Gene Decode júlová aktualizácia (13.07.2021)

24/07/2021

Rick: Verím, že kabala tajných spoločností ovláda svet už viac ako 200 rokov a my máme možnosť byť nažive, keď uvidíme jej pád. Verím v silu jedného človeka, ktorý v tíme s ďalšími kresťanskými vlastencami môže mať obrovský vplyv na zvrátenie tejto bezbožnej kultúry. Máme tu Gene Decode a bude naozaj vzrušujúce, keď sa s ním pustíme do júlovej aktualizácie.

Gene: Najskôr sa chcem venovať niečomu, čo sa deje v celej Kanade. A táto situácia je vlastne na celom svete, všade tam, kde žijú pôvodní obyvatelia. V Kanade sa našlo 600 tiel a je ich oveľa viac, v podstate všade, kde žijú veľké domorodé skupiny, vrátane USA a Mexika až po Južnú Ameriku, dokonca aj na Sibíri. V týchto oblastiach, pretože tunajšie elity majú lovecké skupiny, kam chodia loviť tieto typy ľudí. A toto sa rozširuje, v domorodých oblastiach sa nachádzajú masové hroby. Je len otázkou času, kedy to bude všade. Bývalá kráľovná a elita, rovnako ako všetci Rothschildovci, majú svoje lovecké chaty v Austrálii, na Novom Zélande, v Nemecku, Nórsku, Maďarsku, Dánsku, Švédsku a ďalších krajinách, kam chodia a vykonávajú rituálne obety. Majú veľa ľudí, ktorých púšťajú von a lovia ich so svojimi psami a koňmi. Je to ako vo filme Hunger Games ale skutočné. Nechávajú ich nahých a lovia ich. Je to tá najzvrátenejšia a najhoršia vec, akú si viete predstaviť. (Gene ukazuje video s článkom) …a píše sa tu aj o 215 mŕtvych telách v inej škole, takže to pokračuje ďalej a ďalej. Je to taká paródia na Boha, ľudskú rasu a všetkých. Je to také hrozné a zlé, že sa to nedá pochopiť.
(videoklip, v ktorom skenujú ruku nahej ženy a ukazujú jej občiansky preukaz)
Viete, že keď prídete ku Kristovi, vždy vám bude odpustené, ak ste to urobili nevedomky. To, že ste to urobili vedome, je iná vec. Takto to funguje. Preto veľmi nalieham na ľudí, aby prišli ku Kristovi, že majú málo času. Toxické látky tu totiž spôsobujú sterilitu na dva až tri roky. A existuje veľa štúdií o tom, že napáda placentu a tiež spermie, čo je jeden z mnohých príkladov.

V minulosti sa kríženie uskutočňovalo tisíce rokov, takže každý z nás bude mať iné percento krvnej línie. A u tých, ktorí sú väčšinou pokrvnou líniou bolesti, uvidíte, že ak majú 75 a viac rokov, bude táto osoba oveľa agresívnejšia, oveľa satanskejšia a bezohľadnejšia. A buď to váš imunitný systém vyčistí a prevezme to váš ľudský imunitný systém, alebo ak je to väčšina toho, kto ste, je to ako rovnováha, ktorú nakloníte na jednu alebo druhú stranu.

Očakávajte odhalenie všetkých hlasovacích zariadení, odhalenie toho, čo v skutočnosti robia. Ale za posledných šesť mesiacov sme zaznamenali aj pomerne veľa dobrých správ, pokiaľ ide o Alianciu alebo pokrok bielych klobúkov.
Dobrou správou je, že sa ničí veľa tunelov, obrovské množstvo, je neuveriteľné, čo sa vlastne deje po celom svete. V Maďarsku sú tunely a 25 000 vojakov, v Nemecku 30 000, v Austrálii 30 000, ktorí robia niečo obrovské. Nemôžem zachádzať do podrobností, kde presne a čo robia, ale je to mimoriadne dôležité. S tým priamo súvisia aj lockdowny, ktoré tam prebiehajú. Videl som pohyby jednotiek, takže tam majú skutočných ľudí.
Dochádza k evakuácii základne 211 a v Antarktíde, ktorá je novým Schwabberlandom, ktorý nacisti vytvorili v roku 1935 až do konca druhej svetovej vojny.

Takže teraz, keď je to vyčistené, skupina NAA odišla so svojimi loďami, ktoré vyzerajú ako veľké krížniky hviezdnych vojen. Podobne odišla aj horná skupina ZI 4. a 5. stupňa. Ale mnohé skupiny/typy hovoriace nižšou nemčinou, ktoré vyhadzujú našich vojakov, sa objavujú z ničoho nič. Niekde je priechod pre lode alebo lietadlá a môžete ísť do Čile alebo Argentíny, kde sa pod Andami nachádzajú aj podzemné nacistické zariadenia. Je tam veľa zemetrasení a teraz tam mieri veľa Číňanov, ako aj tureckých a amerických jednotiek, ktoré sa snažia dostať akékoľvek vybavenie a technológie, ktoré zostali pod ľadom v rôznych oblastiach.

A tak sa tam dole odohráva veľký boj, pretože je to tam teraz prázdne. Dochádza teda k mnohým zmenám, ktoré sú mimoriadne silné a dôležité.
(Gene ukazuje mapu Číny, kde sa vyskytli zemetrasenia – ukazuje Wuhan a ďalšie mestá) Počul som, že pod priehradou 3 rokliny sa nachádza obrovský hlboký podzemný vojenský komplex, je to tiež centrum pre bitcoinové operácie a tiež pre adrenochróm- zber a výrobu z detí, je to centrum pre obchodovanie s ľuďmi, drogami a mnohými ďalšími aktivitami. A vyzerá to, že to bolo odstránené práve teraz, krátko po tom, čo som dokončil posledné video. Línie tunelov vedú takto (ukazuje na mapu), tu dole sa pašuje cez zlatý trojuholník až k mjanmarským hraniciam. Zemetrasenie vidíte neustále pozdĺž a môžete vidieť magnitúdu 7,3. Sú radi pod jazerami pre vodné elektrárne, pretože sa môžu napojiť na vodu a opäť ju cez ne vypúšťať.
Línia zemetrasenia v hĺbke 10 km pokračuje na Filipíny, pretože tam obchodujú s deťmi. V krajinách tretieho sveta je totiž ľahké chytiť deti a ľudí, pretože nemajú peniaze ani prostriedky, aby tomu zabránili. Takže vidíte túto líniu, ktorá často kopíruje línie zlomov v hlbokej kôre, v hĺbke 10 km. V tuneloch na západnej strane jazdí vlak v tomto smere a na východnej strane vlak v opačnom smere. Viem, že pre tých, ktorí o tom nevedia, to znie ako šialenstvo, ale miera výskytu tohto javu je nepochopiteľná.
Čo sa týka Buckinghamského paláca, ľudia piknikujúci v tráve (hovorí o videu z nejakého podujatia), wow, akoby nikto nebol doma.

V centrále FBI ani na ministerstve financií nie je nikto doma a mnohé z týchto budov majú nad dverami a oknami nápisy, takže sa tam toho veľa deje. Zaujímavé je aj to, že Robin Bullock vo svojej relácii ukázal Smokeyho Joea: na fotografii, ktorú urobil z televíznej obrazovky, vyzeralo pravé oko Smokeyho Joea ako plaz. Robin Bullock povedal, že to bol had, duch, ja hovorím, že to bol tvor, ktorý tam vošiel – draco. Potom dokonca hovoril o tom, že šepot je ako démonický duch/had.
Takže to ukončíme. Chcel som len, viete, myslím si, že je to ťažké a najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, ako ste povedali, je vrátiť sa k Všemohúcemu Bohu a ku Kristovi a oľutovať svoje hriechy a naozaj k nemu prísť.
Myslím si, že to je naozaj kľúčová oblasť, a potom samozrejme pracujte na svojom imunitnom systéme, aby bol silný.
(Na konci videa je veľké poďakovanie Bohu a dlhá modlitba za rodinu, dary atď.)

Preklad

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (1. časť)Gene: K tomu, čo sa momentálne deje. Vo veľkej časti Austrálie môžu ísť vonku iba na tri hodiny denne, naozaj sa snažia vax urobiť povinným. V Izraeli vlastne berú ľudí rovno z ulice, berú im deti a očkujú ich. Je to naozaj strašné. Skutočne, naozaj sa to cabala snaží dostať…
  Tags: a, to, sa, je, správy, update, udalostí
 • 93
  Gene Decode a Nicholas Veniamin – armáda Cabaly obrátená (2. časť)Nicholas: Takže sa chcem vrátiť k vakcínam. Ty si povedal, že vo vakcínach je niečo, čo manipuluje ich DNA do mozgu, čo spôsobuje, že vytvárajú armádu cabaly, ktorá ovláda týchto ľudí, ktorí boli očkovaní. Gene: Nevytvára ho. Armáda je MK Ultra. Už majú nápady, ako sa tej armády vlastne zbaviť prostredníctvom…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, správy, update, udalostí
 • 91
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, že, to, v, je, update, udalostí

3 komentáre

 1. Jana

  Títo psychopati sú určite aj tu u nás na Slovensku..
  Už nech ich ukážu ľuďom…. Keďže som celý produktívny život pracovala v štátnej službe, s mnohými bezcitnymi entitami som prišla osobne do styku…. Cítila som, že sú to divné persony…. 🙏🙏🙏😱😱😱

  Odpovedať
 2. Chronos

  Myslím, že v Maďarsku jsou tihle lunti nasáčkovaný pod Balatonem. Dobrej úkryt. V Čechách pod Lipnem, a východně od Prahy.

  Odpovedať
 3. polarexplorer

  Ďakujem Daniel.

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here