Jemný dážď je najlepší – Ron Giles

30/04/2021

 „Keď sa kazí jedna vec, tak sa kazí všetko.“ Znamená to povodeň?

Veľa ľudí RV hovorí o zaplavení Zeme peniazmi (vrátane mňa doteraz), aby pomohli chudobným nájsť jedlo a prístrešie. Je však slovo „povodeň“ tým správnym slovom na použitie? Ľudia pri povodniach zomierajú. Poškodený je majetok a domy a rodiny sú vysídlené s mimoriadnou úzkosťou a frustráciou. Ich životy sú hore nohami a jasná cesta k normálu sa stáva nejasnou a následná depresia môže byť zničujúca a to všetko, ak samozrejme prežijú.

My, držitelia meny, sme pripravení pomôcť napraviť krivdy, ktoré sa stali, ale môžeme byť pripravení aj na veľké škody, pokiaľ ide o ľudskú dôstojnosť. Rozdávanie vecí ničí ľudského ducha sebestačnosti a môže ľudí nechať závislými na daroch, aby mohli ďalej žiť. Je to to, čo chceme? Takto ľudia prechádzajú od „nedostatku“ k tomu, aby sa dokázali uživiť?

Pozrime sa na potenciálne škody, ktoré môžeme spôsobiť aj pri tých najbenevolentnejších zámeroch.

Dať „stupáka“, aby ste niekomu pomohli dostať sa na koňa, je dobrý nápad, ale ak noha tlačíte osobu na koňa pomocou príliš veľkej sily, k čomu dobrému sme sa dopracovali? Na splnenie našich zámerov je potrebné merať silu. Ak dokážeme poskytnúť život zachraňujúci dážď v dostatočnom množstve na ukončenie sucha, uspejeme v našom úsilí pomôcť si osobne. Ako však môžeme monitorovať mierny dážď pre väčší počet ľudí bez toho, aby sme stratili zo zreteľa individuálne potreby?

Ako humanisti sme boli určení na to, aby sme rozšírili život zachraňujúci jemný dážď pre obrovský počet ľudí. Ako to urobíme?

Je ťažké odhadnúť počet držiteľov Zimu, ktorí sa budú všetci pretĺkať okolo a snažiť sa vypršať na ľudí bez toho, aby zaplavili celkovú krajinu viac ako dostatkom vody (finančných prostriedkov) na ukončenie sucha v životoch ľudí.

Je možné, že sa Aliancia snaží vyrovnať sa s touto dilemou bez toho, aby obmedzila množstvo peňazí, ktoré sú k dispozícii pre tých, ktorí budú niesť bremeno pomoci spoločnosti, zatiaľ čo v skutočnosti obmedzuje tých, ktorí nepripravili svoju humanitárnu prácu na vykonávanie vecí správnym spôsobom?

Aká je jediná ochrana, ktorá je k dispozícii Aliancii? Je to tým, že od jednotlivcov požadujú, aby pri vymenovaní o vykúpení preukázali svoje humanitárne plány, aby sa zabránilo negatívnym účinkom záplavy príliš veľkého množstva vody vypustenej súčasne?

Ako by ste riešili túto dilemu, keby ste boli v koži Aliancie? Je ťažké pochopiť, prečo je Aliancia tak znepokojená humanitárnymi plánmi jednotlivcov, keď sa dostanú do funkcie vyplácania? Ak to Zim držitelia nepremysleli a neprišli s uskutočniteľným plánom, ktorý by zabránil negatívnym aspektom zaplavenia Zeme peniazmi, potom nie je ťažké pochopiť, že ešte nemusí byť čas, aby mohla RV nastať? Ak vojnové úsilie bude smerovať tam, kde je bezpečné uvoľniť prostriedky RV, a my nebudeme pripravení, ako môžu odôvodniť uvoľnenie prostriedkov potenciálnym zničením všetkého, čo sa snažili dosiahnuť? Koľko hladujúcich ľudí na nás čaká, kým to napravia, skôr ako sa najedia?

Koľko z nás z tisícov ľudí, ktorí sa živia na listoch chorého stromu, sa zameriava na korene, ktoré podporujú chorý rast stromu, ktorý predstavuje našu spoločnosť? Kto chorobu začal a pestoval?

Ak dáme zadarmo jedlo, oblečenie a prístrešie a nebudeme sa usilovať o programy, ktoré ľudí naučia, ako sa majú zmeniť z cabalou podmienených, nefunkčných myšlienkových procesov, ako sa spoločnosť zmení? Predtým, ako zmeny dosiahnu to, čo je potrebné, musíme použiť správne princípy ako odpoveď na nefunkčnú ekonomickú štruktúru. Sebestačnosť a sebaurčenie by mali byť charakteristickým znakom našich humanitárnych projektov. Sprístupnenie našich peňazí pre tých, ktorí chcú pomôcť pri zdvíhaní ťažkých vecí, bude stimulom pre tých, ktorí sú schopní osobne sa zapojiť. Nájsť dobrých ľudí so srdcom bude našou výzvou.

Polejú sa milióny dolárov; kŕmenie hladných výživnými potravinami, pomoc bezdomovcom pri hľadaní miesta na život, pomoc starším ľuďom pri hľadaní dôstojnosti v posledných rokoch ich života a pomoc veteránom pri hľadaní pomoci, ktorú potrebujú na vyliečenie; o tieto segmenty spoločnosti bude dobre postarané, pretože ich potreby sú zrejmé, existujú však aj hlbšie potreby, ktoré je potrebné riešiť nad rámec okamžitej pomoci, ktorú môžeme poskytnúť. Potreby, ktoré sa skutočne dostanú do jadra / koreňa problémov v spoločnosti, ktoré prepukli odvtedy, čo nás Cabal podmienili, aby sme boli otrokmi ich ekonomického systému a ich formy vlády. Zadĺžiť sa, len aby ste získali život, je zostupná špirála, ktorá teraz ničí samotnú štruktúru spoločnosti, rodinu, pretože na nich útočia veľmi skutočné neriešiteľné problémy,

Je potrebné reštrukturalizovať ekonomiku. Pyramídová ekonomická štruktúra, ktorá podporuje horných 10% ľudstva, sa musí rozobrať tam, kde je každý človek vítaný, aby sa podieľal na dobrom živote bez vonkajších obmedzení. Zmeny môžu byť na začiatku chaotické, ale musí sa to stať; ľudia sa prispôsobia.

Máme výzvu nielen vyrovnať podmienky, kde môže každý človek vytvoriť život, ktorý stojí za to žiť, ale naučiť sa vzájomne sa podporovať, kde môžeme každému človeku dodať najväčšie množstvo dobra podľa jeho želaní a potrieb. Je potrebné poskytnúť pomoc nielen k tomu, aby prežili, ale aby sa im darilo aj so slobodami hľadať najvyššie dobro pre čo najväčší počet ľudí.

Za týmto účelom môžeme pracovať na úspešnom použití našich peňazí a môžeme nájsť radosť v našich službách s vedomím, že pri využívaní našich prostriedkov sme rozumní a našli sme rovnováhu „jemného dažďa“, ktorý živí naše potreby a zaisťuje najväčší prínos pre každého účastníka hospodárstva.

Ukážme sa pri vymenovaní za vyplatenie s dobre premyslenými plánmi v prospech každej rodinnej jednotky. Začína sa to na najnižšej úrovni v komunitách, v ktorých môžu rodiny prekvitať a rásť. Budovanie spoločnosti, ktorá podporuje rodiny, nám pomôže nielen prežiť ako druh, ale pomôže nám to aj prosperovať. Získanie najvyšších dostupných mier spätného odkúpenia (plná palivová nádrž) nám dá šancu podporiť a udržať naše úsilie o dosiahnutie nášho cieľa.

Požehnanie všetkým, a všetci buďte požehnaním

Ron Giles

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Ron Giles o QFSHra, ktorú by som si chcel zahrať, sa volá Whack-a-Banker (udri bankára - princíp whack a mole hry). Na hranie tejto hry budeme používať Kvantové vedomie, ktoré niektorí nepresne nazývajú počítač, a Kvantový finančný systém. (QFS) Pozadie toho, ako sa hra hrá. QFS používa digitálne certifikáty kryté zlatom. Certifikát krytý…
  Tags: a, na, sa, je, qfs, to, v
 • 86
  Plán RV - Ron Giles„Q,“ hovorí „Dôverujte plánu.“ Aký je teda plán Aliancie s RV a prečo je také dôležité porozumieť mu a dôverovať mu? To sú dobré otázky. Plán je proces (-y), ktoré sa uvedú do pohybu, že ak sa ním bude riadiť, človek dospeje k vopred určenému súboru požadovaných výsledkov. Dodržiavanie plánu je preto…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, aby, ako, qfs
 • 84
  Prehľad GCR/RVNasledujúci príspevok je prehľad pre tých, ktorí nevedia, o čom je tento GCR/RV. Väčšina ľudí si myslí, že tieto tri veci sú v podstate tá istá udalosť, čo nie je pravda. Každá z nich je iná. GCR - Globálny menový reset - má dva samostatné faktory alebo časti celku dokonca.…
  Tags: a, je, v, na, sa, qfs, ako, to, aby
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK