Gene Decode o DUMBS a zemetraseniach – (Galaktický rozhovor 2. časť)

27/10/2021

(Pripomíname, že Gene opisuje obrázky na obrazovke.)

TGT: Môžeme sa teraz pozrieť na Haiti? Ak sa pozriete na správy, ukážu vám len jedno miesto, kde sa to údajne stalo. Ale pozrel som sa a videl som veľmi zriedkavé miesta zemetrasenia, ktoré nespomenuli. Gene, dovoľ mi, aby som sa podelil o mapy USGS.

Gene: Keď prejdete na túto mapu, získate niekoľko bodov zemetrasenia. (43:35) Opäť tu máte hlavnú obchodnú oblasť Port au Prince a pod týmto ostrovom, ako aj pod celým Haiti, je obrovská hĺbka. To, čo vidíte (zemetrasenie), je Aliancia, ktorá odstraňuje kupolu (pravdepodobne myslela vstup do tunela), primárna priehrada je priamo tam, je v kilometroch, ale v skutočnosti je hlboká 33 000 stôp. Milujú svoje čísla, svoje symboly, rovnako ako rada 18-1 povedala, že symboly budú ich pádom.

V hĺbke 33 000 máte ponorky, ktoré vychádzajú z oceánu, a máte ďalšie systémy, ktoré idú na iné miesta, kde môžete použiť menšie plavidlá. Máte tu menšie oblasti a ďalšie lokality. A opäť na strane prístavu a tu máte veľa tunelových systémov vybudovaných pod cestami, takže dochádza k vibráciám. Tu je tunel, ktorý vedie až do Port au Prince a prechádza do inej prístavnej oblasti, kde môžu pašovať deti a robiť to všetko. A Aliancia to ničí. Tunely vedú aj na Jamajku do Kingstonu, na Kubu do Havany, ktorá je už pod kontrolou Aliancie, a tu vidíte, že vedú do Guatemaly.

TGT: Dobre, dve veci pre divákov, ktorí si to možno neuvedomujú. Vidíte niekoľko bodov, kde došlo k zemetraseniu, je to vždy viac ako 50 percent bodov z 80, je to v hĺbke 10 kilometrov, presne tak, ako ste to vlastne zdieľali viac ako rok.

Gene: Áno, a opäť, robia to aj v Portoriku, je tam obrovské zariadenie, na ktorom pracujú už tri roky, vedie pod celým ostrovom Portoriko, ide veľa hore, toto ide hlboko, v skutočnosti to nie je prirodzené, ak sa pozriete na p vlny a s vlny, nenájdete na ňom p vlny, ktoré v skutočnosti nie sú prirodzené, a môžete vidieť línie systémov maglevových tunelov, ktoré niekedy idú veľmi plytko kvôli prekážkam alebo musia ísť hlboko. Tu vidíte hlboké, pretože Agharťania teraz pomáhajú vykoreniť, zostupujú zo stredu zeme a idú na Panenské ostrovy, takže tam uvidíte nejaké periodické otrasy, nie vždy 10, ale v 90 prípadoch áno. Vidíte ich v peknej línii. Musíte sa pozrieť na p a s vlny, najlepšie je ísť na stránku Raspberry shake, kde môžete zistiť, či sú prirodzené alebo nie. Tak vidíš, Andy, veľa z toho by bolo prirodzené, ale keď začneš vidieť líniu – líniu skutočne zjavných zemetrasení…

Keď ideme do Afriky, sú to jazerá, pretože ich môžu využívať na vodnú energiu. Vidíte celú túto vodnú cestu plnú jazier a vecí, ktoré sa dvíhajú. Ako vidíte, teraz pracujú v Zimbabwe a izolujú juhoafrických hlupákov. Hlavné miesto, kde je to sústredené, to je alfa draco, je to najmasívnejšie úložisko detí na Zemi, sú to tisíce desiatky tisíc rokov ukladania detí, je to sústredené v Sowete. Pracujú aj na izolácii zvyšku Antarktídy. Vidíte tu obrovský rad výťahov na sendvičových ostrovoch, je tu obrovská hĺbka, do ktorej prepravujú deti z Južnej Ameriky, je tu systém maglev, ktorý premáva jedným smerom na jednej strane kontinentálnej dosky, čo je obrovská medzera, do ktorej môžu ľahko vstúpiť a postaviť ju, a potom bude premávať na druhej strane.

Tu môžete vidieť tento mohutný výťah, ktorý vychádza z obrovského dumbu pod Novým Zélandom, ktorý tu prechádza prístavom. Agharťania vystupujú hore, jeden ide do stredu krajiny a potom máte tie, ktoré vystupujú, sú plytšie, keď sa dostanete ku Christ Church, a potom zostupujú a spúšťajú maglevy na kontinentálnych doskách.

Vidíte Afganistan, pomáhajú nám izolovať a zabezpečiť Afganistan, tak ako vieme, že obsadili Kábul, takže ničia skládky. Tu je Kábul a je to prvá slobodná krajina na svete. Boli to neuveriteľné ópiové a makové polia, ktoré izolovali a ničia Zlatý trojuholník a ničia tam skládky s tunelmi. V Zlatom trojuholníku spálili úrodu maku. Aliancia financovala a vyzbrojovala Taliban, ktorý ovládol Afganistan, zablokoval jeho hranice, uzamkol letiská, vyprázdnil väznice a začal ich napĺňať príslušníkmi Isis, ktorí sa venujú terorizmu. Všetky tie veci, ktoré ukazujú mainstreamové médiá, ako horia budovy, keď tam vnikli, nič z toho sa nestalo. Boli tam ľudia, ktorí mávali vlajkami, ako keď spojenci vchádzali do Nemecka, a tak je to len isis a Taliban ho vôbec nežiadali, aby tam išiel. Toto sú miesta v Afganistane, ktoré okupujú, táto oblasť na severovýchode.

Tieto dve krajiny sú hlavné, a potom idú dole a robia to isté vo veľkej časti Ázie a na Blízkom východe. Ako som už povedal, na Blízkom východe sa pod jazerami razia tunely, ktoré sa využívajú na výrobu elektrickej energie. Tu máte jeden, ktorý prichádza cez Kaspické more. Zároveň izolujú vstup do Stredozemného mora. Tunel, ktorý vedie z Európy do Afriky, je teraz odrezaný. Pokračujú v izolácii a idú do čiastkových tunelov, ktoré vychádzajú z toho, z ktorého už vyčistili zlato, čo bolo 34,7 kvadrilióna dolárov v zlate, ktoré išlo z Vatikánu v Ríme až do Albánska, našli systém tunelov, ktorý ide do Švajčiarska.

Takže sa izolujú a dostávajú sa nahor cez Rakúsko. Vedie cez Rakúsko až do Švajčiarska a tak ďalej. Izolujú ho a vyťahujú, hovoria, že zlato je tam v miliónoch kusov, zatiaľ sa im nepodarilo dostať k listinám, aby ho skutočne inventarizovali, pretože je také obrovské. Podľa objemu tejto skládky a veľkého systému tunelov je to niekde okolo 90 septilónov. Tunel z Vatikánu viedol až do Albánska a potom našli, keď vyprázdnili ten zlatý tunelový systém, ktorý viedol do Švajčiarska, Rakúska a tak ďalej, takže na tom teraz pracujú, a potom viedol až do Jeruzalema.

Toľko aktuálne informácie o tuneloch.

TGT: Gene, niektorí ľudia si možno mysleli, že to nie je prirodzené, niekedy je to pocit. Keď sa pozriete na mapu Usgs a na tých niekoľko miest, v niektorých ľuďoch to vyvoláva otázky. Pozrel som sa na vlny a v čase jedného konkrétneho zemetrasenia som sa pozrel na moment dopadu niekoľko minút pred a niekoľko minút po vlnách na tomto konkrétnom mieste, ktoré som kontroloval, a vlny neboli takmer vôbec prítomné, však? Mohli by ste na to vrhnúť trochu svetla? Ak sa niekto chce pustiť do výskumu, pretože to je jednoduchý vedecký spôsob, ako dokázať veci, keď dôjde k zemetraseniu. Čo ste museli skontrolovať a aký je rozdiel, keď je prítomná vlna P a vlna S, ale keď nie je prítomná ani jedna.

Gén: To je dobrá otázka. Vlna P je predbežná vlna a pohybuje sa inak, je to kompresná vlna, ktorá sa pohybuje, pretože sa môže pohybovať cez kvapalné a pevné telesá a ide veľmi hlboko, zvyčajne prichádza aj z veľkej hĺbky. A tak tu opäť vidíte naozaj dobré vykreslenie. Tu vidíte, ako sa vlna stláča, a potom zóny vlnenia, takže ide o pulznú vlnu, ktorá pulzuje a stláča sa a vychádza z hĺbky, kde sa vlní povrchová vlna. Zem sa teda pohybuje vo vlnách. A vlna S je zvyčajne len sekundárna, samostatne ju vôbec nevidíte, pokiaľ nejde o výbuch. Aby ste najskôr nevideli sekundárne vlny. A ak je to prirodzené, vlny nevidíte ako prvé. Takže to je spôsob, akým to môžete zistiť. (54:55) Takže vidíte. Vlna P je kompresná vlna a vlna rednutia. Máte tieto impulzy a je to mimo hĺbky a vysvetľuje to falošné zemské jadro. Tieto hlboké vlny môžu prechádzať cez tekutý plášť a Zem má tekuté kovy, ale nemá tekuté jadro, má duté jadro so Slnkom.

A potom máte povrchovú vlnu, ktorá sa vlní na zemi. Vidíte tieto vlny, je to ako sínusoida, nazýva sa to strihová vlna, pretože tieto vlny strihajú horninu. Môže sa pohybovať len cez pevné materiály, nemôže sa pohybovať cez kvapalinu kvôli pohybu vlny. Takže tu môžete vidieť prvú primárnu vlnu, ktorá prichádza z hĺbky, a potom tu môžete vidieť sekundárne vlny a tiež sekundárne vlny po náraze, takže je to veľmi, veľmi odlišné. Tu je ďalší, ktorý vidíte na meracom zariadení. Tu je amplitúda vlny, toto je systém na detekciu zemetrasení, ktorý zostrojil muž menom Benioff. Seizmické senzory zachytávajú vibrácie, takže vidia prichádzajúcu vlnu P a neskôr vidíte veľké zemetrasenie, pretože tlaková vlna spôsobuje posun hornín na povrchu, čo vytvára sekundárnu vlnu. Ako je možné, že niečo nemá hlbokú vlnu a zrazu sa povrchové skaly začnú posúvať a lámať, jediným spôsobom by bol výbuch. Takže je to naozaj ľahké pochopiť, môžete tu vidieť rozdiel.

(Gene ukazuje na obrázky): kompresia, verifikácia, S vlna, sínusoida, je to ďalší jednoduchý spôsob, stačí si zapamätať, tlak, sínusoida, predbežná, sekundárna.
Takže je to ľahko zapamätateľné, urobili to pekne (to znamená obrázky, ktoré ukazuje) a pekne zrozumiteľné. Normálne to nerobia, Benioff bol pravdepodobne dobrý človek. Takže tu máte veľa príkladov, máte tu obrovskú polymerázovú vlnu, po ktorej nasledujú menšie sekundárne vlny a potom sekundárne povrchové vlny, ktoré sú na povrchu, tu začnú strihať horninu a tak ďalej a začnú sa objavovať povrchové vlny. Takže je to naozaj ľahké pochopiť.

Preklad

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Súhrn starších správ 20.12.2021Cítiť sa pozitívne: Pozitívne myslenie sa oslavuje po celom svete, pretože vám umožňuje zmeniť svoje vnútro a – ak ide o nepodstatné veci – aj mimo vás môže splniť priania. Takmer každý, s kým hovorím, nad tým mávne rukou. Pretože to nefunguje s veľkými, skutočne dôležitými vecami. Pretože to, či sa moje vnútro odráža…
  Tags: a, to, sa, je, na, správy
 • 91
  Gene Decode,Nicholas Veniamin - o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (1. časť)https://www.bitchute.com/video/g1Un9q84HkKK/ Nicholas: Dobrý deň, vitajte dnes, máme tu Gene Decode a budeme diskutovať o WhatsApp, Instagram a Facebook a prečo k nim nemáme prístup. Gene, ďakujem, že si sa ku mne pridal. Aká je teraz situácia so sociálnymi médiami, so všetkými platformami, ktoré sú spojené s Facebookom, Instagramom ? A…
  Tags: a, to, sa, je, na, správy
 • 91
  Správy 05.11.2021Najneuveriteľnejší šachový zápas v histórii je pripravený na záverečné odpočítavanie. Zatýkanie prebieha, pretože tú bažinu vysušujeme. Rozumieme, že slovo "Durham" má viacero významov a v dropoch Q sa objavilo niekoľkokrát, vrátane odhalenia, že bývalá vojenská prokurátorka Sidney Powell sa narodila v Durhame v Severnej Karolíne. Je toho súčasťou? Možno áno...…
  Tags: a, sa, na, je, to, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK