Gene Decode,Nicholas Veniamin – o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (1. časť)

19/10/2021

Nicholas: Dobrý deň, vitajte dnes, máme tu Gene Decode a budeme diskutovať o WhatsApp, Instagram a Facebook a prečo k nim nemáme prístup. Gene, ďakujem, že si sa ku mne pridal. Aká je teraz situácia so sociálnymi médiami, so všetkými platformami, ktoré sú spojené s Facebookom, Instagramom ? A aké sú tie ďalšie? WhatsApp? Všetko to padá a nikto nikto nemá prístup. Nikto nemôže posielať správy alebo videá alebo niečo podobné. Čo sa teraz skutočne deje v zákulisí?

Gene: Samozrejme, sloboda prejavu. Vieš, je to jeden z prvých dodatkov k americkej ústave. Ak nie prvý. Nechcú, aby sme šírili pravdu a nechcú, aby sa informácie dostávali von a zámerne vymýšľajú módne slová a učia nás, ako opakovať módne slová tak, aby zakrývali pravdu, ako napríklad konšpiračné teórie a podobné veci, takže keď sa rozprávame, navzájom sa cenzurujeme, aby sme nemohli dostať pravdu von a z tohto dôvodu idú po sociálnych médiách. Takže je to mocný prostriedok, alternatívne médium, ktoré musíme používať, pretože mainstreamové médiá, veci z projektu Mockingbird, sú teraz také očividné. Teda, keď som sa zobudil pred 30 rokmi, nebolo to tak úžasne neuveriteľne do očí bijúce. A tak teraz, pri všetkých tých mainstreamových veciach, ktoré vidíme, je to tak satanistické a tak do očí bijúco zjavné, že to vidia aj ľudia, ktorí sa akoby prebudili. A tak idú na svoje sociálne médiá, a tak sa snažia zaplátať diery v ich potápajúcej sa lodi.

Nicholas: Tak prečo, nemyslíte si, že je už trochu neskoro? Myslím tým, že sme okolo toho mali toľko zdieľania ľudí, toľko cenzúry, to vieme, ale informácie, viete, išli doľava, doprava a do stredu. A prečo ich napadlo urobiť to práve teraz? Prečo nie skôr? Alebo si myslíte, že možno existoval nejaký iný typ informácií, ktoré mali byť zverejnené a o ktorých vedeli, že ich potrebujú cenzurovať?


Gene: No, hlavná vec je práve teraz, pretože sú v plnej prevádzke pre ich Agendu 21, Agendu 30. Podľa Georgia Guidestones, takže sa snažia zabezpečiť, aby sa informácie nedostali von. Pravda o tom, čo je vo vakcíne a čo sa dostáva do cesty ich agende, pretože veci s obsahom oxidu grafénu vás vlastne môžu prepojiť s internetom. A je to súčasť agendy transhumanizmu. Tí, ktorí to prežijú, môžu prežiť. Ide o vytvorenie úplne kontrolovanej populácie na celom svete. Je to vytvorenie izolovaných komunít, ktoré sú prepojené len internetom.
Takže tie veci, ktoré sú tam s 5G a ďalšími vecami, sa dajú masívne zorchestrovať tak, že nielenže preniknú cez krvnú mozgovú bariéru, ale dokážu vás prepnúť, koordinovať a prepojiť a môžu cez to doslova všetko kontrolovať. A preto je teraz také dôležité dostať sa k veciam, ktoré sú silné a ktoré vaše telo môže použiť na zničenie týchto vecí. Všetky tieto zdroje oxidantov sú teraz také dôležité, aby ste ich dostávali do svojej stravy ako bežnú vec. Preto na ne teraz tak tvrdo útočia, pretože im môžu zničiť plány.

Hráme Casino Royale pre celú Zem. No zostáva im už len posledná karta. Toto sú ich posledné dni. Máme zvyšok balíka, takže ak v tejto hre stratia túto kartu, musia ju zahrať. Je to ako keď v šachovej hre zostáva posledných pár ťahov a vy posúvate silné figúrky a silné figúrky sa snažia dostať do vzájomného šachu a väčšinu šachovnice máte vyčistenú. Takže v tomto bode sa nachádzame, keď majú väčšinu šachovnice vyčistenú. My máme veľa našich kľúčových figúrok na kľúčových miestach. Oni majú jednu, ktorá vytvára zmätok. Takže sa snažia zaplátať diery, aby sme sa nemohli dozvedieť pravdu o oxide G a spike proteíne a všetkých týchto rôznych položkách, ktoré sú tam, pretože toto je ich program, aby mohli všetko dostať pod svoju kontrolu.

Nicholas: Prečo to teda neurobili s YouTube? Stále môžeme nahrávať videá, stále môžeme pristupovať k videám a prehrávať ich a vieme, že YouTube a Google sú tí istí ľudia. Tak prečo si myslíte, že to dnes ešte nezastavili?

Gene: No, čiastočne preto, že to používajú na svoje vlastné hovory. Používajú ich na globálnu komunikáciu prostredníctvom svojich symbolov. Používajú videá, ktoré sa zdajú smiešne alebo nezmysly, v skutočnosti ich je veľa. Majú tieto videá, ktoré sa zdajú byť nezmyselné, alebo videá pre deti, rôzne veci, kreslené videá, také veci. Je to pre nich spôsob komunikácie, podobne ako to robia herné platformy, to isté. Je to spôsob, ktorý používajú na komunikáciu. Používajú kódové slová, kódové symboly, znaky rukou. A tak je to jedna z ich platforiem, ktorú používajú ľahko a je ľahko dostupná. Napríklad všetci si dajú inzerát alebo niečo zverejnia na webovej stránke, ako je Craigslist alebo niečo podobné. Bude to inzerát. Niekedy, keď sa pozriete na niektoré ceny a niektoré veci nedáva to zmysel, pretože je to kód, používajú kód, aby sa navzájom dohovorili. To je tiež časť dôvodu. A tak sa snažia udržať otvorenú aj túto oblasť, aby mohli komunikovať v rámci svojej siete po celom svete so všetkými svojimi prisluhovačmi a nižšími operatívcami alebo vyššími operatívcami, ktorí majú vo vnútri riadiace systémy. Ale prisluhovači musia byť manipulovaní a usmerňovaní k tomu, čo potrebujú urobiť.

Nicholas: Absolútne. Práve minulý týždeň som robil rozhovor s April Mossovou zo CBS a ona mi práve rozprávala, ako sú tam, kde pracovala, tak vymyté mozgy. A to je to, čo robia. Zamestnávajú ľudí, ktorí sú ľahko manipulovateľní, aby mohli plniť ich agendu. Takže ako do toho všetkého teraz zapadá operácia bielych klobúkov, koľko ťahov ešte máme, kde presne sme? Ak môžete vykresliť obraz toho, čo sa deje, kde sa nachádzame a čo si myslíš alebo čo očakávame v najbližších mesiacoch.

Gene: Áno, je to ťažké, pretože riziko je na oboch stranách, došlo k veľkým stratám. Na strane Bieleho domu sú ľudia, od ktorých očakávali, že sa postavia k nám a nestalo sa tak, takže návrat republiky sa tentoraz neuskutočnil tak, ako sa predpokladalo. Pretože isté veľké osoby, a ja som tieto rozhovory robil už predtým, niektorí generáli a isté osoby sa sami pripojili ku cabale. A tak cabala funguje., Infiltruje sa a obracia ľudí rôznymi prostriedkami alebo vydieraním, alebo vyhrážkami ich rodine a tak ďalej. Obe strany mali veľa veľkých strát, je to veľmi sofistikovaná a komplikovaná šachová hra na vysokej úrovni. Na viacerých úrovniach, hustotách, dimenziách a dokonca zahŕňajúca čas, pohyby a čas. A je to vlastne hlavne časová vojna.

Nicholas: Presne tak. Ak by som ťa mohol láskavo poprosiť. Čo sa deje s prepočítavaním. A keby ste mohli, len vám pripomenúť, aby ste boli opatrní so slovami?

Gene: Áno, to už je v podstate hotové. Je to opäť o tom, že sa snažia kontrolovať tok informácií o tom, čo sa urobilo. Viete, niektoré veľké stretnutia, ako napríklad to, že som sa pred pár týždňami osobne stretol s doktorkou Northrupovou, bolo to také úžasné. Je to taká neuveriteľná osoba a hovorili sme o tom, povedala, že je to dosť do očí bijúce. Ukázali všetko. Majú tam všetko. Ukazujú presne to, čo sa už stalo a teraz ide o to, či sa dokážeme zobudiť, a preto zapájajú sociálne siete, pretože keď sa pozriete po celom svete, máte ich v Londýne, máte ich v Taliansku, máte ich po celej Austrálii. Máte tieto protesty na verejnosti a mainstreamové médiá sa správajú ako, aha, je tu pár ľudí. Nie je to pár ľudí. Je to masové, takže sa to snažia ututlať a používajú zátarasy a všetky možné veci.

A to je to, čo musíme urobiť, aby sme všetkých čo najviac prebudili, pretože toto je ich čas, konečná snaha zotročiť celú Zem. Takže buď sa postavíme ako jednotlivci spoločne, budeme sa navzájom chrániť. Spojíme sa, pomôžeme si navzájom a budeme láskaví, budeme brať ohľad na seba navzájom a nebudeme na seba útočiť, pretože to je to, čo chce cabala. Alebo padneme samostatne, po jednom alebo v skupinách a skupinkách. Musíme sa spojiť na celom svete. Nezáleží na tom, v akej krajine, akého náboženstva, čohokoľvek. Už im nemôžeme dovoliť, aby používali taktiku rozdeľuj a panuj. Musíme urobiť a povedať všetko, čo môžeme, ale uistite sa, že to robíte s úctou, aby ste niekoho nenaštvali, aby neskôr, ak by chcel informácie, ktoré máte, nepríde za vami, pretože ste ho naštvali. Takže to všetko treba ukázať jemne, ale ukázať pravdu a povedať, viete, keby to bola pravda, nestojí vám to za to, aby ste zistili, či je to pravda, ak to doslova znamená váš život, život vašich detí? Znamená to napríklad, že veci, ktoré sú v tom, čo sa dáva do ruky, môžu spôsobiť neplodnosť. To znamená, že vaše deti, vy nebudete mať vnúčatá, vaše deti nebudú mať vnúčatá. Teda, nestojí to za to, aby sme zistili, čo je v tej veci?

Ak vám povedia, že si musíte dať vakcínu v práci, nestojí za to povedať, že vyhlásenie o bezpečnostných pracovných metódach vyžaduje, aby vám ukázali kartu bezpečnostných údajov? Môžete mi teda ukázať bezpečnostné údaje? Veď aké je to ťažké? Nie je to až také ťažké. Ukážte mi kartu bezpečnostných údajov pre čokoľvek z toho, čo mi hovoríte, aby som si zaobstaral a potom taktiež ako kresťan, povedzte, najmä v USA máme dodatok, ktorý hovorí, že máme právo na slobodu prejavu, ako aj právo na naše náboženské presvedčenie, a že nesúhlasíte s týmito zložkami v karte bezpečnostných údajov alebo vo vakcíne, ktoré obsahujú veci ako tkanivo potrateného ľudského plodu a že je to proti vášmu náboženskému presvedčeniu. Nemôžete mi prikázať, aby som do seba nechal dať niečo, čo mení môj imunitný systém daný Bohom. Mení to mňa ako toho, kto som stvorený Bohom. Absolútne to nemôžete urobiť. Je to právo takmer vo väčšine krajín na Zemi. Nemôžu to nariadiť a porušovať. Takže je to učenie sa postaviť sa k tomu, čo povedať a ako to povedať.

Nicholas: Teraz hovoríš o tekutine, ktorú nám chce zdravotníctvo vložiť do ruky. Dá sa to zvrátiť u tých, ktorí tekutinu užili?

Gene: Áno, dosť často. Väčšina poškodení sa dá. Čím dlhšie poškodenie trvá, najmä mRNA vytvárajúca zmeny v genetickej štruktúre, tým dlhšie bude trvať náprava tohto poškodenia. Čím rýchlejšie sa opraví, tým je na tom človek lepšie. Ak raz dôjde napríklad k neplodnosti, potom je viac ako pravdepodobné, že by bolo mimoriadne ťažké to zvrátiť. Preto je dôležité urobiť to rýchlo.

K tomu sú dobré Jim Humbles protokoly. Všetky protokoly, ktoré ich požehnaný tím rozposiela po celom svete, budú čoskoro na webovej stránke. Ľudia si ich môžu ísť bezplatne prevziať. Tieto veci, čím skôr sa k nim dostanete, tým je to lepšie. Napríklad morgelisový nápoj, jodid draselný v ňom pomáha imunitnému systému. Reštartuje váš imunitný systém, váš endokrinný systém, hormóny a tým umožňuje vášmu imunitnému systému, aby rozobral a roztrhal g oxid vytvorený do prúžkov. Sú vytvorené z ťažkých kovov a veci G oxidu a stroncia a používajú tekutú červenú ortuť s určitými ďalšími zlúčeninami, stroncium a iné ťažké kovy. Majú vonkajšiu keratínovú vrstvu zmiešanú aj s ťažkými kovmi. Takže je dôležité aj to, čo nazývam „zmiešané bahno“, kde si to beriete trikrát denne. Vo všetkom užívam zeolit, ktorý absorbuje ťažké kovy a môžete si zaobstarať tie, ktoré odporúčame, presne vám to povie, ako to používať. Je to naozaj, naozaj dôležité to robiť. Teda, nie som licencovaný lekársky odborník. Toto je moje chápanie mojich teórií, ako pracujem. Ale vďaka tomu sa moje zdravie vrátilo na úroveň spred 10 rokov. Viac ako to. Som zdravý, teraz som mohol cvičiť. Som, som teraz ako boľavý, stále. (smiech) Ale sú to svaly, ktoré sa veľmi dlho nepoužívali. Ale je to naozaj rozdiel. Takže toto sú veľmi dôležité veci, ktoré treba získať a naučiť sa, a čím skôr, tým lepšie, aby ste tieto protokoly získali.

Nicholas: Teraz som sa rozprával s otcom o tom, o čom hovoríš, o tekutine. On je psychológ a povedal mi, že čokoľvek, čo je v tej tekutine, dokáže prijímať správy od 48 miliárd neurónov, ktoré máme z nášho mozgu a bolo by to pripojené na internet a dostávalo by to informácie o tom, čo si myslíme, bez toho, aby sme to museli povedať. Čo si o tom myslíš?

Gene: Videl som videá človeka z Ruska, kde sa nabúral do dark webu a videl svojich priateľov, ktorí už mali v rukách tekutinu. A podľa biorytmov videl, že spia, a pri skenovaní ich mozgu skutočne videl beta vlny, alfa vlny atď. Osoba bola v REM spánku mohol vidieť, že to presne ukazuje ich polohu. Takže to môžete stiahnuť. Môžete to tiež nahrať. Takto systém funguje. A toto je konečný cieľ a pre tých, ktorí sú v kryptomenách, by som povedal, aby neboli. Kvôli tomu, že toto je konečný cieľ. Stanete sa ťažobným systémom. Takže vaše aktivity sú sociálnym kreditným skóre, ako v Číne. Zbavíte sa všetkých mien, teraz máte len kryptomeny, máte úplnú kontrolu nad peňažným systémom v tom, že samotný bitcoin sa začal v Číne a od začiatku získali viac ako 62-percentnú kontrolu. A udržali si ju. Takže všetky tieto systémy sa používajú na masívne obchodovanie s ľuďmi a na všetky možné veci. Podporujete tento systém. Ak používate kryptomenu podporujete systém, ktorý potrebujú len na to, aby všetko ovládli. Je to veľká súčasť toho. Takže či sa vrátime k tomu, čo sme používali a nebudeme používať tieto systémy, pretože to sú systémy, ktoré ak môžu kontrolovať, vrátane nás, cez internet a cez celý systém prepojený na celom svete, boli by malé komunity, ktoré sú pohltené. Všetko je pod ich kontrolou. Po tomto bode už neexistuje iný spôsob ako staré systémy výmenného obchodu.

Takže som proti tomu hovoril už predtým a veľa ľudí si myslí, že je to včelička, bitcoin a všetky tieto veci. Ja by som povedal, že vlastne niečo podporujete. Naozaj sa o tom dozviete, ako o tej veľkej, obrovskej bani, ktorá bola pod priehradou Tri rokliny a o tom všetkom. Prečo si myslíte, že tam bola? Kde si myslíte, že sa začali všetky tieto systémy a myšlienky? Vráťte sa späť a urobte si prieskum.

Nicholas: No, je to veľmi zaujímavé, pretože aj prezident Trump pred časom tweetoval o kryptomenách, že je, viete, nie je z nich nadšený, parafrázujem. Tiež povedal, že nevieme presne, čo to je, a že nie je nič bezpečnejšie ako zlato, pretože viete, dolár by mal byť zlatým štandardom a aká je aktivita okolo zlatého štandardu?

Gene: Ja by som išiel do zlata a striebra, pretože najmä striebro má určité silné vlastnosti. Zlato má tiež atomárne, dokáže prijať atmosféru planéty a úplne ju vyčistiť a to len za niekoľko dní.Oblečenie, ktoré má strieborné vlákna pomáha blokovať vplyv 5G. Rovnako aj čiapky atď. Takže striebro má niektoré veľmi silné technologické veci, ktoré sa dajú použiť na pomoc.

Pokračovanie nabudúce..

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Správy 02.11.2021Väčšina dobrých ľudí o Halloweene nevie, že podobne ako mnohé iné "sviatky" a významné dátumy symbolizuje obdobie satanistických rituálov. Hovoríme o ľudských obetiach, nech to znie akokoľvek hrozne, ale je to pravda. Satanskí globálni kontrolóri ho zmanipulovali tak, že ho všetci nevedomky oslavujeme a dávame moc ich temnej agende tým,…
  Tags: a, sa, je, že, to, na, správy
 • 100
  India Eco vysvetľuje podriadenosť pozemskej aliancie vesmírnej aliancii nielen v otázkach plandémie…Emilio Seisto označil túto informáciu za NAJDÔLEŽITEJŠIU informáciu od India Eco za posledné 3 roky, keď spolu nahrali informácie týkajúce sa odhalenia procesu transformácie planetárneho spoločenského poriadku, ktorý bude mať (pre nás) nepredstaviteľne revolučný vplyv na celý nám známy vesmír. To je naozaj veľmi výnimočné, pretože India Eco sa zvyčajne…
  Tags: a, to, je, sa, že, na, správy
 • 97
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Ingrid
Ingrid
2 years ago

ĎAKUJEM ❤🙏

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK