Hacker objavil zoznam „nepozemských dôstojníkov“ na webe Pentagónu

15/04/2021

Gary McKinnon, anglický hacker odsúdený na 70 rokov väzenia v USA za hľadanie dôkazov o UFO v lokalitách Pentagónu, tvrdí, že najpodivnejšia vec, ktorú našiel, bol zoznam „nepozemských dôstojníkov“ a presuny flotíl medzi loďami, ktoré v americkom námorníctve neexistujú . .

„Našiel som zoznam mien dôstojníkov ,“ povedal, „pod nadpisom Nepozemský dôstojníci.

„Mimozemskí dôstojníci?“

„Áno, hľadal som to, “ povedal Gary, „a nikde to nie je.“

Neznamená to malí zelení muži. Čo si myslím, že to znamená je: „nezakladajú sa na zemi“ .

Našiel som zoznam presunov z flotily na flotilu a zoznam mien plavidiel. Hľadal som ich. Neboli to lode amerického námorníctva. To, čo som videl, ma prinútilo veriť, že majú nejaký druh kozmickej lode, mimo planéty.

– „Američania majú tajnú vesmírnu loď?“ 

– „To je to, k čomu ma tento prameň dôkazov priviedol veriť.“

– „Nejaký iný Mir, ktorého nikto nepozná?“

Myslím, že áno,“ povedal Gary.

– „Ako sa volali lode?“

– „Nepamätám si“ , povedal Gary. “  V tom čase som fajčil veľa drog.“ Nie je to dobré pre intelekt.“

Ak sú údaje a hypotéza pána McKinnona správne, potvrdzuje to, čo sme predpokladali už mnoho rokov: že americké námorníctvo môže dobre operovať mimo planétu pomocou technológie reverzného inžinierstva, dostatočne dlho na to, aby malo „flotilu“. »Kozmické lode a dôstojníci vybaviť alebo inak ovládať.

Pre tých, ktorí si pamätajú misiu Clementine, si spomeniete, že to bol projekt amerického námorníctva, ktorý mikromapoval celý mesiac. Ak McKinnon narazil na tajný spis „nepozemských dôstojníkov “ … to skutočne naznačuje, že americká armáda už dlho potichu, efektívne a skryto vedie operácie mimo planétu …

Jazyk, ktorý sa nachádza v pirátskych dokumentoch Pentagónu, jasne naznačuje tajný vesmírny program vedený americkým námorníctvom.

Má námorníctvo vesmírne flotily, kde k takýmto presunom pravidelne dochádza pre jeho „pozemných dôstojníkov“?

Túto možnosť podporilo množstvo podozrivých oznamovateľov tajných vesmírnych programov, ktorí začali s Michaelom Relfem v roku 2000, Randy Cramerom v roku 2014 a Coreym Goodeom v roku 2015.

Všetky tri sa v rôznej miere odvolávajú na námorný „vesmírny zbor“, ktorý existuje minimálne od roku 1976.

Všetci traja navyše tvrdia, že slúžili v programoch založených na technológii „20 a späť“ založenej na vekovej regresii a cestovaní v čase, bez priamych dôkazov na podporu svojich neuveriteľných tvrdení.

Nedostatok priamych dôkazov predvídateľne viedol mnohých skeptikov k tomu, aby tieto tvrdenia považovali za extravagantné, „vo svojej podstate neoveriteľné“ a požadujú, aby boli seriózne zamietnuté.

Vznik knihy Williama Tompkinsa „Vybraný mimozemšťanmi“ v decembri 2015 poskytol niečo, čo týmto trom údajným oznamovateľom chýbalo – overiteľné dokumenty naznačujúce existenciu tajného vesmírneho programu vedeného námorníctvom.

Tompkinsov materiál tvrdí, že existuje námorný tajný vesmírny program „20 rokov a späť“  , ktorý využíva veľmi pokročilé technológie vekovej regresie, ktoré pomohol vytvoriť pri práci pre leteckú spoločnosť TRW (ktorá je teraz súčasťou Northrup Grumman) z roku 1967. do roku 1971. Hovorí, že od konca 70. rokov bol nasadený prvý funkčný prototyp vesmírnej lode Navy.

Na začiatku 80. rokov sa vytvorili vesmírne bojové skupiny pozostávajúce z kozmických lodí, torpédoborcov a súvisiacich podporných plavidiel, z ktorých niektoré boli dlhé niekoľko kilometrov. Nakoniec sa sformovalo osem vesmírnych bojových skupín, ktoré v podstate replikovali integrovanú štruktúru velenia modernej bojovej skupiny lietadlových lodí.

Tompkinsove svedectvá a dokumenty spolu s svedectvami Relfeho, Cramera a Goodeho poskytujú odpoveď na to, čo McKinnon tvrdí, že videl v súvislosti s „prevodmi z flotily na flotilu“.

Okrem toho „mimozemskí dôstojníci“ McKinnon označujú zamestnancov námorníctva, ktorí aktívne slúžia v rámci „20 rokov a späť“ alebo podobných programov.

Ak budú uvedené svedectvá akceptované, je zrejmé, že vesmírny zbor pod vedením námorníkov je v prevádzke viac ako štyri desaťročia. Konkrétne v súčasnosti vo vesmíre slúžia „vesmírni mariňáci“, ktorí plnia úlohy podobné tým, ktoré mariňáci pod hlavičkou ministerstva námorníctva robia už viac ako dve storočia.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 94
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (1.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY Taino: Vitajte všetci na 34. zasadnutí Galaktickej diskusie. Dámy a páni, spolu s Gene-om sa budeme venovať niekoľkým témam, ako sú mestá vnútri Zeme a ich prehľad, ako aj najnovším operáciám a aktualizáciám DUMBS a mystických nálezísk. Gene: Ďakujem. Je mi veľkou cťou, že mám ľudí, ktorí oceňujú informácie,…
  Tags: a, je, sa, to, v, že, na, tajné
 • 94
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (2.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY&t=30s Taino: Keď už sme spomenuli dumbs, pre nových poslucháčov je dobré vedieť, že sú hory, vodné toky, jaskyne, v ktorých sa môžete dostať do podzemných miest a prechádzať vnútri zemou. Gene, podelím sa o obrázok (22:01), ktorý nám poslal jeden z vašich koordinátorov pred dvoma rokmi, kde máme mapu…
  Tags: a, je, sa, to, na, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK