k dalšímu zotročení. Je tu vidět temná snaha opět povést lidstvo. Člověk bude vždy jedincem. A jedinec má pouze svou vlastní úzkou cestu, kterou žije a ta ho dovede ke správnému cíli – ten je jeden jediný: návrat domů k Otci, do náruče svého Stvořitele. A tím stvořitelem rozhodně není žádná mimozemská rasa, jak se tu začíná lživě rýsovat. Stvořitel je jeden jediný, hmotně nepopsatelný a neuchopitelný.

Vložil do nás ducha a ten jediný nás dovede zpátky domů.

Žádná široká cesta, jak se nám manipulativně začíná předkládat. To znamená jednota lidstva uctívající tuto planetu jako Matku, později se začne používat dokonce označení Božstvo/ Bohyně Matka atd.

To je jen další klamavý způsob, jak zotročit člověka. Vše dělat pro dobro planety a celku. Nikoliv pro dobro vzestupu jednotlivce v jeho vlastním duchu.

Na to si lidi dávejte pozor!

Vzestup je o tom, objevit vlastní duchovní podstatu a vrátit se zpátky ke Stvořiteli. A jak? Tak, že přestanete tvořit destruktivní a negativní karmickou zátěž!

Vědomě se rozhodněte (nejlép hned), že budete myslet, mluvit a konat pouze to dobré. Všimněte si, kolikrát za den přemýšlíte negativně. Možná vás to až vyděsí, kolik negativních myšlenek se ve vás objeví. Uvědomte si kam směřujete svoji pozornost. Je to vnitřní práce na celý váš život. To je ta úzká cesta.

Když se očistíte od karmické zátěže, tak vás to osvobodí z materiální úrovně, a to je ten vzestup!

Věra
Věra
Reply to  Věra
1 year ago

Oprava: *Je tu vidět temná snaha opět podvést lidstvo.

To co se v poslední době lidem stále předkládá je vidět všude. Boje za ekologii a manipulativní snaha vehnat lidi do další stádovitosti. Potírá se individuální vzestup. Na to máme každý z nás jedinečné právo.

Dokud budou lidi stále hledat vůdce mimo sebe, vždy najdou někoho kdo se tím (vlčím) vůdcem najde.

Vůdcem je pouze duch uvnitř člověka, nikdo jiný.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK