IBM, ktorá kedysi poháňala výpočtové stroje pre holokaust, teraz podporuje sledovanie vakcín a príspevky na stravu

17/03/2021

Na konci 30. a začiatkom 40. rokov začala spoločnosť IBM (International Business Machines) uzatvárať partnerstvá s Treťou ríšou, aby poskytla výpočtové stroje na sledovanie Židov na vyhladenie.

Toto je úplne podrobne uvedené v knihe „ IBM a holokaust “ od Edwina Blacka, ktorá je k dispozícii na Amazone a inde.

Teraz, ako to publikuje Mint Press News , IBM uzavrela partnerstvo s vývojárom vakcín mRNA Moderna, aby poskytla svoje výpočtové platformy a stroje na presadzovanie súhlasu s vakcínami.

Podľa môjho názoru je to všetko súčasť globálneho programu „vakcínového holokaustu“, ktorý je navrhnutý tak, aby sa dosiahlo masové vyhladenie ľudskej rasy. A technologickí giganti ako IBM sa radi zúčastňujú.

Zdá sa, že pomoc pri hromadnom vraždení šiestich miliónov Židov nestačí pre IBM. Teraz sa zameriavajú na šesť miliárd ľudí so smrteľnými vakcínami, ktoré inštalujú akýsi „operačný systém“ do ľudského tela a unesú bunky tela, aby produkovali cudzie proteíny prostredníctvom softvérového kódu “ mRNA, ktorý ani nie je ľudský.

Súkromné ​​podniky sa zmenili na militantné vymáhače vakcín založené na technológii IBM

Rovnaká IBM, ktorá predala svoju technológiu Adolfovi Hitlerovi, v súčasnosti prevádzkuje v New Yorku pilotný program „Covid-19 Digitálny zdravotný pas“, ktorý podľa MPN „zastupuje súkromné ​​podniky pri presadzovaní vládou zavedeného Covid-19 nariadenia. “

Inými slovami, IBM poskytuje výpočtový výkon a sledovanie, ktoré premení miestne podniky na lekárskych fašistických úradníkov zodpovedných za dodržiavanie predpisov, pripomínajúcich nacistické SS, ktoré sa však v súčasnosti uplatňujú v oblasti medicíny a vakcín.

IBM tiež používa rovnakú technológiu blockchainu a cloud computingu na napájanie svojich služieb „Food Trust“, ktoré sa samozrejme použijú na obmedzenie dodávok potravín ľuďom, ktorí odmietajú vyhovieť požiadavkám vlády na očkovanie. Kontrolou súhlasov s očkovacími látkami a dodávkami potravín sústreďuje IBM moc v rukách zlých protiľudských tyranov (napríklad guvernér NY Cuomo) spôsobom, o ktorom sa Adolfovi Hitlerovi mohlo iba snívať.

Spoločnosť Microsoft je nadšená, že môže viac obchodovať s genocídnym komunistickým režimom v Číne, ktorý odoberá orgány

Spoločnosť IBM je tiež spoločnosťou, ktorá mala veľa spoločného s úspechom Billa Gatesa, ako je podrobne uvedené v tomto článku .

Spoločnosť Microsoft súčasne rozširuje svoje podnikanie o popredný svetový štát genocídy, komunistickú Čínu. Ako informuje Free Beacon , spoločnosť založená Billom Gatesom vôbec nie je znepokojená tým, že Čína vykonáva všetky kroky ku genocíde a neľudskej krutosti, ktoré zapadajú do definície pojmu „genocída“.

Napriek tomu, aj keď CCP nasadzuje hackerov, aby robili kompromisy a infiltrovali sa do programov Microsoft Exchange MS s cieľom využívať e-mailové údaje zákazníkov, spoločnosť Microsoft je stále šťastná, že obchoduje s komunistickou Čínou.

Je to preto, že Microsoft má nulovú etiku. A nemá ju ani IBM. V skutočnosti neexistuje žiadna významná technologická spoločnosť, ktorá by mala akékoľvek morálky, etiky alebo ľudskosti.

Ide im o zisk a kontrolu nad ľudstvom, a ak sa musia pozerať na to, ako je na planéte hromadne zavraždených šesť miliárd ľudí, sú v poriadku, pokiaľ budú môcť popravcom predať viac výpočtových služieb. .

Inými slovami, IBM sa nezmenila od čias Tretej ríše a novšie spoločnosti ako Microsoft už uzavreli dohody s Diablom na podporu masového vyhladzovania ľudí s cieľom dosiahnuť depopulačné ciele Billa Gatesa .

Zdroj1 Zdroj2

Zdieľať článok

Podobné články

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here