Jediná vec na čo sú Covid-19 testy dobré je na nezákonné zhromažďovanie a sledovanie ľudskej DNA

23/02/2021

V roku 2020 boli ľudské populácie presvedčené, že môžu eradikovať vírusy z vesmíru predpokladaním, že sú všetci chorí a vyhýbaním sa ľudským interakciám.

autor: Lance D Johnson

Lockdowny, obmedzenia pre podnikateľov, mandáty „rúškovania“ a pokyny pre dištancovanie sa od spoločnosti sľubovali bezpečnosť pred „vírusom“. Ľudské populácie sa učili, že kolektívne vyhýbanie sa je najempatickejšou reakciou, a miestne a štátne vlády zakročili pri presadzovaní tejto mentality. Táto mentalita sa stala kultom dodržiavania pravidiel; slobodní ľudia boli hanobení, aby dodržiavali nariadenia verejného zdravotníctva, alebo čelili hrozbám pre svoje živobytie, podnikanie a schopnosť slobodne sa pohybovať.

V mnohých častiach USA sú občianske slobody kúskom toho, čo bývali. Napríklad NYC nastavuje pokutovanie ľudí, ktorí si nedali odobrať svoju DNA pomocou testovacích súprav covid-19. Ľudia za účelom vycestovania, alebo cesty do práce odovzdávajú svoju DNA korporáciám a vládnym subjektom. Tieto testovacie súpravy covid-19 sa rýchlo stávajú lekárskymi požiadavkami – keď letecké spoločnosti, školy a pracoviská porušujú telesnú autonómiu a práva na súkromie zdravotného stavu.

Mnoho ľudí, či už zo strachu, alebo z dodržiavania predpisov sa v roku 2020 zmierilo s požiadavkami, pričom si pricapili na tváre rúška, aby sa mohli integrovať do spoločnosti a obmedzili svoje podnikanie tak, aby uspokojili tyranské nariadenia v oblasti verejného zdravia. Predloženie DNA je iba ďalším krokom k vzdaniu sa individuálnych slobôd a vzdaniu sa osobných práv suverenity.

Jediná vec, na ktorú sú testy covid-19 dobré, je zber a sledovanie ľudskej DNA. Americký a európsky štandard pre testovanie PCR je nastavený tak, aby poskytoval astronomický počet falošne pozitívnych výsledkov pomocou špecifického počtu cyklov na amplifikáciu vírusovej DNA. Tieto falošné poplachy sa používajú nezákonným spôsobom na pozastavenie slobôd ľudí nepretržite na 14 dní ,podľa toho ako to určia mocichtivé vlády a CDC.

Ľudia nezákonne zadržiavaní, ich DNA nezákonne zozbieraná

Ľudia sú nezákonne zadržiavaní pri vyšetrení ich nosovej dutiny, zhromažďovaní slín a pri zbere DNA. Toľko ľudí nemá žiadne príznaky choroby, napriek tomu sú nútení dokázať svoju „nevinu“ predložením svojej DNA prostredníctvom testovacích súprav covid-19. Toľko ľudí má príznaky choroby a sú im robené výtery DNA, aby dostali falošne pozitívnu diagnózu covid-19. Nezáleží na tom, či jedinec nemá žiadne príznaky, alebo či má horúčku a nádchu. Tento systém je nastavený na zber ich DNA a robí z nich otrokov tejto ustráchanej a zotročujúcej mentality chorôb, tohto falošného boha kontroly.

Prečo niekto potrebuje vedieť, či sa v slinách nachádza benígny vírusový materiál? Prečo chorí ľudia nezostávajú doma a neliečia sa rovnako ako minulé roky? Prečo existuje taký silný tlak na sledovanie ľudskej DNA a mikromanažment ľudských telesných tekutín?

Spectrum DNA je spoločnosť, ktorá zhromažďuje ľudskú DNA. Spoločnosť používa nástroj na zber DNA zo slín; táto testovacia súprava covid-19 sa používa, akoby to bola nejaká požiadavka, akoby to bolo nejaké riešenie choroby. Ľuďom v celej krajine sa hovorí, že pomocou týchto súprav musia mať negatívny výsledok, aby sa mohli vrátiť do školy, do práce alebo cestovať. Počas tohto nezákonného procesu sa nielenže odoberá DNA, ale aj ľudia sa trénujú, aby odovzdali svoju zvrchovanosť ľudským orgánom.

Tento kontrolný precedens bude pokračovať, pretože ľudia sú nútení vzdať sa svojich telesných práv a duševnej dôstojnosti pomocou invazívnejších lekárskych postupov, injekcií a sledovacej technológie. LEN POVEDZTE NIE. Nikto nemá právo na vašu DNA. Nikto nemá právo obviňovať vás zo zabitia ľudí chorobou, ktorú nemáte.

Zdroj

Podobné články

 • 80
  10 vecí, ktoré sme sa naučili počas covid šialenstvaJedným z potenciálnych pozitív z celého debaklu Covid-19 je, že sme sa dozvedeli neskutočne veľa o spoločnosti, v ktorej žijeme. To je rozhodujúce, aby sa nám podarilo odvrátiť zostup do nočnej mory budúcnosti technofašistického otroctva. Získali sme nové pochopenie toho, čím sa náš svet stal a aký by sme ho chceli mať v…
  Tags: a, sa, je, v, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
 • 79
  Nemecký úradník zverejnil správu ministerstva vnútra, ktorá Covid zamietla ako „globálny planý poplach“Nemecká spolková vláda a médiá hlavného prúdu sa zaoberajú kontrolou škôd po tom, čo unikla správa z ministerstva vnútra, ktorá spochybňuje príbeh Covidu Niektoré kľúčové pasáže správy sú: Nebezpečenstvo Covidu bolo mimoriadne preceňované: v žiadnom prípade neprekročila normálnu úroveň.Ľudia, ktorí zomierajú na Covid, sú v podstate ľudia, ktorí by tento…
  Tags: v, a, sa, na, sú, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
 • 79
  Karanténne tábory Corona v Kanade, Švajčiarsku, Nemecku a mnohých ďalších západných krajináchBuďme ostražití! Táto informácia pripomína najtemnejšie hodiny histórie: 1,3 milióna deportovaných skončilo vo vyhladzovacom tábore Osvienčim. Iba naivní ľudia veria, že mučenie a vyhladzovacie tábory, ako sú tábory v Abu Ghraib, môžu existovať iba v zlom Iraku, ale nikdy nie v Európe a Amerike. Veriť, že sme nad týmito vecami, je nedostatok pokory - a…
  Tags: a, v, na, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK