Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (3.časť)

19/02/2022


Taino: Vynikajúce Gene, krásne zdieľanie, nazvem to jemné reality, ktoré sú tu a na povrchu, aby sa spojili s tými bytosťami, ktoré sú v podzemí alebo v mestách a na miestach. Moje myslenie už nie je fyzikálne 3D, pretože to naozaj nazývam prijateľnou realitou. V škole nás to nikdy neučili. Ale keď to môžete zažiť, ľudia sa môžu báť alebo ma nazvať bláznom. Vôbec nie! Gene, voda pochádza z vnútra Zeme. S tvojmi vedomosťami o zemetraseniach si minule spomenul, že pod veľkými riekami sú vnútorné rieky. Mohol by si, prosím, pokračovať a vysvetliť túto časť ľuďom.

Gene: Áno, sú pod všetkými veľkými riekami okrem rieky Colorado. V Grand Canyon vznikli priechodom Venuše. Ak sa pozriete na prácu Immanuela Velikovského, vysvetľuje elektrický vesmír, Zem nesedela vždy tam, kde je teraz a Venuša v skutočnosti prešla okolo, ako keď niekedy okolo niekoho prejdete a idete po koberci, dostanete statický výboj. Keď odpor medzi rozdielom potenciálov nestačí na to, aby odolal, náboj sa vyrovná. Keď Venuša prechádzala okolo Zeme, vytvorila statický výboj, ktorý za tri dni preťal Grand Canyon a tak sa všetky ostatné rieky, ak sa pozriete, kde sa vlievajú do mora, až do chvíle, keď ju začali prehradiť, vlievali do Kalifornského zálivu. A tak nevidíte deltu ako na Mississippi, Níle, každá veľká rieka na Zemi má obrovskú deltu, ale táto nie. Takže je vlastne rozrezaný tým priechodom, prvý zásah je kráter. Chlapík, ktorý mal získať meteorit, ktorý dopadol, kopal a kopal a nič nenašiel, pretože pri prvom zásahu doň udrel blesk. Toto miesto, Flagstaff v Arizone, je v kráteri unikátne, pretože ak meteorit spadne, pri vymrštení sa prevráti, takže novší materiál na vrchu je vymrštený ako prvý a potom starší materiál na vrchu je okolo okraja krátera. A to nie je prípad tohto krátera. Je to rovnaké ako na Zemi, kde je novší materiál na vrchu, pretože bol spálený. Takže Veľký kaňon bol skutočne vytvorený.

Ak sa vrátime k riekam, všetky ostatné veľké rieky ako Missouri, Mississippi, Níl a Amazonka majú obrovské delty a pod nimi sa nachádzajú tzv. vodonosné vrstvy. Ide o mohutné rieky, ktoré vznikajú pri razení tunelov pre ponorky. Aby sa dostali pod hrniec(?), jednoducho do neho vyrežú, urobia tunel a už tam tečie voda a máte obrovské podzemné rieky. Keď sa dostanete hlbšie a hlbšie, máte tu podzemné starobylé podzemné mestá a tunely. Keď som robil svoje dekódy dumbs, ukazoval som tunely a Linda McAllisterová ich ukazovala aj v Los Angeles, kde ukazovali reptiliánske tunely a Alfa Drako mala tunely aj pod Los Angeles, a tak keď položili metro a našli ich.

Keď baníci v Afrike ťažia diamanty a objavia tunel, tieto objavené tunely idú pod uhlom 54 stupňov, rovno ako šíp, doslova ako laser. Boli vytvorené pomocou tzv. maserového alebo mikrovlnného zosilnenia, ktoré je iné ako laserové, čo je zosilnenie svetla. Takto sa prereže priamo cez skalu, odparí ju a pod uhlom 54 stupňov ide ďalej kilometre a kilometre. A keď kopú v diamantových baniach, narazia na to a je im povedané, aby držali jazyk za zubami a zapečatili to, pretože o týchto starovekých zariadeniach nesmú hovoriť, pretože cabala chce mať tieto informácie a použiť ich na svoje účely. Takže im hrozí, že ich rodiny budú zabité atď. Nacisti robili presne to isté. Napríklad celé floridské Everglades (prírodný park), je to vlastne rieka, ktorá sa pomaly pohybuje rýchlosťou asi dvoch kilometrov za hodinu smerom k moru. A pod ňou je celá ďalšia obrovská rieka, ktorá ide nesmierne hlboko a cabala nám to nikdy nepovedala. Všetky tieto informácie o týchto podzemných starovekých mestách, ako aj o nových veľkých mestách, ktoré postavili.

Takže Zem je kombináciou dutého veľkého donutu (šišky) a navyše je ako včelí plát, kde máte všetky druhy skupín, z ktorých niektoré sa vrátili a snažia sa zabezpečiť svoju budúcnosť, ako napríklad Amšari. Ich časová os sa vyhladzuje, mizne kvôli veľkému prebudeniu, chceli zastaviť veľké prebudenie, pretože to nie je ich časová os a ich časová os začína miznúť. Takže sa vrátili o 10 miliónov rokov späť a vytvorili veľké podzemné mesto, ako sú všetky tie tunely vo včelích plástoch a tak ďalej. Ako som ukázal na mape, Mamutia jaskyňa siaha až do stredu zeme, tento jaskynný systém sa tiahne väčšinou severovýchodných Spojených štátov, siaha všade a oni podceňujú jeho mohutnosť. Takže existujú tieto starobylé jaskyne a niektoré z nich sa vlastne nazývajú atény alebo energetické uzly. Niektoré z nich boli vytvorené negatívnymi rasami a potom sú tu tie, ktoré sú vytvorené na udržanie energetických systémov Zeme v súlade, ako napríklad tie v Mexiku. Našli tu kryštály, ktoré sú dlhé 50 až 60 metrov (1:00:18) a nedá sa tam stáť veľmi dlho, je tam extrémne horúco, ale sú tam obrovské kryštálové jaskyne, ktoré pomáhajú kontrolovať energetické štruktúry, ley línie a čakrový systém Zeme. Tu vidíte, aké obrovské sú kryštály, musíte nosiť obleky, pretože je tam neuveriteľne horúco, títo ľudia vyzerajú ako mravce, keď sa tam prechádzajú, však. Sú naozaj krásne, je to energetická štruktúra, ktorá má pomáhať energetickému poľu Zeme. Všetci vieme, že sa používajú kryštály a počítače a potom hodinky, ktoré určujú čas, sedia vibrácie, ktoré určujú čas, uchovávajú informácie a to všetko, tieto kryštály, uchovávajú históriu Zeme a uchovávajú informácie o druhoch a rastlinách a zvieratách a civilizáciách a udržiavajú čas a udržiavajú energetickú štruktúru celej Zeme.

Taino: Ďakujem, Gene. Naše vedomie, jeho frekvencia nám umožňuje využívať tieto reality a jemné reality a iné svety a my sa teraz pozrieme na mystické miesto v Colorade, do Záhrady bohov, do národného parku Mesa Verde.

Gene: Záhrada bohov je súčasťou morrisonskej vrstvy, je to tzv. morrisonský pieskovec, preto má červenú farbu, ďalšia vrstva sa nazýva wingate, čo je belší kameň. Pôvodní Američania hovorili, že je to veľmi posvätné miesto, ktoré prechádza úpätím časti Coloradských skalnatých vrchov a potom až k vnútrozemskému moru. Ak pôjdete smerom k ceste I70 medzi touto diaľnicou a diaľnicou 285, na Morrisonovom záhybe sa nachádza oblasť, kde diplodoktor skutočne obišiel výklenok a sú tam stopy brachiosaura. Niektorí ľudia ho nazývajú dinosaurím hrebeňom, pretože tam môžete vidieť stopy diplodoka. Keď som mal šesť alebo sedem rokov, chodievali sme tam a okrem odtlačkov brachiosaurov tam boli aj odtlačky ľudských nôh. Takže odrezali celý obrovský kus skaly, odstránili ho, je to tak trochu zrejmé, pretože to nie je stará skala, trvá tisíce rokov, kým zostarne, neodrezali ho ani pred 100 rokmi. A teraz tu máš len tieto brachiosaurie stopy, kde sa noha zaborila do bahna, prekopala sa a vidíš ju pod sebou a na vrchu je preč. Ak pôjdete do Monument Valley v južnej časti Colorada a prejdete do Utahu a Arizony, môžete opäť vidieť stopy dinosaurov v týchto oblastiach, ktoré sa tiahnu až do Colorada a sú ďalšou posvätnou oblasťou pre pôvodných obyvateľov Ameriky, ktorí skutočne rozumeli štruktúre Zeme a energetickým štruktúram Zeme. Tieto obrovské skaly, okolo mnohých z nich som chodil, sú časové anomálie. Robili sme tam operáciu, pri ktorej sme odstraňovali satanistické hniezdo, pretože satanisti sa vždy pokúšajú ovládnuť krajinu. Ďalšou veľmi posvätnou oblasťou je pohorie Sangre de Cristo, kde sa na západnom svahu nachádza niečo, čo sa nazýva Phantom Cliffs (Prízračné útesy), a je to veľmi fenomenálny systém chodníkov, ktorý doslova vedie po povrchu útesu. Je to krásna cesta a v jej blízkosti sa nachádza oblasť, o ktorej viem, že vytvára obrovské skreslenie času.

Oblasť Manitou Cliff Dwellings, kde máte starobylé petroglyfy, je ďalšou posvätnou oblasťou, ktorá sa tiež nachádza v Colorade, a kresby, ktoré vidíte, sú vlastne písmo. Je to forma písma, ktorú Európania zničili, všetky informácie o tom, ako ju čítať, ale dodnes sú viditeľné. Môžete tam vidieť nakreslené mimozemské bytosti, to je celkom zrejmé. Ak sa pozriete na plavidlá a rôzne informácie a samozrejme, ak cestujete, ukážu vám dôležité veci, ako napríklad, kde je najbližšia voda a kde sú dobré miesta na lov a kam idete a ako ďaleko idete a ukážu bitky, ktoré mali s mimozemskými negatívnymi skupinami a že sa dostali z planéty a ako to urobili a všetko vysvetlia. Takže zvážte skutočnosť, že pôvodní obyvatelia Ameriky, ktorí nepoužívali wikileaks, nemali koňa ani bicykel, až neskôr získali koňa a bicykel, ale máte niekoľko starovekých rezieb s bicyklami, ale nie sú to bicykle, sú to plavidlá, ktoré visia vo vzduchu.

A na týchto posvätných miestach sú stále dobrí ľudia, ktorých Indiáni nazývajú hviezdni ľudia. V údolí San Luis v oblasti Veľkých piesočných dún, ktoré sú ďalšou posvätnou oblasťou, mravenčiaci počas ohnivého dažďa vzali pôvodných obyvateľov Ameriky do vnútra Zeme a zachránili im tak život. Na juhovýchodnom okraji údolia San Luis sa nachádza stavba podobná hradu, ktorá slúžila na určovanie času, niečo ako Adamov kalendár v Afrike. Dole v oblasti Pagosa Springs je ďalšia veľmi posvätná oblasť, v oblasti Weminuche Wilderness, a potom aj v San Juans, neďaleko Dullesu, je posvätná oblasť, ktorá je len niekoľko míľ za hranicou do Colorada.

Taino: Takže, ako už bolo povedané, je to prístup k týmto miestam, k týmto frekvenciám, nie je to s vaším každodenným fyzickým myslením, viete, veľa z toho musí ísť s vaším vedomím a vašou frekvenciou. Gene, skôr než sa rozlúčime, mohol by si sa so svojimi skúsenosťami s čchi-kungom podeliť o techniku, ktorá ľuďom pomôže rozšíriť, zvýšiť ich vibračné frekvencie?

Gene: Súčasťou jedného štýlu, ktorý poznám a používam, je čchi-kung ohnivého kvetu, technika nazývaná tlačenie na oblohu. Môžete vidieť veľa malých sošiek Budhov zo santalového dreva, ktorých dlane smerujú nahor priamo nad ich hlavami. Potom sa pozriem do slnka a privediem svetlo Ducha Svätého a božského slova a použijem zvuk božského slova na rôznych úrovniach, aby som zvýšil svoju frekvenciu.

Natočil som video, len som ho ešte nevyčistil. Monchi Gong je starý desaťtisíce rokov a vyrovnáva všetky čakry a všetko ostatné naraz a je v tom veľmi silný. Ale väčšina z tých, ktoré nájdete, nemá posledné dve techniky, takže som ich vrátil späť. Takže máte sedem, pretože božské stvorenie prebieha v cykloch po siedmich, ako sedem neutrálnych ph vody, existuje sedem základných tektonických dosiek, sedem kontinentov, sedem farieb dúhy atď. Samozrejme, že v našom tele máme sedem energetických systémov ako malé počítače, ktoré pomáhajú koordinovať medzi jednotlivými úrovňami tela, orgánmi na danej úrovni. Takže všetky orgány sú koordinované a všetky energie, optické vlákno prechádza celým telom, je to jeden z našich troch (opäť posvätná geometria predstavujúca svätú trojicu) obehových systémov. Máme kardiovaskulárny, lymfatický a akupunktúrny meridiánový systém, čo sú doslova optické vlákna, ktoré prenášajú ultrafialové svetlo po celom tele. Čo teraz skutočne zistili. Najlepšie by bolo začať s tlačením oblohy, je to celkom jednoduché, a keď budem mať to video, pozrite si ho.

Taino: To oceňujem, Gene. A to, čo sa deje s ľuďmi, ktorí prijímajú rôzne reality, ktoré sú v rôznych hustotách alebo bytosti v rôznych hustotách, alebo ako sme tu videli podzemné mestá, je iný svet. Mohol by si sa teda na základe svojich skúseností podeliť o slová múdrosti, ktoré by pomohli ľuďom pochopiť ich perspektívu alebo porozumenie pri kontakte s inými realitami alebo realitami vyšších vibrácií.

Gene: Sústredím sa len na Božie slovo, na svetlo Ducha Svätého, na dar jednorodeného syna, volám sám seba a potom sa sústredím na Božie slovo, ktoré skupina starovekých adeptov nazýva eck, čo znamená zvuk, ktorý použil Boh. Slovo, ktoré stvorilo všetky veci. Takže s klesajúcou hustotou sa mení aj zvuk. V tretej hustote, kde sa nachádzame, to znie ako dážď na streche, ako statický zvuk, potom vo štvrtej hustote to znie ako včely, v piatej hustote to znie ako lastúra alebo tibetský roh, potom v šiestej hustote to začína znieť ako dychová flauta a v siedmej hustote to znie ako 4 (štyri), čo je úroveň duše, znie to ako plné orchestrálne skladby, ako Beethoven alebo podobné veci. Zameriavam sa na to a potom na svetlo Ducha Svätého. A ak budem musieť niečo urobiť alebo budem mať problémy, upokojí vás to. A potom sa prihováram alebo modlím.

Taino: Gene, ďakujem ti, ako si videl, veľa ľudí z rôznych miest sa spája, nech sú kdekoľvek, nech je ich zmýšľanie akékoľvek, ide o pravdu a my sa pozdvihujeme ako kolektív. Takže Gene, ako vždy, je mi potešením a cťou.

Gene : Ďakujem, Taina, je mi vždy cťou byť na tvojej platforme, veľmi si to vážim, ďakujem.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (4)4. ČASŤ VI. Ústredná rasa ako bohovia tvorcovia Doktor Neruda v rozhovoroch potvrdzuje, čo Plejáďania hovorili o zasiatí vesmíru do funkčných nosičov duší. Hovorí, že Centrálna Rasa opakovane experimentovala s rôznymi typmi nosičov duší, kým sa nevytvorili dosť dobré na to, aby niesli časticu energetickej sily zo Zdroja do rozpínajúcich sa vonkajších…
  Tags: a, je, sa, v, to, na, ako, tajné
 • 97
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (2.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY&t=30s Taino: Keď už sme spomenuli dumbs, pre nových poslucháčov je dobré vedieť, že sú hory, vodné toky, jaskyne, v ktorých sa môžete dostať do podzemných miest a prechádzať vnútri zemou. Gene, podelím sa o obrázok (22:01), ktorý nám poslal jeden z vašich koordinátorov pred dvoma rokmi, kde máme mapu…
  Tags: a, je, sa, to, na, v, tajné
 • 96
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (1)Insider Pete Peterson poskytol veľa informácií o prítomnosti Atlantídy v Antarktíde. V zákulisí sa odohráva veľa vzrušujúcich udalostí. Antarktída nikdy nebola taká osídlená ako dnes: vedci, politici, výskumníci všetkého druhu, oprávnení, akreditovaní novinári, celý svet zvedavých ľudí, ktorí nikdy neprestanú držať tajomstvo o tom, čo sa na tomto kontinente skutočne deje.…
  Tags: a, sa, v, na, je, to, ako, tajné
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK