JFK Jr. fingoval smrť pomocou „šachistu“ Donalda Trumpa – teraz plánuje svoj návrat

03/04/2021

Rastie počet občanov USA, ktorí veria, že JFK mladší fingoval svoju vlastnú smrť v rámci politickej „šachovej hry“, ktorú hrá s Donaldom Trumpom.

Štvornásobná tragédia

JFK mladší zahynul pri tragickej nehode 16. júla 1999 spolu s manželkou Carolyn Bassetovou a švagrinou Lauren po tom, ako jednomotorové lietadlo, ktoré pilotoval, spadlo do Atlantického oceánu neďaleko vinice Martha v Massachusetts. Ich telá našli námorní potápači 21. júla asi osem kilometrov od brehu a ich spopolnené pozostatky pochovali na druhý deň na mori.

K tragédii pridávajúc, len o niekoľko týždňov, zomrel bratranec JFK mladšieho a najlepší priateľ z detstva Anthony Radziwell z na sarkóm , vzácnu formu rakoviny.

Nie však tak rýchlo! Všetci zrejme predstierali svoju smrť a sú veľmi živí. V skutočnosti John-John a Anthony zdieľajú rovnakú tajnú osobnosť, osobnosť superfanúšika Trumpa z Pittsburghu, Vincenta Fusca , tvrdí veľa hrdých patriotov.

Podľa veriacich v skutočnosti existujú DVAJA rôzni Vicentovia, ktorí sa osobitne často objavujú na zhromaždeniach Trumpa, stoja za ním a vydávajú skryté signály „Q“.

Vidieť (takmer) dvojnásobne

Pre netrénované oko vyzerajú obaja Vincentovia ako rovnaká osoba, ale množstvo „bojovníkov za pravdu“ na YouTube strávilo hodiny prezeraním záznamov hispánsky vyzerajúceho bývalého profesionála v oblasti finančných služieb a vo svojej snahe dokázať svoju teóriu, robia dôkladnú analýzu párovania tváre. Hlavným rozdielom je zjavne výška, keď JFK mladší Vincent je vyšší ako Anthony Vincent.

Fusca sa prvýkrát objavil na zhromaždení Trumpa v Youngstowne v štáte Ohio 24. júla 2017 – a nebol sám. Veriaci tvrdia, že po jeho boku stála chirurgicky zmenená Carolyn, ktorá stála pri jej mužovi a povzbudzovala, tlieskala a hádzala znaky Q.

Záhadný JFK Jr. Fusca čakal takmer rok, kým sa predstavil (dobre, po 21 rokoch mimo reflektorov jednoznačne investoval do dlhej hry a neponáhľa sa s „červenou pilulkou“ pre širokú verejnosť) K jeho druhému vpádu do „arény verejnosti“ došlo na ďalšom zhromaždení Trumpa, tentoraz v Moon Township v Pensylvánii, 10. marca 2018. Fusca tentoraz sprevádzala Carolyn AND Lauren, ktorá od neho v dave stála oddelene, stále však vpredu a v strede za Trumpom.

Zadajte Cordicon, tvorcu YouTube série „Who is R? JFK ml. “ ktorý poznamenáva, že prvý deň, keď bol Fusca „analyzovaný“ na zhromaždení v Youngstowne, zverejnil „Q“ jednu zo svojich neslávne nejednoznačných hádankových „omrviniek“, ktoré parafrázuje ako „Koľkokrát sa to musí stať, kým sa to stane matematicky“ nemožné? Počkajte, kým sa dozviete, s kým hovoríte. “

Teória Setha Richa

„Až v júli sa ľudia začali pýtať, ‚kto je tento klaun?‘ A veľa ľudí začalo so Sethom Richom. ”Hovorí Cordicon. 

Pre tých, ktorí o tom nevedia, bol Seth Rich demokratickým zamestnancom, ktorý bol zastrelený a zabitý v ranných hodinách 10. júla 2016 po hádke s dvoma mužmi na ulici, keď kráčal domov z baru vo Washingtone DC. Úrady okamžite spojili Richovu smrť s množstvom ozbrojených lúpeží, ku ktorým došlo v susedstve tesne pred jeho zastrelením – celkovo sedem za šesť týždňov – ale skutočnosť, že 27-ročný mladík bol nájdený s jeho peňaženkou a ďalšími cennosťami nedotknutými, rýchlo viedli k vonkajším špekuláciám, že lúpež nebola motiváciou útoku.

Iba tri dni po vražde sa objavil príspevok na náhodnej novej webstránke s názvom „WhatDoesItMean.com“ (od tej doby opäť zmizla v éteri), ktorý tvrdí, že Rich bol skutočne zastrelený atentátnikmi pracujúcimi pre Hillary Clintonovú , pretože sa údajne chystal vyhodiť do vzduchu veko korupčného škandálu týkajúceho sa jej rodiny.

Podľa federálnych prokurátorov v ten istý deň, keď vznikol web, ruská spravodajská agentúra vydala SVR bulletin obsahujúci presne tie isté tvrdenia. Sovietske štátne televízne stanice „Sputnik“ a „RT“ sa príbehu okamžite chopili a ďalej ho šírili po celej krajine. V USA „Fox News“ rýchlo naskočili do rozbehnutého vlaku a zverejnili online správu, v ktorej tvrdia, že Rich zasielal dôverné e-maily spoločnosti Wikileaks. O tomto tvrdení, ktoré stiahli o týždeň neskôr po zistení, že nedosahujú normy v oblasti správ, však diskutovali odborníci a poprední konzervatívci po celé mesiace a stalo sa rýchlo „skutočnosťou“ pre mnohých v Alt-right. Záhada sa prehĺbila 23. júna 2018, keď sa objavil príspevok od záhadného písmena „R“. Tento príspevok narážal na JFK ml. a uvádzal, že sám pripravil svoju smrť spojenú s jednou osobou na svete, ktorú považoval za dosť čestnú na to, aby mu dôveroval.

Pre hnutie QAnon to bola jasná správa, že JFK mladší žije a plánuje svoj návrat do centra pozornosti spolu s úpadkom tých, ktorí zorganizovali smrť jeho otca, s pomocou jeho starého kamaráta Trumpa. Potom 4. júla, tesne predtým, ako Q zmizlo na „20 dní tmy“, došlo k ďalšiemu „dropu“ informácií.

Nie je prekvapením, že hnutie Qanon prešlo na plné obrátky, analyzovalo a teoretizovalo, čo by náhodná správa mohla znamenať. Nakoniec dospeli k záveru, že posledný riadok sa odvolával na rozhovor, ktorý JFK mladší absolvoval s Katie Couric tesne pred jeho smrťou, kde hrá klip z relácie „Pozri sa sem“, počas ktorej prezident Kennedy hovorí o jeho túžbe, aby sa jeho syn dal na kariéru v politike.

„Ľudia potom teoretizovali, že JFK mladší možno predstieral svoju smrť a bol v nejakej forme ochrany svedkov a teraz je súčasťou operácie vojenského spravodajstva Q,“ povedal nám zasvätený QAnon, ktorý požiadal o zachovanie anonymity po sérii vyhrážok smrťou. „Bez ohľadu na to, či je nažive, alebo nie, v súvislosti s jeho leteckým nešťastím sa vyskytlo veľa správ a nezrovnalostí, ktoré nesedia.“

Spravodlivosť pre prezidenta Kennedyho

„Vieme tiež, že JR prisahal, že nájde a prinesie spravodlivosť vrahom svojho otca a povedal, že to urobí, aj keby musel zložiť celú vládu,“ pokračuje zasvätený. „Jeho otec vedel, že do vlády sa infiltrovala cabala, ktorá zahrnovala see eye @, [to je CIA pre všetky ovce bez červenej pilulky].“

„Prezident Kennedy povedal, že chce túto agentúru rozdeliť na tisíc kusov.“ Niektorí ľudia sa domnievajú, že pri jeho vražde zohral veľkú úlohu Bush Sr, bývalý šéf tejto agentúry. Ďalej existuje teória, ktorú Jr nazval svojím časopisom George, aby odhalila vraha svojho otca. „Q nikdy nepovedal, že Jr je nažive.“ Q zverejnil, že nie je nažive. Niektorí ľudia si však myslia, že išlo o strategickú dezinformáciu, pretože Q tiež uviedol, že disinfo je nevyhnutné. “

Minulý rok sa v rámci hnutia Alt-right objavilo veľa vzrušených rozhovorov, že sa JFK mladší 4. júla znovu objaví v spoločnosti. Anonymný zdroj tvrdil, že ich príbuzný pracoval na hore Mt. Rushmore, a že zamestnanci boli vopred varovaní pred „obrovskou“ udalosťou, ktorá by „otriasla svetom“ a spochybnila všetko, čo vedela verejnosť. Ľudia rýchlo skočili na tvrdenie a množili sa špekulácie, že to signalizuje druhý príchod JFK ml. 4. júl však prišiel a odišiel a nedošlo k žiadnemu veľkému prebudeniu a dokonca ani k záblesk John-Johna.

„Q nikdy nepovedal, že Jr sa objaví 4. júla 2019. Netuším, kde táto fáma začala,“ hovorí náš zdroj. „Jr však pred svojou smrťou vložil do časopisu George článok, v ktorom diskutoval o tom, ako bude vyzerať politická situácia v roku 2020. Tiež navrhol, aby sa George znovu objavil v roku 2020. „Je kurióznejšie, že nedávno vznikla mediálna spoločnosť s názvom George News. Používajú rovnaký slogan ako časopis „Not Politics As Usual“. Zdá sa, že ich spravodajské stránky majú navyše bezprecedentný prístup do Bieleho domu. „Je potrebné položiť veľkú otázku, kto ho prevádzkuje a má nejaké spojenie so starým starším časopisom Jr?“ Ďalej je zaujímavé, že George News podporuje Q. “ Ako sa do tohto spája Vincent Fusca? Zdá sa, že je polarizujúcou postavou hnutia, pričom mnohí veria, že je JFK mladší, iní spochybňujú tvrdenie a ďalší sedia pevne na vážkach a zaisťujú svoje stávky.

Postaví sa, prosím, pravý Vincent Fusca?

„Je tu človek, ktorý pravidelne chodí na udalosti MAGA, menom Vincent Fusca,“ hovorí zdroj. „Je jasné, že nie je Jr, pretože je na neho príliš nízky.“ Bola tu však jedna Trumpova demonštrácia, kde sa iný chlap prezliekol za Fusca a podobal sa na Jr. Takže kto bol tento chlap a prečo sú dvaja odlišní ľudia vydávajúci sa za Fusca?

„Ak je nažive, nezostane v úkryte.“ Pôjde na verejnosť a vyrozpráva svoj príbeh v pravý čas a dovtedy sa o ňom bude viac zverejňovať. “

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 84
  Plní Trump Božiu vôľu?Existujú znamenia, že Boh mal svoju ruku pri výbere prezidenta Trumpa, aby sa naplnilo proroctvo v Biblii? Niektorí prirovnávajú Trumpa k biblickému kráľovi Jehuovi a nazývajú ho bláznom. Kráľ Jehu nebol súčasťou zriadenia a robil veci po svojom. Vyhladil Achabov dom a zlú kráľovnú Jezabel. Kráľ Jehu bol rozvracač a…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, správy, zaujímavosti
 • 83
  Incunabula: najvyššia úroveň tieňovej vlády svetaNa konci decembra 1997 sa uskutočnil rad mimoriadnych rozhovorov medzi „novinárom“ a „informátorom.“ Nikto nemôže s istotou povedať, kto tento „novinár“ a „informátor“ v skutočnosti bol; riziko vystavenia by bolo určite príliš veľké na to, aby odhalili svoju skutočnú identitu. Niet pochýb o tom, že strhujúce a bezprecedentné dialógy, ktoré viedli, sa…
  Tags: a, sa, na, v, je, že, správy
 • 83
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Už by bolo na čase vyjsť s pravdou von📤 🙏🙏🙏

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK