Globálne očkovanie spôsobuje katastrofu. Tu je dôkaz!

24/02/2021

Článok z 7.12.2017

Vakcíny spôsobujú masové škody a je to zakrývané.

Skúsme dať vedľa seba dva výroky agentúry pre verejné zdravie:

 1. „Neočkujte oosoby, ktoré majú slabší imunitný systém, pretože by to mohlo mať katastrofické následky.“
 2. „Zaočkovali sme 100 miliónov ľudí. Milióny z nich mali slabý obranný resp. imunitný systém. Je to jeden z najväčších úspechov histórie modernej medicíny.“

Nejako to dohromady nesedí, však že? Mohlo dôjsť k rozsiahlym škodám a k mnohým úmrtiam spomedzi populácie 100 miliónov ľudí.

FDA pred nedávnom vydala vyhlásenie (8/28) o jej prísnom zakročení proti kalifornskej spoločnosti, ktorá presadzuje neoprávnenú liečbu pre pacientov trpiacich rakovinou. Liečba pozostáva z kombinácie kmeňových buniek zmenšaných s vakcínou proti kiahňam. Ale to nie je hlavný problém. Tá pravá pointa je ukrytá v tlačovej správe FDA. Vyhlásenie agentúry:

„U ľudí, ktorí majú ťažkosti so srdcovo-cievným alebo imunitným systémom, sa môžu vyskytnúť závažné zdravotné problémy, vrátane tých život ohrozujúcich. A to pri infikovaní očkovacím oslabeným vírusom (kiahní), alebo pri kontakte s osobou, ktorá bola očkovaná.“ Rozumiete tomu? FDA priznáva, že osoby s určitým zdravotným stavom, pri ktorom sa vpichne vírus kiahní vrámci očkovania, sa dostávajú do veľkého rizika. Medzi zdravotné stavy rizikové pre očkovanie sú zaradané aj problémy s imunitným systémom.

A napriek tomu, v Afrike, počas rokov 1966 – 1980 bola zorganizovaná masová kampaň na vyhladenie kiahní pod záštitou Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). V tej dobe bolo zhruba 100 miliónov dávok vakcín proti kiahniam podaných Afričanom. Miliónom, u ktorých bol výrazne poškodený imunitný systém.

Koľko škody muselo byť spôsobenej touto očkovacou kampaňou?

Svetová zdravotnícka organizácia v roku 1980 oslavovala eradikáciu kihaní na Africkom kontinente – ale čo sa naozaj v skutočnosti stalo?

Alebo …. Viditeľné znaky kiahní ustúpili, ale ľudia s už tak závažnými problémami imunitného systému začali umierať vo veľkom množstve. (Nie je to v skutočnosti to čo onedlho nazvú AIDS?)

FDA v prhlásení, ktoré bolo citované vyššie, nevedomky naznačili to, čo výskumníci vedia už desiatky rokov. Takzvaná kampaň eradikácie kiahní v Afrike bola jedeným z najnebezpečnejších medicínských zákrokov v histórií medicíny.

Koncom osemdesiatych rokov minulého storočia mi jeden rešpektovaný biológ s detailnými poznatkami o kampani eradikácií kiahní v Afrike dôverne povedal, že po spomínanej oslave „víťazstva“ v Afrike Svetovou zdravotníckou organizáciou usporiadali v Ženeve vysoko utajenú schôdzku.

Na tejto schôdzke sa rozhodlo, že vakcínu ktorú používali proti kiahniam v Afrike už nikdy viac nebude možné použiť znova.

Opýtal som sa ho prečo.

Odpovedal, že dôvodom bolo nakazenie kiahní samotnou vakcínou.

Takže africká kampaň eradikácie kiahní mala dve vyústenia. U niektorých spôsobila samotné nakazenie kiahnami, pričom vakcinácia mala pôsobiť ako prevencia voči nim. A u druhých spôsobila extrémne závažné poškodenie zdravia a smrť bez výskytu kiahní.

Viac a viac klamstiev – viac a viac šírenia deštrukcie od vakcinačných orgánov.

Potrebujete ďalší dôkaz? V roku 2001 americká federálna vláda z ničoho nič oznámila, že existuje potenciálna hrozba bioteroru: použitie vírusu pravých kiahní ako zbraň. Preto by sa mali zriadiť očkovacie kliniky po celej Amerike a „každý“ by sa mal dostať vakcínu proti kiahňam. Ako povzbudenie odvysielali záber ako prezident Bush dostal svoju dávku v celonárodnej televízii.

Ale na to, dokonca aj bežní lekári a výskumníci začali kontaktovať novinárov a povedali im, že existuje závážny problém: nebezpečná očkovacia látka by mohla zraniť a zabiť ľudí.

Program bol potichu postupne ututlaný. Vytvorenie obrovského početu očkovacích kliník sa nikdy nezrealizovalo. A asi rok po tom, čo minister of Health and Human Services (zdravotníctva a ľudských služieb) Tommy Thompson varoval krajinu pred hrozbou bioteroristického útoku proti kiahňam, oznámil svoje odporúčanie, že by členovia kabinetu NEMALI DOSTAŤ inekciu s vakcínou. A to bolo VŠETKO. Koniec príbehu.

Bol zrušený národný očkovací program. Stiahnutý späť.

Vakcína proti kiahňam bola príliš nebezpečná.-Tá istá očkovacia látka, ktorá bola vpichnutá do tiel 100 miliónov Afričanov.

Zdroj

Podobné články

 • 84
  Ako vakcína zmení náš energetický status (2. časť)A keďže sme každý iný a máme odlišné energetické systémy, budeme na vakcínu reagovať odlišne. Nižšie môžete vidieť, ako sa mení energetické pole pre rôzne typy energetického systému ľudí...
  Tags: sa, a, je, čo, to, že, na, s, ako, zdravie
 • 84
  17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
  Tags: sa, a, že, je, na, to, v, ako, zdravie
 • 83
  Pozor na nebezpečný fluoridStarostlivosť o telo predstavuje mnohokrát skôr otravu organizmu než skutočnú starostlivosť o neho; či už sa jedná o chemicky kyslé telové mlieka, ktoré by mali byť zásadité, alebo o  fluoridované zubné pasty a krémy . Tým býva navyše často dodávaná malinová či akákoľvek iná príchuť, takže majú malé deti tendenciu tento jedovatý lektvar z…
  Tags: v, a, je, na, sa, že, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK