Gene Decode,Nicholas Veniamin – o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (2. časť)

20/10/2021

Nicholas: Donald Trump tiež povedal, že ho veľmi znepokojuje devalvácia mien a že chce mať rovnaké podmienky, aby ostatné krajiny mohli férovo súťažiť. Keď teraz vidíme meny na celom svete, ako je vietnamský dong a iracký dinár, ktoré sú veľmi podhodnotené v dôsledku toho, že sú tam menoví manipulátori, ktorých tam dosadil Federálny rezervný systém, čo myslí pod pojmom rovnaké podmienky? A čo to znamená pre tieto meny a pre ľudí, ktorí tieto meny držia v západnom svete? Viete, či je to diskusia typu transferu bohatstva.

Gene: To je zlato, ktoré chýba. Mnohé z týchto krajín, ako napríklad Filipíny, Vietnam a Thajsko, majú obrovské množstvo zlata a jeho skladovanie, ktoré bolo zabavené cabalou. Takže ak vezmete toto zlato v miliardách dolárov, toto ide z Vatikánu do Albánska. Našli tunel, ktorý ide z Albánska do Ženevy. Takže keď sa im podarí tento cieľ premiestniť, tie krajiny sú zbedačené a v takom stave. Kambodža, Vietnam s Kambodžou bola khmérska civilizácia, ktorá masívne investovala do zlata a mala obrovské množstvo zlata, ktoré sa odovzdávalo až do prítomnosti. To isté bolo s Marcosom. Zobral veľa toho zlata a predal to cabale. Keď ho potom chcel použiť na svoje vlastné účely, tak sa ho zbavil. To isté vo Vietname, súčasťou toho, o čo išlo v tamojšej vojne, bolo dostať odtiaľ zlato, to bola súčasť toho, čo robila cabala, tiež používanie tiel mužov a žien na zavedenie drog zo Zlatého trojuholníka, doslova v ich telách. To je veľká časť toho, čo robili. Zarábali veľa peňazí financovaním oboch strán vo vojne. Ale dôvod, prečo boli tie krajiny také chudobné, je ten, že keby ste sa vrátili a dostali ich späť k zlatu, ktoré je na skládkach, tak by boli veľmi bohaté. Je to vyrovnanie podmienok a prerozdelenie bohatstva, ktoré mali a ktoré im bolo ukradnuté cabalou.

Nicholas: Chápem, že je veľmi ťažké nájsť niektoré z týchto mien v iných častiach sveta, pretože v Iraku je nezákonné predávať iracký dinár do iných krajín a deep state si to pravdepodobne uvedomuje a snaží sa zastaviť, eliminovať transfer bohatstva. Znamená to teda, že ľudia držiaci takéto meny by sa stali bohatšími aj v iných krajinách?

Gene: Áno. Bola by krytá zlatom. To znamená, že má silu. To znamená, že získajú späť svoju pôvodnú silu, ktorú by mali predtým, než ich deep state rozkradol. Takže to znamená, že, samozrejme, ich hodnota by bola nielen silnejšia a vyššia, ale bola by podstatná. To znamená, že by to malo zlaté krytie. Má to niečo reálne podložené, nie len ako americký dolár. Jediné, čo ho podporuje, je bohatstvo ľudí, ktorí pracujú a koľko daní môžete na ľuďoch urobiť. A tak je to ten istý dôvod, prečo sú tie veci v ramene zamerané na starších ľudí a na zníženie počtu tých, ktorí sú pre systém ziskoví, pretože čím je to podložené? Nie je to kryté zlatom, ako by to malo byť, je to kryté pracovníkom a výškou zdanenia, ktoré sa dá urobiť. To isté je v týchto krajinách. Ak to máte kryté niečím reálnym, ako hovorí Trump so zlatom a vystúpite, čím sú krypto meny kryté? Rez videný ľuďmi. Bude to podporené našou prácou ako spoločenským kreditným skóre. To je ten návrh, čo chcú.

Nicholas: Ale Trump je veľkým fanúšikom zlatého štandardu a raz som sa spýtal Alexy, spýtal som sa jej, kto vlastní alebo kto je zodpovedný za Federálny rezervný systém, a ona povedala, Donald J. Trump a bolo to virálne na telegrame. A teraz sa spýtate Alexy, je to cenzurované, povie, že je to inštitúcia. Čo si o tom myslíš?

Gene: Povedal by som, pán T.

Nicholas: Samozrejme. A ľudia hovoria, kedy sa to stane? Ale ja vždy hovorím, že sa to nestane pod vedením Joea Bidena, pretože potom získa zásluhy. Bolo by to v pláne, že sa to stane za Trumpa, je to tak?

Gene: Áno. A pustil som video, ktoré skvele urobil jeden mladý muž. Bol na ňom Biden, ktorý hovoril o tom, čo je to za materiál, o tekutom materiáli v ruke, a nejaká známa osoba sa spýtala: Vy ste si to dali? To, že to povedal, že či je v poriadku. On pozná pravdu. Nakoniec povie: Kto riadi krajinu? Určite nie tento pán.

Áno, je to presne tak. A tak sa pozeráme na niečo, čo sa musí odohrať, pretože sa to plánuje viac ako 100 rokov a je to veľmi sofistikovaný plán ťahov, protiťahov a tak ďalej. Toto je ich hra a toto je protihra schémy Bielych klobúkov. Bude to pre väčšinu ľudí trochu ťažké pochopiť. Pozrite sa na to. Musíte sa naozaj naučiť chápať a myslieť logicky ako šachista, ale 5D šachista. Takže ak toto urobím, ako to zmení časovú os? Ako to posunie časovú os? V hre sú všetky druhy vecí. Mandelov efekt, všetky druhy vecí, ktoré sa dejú a ktoré menia veci tam a späť. Snažia sa to robiť neustále. Robia to už celé veky, keď využívajú naše myšlienky, pocity a emócie prostredníctvom udalostí ako 9/11, takže programujú, ako myslíme, a to rozvíja budúcnosť a to, čo považujeme za pravdu rozvíja budúcnosť. Predstavy, rozsah emócií, aké emócie používate.

Existuje sféra, kde prebývajú, a takto nás manipulujú v nižších sférach prostredníctvom strachu a teroru, kde žijú. Žijú v sférach vlastníctva ľudí a absolútnej kontroly a absolútnej žiadostivosti, moci a chamtivosti. Oni sa na nás pozerajú, akoby sme boli len nástroj a niečo, čo sa dá použiť na vyhodenie, keď s tým skončíte, a na recykláciu. Takže oni tvoria odtiaľto a my potrebujeme tvoriť z tých najvyšších sfér lásky k Bohu. Takže je to zmena časových línií na niečo úplne nové, čo sme na tejto planéte nevideli tisíce a tisíce rokov, aby sme sa vrátili k pôvodnému systému, ktorý bol vytvorený jediným Stvoriteľom všetkých vecí a nie k ich systému, ktorý používa tieto veľmi nízke vibračné frekvencie absolútneho despotizmu.

Nicholas: Ako teda podľa vás vyzerá starý systém? Ak by ste mohli nakresliť obrázok pre divákov?

Gene: Väčšina ľudí si to nevie predstaviť. Bolo to obdobie, keď sme sa dostali v krokoch k ich úplnému odstráneniu. Takže jedným z krokov bolo, samozrejme, získať peňažné prostriedky, ktoré sme vlastne pôvodne nemali. Pôvodne sme mali systém, kde ľudia robili to, čo mali radi, mali sa radi, robili veci jeden pre druhého. Všetko bolo také bohaté, že peniaze ako také neboli potrebné. A existuje systém, kde keď máte takú hojnosť, pretože Boh stvoril všetko s absolútnou hojnosťou, pretože Boh je nekonečný, všetko bolo stvorené takýmto spôsobom, vrátane nás. Takže keď to máte, jediná vec, ktorá je skutočne hodnotnou, je to, čo môžete urobiť pre druhých a ako môžete pomôcť zvýšiť tok a distribúciu všetkého pre všetkých v celom svete. A jedinečné veci, ktoré vytvárate, ako je umenie a hudba a tieto veci a stopa, ktorú po sebe zanecháte, nie je ako ste sa obohatili. Je to to, ako ste veci zlepšili, nie to, ako veľmi ste veci ovládali a manipulovali, ale to, ako ste svet urobili lepším. Takže je to svet, ku ktorému sa musíme vrátiť a naučiť sa ho úplne znovu pochopiť. V ktorom robíme veci jeden pre druhého, pretože si uvedomujeme, že všetci sme jedno, všetci sme stvorení jedným a všetko je založené na tomto systéme. A tak je to systém, v ktorom sa všetci učia byť láskaví, ohľaduplní, úctiví. V podstate ide o zlaté pravidlo. Ale aj ďaleko za tým, kde na iných miestach, o ktorých viem, je nemysliteľné, aby ste vôbec niekedy pomysleli na to, že urobíte niečo, čo by vytvorilo ďalšiu veľkú škodu, pretože to ani nemá zmysel. Ako keď sa pozriete na niektoré veľmi izolované kmene, napríklad na Filipínach, nemajú ani určité slová pre veci ako nenávisť. Keby ste mali nekonečné zdroje, ak je niekto naštvaný, jednoducho na chvíľu odíde. A ak sa vám ten človek nepáči, jednoducho si to vyrozprávate a pochopíte, že všetci sme jedineční a nemusí sa vám na každom všetko páčiť, ale všetci sme súčasťou ľudstva zo stvoriteľa. A tak keď si to uvedomíte a vrátite sa k tomuto typu systému, ani nemajú čísla nad určité vysoké čísla, ktoré máme my. Nemusia.


Tiež sa vrátite k systému skutočných hodnôt, ako si navzájom pomáhame, ako pomáhame vychovávať deti, ako ich učíme, ako sa učia, a učíme ich veci, ktoré im umožnia robiť to aj pre iných, nielen byť dlhovým otrokom na večnosť, na celý život. Generácia za generáciou, je to len recyklačný systém, v ktorom sa jednoducho pracuje od kolísky po hrob. Stávate sa produktívnym členom spoločnosti. Čo to má znamenať? Produktívny člen spoločnosti? Všetci sme produktívni, ak robíme to, v čom sme jedineční, nadaní, čo nám dal Boh. Dostali sme tieto pojmy a predstavy, ktoré sú úplne cabalistické. Učíme sa premýšľať a znovu sa učíme, ako hovoriť, ako chodiť, ako sa pohybovať a ako myslieť. Pretože trik, ktorý urobili, keď sem prišli, je, že nám dali svoju myseľ, myseľ dravca a koristi, ale nepovedali kto je dravcom. Myseľ je mrzutá a chorobná, ale bojí sa, že jej zoberú potravu. No, to je myšlienka nedostatku. Všetkého je hojnosť, ale oni vytvorili dojem, že je nedostatok. Je to tak, ako mi môj otec hovorieval, že číselné figúry neklamú, ale klamári môžu čísliť, takže to robia. Napríklad preľudnenie. Každý človek na Zemi by vlastne žil na väčšom pozemku, asi na desatine akra. Ale väčšina ľudí žije vo výškových budovách, v mnohých veľkých mestách a podobne. Nežijú na celom zvyšku sveta. Používajú tieto masové čísla, a potom skrývajú pravdu. To isté s číslami chorôb, smrtí na vakcíny atď. Ak sa to stane pred prvými 14 dňami alebo dvoma týždňami, nebude to klasifikované ako smrť na vakcínu. Čo ak to človek dostane do ruky a ani neodíde z ordinácie? To nie je skutočné úmrtie súvisiace s tým, čo sa práve stalo. To si zo mňa robíte srandu? Takže menia spôsob nášho myslenia a spôsob klasifikácie vecí, a to je ten veľký trik. A tak vždy falšujú čísla, aby čísla hovorili to, čo chcú, aby hovorili, namiesto toho, aby si ľudia sadli a použili zdravý rozum. Má to zmysel? Ako mi niekto povedal, viete, plienka na tvár nie je pre malé drobné kvapôčky. Je pre kvapky vody alebo pre iné kvapky. A čo je to vodotesné? Ako sa cez to dýcha? Ale aj keby nebola? A to zjavne nie je. Nie je to aerosól, ktorý sa vám dostane do pľúc? Neučia nás logicky a kriticky myslieť. Učíme sa, čo si myslieť a ako myslieť, namiesto toho, aby sme naše deti učili, ako myslieť a učiť sa, aby mysleli kriticky a logicky a potom súcitne a s porozumením by sa správali a konali. Aby sa skutočne vrátili k pochopeniu toho, ako stvoriteľ stvoril všetky veci v plnosti a úplnej úcte ku všetkému životu.

Nicholas: Absolútne, o tom je táto vojna. Viete, je to vojna medzi dobrom a zlom, a práve preto nemajú radi pána T, pretože hovorí pravdu. Politici ho nemajú radi a všetci sú zapredaní. Ich duše na zlej strane ho nemajú radi. A my chceme vedieť, čo sa deje s prepočítavaním hlasov. Viete, čo sa s tým deje? Verím, že možno je to hotové a oni to nie sú pripravení odhaliť. Čo si myslíte?

Gene: Verím, že je to úplne hotové a oni to ešte nie sú pripravení odhaliť. To, čo vidíme, ako sa všetci chystáme, sa rozbehne v rovnakom čase. Bude to ako keď ste v boxerskom zápase alebo v zápase bojových umení, sledujete druhú osobu, aby zvíťazila vo svojej najslabšej fáze. Potom vytiahnete všetky svoje figúrky. Zároveň vytiahnete všetky svoje zbrane a udriete nimi všetkými naraz a idete na knokaut. Tentoraz musíme ísť na vyradenie. Musí to tak byť. Nemôžeme dovoliť, aby sa to opäť rozrástlo a hnisalo, a tak ako po celé tie tisíce rokov, musíme to raz a navždy zlikvidovať.

Nicholas: Rozhodne. Takže hovoríte, že pravdepodobne čakajú na správny, na správny čas, aby vyšli von? Gene, bolo mi absolútnou cťou, že si opäť mohol byť v mojej relácii. Veľmi, veľmi ti ďakujem. Je ešte niečo, čo by si chcel povedať divákom, než skončíme?

Gene: Len zostaňte pevní vo viere, úctiví a láskaví a hovorte pravdu, buďte silní a postavte sa za pravdu a uvedomte si, že nás všetkých stvoril jeden Boh a že všetci sme jeho súčasťou a že všetok život je posvätný. A Boh žehnaj každému.

Nicholas: Gene, veľmi pekne vám ďakujem a čoskoro sa opäť porozprávame. Boh ti žehnaj.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Súhrn starších správ 20.12.2021Cítiť sa pozitívne: Pozitívne myslenie sa oslavuje po celom svete, pretože vám umožňuje zmeniť svoje vnútro a – ak ide o nepodstatné veci – aj mimo vás môže splniť priania. Takmer každý, s kým hovorím, nad tým mávne rukou. Pretože to nefunguje s veľkými, skutočne dôležitými vecami. Pretože to, či sa moje vnútro odráža…
  Tags: a, to, sa, je, na, správy
 • 93
  Správy 05.11.2021Najneuveriteľnejší šachový zápas v histórii je pripravený na záverečné odpočítavanie. Zatýkanie prebieha, pretože tú bažinu vysušujeme. Rozumieme, že slovo "Durham" má viacero významov a v dropoch Q sa objavilo niekoľkokrát, vrátane odhalenia, že bývalá vojenská prokurátorka Sidney Powell sa narodila v Durhame v Severnej Karolíne. Je toho súčasťou? Možno áno...…
  Tags: a, sa, na, je, to, správy
 • 92
  Gene Decode,Nicholas Veniamin - o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (1. časť)https://www.bitchute.com/video/g1Un9q84HkKK/ Nicholas: Dobrý deň, vitajte dnes, máme tu Gene Decode a budeme diskutovať o WhatsApp, Instagram a Facebook a prečo k nim nemáme prístup. Gene, ďakujem, že si sa ku mne pridal. Aká je teraz situácia so sociálnymi médiami, so všetkými platformami, ktoré sú spojené s Facebookom, Instagramom ? A…
  Tags: a, to, sa, je, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK