Insider tvrdí, že sa zúčastnil projektu cestovania v čase CIA

01/04/2021

Žijeme v podivných časoch, kde neistota ohľadom budúcnosti nikdy nebola väčšia – politické systémy sú v chaose, technológie sa ukážu ako naša záchrana, alebo zánik, vzorce počasia sú chaotické. Existuje však človek, ktorý tvrdí, že navštívil minulosť a budúcnosť, počas ktorých doručoval zosnulým prezidentom hrozné správy a získaval spravodajské informácie od našej budúcej vlády. Po účasti na programe cestovania v čase CIA s názvom Project Pegasus má prominentný právnik Andrew Basiago predbežné vedomosti o záchrane ľudstva, ako ho poznáme a v roku 2016 kandidoval za prezidenta USA.

PROJEKT DARPA PEGASUS

Podľa pána Basiaga americká vláda v rokoch 1962 až 1972 uskutočnila tajnú operáciu s názvom Projekt Pegasus. Program viedol k úspešnému vývoju radu vysoko pokročilých technológií umožňujúcich teleportáciu, fyzické cestovanie v čase a holografické cestovanie v čase. Tvrdí, že program spoločne riadili CIA a DARPA (Agentúra pre pokročilé výskumné projekty obrany) a bol použitý na kontaktovanie bývalých prezidentov, teleportovanie na Mars a udržiavanie vzťahu s mimozemšťanmi.

Už od útleho detstva bol pán Basiago vybraný zo skupiny psychicky nadaných detí, aby sa stal styčným cestujúcim v čase, ktorý sa stretne s historickými a budúcimi hodnostármi, ako aj s rôznymi mimozemskými entitami. Basiago hovorí, že jeho otec predtým pracoval pre Ralph M. Parsons Engineering Corporation, kde pomáhal s vývojom tejto technológie.

Keď bol pán Basiago privedený na prvý „zoskok“, hovorí, že jeho otec už roky cestoval v spoločnosti Curtiss-Wright Company v New Jersey. Práve tam bol najskôr vystavený portálu, ktorý neskôr použil na teleportáciu v čase a priestore. Samotnú bránu, pán Basiago, popisuje ako dve bariéry v podobe konzol vysokých 2,5 metra a vzdialených od seba asi 3 metre. Popisuje nastavenie počítača, z ktorého bola brána ovládaná, ako primitívne a zapojené do steny pomocou napájacieho kábla, ktorý by bol vhodnejší, keby viedol k sústruhu alebo vŕtačke, čo je ironické pre stroj schopný trhať časopriestorové kontinuum.

Andrewov časový skok do Gettysburgu

Po aktivácii tento stroj času vytvoril zo žiarivej energie „vírivý tunel“, ktorý bol schopný zložiť štruktúru reality. Túto žiarivú energiu objavil  Nikola Tesla , ktorého vzor objavila vláda po jeho smrti v jeho byte v New Yorku v roku 1943. Táto technológia bola zakomponovaná do niečoho, čo pán Basiago nazýva komora na zadržiavanie plazmy, v ktorej používateľ preskočí pred transportom do iného bodu, alebo miesta v čase.

Jeho prvá cesta ho teleportovala do hlavného mesta Nového Mexika, hoci zostal v rovnakom období. Neskôr podľa jeho slov bol schopný potvrdiť, že hlavná budova bola v programe bežným miestom, uviedla žena, ktorá videla, že sa tam ľudia pohybujú. V tomto tréningu pokračoval cestovaním o pár hodín späť, aby si zvykol na ten pocit. Nakoniec sa dostal k prejavu Abrahama Lincolna v Gettysburgu, vo washingtonskom stane počas vojny za nezávislosť a dokonca aj do Ježišových čias. Vláda podľa neho chcela overiť pravdivosť historických záznamov o týchto troch osobnostiacg kvôli ich dôležitosti a skutočnosti, že boli predmetom mnohých článkov. Basiago hovorí, že vycestoval aj do budúcnosti, do roku 2045, kde bol transportovaný do budovy zo smaragdovej a volfrámovej ocele. Tam dostal miniatúrnu škatuľu mikrofilmu, ktorá sa mala vrátiť späť do 70. rokov minulého storočia a ktorá obsahovala množstvo informácií o všetkých historických udalostiach, ktoré sa doteraz vyskytli.

Svedectvo Andrewa D. Basiaga:

„Ako dieťa som sa zúčastňoval projektu DARPA Pegasus, ktorý bol časopriestorovým programom v čase, keď sa v technickej komunite obrany USA objavili rôzne formy cestovania v čase. Pred americkým ľudom bolo skryté, že existuje cestovanie v čase. Toto je dvojité tajomstvo projektu Manhattan, programu atómových bômb. Dokumenty Nikolu Teslu sa nikdy nestratili. Boli v jeho izbe v hoteli New-Yorker v New Yorku a po vojne po jeho smrti 7. januára 1943 sa ich zmocnilo ministerstvo vojny. V roku 1968, o 25 rokov neskôr, americká obranná komunita ako prvá použila Teslovu teleportáciu; čo je schopnosť otvoriť „portálový tunel“ v časopriestore, ktorým môže človek prejsť.

Na jeseň roku 1970 teleportácia umožnila zistiť, ako upraviť vstupný čas človeka v minulosti alebo v budúcnosti pomocou teleportácie. Už ako dieťa ma integrovali do projektu Pegasus. Boli sme subjektmi experimentu, komplexne sa začal odvíjať v lete roku 1970, po ukončení môjho 3. ročníka základnej školy. Povedali nám, že dôvod, prečo nás teleportovali, súvisel so štúdiom mentálnych a fyzických účinkov Teslovej teleportácie na deti zo stabilných a bohatých rodín. Takto by sa tieto deti dostali na rovnakú úroveň ako synovia prezidenta a viceprezidenta, pretože teleportácia bola určená iba pre malý počet predstaviteľov našej výkonnej moci, ktorí by sa tak mohli pohybovať po celom svete. Chceli vedieť, aké budú mať fyzické a psychické účinky na deti. V rámci projektu Pegasus som navštívil ako dieťa rok 2045! projekcia 30 rokov do budúcnosti. Tam je Teslova teleportácia všade a teleportačné stanice sú také bežné ako výťahy v našej civilizácii.

Nikola Tesla objavil formu latentnej energie, ktorá existuje v celom vesmíre; ktorú nazval, žiarivá energia.

Ak je k dispozícii sálavá energia a niekto jej je vystavený, zotrvačnosťou sa v časopriestore otvorí „portálový tunel“. Osoba nepodlieha žiadnym zmenám a nemusí cestovať rýchlosťou svetla. Už 45 rokov skrývame dopravnú technológiu, ktorú by mohli všetci občania využiť na prekonanie časových a priestorových obmedzení na našej planéte. Najväčším prínosom spoločnosti Tesla pre aplikovanú vedu bolo objavenie formy energie, ktorá nám umožňuje „ohýbať“ časopriestor a otvoriť tunely, cez ktoré môžeme prechádzať a cestovať na veľké vzdialenosti bez toho, aby sme utrpeli škody.

Čas je lineárny v tom zmysle, že je postupný a veci sa menia a idú konkrétnym smerom. Ale cestovanie v čase nie je postupné. Tu je paradoxom to, že nemôžeme zmeniť súčasnosť tým, že sa vrátime v čase a budeme manipulovať s minulosťou kvantovým spôsobom, pretože pri návšteve minulosti sme v pôvodnej udalosti.

Teraz to prezrádzam, pretože Teslova teleportácia nebola zavedená do rozšírenej praxe. To znamená, že tragédia tajnej histórie amerického cestovania v čase spôsobila, že sa Teslova teleportácia stala zbraňou v okamihu, keď sa jej v roku 1943 zmocnilo ministerstvo obrany!

Tieto zariadenia mohli spôsobiť revolúciu v infraštruktúre našich miest a od roku 1899 na nich Tesla pracoval tajne, dokonca aj počas posledných 15 rokov svojho života, ktoré boli dosť zvláštne, a počas ktorých sa zjavne venoval starostlivosti o holubice. … V skutočnosti všetky tieto informácie tajil! Všetci vieme, že Nikola Tesla bol najväčší vedecký pracovník v oblasti aplikovanej vedy v histórii našej veľkej americkej civilizácie. Bol etickejšie naklonený ako Westinghouse a Edison. T. Edison ho podviedol, keď Tesla pricestoval do USA. Som tu, aby som vám povedal, že tento veľký vynálezca, americký emigrant srbského pôvodu, sa stal hlavnou postavou našej civilizácie, pretože vynašiel technológiu infraštruktúry miest 21. storočia. Zaslúžime si žiť vo svete, ktorý vymyslela generácia našich starých rodičov vďaka genialite veľkých hrdinov, ako je Nikola Tesla. „

Američania išli na Mesiac?

Basiagove vyhlásenia sú vynikajúce, pretože spochybňujú oficiálne podávané verzie, ktoré pokrývajú všetkých vedcov a akademických pracovníkov, pokiaľ ide o technológie, ktoré sú v tomto roku vo verejnej doméne. Ale Basagiove slová nielenže rozjímajú o osobnej skúsenosti fyzického pobytu na Červenej planéte, ale aj o vysvetlení ich pôvodu; jeho účasť na iných tajných projektoch týkajúcich sa cestovania v čase a existenciu prístroja (chronovizora) na zobrazovanie minulosti a budúcnosti udalostí a jednotlivcov; ako aj demonštruje fotografické dôkazy všetkých aktivít, ktoré sa dnes na Marse uskutočňujú.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Rôzne tajné vesmírne programy a ich zložitosť (2)2. ČASŤ Ako je na tom týchto osem cigaretových plavidiel v porovnaní s TR-3B, ktoré je údajne široké 200 metrov? Ktoré má najviac personálu? Ako už bolo uvedené, išlo o viac ako 8 lodí prepravnej triedy „cigarového tvaru“ a ďalších kategórií lodí rôznych veľkostí a klasifikácií. Boli navrhnuté na prepravu rôznych druhov…
  Tags: a, sa, na, ako, v, tajné
 • 94
  Voľná energia uzamknutá v priestoroch s vysokou bezpečnosťouNikola Tesla sa narodil príliš skoro ... Elity na začiatku minulého storočia odpovedali Nikolovi Teslovi na jeho myšlienku generovania voľnej elektrickej energie vyrobenej priamym čerpaním z nevyčerpateľného energetického vákua vesmíru: voľná energia, ktorá tiež sprístupňuje túto energiu v ktoromkoľvek bode v bezdrôtovom svete: „Ale, pán Tesla, kam dáme merač?“ „ Hlavný…
  Tags: a, na, že, v, sa, ako, tajné
 • 94
  Fašistické korene CIA (1)V roku 1998 začala Medziagentúrna pracovná skupina (Interagency Task Force - IWG) pre nacistické vojnové zločiny a archívy japonskej cisárskej vlády na žiadosť Kongresu s najväčším odtajňovacím úsilím na jednu tému v histórii. Výsledkom bolo sprístupnenie viac ako 8,5 milióna strán dokumentov verejnosti na základe zákona o zverejnení nacistických vojnových…
  Tags: v, a, na, sa, ako, že, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK