Juan O Savin: Máme to, kam ide jeden, ideme všetci (1.časť)

09/06/2021

Gene Decode a cirstenw 5-27-21 = Tornáda, záplavy, DUMBS

Gene Decode: V Číne likvidujú D.U.M.B.S. Vidieť typické 10km veci. Tiež tornáda 5. kategórie, krupobitie, prudký dážď a záplavy.

cirstenw: Hovorí sa tomu vojna s počasím.

Gene: Nazýva sa to vojna počasím od Boha. Haló? Dávate pozor? Bohu sa nepáči, kam sa chystáte. Volá sa to vojna počasím. Ak sú to prírodné tornáda, nazýva sa to greenidge, ale vojna počasia typu kontrolovaného je brownidge.

Gene zdôraznil, že toto tornádo je „brownidge“, a teda spôsobené človekom.

Gene Decode: Vidíte lúč prichádzajúci z vesmíru? Pravdepodobne maserové mikrovlnné zosilnenie.

Gene poukázal na to, že priamo z vesmírneho lúča je mikrovlnný maser.

Gene Decode: Potom nastanú krupobitia a tornáda.

cirstenw: Búrky, krupobitie a záplavové víchrice zasiahli Wuhan. WOW 3 veci naraz.

Gene: Robia to (vojny o počasie), aby odvrátili pozornosť od D.U.M.B.S., ktoré sa rúcajú. Musia vypúšťať vodu z priehrady Tri rokliny, inak sa pretrhne.

Gene ukazuje na tunely a D.U.M.B.S., ktoré sú vyhodené do vzduchu.

Gene ukazuje na 10-kilometrové zemetrasenia pozdĺž ľavej strany grafu, ako aj na D.U.M.B.S., čo sú malé žlté bodky „zemetrasení“.

Vyššie je zväčšený obrázok z obrazovky Geneho počítača – VŠETKY 10-kilometrové zemetrasenia = D.U.M.B.S

Gene Decode: Každé z týchto „zemetrasení“ má 10 km, čo je ničenie D.U.M.B.S. V Nemecku je tiež veľa vrtuľníkov Chinook.

cirstenw: Pentagón nasadil 60 tisíc amerických vojakov. Množstvo zatknutí.

[Defender Europe 21 Mnohonárodné spoločné „cvičenie“ pod vedením americkej armády]


Tí, ktorí sa zaujímajú o to, či by sa priehrada Tri rokliny mala zrútiť, vedia, že ak sa tak stane, bude to mať hrozivé následky. Napriek tomu, ako Colleen a Charlie Freak uviedli minulý rok, Wuhan bol epicentrom na Zemi pre adrenochróm a každé vlákno mojej bytosti si želá, aby tá prekliata priehrada padla.

6-3-21 Mike Pompeo
„Barbarstvo ČKS“
7-9-21 Colleen & Charlie Freak
„Proti prúdu rieky Jang-c‘-ťiang je cesta zbavená všetkej ľudskej láskavosti.
Obrovská prepravná sieť pre deti
& výroba adrenochrómu v čínskom meste Wuhan.
Walmart kúpil dánsku spoločnosť Maersk Shipping Lines,
aby mohli prepravovať deti a adrenochróm
do centra každého mesta na Zemi.
bez toho, aby o tom niekto vedel.
Jang-c‘-ťiang vedie do Juhočínskeho mora,
kde je obrovský trh s bohatými ľuďmi
ktorí požadujú adrenochróm.
Chongqing, proti prúdu rieky od priehrady 3 Gorges,
je obrovské zásobovacie mesto pre adrenochróm.
ČÍNA SA ZMENILA NA
NAJÚRODNEJŠIU ŽIVNÚ PÔDU
PRE NAJVÄČŠIU PEŇAŽNÚ PLODINU V DEJINÁCH ĽUDSTVA
KTOROU SÚ DETI.
Čím mladšie, tým lepšie.
Čím mladšie ženy, tým lepšie.
Politika Mao-Zedonga po druhej svetovej vojne
bolo 1 dieťa na rodinu a musel to byť muž
Takže dievčatá boli obetované a vzaté do Wuahnu.
TOTO JE STRAŠNÉ DEDIČSTVO WUHANU.
CENTRUM
ADRENOCHRÓMU
NA ZEMI.“
Boh žehnaj Q-Team

Dňa 5.12.21 (Q) však The Storm Rider načrtol niektoré z hrozných škôd, ktoré by spôsobilo, ak by boli Tri rokliny „vyradené“.

ČIERNA LABUŤ
THREE GORGES DAM kolaps
Táto udalosť by zabila viac ako 100 miliónov ľudí
za 6 hodín a 400 miliónov v priebehu niekoľkých týždňov.
v dôsledku záplav, zničenia ciest
nemocníc, základných zásob a
lekárskej starostlivosti. Úmrtia starších ľudí,
detí, slabých a nevinných ľudí
budú obrovské, bez okamžitého
pomoci. [DS] Vojenská cabal a globálne
elity predpovedajú, že takmer 500 miliónov
čínskych občanov zomrie.
Deep State už dlho plánuje
zrútenie 3GD pre kontrolu populácie
Reset kryptomeny. Zničiť VŠETKY
dôkazy, ktoré spájajú WUHAN s inými
národmi. Tento plánovaný kolaps je
spojený s logikou slobodomurárov
„Z chaosu prichádza poriadok“
by vyvolala vlnový efekt
po celom svete, ktoré sú spojené s
podnikmi, ktoré využívajú vývoz z Číny
papier. plasty. zásoby, tovar. Potraviny. Obchodné zdroje/digitálne zdroje…
Čína dodáva 50 % hliníka
pre podniky. Priemyselné,. Ich nákladné lode a plavidlá ovládajú jednu z najväčších prepravných sietí na svete. Sú prepojené s dcérskymi spoločnosťami v každej krajine.
Kolaps priehrady by vyvolal zastavenie všetkých čínskych nákladných lodí a plavidiel na celom svete v každom prístave… Čínske trhy budú mať vplyv na Svetové trhy /kryptoburzy/ ceny kovov pridať vytvoriť VOJNU… ČÍNA je pripravená a bola pripravená na útoky, ktoré majú
VOJENSKÉ LODE v 60 hlavných prístavoch po celom svete
svete vyzbrojené jadrovými zbraňami a 7 flotíl jadrových ponoriek….
20 miliónov čínskych vojenských operátorov vydávajúcich sa za občanov USA, ktorí vlastnia reštaurácie/obchody. 2 milióny študentov v USA lojálnych ČKS… 3 milióny Číňanov vo veľkých technologických firmách v USA/ kremíkovom údolí, ktorí môžu útočiť na infraštruktúru digitálnych systémov USA na príkaz…….
Dôsledky kolapsu 3GD sú nukleárne…. Videli ste, čo jedna loď ( evergreen) urobila so svetovou lodnou dopravou… Dôsledky tejto jednej lode pocítime 3_11 mesiacov…… Predstavte si, že by ČÍNA zastavila všetkých 27 000 flotíl naraz.
DarkWinter22.; [DS] _EVENT<<
/) Plán na bombardovanie 22 miest…
Toto nie je hra

Keď som si prečítal o tejto jedinej udalosti, zrútení 3GD pripomenul som si to o čom Juan O Savin a Gene Decode hovoria už roky. Táto vojna s diablom je OMNOHO VÄČŠIA, než si dokážeme predstaviť.

V tejto chvíli moja vďačnosť a obdiv k tímu Q-Team a ich GENIÁLNEMU plánu 6-D++ nepozná hraníc. Juan O Savin povedal: „Hrajú to 24 hodín denne, 7 dní v týždni na kvantových počítačoch.“

Akcie, reakcie, pohyby, protipohyby. Je to závratné. Boh žehnaj Q-Teamu a mocným bielym klobúkom bez prestania. rovnako sa začalo „oficiálne“ odstraňovanie Fauciho. Myslím, že pôvodný Fauci je už dávno preč.
Je to buď klon, herec, alebo samotný človek, ktorý hrá úlohu, aby dostal nižší trest; napríklad doživotie a nie popravu. Neviem, čo z toho je, ale Fauci je určite mŕtvy a zaslúžene, spolu s ostatnými démonmi hlbokého štátu.

Niekoľko dní kybernetických útokov
na ANONS sa začali
/ZMATOK// DEZINFORMÁCIE
Dokonca aj Woods a mnohé renomované stránky pravdy sa chytili návnady…..////
VAROVANIE PRE VŠETKÝCH POZOR
Fórum ekonomického zdravia je vo viac ako 80 krajinách státisíce kybernetických technikov hackeri útočia na všetko….

Obrázok Fauciho, ktorý dáva znamenie diabla (vedľa Bafometa), pochádza z knihy Juana O Savina, KID BY THE SIDE OF THE ROAD, strana 21. V príspevku som ho neoznačil, pretože VŠETCI na anonupe už Juanovu knihu veľmi dobre poznajú. Keď už hovoríme o Fauciho dávaní diablových znamení, tu je ďalšie:

Keď už hovoríme o politikoch, ktorí dávajú znamenia diabla, tu je kompilácia:

Nie je tu nič zaujímavé, iba bývalí prezidenti ukazujúci symbol diabla, uctievajúci transgender Bafometa a satanista Aliester Crowley a ex štátny tajomník, ktorí majú na sebe obrátený kríž. Obrázok hoden tisícov vysvetlení.

Takže Fauci ide dole. E-maily sú vonku. Je to len otázka času.


Juana O Savina rozčuľujú dve otázky:

1.) Kto je Juan O Savin?

2.) Je JFK Jr. nažive?

Keďže sa ho v poslednom čase často pýtajú na tieto otázky, uverejňujem niektoré z jeho odpovedí. Niekedy sa opakuje, ale nechal som ich tam, pretože sú dôležité. Najmä táto:

„VIETE, ŽE V SÚČASNOSTI JE NA PLANÉTE ZEM V OTROCTVE VIAC ĽUDÍ AKO KEDYKOĽVEK V HISTÓRII ĽUDSTVA A VÄČŠINA Z NICH SÚ DETI?“

Predpokladám, že prvá vec, ktorú by väčšina ľudí identifikovala ako Juana O Savina, sú jeho kovbojské topánky.

Pokiaľ ide o jeho podráždenie z otázky „kto“ je, dokážem s ním súcitiť.

Na tejto ceste za slobodou sa mi najviac páči, že „osobnosti“ boli odstránené a zostal nám čistý prúd informácií. Kto je Q-Team? Neviem. Nikdy sa to nedozviem. Ale to neznamená, že nemôžem vytušiť a vycítiť veľa o tej Božsky zvláštnej maličkej skupine géniov. Úctivo milujú Boha. Vášnivo milujú Pravdu, Spravodlivosť, Ameriku a Ústavu. Sú to mocní bojovníci a brilantní taktici. Vášnivo milujú naše deti a sú odhodlaní zachrániť každé jedno z nich každým dychom svojej bytosti. Zachraňujú Ľudstvo, Zem, Galaxiu a Slnečnú sústavu pred satanovými démonmi.

Sú odhodlaní prebudiť spiace ľudstvo z démonickej kómy, aby sme sa mohli vymaniť z démonického väzenia a získať späť svoju božskosť, zvrchovanosť a slobodu, a v tomto smere odvádzajú skvelú prácu. Počet digitálnych vojakov – armády sa už musí počítať na milióny a Rachel Maddowová z toho úplne zošalela.

„Vždy, keď Rachel Maddow spanikári, nejaký anon dostane krídla.“ ~ Pepe Lives Matter, Telegram

Nech už z Q-Teamu cítime čokoľvek, je to dobré. V informačnom tele Q-Teamu nie je ani jedna negatívna kosť. Potrebujem vedieť, či Q-Team každú nedeľu organizuje grilovanie? Nie. Potrebujem vedieť, či sa Q-Tím skladá len z pozemšťanov, alebo aj z ne-pozemšťanov? Potrebujem vedieť, či má tím Q rád banány? Nie.

Gene Decode aj Juan O Savin sa na svojich videách neukazujú. Obaja sú údajne príslušníkmi americkej námornej rozviedky. Gene je 20-ročný dekódovač amerického námorníctva. Juan O Savin údajne námorná rozviedka alebo nejaký druh rozviedky.

Juan je dlhoročným priateľom Danniona Brinkleyho a Dannion, podobne ako Gene Decode, má v rámci svojej práce previerku vysokej bezpečnosti. Predpokladám, ale neviem, že človek sa nezdržiava v blízkosti prezidenta Spojených štátov ako Juan, ak nemá vysokú bezpečnostnú previerku. To len tak hovorím.

V prípade Juana aj Gena ide o INFORMÁCIE, a nie o to, KTO sú.

Gene povedal: „Nezáleží na tom, kto som.“ Pracuje na Červenej pilulke planéty zo všetkých síl a tiež odvádza skvelú prácu. Má MILIÓNY globálnych nasledovníkov, ktorí sa učia zakaždým, keď prehovorí.

Rovnako ako Juan O Savin. Milióny nasledovníkov, ktorí sa učia, ako sme sa sem dostali z nespočetných perspektív a ako sa odtiaľto môžeme dostať.

O Juanovi O Savinovi náhodou vieme, že si občas rád dá škótsku, steak a je blázon do áut. Vášnivo miluje Ameriku a robí všetko, čo je v jeho silách, aby ju a Američanov pomohol vrátiť k slobode, ústave a k Bohu.
O Juanovi O Savinovi vieme veľa aj bez toho, aby sme museli poznať intímne detaily jeho života. Je to brilantný človek a krásna duša. Čo ešte potrebujete vedieť?“ Túto odpoveď som dostal 6. 5. 21 na príspevok o Juanovom vysvetlení ceremónie „Zlomenie osmičky“.

Takže keď sa ho pýtajú: „Kto je Juan O Savin?“, chápem jeho neochotu hovoriť o sebe.

Nikto z nás v krajine digitálnych vojakov nehovorí o svojom skutočnom živote, o tom, kde žijeme, koľko máme detí, či sme starí, mladí, chorí, zdraví atď. Zverejňujeme svoje srdcia, pravdy, inteligenciu, skúsenosti, postrehy, humor a to je krásne a viac než dosť.

Pokiaľ ide o druhú otázku, ktorá vyvoláva povzdychy O Savina: „Je JFK ml. nažive?“, opäť ju chápem.

Všetci sme boli vychovaní tak, aby sme hľadali všade inde, len nie vo svojom vnútri. Je to démonická konštrukcia. Démoni sú prázdne mŕtve veci. Nemajú srdce. Žiadna duša. Môžu sa pozerať len mimo seba. Môžu existovať iba zvonku, teda NEPOTREBUJÚ ľudstvo. Boh tvorí a my sme stvorení Bohom.

Diabol sa rozmnožuje a démoni sú diabli z pekla. Démoni prišli na spôsob, ako zotročiť krásne Božské nestarnúce ľudstvo a využiť nás pre seba.

Mnohí z nás vyrastali v ére kultu osobnosti, ktorú vytvorili démoni – v 80. rokoch, keď bola v móde princezná Diana a hudobné videoklipy. Pozrite sa tam. Pozrite sa na ňu. Pozrite sa na nich. Pozrite sa na tú krajinu. Pozrite sa na tú speváčku. Pozrite sa na tú kapelu. Pozrite sa na tie šaty. Pozrite sa na tie šperky. Pozrite sa, pozrite sa, pozrite sa, pozrite sa, pozrite sa, pozrite sa. Preboha, neprestávajte rozptyľovať Ľudské bytosti, aby sa, nedajbože, pozreli dovnútra.

Nechajte ich pozerať sem, pozerať tam, pozerať sa na túto kráľovskú rodinu, pozerať sa na tieto filmové hviezdy, pozerať sa na tento baseballový tím, pozerať sa na tieto paláce, atď. rozptyľovať, rozptyľovať, rozptyľovať ľudí od toho, aby išli do svojho vnútra a spojili sa so svojím srdcom, so svojou dušou. Nechceme, aby si uvedomili, že sú Večné bytosti Božského Svetla a môžu priviesť vesmíry do manifestácie.

Chceme, aby sa Ľudia stali našimi otrokmi a my im ukradneme všetko, vrátane ich tvorivosti a spomienok, a prinútime ich snívať NAŠE sny, aby sme mohli mať NÁŠ svet taký, aký nám ho oni, elita, vytvoria, aby sme ich prinútili snívať. Chceme, aby nesmrteľní Ľudia zomierali a znovuzrodili sa a zomierali a znovuzrodili sa znova a znova, aby sme mohli prežiť z ich energie, myšlienok, emócií a nápadov. Otroci navždy. Od narodenia sme nútení hľadať uspokojenie všade inde, len nie v sebe.

Je JFK Jr. nažive? 

Stále budete musieť chodiť nakupovať potraviny a prať, či je, alebo nie je. Stále sa budeš musieť rozhodnúť, či si toho muža vezmeš alebo nie, ak je alebo nie je. Váš život ide ďalej.

Ak nie je, jeho Duch je živý. Ak je, jeho Duch je živý.

Ak sa rozhodne objaviť, bude to zábava, ale ak áno, dúfajme, že všetci už vedia, že KAŽDÝ vo vašom živote, počnúc vami, je zábavný a úžasný a jedinečný a krásny.
Poviem vám, prečo sa mi táto fotografia páči:


2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Juan O Savin: Máme to, kam ide jeden, ideme všetci (2.časť)JUAN O' SAVIN EXKLUZÍVNY ROZHOVOR S NICHOLASOM VENIAMINOM 5-15-21 2:22:22 Nicholas Veniamin: Viete s istotou, že JFK Jr. žije? [dlhá pauza]Juan O Savin: Užite si šou. Nicholas Veniamin: (Smiech) OK. DOBRE. Je to najlepšia nápoveda, ktorú nám môžete dať? 2:22:50 Juan O Savin: Viete… všetci sme produktom určitej éry. Vyrastali sme v tieni týchto udalostí a…
  Tags: sa, a, to, je, v, na, o, správy
 • 95
  Správy 16.01.2021Aktualizácia: Charlie Ward a presun na NESARA/GESARA Verím, že všetko sa musí uskutočniť v Duchu predtým, ako sa to môže fyzicky prejaviť, RV/GCR je už v Duchu DOKONČENÝ. Pokiaľ ide o presné správy o RV/GCR/QFS, Charlie Ward bol pred 2 rokmi so svojou INTELIGENCIOU trefný a celý čas mal pravdu…
  Tags: sa, v, a, na, to, je, o, z, správy
 • 95
  Juan O Savin: Červená všade, Nákladné lode, Marilyn Monroe a ďalšiePrikladám krátke úryvky z dvoch brilantných videí Juana O Savina. Venuje sa tomu, čo sa práve teraz deje v Amerike a na celom svete. Prvým problémom, na ktorý všetci myslia, sú nákladné lode, ktoré plávajú na mori a nezakotvujú. O čo ide? Kto to robí? Prečo sa to deje? Odpoveď:…
  Tags: a, sa, na, v, to, je, o, správy
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
11 months ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK