Harry Potter konšpirácia

21/03/2021

Kto z nás si nemohol nevšimnúť neškodné zábavné a napriek tomu príjemne strašidelné príbehy o Harrym Potterovi, hrdinskom čarodejníkovi a jeho epickom boji proti silám zla, spolu s jeho odvážnymi kamarátmi, Hermionou a Ronom Weaslym?

Akú úžasnú zábavu sme všetci mali zo živých predstáv Joanny K. Rowlingovej, ktorá sa akosi proti všetkým šanciam dokázala bez pomoci vytiahnuť z chudoby, stať sa multimiliardárkou a vzorom, ​​po ktorom môžeme všetci ašpirovať. Keby len všetko bolo tak, ako sa zdá …

Joanna Rowlingová je v skutočnosti ovládanou otrokyňou programu monarch , vybranou ako autorka príbehov, pretože je rodičom samoživiteľom a ako súčasť programu Tavistock Institute / Frankfurt School riadeného programu rozvracania spoločnosti propagáciou jej extrémnej (homo) sexualizácie, feminizmu a „pozitív“ stavu jedného rodiča. Je členkou Fabianovej spoločnosti a scientologickej cirkvi. Scientologická cirkev je samozrejme záštitou CIA pre kráľovskú šľachtu, Rockefellerovcov a Rothschildovcov, inými slovami pre elitu.

Okolo Vianoc 2011 som si dopisoval a hovoril s otcom dieťaťa JK Rowlingovej, ktoré sa narodilo v roku 1995. Veril som mu, že hovorí pravdu kvôli podrobnému príbehu, ktorý mi rozprával. Povedal, že na začiatku 90. rokov on, Jessica Mitford a jej manžel Bob Treuhaft (ktorý bol zjavne „handlerom“ JK Rowlingovej) „brainstormovali“ celý príbeh Harryho Pottera na ceste vlakom, ktorý výrazne meškal, zatiaľ čo JKR si robila výdatné poznámky. Tento príbeh potom napísal niekto, koho nazval „stojanom na pero a atrament“, čo je výraz používaný na označenie niekoho, kto je najatý na napísanie príbehu, ktorý nie je podľa jeho vlastných predstáv, s následným rozhodnutím použiť JKR ako „tvár projektu, v súlade s Tavistockovým plánom agresívnej propagácie všetkého, čo podkopáva rodinné hodnoty, napr. homosexualita, feminizmus, atď., v tomto prípade však jej status slobodnej matky.

Povedal tiež, že to bolo založené voľne na príbehoch CS Lewisa „Narnia“, ale ďalej to kvalifikoval tým, že v tom čase ešte netušil, že budú zahrnuté všetky odkazy na pedofíliu, čarodejníctvo, satanizmus atď., ani že bude následne podrobený niekoľkým pokusom o život riadených príkazmi samotného princa Phillipa, o ktorom bol presvedčený, že v príbehoch ho predstavoval lord Voldemort.
Emily Gyde je skutočnou autorkou Harryho Pottera . Je otrokom MI6 s ovládanou mysľou a prešla niekoľkými skúsenosťami s NDE. Výsledkom je „Ace Remote Viewer“. Fantázia a jasnosť, ktoré do písania vnáša, sú presvedčivým príkladom toho, že je skutočnou autorkou Harryho Pottera, ale vďaka menovaní JK Rowlingovej, autorkou, MI6 zaistila, aby Emily nedostala žiadny honorár.

Gyde povedala, že Rowlingová bola vybraná do čela tejto série kníh, pretože bola taká tvárna:

„Chcela slávu a bohatstvo bez nákladov.“ Jej rodičia ju kúpili z otroctva britských iluminátov a tiež jej kúpili to, čo je v obchode známe ako „Pen and Ink Stand“, spisovateľ , ktorý pracuje ako neplatený otrok – jeden z agentov Britskej spravodajskej služby.

Rowlingová povedala svojim programátorom, že chce byť autorkou. Veľkým problémom bolo, že nedokázali jej „nakŕmiť“ beletriu pre dospelých, ktorú napísali najatí autori, pretože nemala literárny typ mozgu na to, aby mohla písať beletriu pre dospelých, bez ohľadu na to, že na verejnosti hovorí o práci, ktorá nie je jej. Mysleli si však, že by to s detskou literatúrou možno dokázali. 

Ako sa ukázalo, nezvládli to – workshopy mali dokázať Rowlingovej pád. Bolo zrejmé, že nemala vôbec žiadnu tvorivú predstavivosť, a potom sa autori, čo písali za ňu, začali ozývať. Svojím spôsobom ju takmer ľutujem – musí vstať a postaviť sa tvárou v tvár tlači s vedomím, že jej tajomstvo je vonku, ešte musí prejsť peklom publicity s vydaním poslednej knihy o Harrym Potterovi. Rowlingová je pri tom všetkom iba malý, smutný pešiak.

Pamätáte si dom „O“ na juhu Francúzska? Ten, kde boli britskí autori pozvaní, aby strávili zhruba víkend, aby sa zúčastnili „workshopov tvorivého písania“ JK Rowlingovej … a ako došlo k všeobecnej revolte medzi týmito autormi, keď si uvedomili, že si nedokáže spomenúť ani na svoje vlastné postavy … alebo zápletky … a pri „kreatívnom myslení“ bola nepoužiteľná. Takže workshopy boli náhle zastavené, aby sa predišlo ďalším strápneniam pre iluminátov. “ – Emily Gyde.

Sestra Jessicy Mitfordovej sa vydala za Oswalda Mosleyho, ktorý stál počas druhej svetovej vojny v čele Britského zväzu fašistov, a tiež mi povedal, že mu (Jessica) otvorene povedala, že jeho starí rodičia boli Jednota Mitford, jej sestra a istý Adolf Hitler ! Takže ak je to pravda – a nemal som dôvod neveriť mu, potom je dieťa JK Rowlingovej pravnukom Adolfa Hitlera!

V nadväznosti na tieto diskusie som vykonal vlastný prieskum spojenia Mitford / Treuhaft a zistil som, že obchodným partnerom Boba Treuhafta v jeho právnickej firme takmer 20 rokov bol niekto, kto sa volal „Dobby“ Walker. Toto bola iba jej prezývka, ale napriek tomu ju nekrológ na Wikipédii označuje ako „Dobby Walker“ a nie ako „Doris Walker“, čo je jej skutočné meno. Pre tých z vás, ktorí nevedeli, bol „Dobby“ v príbehoch o Harrym Potterovi postavou podobnou škriatkovi, ktorý bol zamestnaný ako mimoriadne úctivý „sluha“. Možno takto Treuhaft a Mitford vnímali Walkerovú? Keď sa ešte viac ponoríme do Walkerovej minulosti, zdá sa, že v 40. a 50. rokoch bola aktívnou členkou komunistickej strany, rovnako ako Mitford a Treuhaft. Ako to súvisí v inom článku, napriek tomu, čomu by elita chcela, aby sme všetci verili, komunizmus a sionizmus sú v praxi takmer zameniteľné. Komunizmus je samozrejme klamne „predaný“ masám ako systém, ktorý prepožičiava rovnosť veľkým masám a bude záchrancom ľudstva. Pre zaujímavosť, Dobby Walkerová zomrel v roku 2009.

Je zaujímavé tiež, že stážistka menom Hillary Rodham začala pracovať pre právnickú kanceláriu Treuhaft a Walker na začiatku 70. rokov, ktorá je dnes známejšia ako veľmi milá humanitárna pracovníčka Hillary Clintonová . Len náhoda? Možno, kto vie naisto? Nech už je pravda akákoľvek a nikdy sa nemusí s určitosťou vedieť, v tomto všetkom je toho oveľa viac, ako sa zdá na prvý pohľad, a králičia diera ako vždy zachádza skutočne veľmi hlboko.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Bývalý slobodomurár odhaľuje satanistické tajomstvá medzinárodného kultuJediným problémom je, keď sa raz dostanete na 32. a 33. stupeň, zistíte, že „vyššia moc“ nie je vôbec Jahve, ale v skutočnosti je to Lucifer. Dnes mám video s dvoma bývalými slobodomurármi, ktorí boli obaja veľmi vysoko, a ktorí, úprimne povedané, riskujú svoje životy tým, že idú pred kameru…
  Tags: a, je, to, v, sa, že, na, zaujímavosti
 • 93
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
 • 92
  Ley línie - „KĽÚČ“ na odblokovanie matrixuOpäť narazíme na ďalšiu tajomnú prírodnú silu známu ako elektromagnetické polia Zeme, Shumanovu rezonanciu, alebo známejšiu ako Ley línie. Znovuobjavenie ley línií v tomto storočí odhaľuje tajomstvá prírody. Ley línie sú svetielkujúce pramene, za ktoré dnes mnohí tiahnu, a skoro netušia, aké bohatstvo leží na konci týchto jemných svetelných čiar. Všetky línie…
  Tags: a, v, na, je, sa, ako, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Raamil
Raamil
3 years ago

A čo my, čo sme nevideli? Ani nás k tomu nikdy netiahlo…

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK