Imunologička prof. Dolores Cahill: Prečo ľudia očkovaní na COVID-19 zomrú mesiace po očkovaní mRNA vakcínou

18/03/2021

Aktualizácia 14. decembra 2020 – Vo videu írska imunologička a molekulárna biologička prof. Dr. Dolores Chahill používa štúdiu „ Imunizácia pomocou vakcín proti koronavírusom SARS vedie k pľúcnej imunopatológii pri výzve vírusu SARS “, aby vysvetlila, prečo sú vakcíny mRNA spojené s extrémnymi rizikami .

Keď očkovaní jedinci prídu do styku s divokým koronavírusom niekoľko mesiacov po očkovaní, v mnohých prípadoch ich imunitný systém zareaguje smrteľnou cytokínovou búrkou . Je to preto, že vakcína mRNA geneticky modifikuje bunky ich tiel tak, aby produkovali spike proteín koronavírusu. Keď nový koronavírus neskôr aktivuje imunitný systém, rozpozná vlastné vyrobené spike proteíny v bunkách ako hrozbu a zaháji veľký útok proti vlastným bunkám tela. Výsledkom je, že očkovaní utrpia septický šok s zlyhaním viacerých orgánov , ktoré zvyčajne končí smrťou.

Alexandra Henrion-Caude, MD , francúzska genetička a bývalá riaditeľka Národného ústavu pre zdravotný a lekársky výskum ( Inserm ) požaduje: Verejnosť musí byť pred očkovaním poučená o život ohrozujúcich rizikách mRNA vakcín pre seniorov .

Odvoláva sa na závery zo štúdie „ Zverejnenie informovaného súhlasu subjektov pokusných s vakcínami s rizikom zhoršenia klinického ochorenia vakcínami COVID-19 “ a jej klinické dôsledky: Špecifické a významné riziko COVID-19 zvýšenia závislého od protilátky (ADE) ) by malo byť prominentným a nezávislým spôsobom zverejňované výskumným subjektom, ktoré sa v súčasnosti zúčastňujú pokusov s vakcínami, ako aj tým, ktoré sú prijímané do pokusov a budúcim pacientom po schválení vakcíny, aby splnili medicínsky etický štandard porozumenia pacienta pre informovaný súhlas.

mRNA vakcíny nechránia pred koronavírusmi, ale robia z nich smrteľnú hrozbu! Je preto potrebné objasniť, či pojem „vakcína“ v sebe skrýva systém biologických zbraní. V každom prípade sa výrobcovia vakcín, WHO a ich odnože v národných orgánoch pokúsia obviňovať vedľajšie účinky (z vojenského hľadiska: hlavné účinky) očkovania mRNA na mutovaný vírus.

Tvorcovia pandémie reinterpretujú tých, ktorí zomreli v dôsledku očkovania mRNA, ako úmrtia COVID-21. Tomu musia zabrániť pitvy – pretože obete očkovania im majú slúžiť ako odôvodnenie prísnych opatrení, ako aj extrémnej masovej paniky , ktorú vedia vyvolať prostredníctvom masmédií. Ich cieľ – maximalizovať počet úmrtí pomocou povinných očkovaní – sa stáva zrejmým v celej svojej bezohľadnosti.

Zároveň je pre tvorcov pandémie strategicky dôležité vylúčiť kontrolnú skupinu neočkovaných – a urobiť to čo najrýchlejšie. Inak by sa čoskoro ukázalo, že zomierajú iba očkovaní . Preto všetci, ktorí neprijímajú vysoko rizikovú vakcínu mRNA, musia byť označovaní ako „hrozba pre verejné zdravie“, aby poskytli zámienku na ich izoláciu a deportáciu do karanténnych táborov. Ako môžu neočkovaní predstavovať hrozbu pre očkovaných, ak sú chránení vakcínou mRNA?

Teraz je zrejmé, prečo v júni 2020 Bill Gates so sardonickým úsmevom oznámil: „Budúcemu vírusu sa dostane pozornosti “ – a prečo 30. marca 2020 výkonný riaditeľ WHO Micheal Ryan zodpovedný za manažment „urgentných“ zdravotných problémov WHO Program oznámil masové deportácie do karanténnych táborov: „Možno budeme musieť vstúpiť do domovov a vysťahovať členov vašich rodín “, pravdepodobne násilím.

Toto vyšetrovanie objasní, či sa hromadné testovanie PCR používa aj na elimináciu neočkovaných ako kontrolnej skupiny (pozri bod 1).

Autor na tento vojenský scenár upozorňuje od roku 2013 . Očkovanie JE pandémia! Ak využijeme zostávajúce okno príležitostí, môžeme čeliť tomuto útoku proti obyvateľstvu.

Dr Gold z americkej org. Frontline Doctors odhaľuje pravdu o „vakcínach“ mRNA

Aktualizácia 15. januára 2021 – Dr. Simone Goldová potvrdzuje varovania profesorky Dolores Cahillovej a doktorky Alexandry Henrion-Caudeovej. Je lekárkou a lekárkou (JD):

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 81
    Až 10 Európskych národov údajne zastavilo AstraZeneca dávky kvôli správam o závažných krvných zrazenináchAktualizácia: Rakúsko sťahuje dávky AstraZeneca po zistení smrti. Aktualizácia: Švajčiarsko zakazuje vakcínu AstraZeneca pre VŠETKÝCH občanov, pretože Európa vyhlasuje vojnu britským vakcínam. Aktualizácia: Island sa stal posledným európskym národom, ktorý pozastavil dávky AstraZeneca. Malý ostrovný štát od začiatku pandémie potvrdil zhruba 6 000 prípadov COVID, čo sú zhruba 2% populácie. EMA (európska obdoba FDA) potvrdila, že…
    Tags: vakcíny, v, je, po, sa, s, a, pre, covid, ako
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK